FC Kopenhaga

Witamy w FC Kopenhaga (Denmark - Liga duńska Superligaen) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

FC Kopenhaga logo FC Kopenhaga Staty

Forma drużyny:
L
W
W
D
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 14

    Gole

  • 2.33

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 68

    Meczów

  • 132

    Gole

  • 1.94

    na mecz

  • 42

    Wygrane

  • 13

    Remisy

  • 13

    Przegrane

  • 54.4%

    Over 2.5

  • 82.4%

    Over 1.5

  • 39.71%

    CS

  • 47.06%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz FC Kopenhaga
Klubowe mecze towarzyskie
21 sty
Nierozpoczęty
Klubowe mecze towarzyskie
27 sty
Nierozpoczęty
Klubowe mecze towarzyskie
30 sty
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Tuse IF 3
    Vaerloese BK 2
  •  
  • Holstebro 1
    AGF 4
  •  
  • Bolbro G & IF 2
    Vinding SF 2
  •  
  • Jaegersborg 3
    Frem 0
  •  
  • Grindsted GIF 2
    Lystrup IF 4
  •  
  • Aalb.Chang 1
    Thisted 3
  •  
  • AB Taarnby 0
    NB Bornholm 1
  •  
  • Herlev 0
    B 1908 4
  •  
  • Glostrup-Albertslund 0
    B 93 2
  •  
  • Birkeroed 3
    FC Roskilde 2
  •  
  • Bjerringbro IF 1
    FC Skanderborg 6
  •  
  • Doellefjelde-Musse 0
    FC Vestsjaelland 12
  •  
  • FB 2
    Skjold 1
  •  
  • FC Broby 5
    Oe.B. 6
  •  
  • Naesby 2
    Fredericia 3
  •  
  • Funder GF 2
    Viby IF 6
  •  
  • Kastrup B. 1
    Greve 1
  •  
  • Nakskov 0
    HB Koege 5
  •  
  • Kjellerup 0
    Viborg 2
  •  
  • Kvaerndrup BK 2
    Svendborg 4
  •  
  • Ledoeje-Smoerum Fodbold 1
    Sveboelle 3
  •  
  • Lemvig 2
    Odder IGF 4
  •  
  • Otterup 2
    Vejle Boldklub 3
  •  
  • Skagen 1
    Vendsyssel FF 4
  •  
  • Fremad Amager 0
    Hvidovre 1
  •  
  • Ringe BK 0
    Aabenraa 4
  •  
  • Aarhus Fremad 1
    Brabrand 2
  •  
  • Aars 0
    Jammerbugt FC 2
  •  
  • FC Helsingoer 4
    AB 3
  •  
  • Broenshoej 7
    Alleroed FK 1
  •  
  • Stenloese BK 2
    Avarta 1
  •  
  • Avedoere 4
    Soelleroed-Vedbaek 1
  •  
  • Gladsaxe Hero 1
    B 1973, Herlev 1
  •  
  • Hirtshals 3
    Birkelse IF 1
  •  
  • BPI 0
    Kolding FC 9
  •  
  • DSIO 1
    FC Fyn 5
  •  
  • FA 2000 3
    Fremad Valby 4
  •  
  • Frederikshavn 1
    Hobro 4
  •  
  • Frem Sakskoebing 2
    Naestved 5
  •  
  • GVI 0
    Holbaek 3
  •  
  • Helsinge Fodbold 1
    HIK 6
  •  
  • Herlufsholm GF 0
    LFA 1
  •  
  • IF Lyseng 0
    VSK Aarhus 1
  •  
  • KFUM 0
    Varde 10
  •  
  • Ringkoebing 2
    Tjoerring IF 1
  •  
  • Viborg Sdrm. IK 0
    Skive 2
  •  
  • Virum-Sorgenfri 1
    Vanloese 4
  •  
  • Egen UI 0
    Marienlyst 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • FC Skanderborg 1
    FC Midtjylland 3
  •  
  • Vanloese 0
    FC Nordsjaelland 5
  •  
  • Vejle Boldklub 2
    Silkeborg 4
  •  
  • FC Fyn 0
    Lyngby 1
  •  
  • Fredericia 4
    SoenderjyskE 0
  •  
  • Jaegersborg 0
    Hvidovre 1
  •  
  • Brabrand 1
    AC Horsens 4
  •  
  • Odder IGF 0
    AGF 1
  •  
  • Avedoere 3
    LFA 1
  •  
  • FB 2
    Svendborg 3
  •  
  • FC Helsingoer 1
    FC Vestsjaelland 3
  •  
  • Fremad Valby 2
    Holbaek 5
  •  
  • Gladsaxe Hero 0
    Naestved 1
  •  
  • Sveboelle 2
    HB Koege 4
  •  
  • Kastrup B. 1
    Stenloese BK 1
  •  
  • Viby IF 0
    Kolding FC 0
  •  
  • VSK Aarhus 1
    Randers FC 4
  •  
  • Jammerbugt FC 0
    AaB 3
  •  
  • Aabenraa 1
    Hobro 4
  •  
  • Marienlyst 2
    B 1908 1
  •  
  • Tuse IF 0
    B 93 2
  •  
  • Birkeroed 1
    Broenshoej 4
  •  
  • Bolbro G & IF 0
    Vendsyssel FF 5
  •  
  • Hirtshals 2
    Skive 4
  •  
  • Lystrup IF 0
    Varde 5
  •  
  • Oe.B. 1
    Thisted 3
  •  
  • Ringkoebing 0
    Viborg 3
  •  
  • NB Bornholm 0
    HIK 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • HIK 1
    Fredericia 2
  •  
  • Vendsyssel FF 0
    FC Nordsjaelland 1
  •  
  • Naestved 0
    AaB 1
  •  
  • FC Vestsjaelland 2
    AC Horsens 6
  •  
  • AGF 6
    Skive 3
  •  
  • Holbaek 1
    Randers FC 5
  •  
  • Kastrup B. 1
    Lyngby 2
  •  
  • Marienlyst 0
    Odense 2
  •  
  • Varde 4
    Broendby IF 2
  •  
  • Thisted 1
    HB Koege 3
  •  
  • Avedoere 2
    FC Midtjylland 3
  •  
  • Broenshoej 0
    Hvidovre 1
  •  
  • Svendborg 0
    Esbjerg fB 3
  •  
  • Hobro 0
    Viborg 1
  •  
  • Viby IF 1
    FC Kopenhaga 4
  •  
  • B 93 0
    Silkeborg 5
  •  
  • 1/8
  •  
  • Odense 2
    FC Nordsjaelland 3
  •  
  • Esbjerg fB 2
    Silkeborg 0
  •  
  • FC Kopenhaga 2
    AC Horsens 4
  •  
  • Fredericia 1
    Randers FC 2
  •  
  • Hvidovre 2
    Lyngby 2
  •  
  • Viborg 1
    AaB 1
  •  
  • Varde 0
    AGF 1
  •  
  • HB Koege 0
    FC Midtjylland 4
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • AC Horsens 0
    FC Nordsjaelland 1
  •  
  • Randers FC 3
    Lyngby 0
  •  
  • AGF 0
    FC Midtjylland 1
  •  
  • AaB 0
    Esbjerg fB 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • FC Nordsjaelland 10
    Randers FC 00
    28-04-2011 FC Nordsjaelland
    1 - 0
    Randers FC
    04-05-2011 Randers FC
    0 - 0
    FC Nordsjaelland
  •  
  • FC Midtjylland 12
    Esbjerg fB 21
    27-04-2011 FC Midtjylland
    1 - 2
    Esbjerg fB
    05-05-2011 Esbjerg fB
    1 - 2
    FC Midtjylland
  •  
  • final
  •  
  • FC Nordsjaelland 3
    FC Midtjylland 2
  •  
  •  
  • Winner

    FC Nordsjaelland
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • Inter Mediolan 03
    Bayern Monachium 12
    23-02-2011 Inter Mediolan
    0 - 1
    Bayern Monachium
    15-03-2011 Bayern Monachium
    2 - 3
    Inter Mediolan
  •  
  • Olympique Marsylia 01
    Manchester United 02
    23-02-2011 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Manchester United
    15-03-2011 Manchester United
    2 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • FC Kopenhaga 00
    Chelsea 20
    22-02-2011 FC Kopenhaga
    0 - 2
    Chelsea
    16-03-2011 Chelsea
    0 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Olympique Lyon 10
    Real Madryt 13
    22-02-2011 Olympique Lyon
    1 - 1
    Real Madryt
    16-03-2011 Real Madryt
    3 - 0
    Olympique Lyon
  •  
  • Arsenal 21
    FC Barcelona 13
    16-02-2011 Arsenal
    2 - 1
    FC Barcelona
    08-03-2011 FC Barcelona
    3 - 1
    Arsenal
  •  
  • AS Roma 20
    Szachtar Donieck 33
    16-02-2011 AS Roma
    2 - 3
    Szachtar Donieck
    08-03-2011 Szachtar Donieck
    3 - 0
    AS Roma
  •  
  • AC Milan 00
    Tottenham Hotspur 10
    15-02-2011 AC Milan
    0 - 1
    Tottenham Hotspur
    09-03-2011 Tottenham Hotspur
    0 - 0
    AC Milan
  •  
  • Valencia CF 11
    Schalke 04 13
    15-02-2011 Valencia CF
    1 - 1
    Schalke 04
    09-03-2011 Schalke 04
    3 - 1
    Valencia CF
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • FC Barcelona 51
    Szachtar Donieck 10
    06-04-2011 FC Barcelona
    5 - 1
    Szachtar Donieck
    12-04-2011 Szachtar Donieck
    0 - 1
    FC Barcelona
  •  
  • Chelsea 01
    Manchester United 12
    06-04-2011 Chelsea
    0 - 1
    Manchester United
    12-04-2011 Manchester United
    2 - 1
    Chelsea
  •  
  • Inter Mediolan 21
    Schalke 04 52
    05-04-2011 Inter Mediolan
    2 - 5
    Schalke 04
    13-04-2011 Schalke 04
    2 - 1
    Inter Mediolan
  •  
  • Real Madryt 41
    Tottenham Hotspur 00
    05-04-2011 Real Madryt
    4 - 0
    Tottenham Hotspur
    13-04-2011 Tottenham Hotspur
    0 - 1
    Real Madryt
  •  
  • semifinal
  •  
  • Real Madryt 01
    FC Barcelona 21
    27-04-2011 Real Madryt
    0 - 2
    FC Barcelona
    03-05-2011 FC Barcelona
    1 - 1
    Real Madryt
  •  
  • Schalke 04 01
    Manchester United 24
    26-04-2011 Schalke 04
    0 - 2
    Manchester United
    04-05-2011 Manchester United
    4 - 1
    Schalke 04
  •  
  • final
  •  
  • FC Barcelona 3
    Manchester United 1
  •  
  •  
  • Winner

    FC Barcelona
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Tre Fiori 01
    Rudar Pljevlja 34
    30-06-2010 Tre Fiori
    0 - 3
    Rudar Pljevlja
    07-07-2010 Rudar Pljevlja
    4 - 1
    Tre Fiori
  •  
  • FC Santa Coloma 03
    Birkirkara 34
    29-06-2010 FC Santa Coloma
    0 - 3
    Birkirkara
    06-07-2010 Birkirkara
    4 - 3
    FC Santa Coloma
  •  
  • Round 2
  •  
  • Linfield 00
    Rosenborg Trondheim 02
    14-07-2010 Linfield
    0 - 0
    Rosenborg Trondheim
    21-07-2010 Rosenborg Trondheim
    2 - 0
    Linfield
  •  
  • Partizan Belgrad 31
    Pjunik 10
    14-07-2010 Partizan Belgrad
    3 - 1
    Pjunik
    21-07-2010 Pjunik
    0 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • Sheriff Tyraspol 30
    Dinamo Tirana 11
    14-07-2010 Sheriff Tyraspol
    3 - 1
    Dinamo Tirana
    20-07-2010 Dinamo Tirana
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Ekranas 10
    HJK Helsinki 02
    14-07-2010 Ekranas
    1 - 0
    HJK Helsinki
    21-07-2010 HJK Helsinki
    2 - 0
    Ekranas
  •  
  • Aktobe 21
    FC Tbilisi 01
    14-07-2010 Aktobe
    2 - 0
    FC Tbilisi
    21-07-2010 FC Tbilisi
    1 - 1
    Aktobe
  •  
  • BATE Borysów 51
    FH Hafnarfjordur 10
    14-07-2010 BATE Borysów
    5 - 1
    FH Hafnarfjordur
    21-07-2010 FH Hafnarfjordur
    0 - 1
    BATE Borysów
  •  
  • Bohemian FC 10
    TNS 04
    13-07-2010 Bohemian FC
    1 - 0
    TNS
    20-07-2010 TNS
    4 - 0
    Bohemian FC
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 50
    Koper 13
    13-07-2010 Dinamo Zagrzeb
    5 - 1
    Koper
    20-07-2010 Koper
    3 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 51
    Zeljeznicar 00
    13-07-2010 Hapoel Tel Awiw
    5 - 0
    Zeljeznicar
    21-07-2010 Zeljeznicar
    0 - 1
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • AIK Sztokholm 10
    AS Jeunesse Esch 00
    13-07-2010 AIK Sztokholm
    1 - 0
    AS Jeunesse Esch
    21-07-2010 AS Jeunesse Esch
    0 - 0
    AIK Sztokholm
  •  
  • Liteks Łowecz 14
    Rudar Pljevlja 00
    13-07-2010 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Rudar Pljevlja
    20-07-2010 Rudar Pljevlja
    0 - 4
    Liteks Łowecz
  •  
  • Omonia Nikozja 32
    Renova 00
    13-07-2010 Omonia Nikozja
    3 - 0
    Renova
    20-07-2010 Renova
    0 - 2
    Omonia Nikozja
  •  
  • Birkirkara 10
    MSK Zilina 03
    13-07-2010 Birkirkara
    1 - 0
    MSK Zilina
    21-07-2010 MSK Zilina
    3 - 0
    Birkirkara
  •  
  • Levadia Maardu 12
    Debreceni VSC 13
    13-07-2010 Levadia Maardu
    1 - 1
    Debreceni VSC
    21-07-2010 Debreceni VSC
    3 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • FK Liepaja 00
    Sparta Praga 32
    13-07-2010 FK Liepaja
    0 - 3
    Sparta Praga
    21-07-2010 Sparta Praga
    2 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Red Bull Salzburg 50
    HB Torshavn 01
    13-07-2010 Red Bull Salzburg
    5 - 0
    HB Torshavn
    20-07-2010 HB Torshavn
    1 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Inter Baku 01
    Lech Poznań 10
    13-07-2010 Inter Baku
    0 - 1
    Lech Poznań
    21-07-2010 Lech Poznań
    0 - 1
    Inter Baku
  •  
  • Round 3
  •  
  • Braga 31
    Celtic Glasgow 02
    28-07-2010 Braga
    3 - 0
    Celtic Glasgow
    04-08-2010 Celtic Glasgow
    2 - 1
    Braga
  •  
  • AIK Sztokholm 00
    Rosenborg Trondheim 13
    28-07-2010 AIK Sztokholm
    0 - 1
    Rosenborg Trondheim
    04-08-2010 Rosenborg Trondheim
    3 - 0
    AIK Sztokholm
  •  
  • Ajax Amsterdam 13
    PAOK Saloniki 13
    28-07-2010 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    04-08-2010 PAOK Saloniki
    3 - 3
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Partizan Belgrad 32
    HJK Helsinki 01
    28-07-2010 Partizan Belgrad
    3 - 0
    HJK Helsinki
    04-08-2010 HJK Helsinki
    1 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • Young Boys Berno 21
    Fenerbahce 20
    28-07-2010 Young Boys Berno
    2 - 2
    Fenerbahce
    04-08-2010 Fenerbahce
    0 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Debreceni VSC 01
    FC Basel 23
    28-07-2010 Debreceni VSC
    0 - 2
    FC Basel
    04-08-2010 FC Basel
    3 - 1
    Debreceni VSC
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    Dinamo Zagrzeb 11
    28-07-2010 Sheriff Tyraspol
    1 - 1
    Dinamo Zagrzeb
    04-08-2010 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Aktobe 11
    Hapoel Tel Awiw 03
    28-07-2010 Aktobe
    1 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    03-08-2010 Hapoel Tel Awiw
    3 - 1
    Aktobe
  •  
  • BATE Borysów 02
    FC Kopenhaga 03
    28-07-2010 BATE Borysów
    0 - 0
    FC Kopenhaga
    04-08-2010 FC Kopenhaga
    3 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • TNS 10
    Anderlecht Bruksela 33
    27-07-2010 TNS
    1 - 3
    Anderlecht Bruksela
    03-08-2010 Anderlecht Bruksela
    3 - 0
    TNS
  •  
  • Sparta Praga 11
    Lech Poznań 00
    27-07-2010 Sparta Praga
    1 - 0
    Lech Poznań
    04-08-2010 Lech Poznań
    0 - 1
    Sparta Praga
  •  
  • Unirea Urziceni 00
    Zenit St Petersburg 01
    27-07-2010 Unirea Urziceni
    0 - 0
    Zenit St Petersburg
    04-08-2010 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    Unirea Urziceni
  •  
  • Dynamo Kijów 33
    Gent 01
    27-07-2010 Dynamo Kijów
    3 - 0
    Gent
    04-08-2010 Gent
    1 - 3
    Dynamo Kijów
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    MSK Zilina 13
    27-07-2010 Liteks Łowecz
    1 - 1
    MSK Zilina
    04-08-2010 MSK Zilina
    3 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Omonia Nikozja 11
    Red Bull Salzburg 14
    27-07-2010 Omonia Nikozja
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
    04-08-2010 Red Bull Salzburg
    4 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • final
  •  
  • Partizan Belgrad 22
    Anderlecht Bruksela 22
    18-08-2010 Partizan Belgrad
    2 - 2
    Anderlecht Bruksela
    24-08-2010 Anderlecht Bruksela
    2 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FC Basel 13
    Sheriff Tyraspol 00
    18-08-2010 FC Basel
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    24-08-2010 Sheriff Tyraspol
    0 - 3
    FC Basel
  •  
  • Braga 14
    Sevilla FC 03
    18-08-2010 Braga
    1 - 0
    Sevilla FC
    24-08-2010 Sevilla FC
    3 - 4
    Braga
  •  
  • Red Bull Salzburg 21
    Hapoel Tel Awiw 31
    18-08-2010 Red Bull Salzburg
    2 - 3
    Hapoel Tel Awiw
    24-08-2010 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Werder Brema 32
    Sampdoria 13
    18-08-2010 Werder Brema
    3 - 1
    Sampdoria
    24-08-2010 Sampdoria
    3 - 2
    Werder Brema
  •  
  • Dynamo Kijów 11
    Ajax Amsterdam 12
    17-08-2010 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Ajax Amsterdam
    25-08-2010 Ajax Amsterdam
    2 - 1
    Dynamo Kijów
  •  
  • Rosenborg Trondheim 20
    FC Kopenhaga 11
    17-08-2010 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    FC Kopenhaga
    25-08-2010 FC Kopenhaga
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Sparta Praga 00
    MSK Zilina 21
    17-08-2010 Sparta Praga
    0 - 2
    MSK Zilina
    25-08-2010 MSK Zilina
    1 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Young Boys Berno 30
    Tottenham Hotspur 24
    17-08-2010 Young Boys Berno
    3 - 2
    Tottenham Hotspur
    25-08-2010 Tottenham Hotspur
    4 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Zenit St Petersburg 10
    Auxerre 02
    17-08-2010 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    Auxerre
    25-08-2010 Auxerre
    2 - 0
    Zenit St Petersburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 33 81 25 6 2 77 29 48
W
L
W
D
D
2 Odense Odense 33 55 16 7 10 55 41 14
L
W
D
W
D
3 Broendby IF Broendby IF 33 51 13 12 8 52 39 13
W
D
W
L
D
4 FC Midtjylland FC Midtjylland 33 49 13 10 10 50 42 8
D
D
L
W
W
5 Silkeborg Silkeborg 33 43 10 13 10 43 49 -6
W
L
W
L
D
6 FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 33 39 10 9 14 38 50 -12
D
D
W
W
L
7 SoenderjyskE SoenderjyskE 33 39 11 6 16 32 46 -14
L
W
W
W
L
8 Lyngby Lyngby 33 38 10 8 15 42 52 -10
W
W
L
L
L
9 AC Horsens AC Horsens 33 37 9 10 14 29 40 -11
L
L
D
D
L
10 AaB AaB 33 35 8 11 14 38 48 -10
L
L
L
D
W
11 Randers FC Randers FC 33 34 6 16 11 41 48 -7
D
D
L
L
W
12 Esbjerg fB Esbjerg fB 33 33 7 12 14 36 49 -13
D
W
L
D
W

FC Kopenhaga Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Najlepsi strzelcy FC Kopenhaga
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Dame N'Doye N'Doye
33
0.8
2 Cesar Santin Santin
28
0.5
3 Martin Vingaard Vingaard
13
0.4
4 Christian Bolanos Bolanos
8
0.3
5 Jesper Groenkjaer Groenkjaer
8
0.3
6 Zdenek Pospech Pospech
6
0.5
7 Claudemir Claudemir
5
0.2
8 Kenneth Zohore Zohore
3
0.4
9 Mathias Joergensen Joergensen
3
0.3
10 Morten Nordstrand Nordstrand
3
0.6

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 132 na mecz: 1.94
Straconych bramek 63 na mecz: 0.93
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 32
47.06%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 27
39.71%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.87
Wygranych meczów do zera (WTN) 24
35.29%
Przegranych meczów do zera (LTN) 9
13.24%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna FC Kopenhaga wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 15 13 8 6
Przegranych 5 6 2 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 5
14.3%
1-1 4
11.4%
3-1 4
11.4%
5-0 3
8.6%
1-0 3
8.6%
3-2 2
5.7%
2-1 2
5.7%
0-1 2
5.7%
3-0 2
5.7%
0-2 2
5.7%
4-0 2
5.7%
1-2 1
2.9%
2-2 1
2.9%
2-4 1
2.9%
0-3 1
2.9%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics