Nathan Ake vs Ethan Pinnock - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
180 cm
71 kg
31 lat (1995-02-18)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
5
Defence
England England
Statystyki Nathan Ake, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ethan Pinnock, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup World Cup Qualification CONCACAF CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie Copa America Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nathan Ake
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 0 0 0 2040' 19 0 5 1 0 15 3 0 13 1380 90% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 6 674' 6 0 2 4 0 0 0 436 93% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 6 0 0 0 613' 6 0 1 1 0 6 1 0 8 434 89% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 2 0 2 174 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 316' 3 0 1 2 0 0 2 159 90% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Holandia 1 167' 1 0 1 0 0 0 1 18 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 23 0% 0
FIFA Club World Cup Manchester City 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 0 136 98% 0
2024/2025   18 0 0 0 2556' 18 0 14 0 0 7 1 0 2 977 94% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 0 0 0 473' 3 0 3 0 0 2 1 0 1 244 96% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 272' 2 0 2 1 0 0 0 80 96% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 10 0 0 0 1356' 10 0 6 0 0 3 0 0 0 523 94% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 164' 1 0 1 0 0 0 1 66 92% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 2 291' 2 0 2 1 0 0 0 63 90% 1
2023/2024   36 3 0 2 3539' 33 1 8 0 0 27 10 0 25 2512 94% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 158' 1 0 1 0 0 0 0 52 98% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 0 483' 4 0 2 0 0 1 1 0 3 220 93% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 26 2 0 2 2508' 24 1 5 0 0 20 5 0 18 1747 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 4 2 0 3 412 97% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester City 1 120' 1 0 0 2 2 0 1 81 98% 0
2022/2023   57 3 0 0 4594' 37 7 11 4 0 7 3 10 15 1699 90% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 1 0 0 263' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 32 1 0 0 2655' 22 3 7 2 0 6 2 8 13 1376 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 12 0 0 0 784' 7 1 1 1 0 0 0 0 0 82 93% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 0 0 0 675' 5 2 1 1 0 1 1 2 2 241 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 1 0 0 217' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   57 3 0 0 2569' 18 4 9 2 0 5 2 11 3 885 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 0 0 0 399' 3 1 1 1 0 0 0 5 0 155 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 4 89' 0 0 1 0 0 0 0 2 50% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 2 0 0 1271' 10 2 4 0 0 5 2 6 0 622 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 12 1 0 0 600' 3 1 3 1 0 0 0 0 3 106 88% 0
2020/2021   39 1 0 0 1720' 15 2 3 4 0 4 2 13 7 901 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 10 180' 2 0 0 1 1 3 1 132 92% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 74' 0 0 1 0 0 0 0 13 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 4 0 0 0 437' 3 1 1 0 0 0 0 2 2 63 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 20 1 0 0 939' 9 1 1 4 0 3 1 8 4 693 93% 0
2019/2020   33 2 0 2 2805' 30 2 0 2 0 25 7 9 13 1087 88% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 30 2 0 2 2685' 29 2 0 2 0 25 7 9 13 1048 88% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 39 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   47 4 0 0 3789' 39 1 2 3 0 25 8 28 21 1459 86% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 197' 0 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 38 4 0 0 3502' 38 1 0 3 0 25 8 28 21 1459 86% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 2 0 3 3647' 38 1 2 5 0 17 8 27 19 1330 84% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 3 84' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 38 2 0 3 3473' 37 1 1 5 0 17 8 27 19 1330 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   37 3 0 1 1711' 15 0 4 1 0 7 4 4 2 400 88% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 18 3 0 0 887' 8 0 2 0 0 6 4 3 2 342 87% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 10 0 0 1 172' 1 0 1 1 0 1 0 1 0 58 93% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 3 172' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 1 0 0 2393' 23 1 4 4 1 16 5 29 13 598 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Watford 28 1 0 0 2123' 20 1 4 4 1 16 5 29 13 598 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 0 0 0 873' 6 1 3 1 0 0 0 1 1 16 94% 0
Championship Championship Championship Reading 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 4 0 0 0 210' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 10 73' 0 0 1 0 0 1 1 16 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   4 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 2 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
2012/2013   20 532' 3 0 3 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 12 270' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 4 172' 1 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ethan Pinnock
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 0 0 0 1641' 15 0 4 1 0 5 1 0 4 777 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 166 90% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 4 0 0 0 591' 4 0 3 1 0 1 1 0 2 133 80% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brentford 2 240' 2 0 1 0 0 0 0 93 85% 0
World Cup Qualification CONCACAF Jamajka 4 360' 4 0 0 1 0 0 1 219 86% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Jamajka 3 270' 3 0 0 2 0 0 1 166 90% 0
2024/2025   26 2 0 0 2437' 26 0 2 2 0 13 7 0 6 1292 88% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 4 360' 4 0 0 3 1 0 2 265 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brentford 1 104' 1 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 21 2 0 0 1973' 21 0 1 2 0 10 6 0 4 1024 88% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   34 2 0 0 3060' 34 0 0 1 0 20 5 0 12 1779 84% 1
Premier League Premier League Premier League Brentford 28 2 0 0 2520' 28 0 0 1 0 19 4 0 11 1360 84% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 81 95% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brentford 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 44 84% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 4 360' 4 0 0 1 1 0 1 294 84% 0
2022/2023   32 3 0 0 2820' 31 0 0 0 0 12 8 4 9 948 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brentford 31 3 0 0 2700' 30 0 0 0 0 12 8 4 9 948 80% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 1 0 1 3598' 38 4 0 2 0 14 9 7 16 1405 75% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Jamajka 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 0 0 2 78 76% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 33 1 0 1 3058' 32 4 0 1 0 13 9 7 14 1327 75% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   53 2 0 2 4336' 47 1 0 0 1 18 5 20 12 2395 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 108 87% 0
Championship Championship Championship Brentford 46 1 0 1 3826' 42 1 0 0 1 15 3 20 12 2167 84% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 5 1 0 1 330' 3 0 0 0 0 3 2 0 0 120 85% 0
2019/2020   50 2 0 4 3843' 38 3 2 1 0 18 7 18 14 1866 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Brentford 48 2 0 4 3753' 37 3 2 1 0 18 7 18 14 1866 81% 0
2018/2019   52 1 0 0 4665' 51 0 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 165' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 46 1 0 0 4140' 46 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   28 2 0 0 1222' 12 0 3 1 0 4 2 6 2 198 74% 0
Championship Championship Championship Barnsley 25 2 0 0 952' 9 0 3 1 0 4 2 6 2 198 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   44 3 0 0 4019' 42 2 2 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Forest Green Rovers 40 3 0 0 3659' 39 2 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Torquay United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Forest Green Rovers 4 360' 3 0 1 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Dulwich Hamlet 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2