Anglia Kwalifikacje FA Trophy 2016/2017

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Anglia Kwalifikacje FA Trophy, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Anglia Kwalifikacje FA TrophyKwalifikacje FA Trophy

Jesteś w starym sezonie tej ligi. Jeśli chcesz przejść do aktualnych rozgrywek kliknij tutaj.
FA Trophy Tabela FA Trophy »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Macclesfield Town 21
    Altrincham 11
    04-01-2017 Macclesfield Town
    2 - 1
    Altrincham
    20-12-2016 Altrincham
    1 - 1
    Macclesfield Town
  •  
  • Nantwich Town 1
    Lincoln 2
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 0
    Lincoln 0
  •  
  • AFC Fylde 10
    Brackley Town 14
    10-12-2016 AFC Fylde
    1 - 1
    Brackley Town
    13-12-2016 Brackley Town
    4 - 0
    AFC Fylde
  •  
  • AFC Sudbury 2
    Gosport Borough 1
  •  
  • East Thurrock United 14
    Aldershot Town 13
    10-12-2016 East Thurrock United
    1 - 1
    Aldershot Town
    12-12-2016 Aldershot Town
    3 - 4
    East Thurrock United
  •  
  • Alfreton Town 1
    North Ferriby United 0
  •  
  • Harrogate 32
    Barrow 34
    10-12-2016 Harrogate
    3 - 3
    Barrow
    13-12-2016 Barrow
    4 - 2
    Harrogate
  •  
  • Sutton United 1
    Bath City 0
  •  
  • Boreham Wood 03
    Maidstone 02
    10-12-2016 Boreham Wood
    0 - 0
    Maidstone
    13-12-2016 Maidstone
    2 - 3
    Boreham Wood
  •  
  • Braintree Town 2
    Torquay United 0
  •  
  • Bromley 15
    Leiston 13
    10-12-2016 Bromley
    1 - 1
    Leiston
    13-12-2016 Leiston
    3 - 5
    Bromley
  •  
  • Chelmsford 1
    Hitchin Town 0
  •  
  • Witton Albion 11
    Chester FC 12
    10-12-2016 Witton Albion
    1 - 1
    Chester FC
    13-12-2016 Chester FC
    2 - 1
    Witton Albion
  •  
  • Chorley 0
    Guiseley 1
  •  
  • Dagenham & Redbridge 1
    Worthing 2
  •  
  • Dartford 12
    Dover 11
    10-12-2016 Dartford
    1 - 1
    Dover
    13-12-2016 Dover
    1 - 2
    Dartford
  •  
  • Dulwich Hamlet 21
    Royston Town 20
    10-12-2016 Dulwich Hamlet
    2 - 2
    Royston Town
    13-12-2016 Royston Town
    0 - 1
    Dulwich Hamlet
  •  
  • Harlow Town 2
    Eastleigh 0
  •  
  • Ebbsfleet United 11
    Woking 10
    10-12-2016 Ebbsfleet United
    1 - 1
    Woking
    13-12-2016 Woking
    0 - 1
    Ebbsfleet United
  •  
  • Farsley Celtic AFC 0
    Southport 4
  •  
  • Forest Green Rovers 11
    Truro City 10
    10-12-2016 Forest Green Rovers
    1 - 1
    Truro City
    13-12-2016 Truro City
    0 - 1
    Forest Green Rovers
  •  
  • Gateshead FC 2
    King's Lynn Town 0
  •  
  • Welling United 8
    Hythe Town 1
  •  
  • Kidderminster Harriers 4
    Telford 0
  •  
  • Stockport 3
    Marine 2
  •  
  • Solihull Moors 1
    Matlock Town 2
  •  
  • South Park 13
    North Leigh 11
    10-12-2016 South Park
    1 - 1
    North Leigh
    20-12-2016 North Leigh
    1 - 3
    South Park
  •  
  • Nuneaton Town 3
    Stocksbridge Park Steels 1
  •  
  • Wrexham 0
    Tranmere Rovers 1
  •  
  • Wealdstone 22
    Wingate & Finchley 21
    10-12-2016 Wealdstone
    2 - 2
    Wingate & Finchley
    13-12-2016 Wingate & Finchley
    1 - 2
    Wealdstone
  •  
  • Whitehawk 22
    Weymouth 21
    10-12-2016 Whitehawk
    2 - 2
    Weymouth
    13-12-2016 Weymouth
    1 - 2
    Whitehawk
  •  
  • York City 3
    Worcester 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • AFC Sudbury 1
    Macclesfield Town 3
  •  
  • Boreham Wood 2
    Alfreton Town 1
  •  
  • Barrow 3
    Matlock Town 2
  •  
  • Stockport 10
    Brackley Town 12
    14-01-2017 Stockport
    1 - 1
    Brackley Town
    17-01-2017 Brackley Town
    2 - 0
    Stockport
  •  
  • East Thurrock United 2
    Braintree Town 5
  •  
  • Bromley 1
    Welling United 2
  •  
  • Dartford 0
    Chelmsford 1
  •  
  • Chester FC 0
    Forest Green Rovers 2
  •  
  • Whitehawk 1
    Dulwich Hamlet 4
  •  
  • Kidderminster Harriers 3
    Ebbsfleet United 0
  •  
  • Gateshead FC 1
    Lincoln 3
  •  
  • Nuneaton Town 6
    Guiseley 1
  •  
  • Harlow Town 1
    York City 2
  •  
  • Tranmere Rovers 4
    South Park 1
  •  
  • Southport 1
    Wealdstone 2
  •  
  • Worthing 22
    Sutton United 23
    14-01-2017 Worthing
    2 - 2
    Sutton United
    24-01-2017 Sutton United
    3 - 2
    Worthing
  •  
  • Round 3
  •  
  • Barrow 1
    Kidderminster Harriers 0
  •  
  • Sutton United 00
    Boreham Wood 05
    04-02-2017 Sutton United
    0 - 0
    Boreham Wood
    07-02-2017 Boreham Wood
    5 - 0
    Sutton United
  •  
  • Wealdstone 1
    Brackley Town 4
  •  
  • Braintree Town 02
    Dulwich Hamlet 05
    04-02-2017 Braintree Town
    0 - 0
    Dulwich Hamlet
    07-02-2017 Dulwich Hamlet
    5 - 2
    Braintree Town
  •  
  • Tranmere Rovers 14
    Chelmsford 11
    04-02-2017 Tranmere Rovers
    1 - 1
    Chelmsford
    08-02-2017 Chelmsford
    1 - 4
    Tranmere Rovers
  •  
  • Macclesfield Town 1
    Forest Green Rovers 0
  •  
  • Welling United 1
    Lincoln 3
  •  
  • Nuneaton Town 0
    York City 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Tranmere Rovers 5
    Barrow 1
  •  
  • Boreham Wood 0
    Lincoln 2
  •  
  • York City 1
    Brackley Town 0
  •  
  • Dulwich Hamlet 20
    Macclesfield Town 22
    25-02-2017 Dulwich Hamlet
    2 - 2
    Macclesfield Town
    07-03-2017 Macclesfield Town
    2 - 0
    Dulwich Hamlet
  •  
  • semifinal
  •  
  • York City 21
    Lincoln 11
    14-03-2017 York City
    2 - 1
    Lincoln
    18-03-2017 Lincoln
    1 - 1
    York City
  •  
  • Macclesfield Town 11
    Tranmere Rovers 10
    11-03-2017 Macclesfield Town
    1 - 1
    Tranmere Rovers
    18-03-2017 Tranmere Rovers
    0 - 1
    Macclesfield Town
  •  
  • final
  •  
  • Macclesfield Town 2
    York City 3
  •  
  •  
  • Winner
    York City
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
England Cup 5-FA Trophy Qualification Tabela England Cup 5-FA Trophy Qualification »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Cray Wanderers 33
    Carshalton Athletic 30
    09-10-2016 Cray Wanderers
    3 - 3
    Carshalton Athletic
    26-10-2016 Carshalton Athletic
    0 - 3
    Cray Wanderers
  •  
  • Northwich Victoria 12
    Mossley AFC 13
    09-10-2016 Northwich Victoria
    1 - 1
    Mossley AFC
    11-10-2016 Mossley AFC
    3 - 2
    Northwich Victoria
  •  
  • Uxbridge 4
    AFC Dunstable 0
  •  
  • Chipstead 30
    AFC Kempston Rovers 32
    08-10-2016 Chipstead
    3 - 3
    AFC Kempston Rovers
    11-10-2016 AFC Kempston Rovers
    2 - 0
    Chipstead
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 16
    Histon 11
    08-10-2016 AFC Rushden & Diamonds
    1 - 1
    Histon
    11-10-2016 Histon
    1 - 6
    AFC Rushden & Diamonds
  •  
  • Wimborne Town 22
    AFC Totton 21
    08-10-2016 Wimborne Town
    2 - 2
    AFC Totton
    11-10-2016 AFC Totton
    1 - 2
    Wimborne Town
  •  
  • Arlesey Town 20
    Chalfont St Peter 26
    08-10-2016 Arlesey Town
    2 - 2
    Chalfont St Peter
    11-10-2016 Chalfont St Peter
    6 - 0
    Arlesey Town
  •  
  • Hornchurch 2
    Ashford Town 3
  •  
  • Witham Town 2
    Aveley 1
  •  
  • Aylesbury 1
    Ware 3
  •  
  • Aylesbury United 4
    Chatham Town 1
  •  
  • Ossett Town 0
    Bamber Bridge 1
  •  
  • Farnborough 1
    Barnstaple Town 5
  •  
  • Barton Rovers 0
    Herne Bay 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Basford United 0
  •  
  • Hanwell Town 4
    Bedford 0
  •  
  • Bedworth United 32
    Rugby Town 30
    08-10-2016 Bedworth United
    3 - 3
    Rugby Town
    11-10-2016 Rugby Town
    0 - 2
    Bedworth United
  •  
  • Belper Town 1
    Goole AFC 2
  •  
  • Fleet Town 2
    Bideford AFC 1
  •  
  • Bishop's Cleeve 1
    Didcot Town 0
  •  
  • Thurrock 1
    Bowers & Pitsea 2
  •  
  • Brentwood Town 1
    Marlow 2
  •  
  • Bridgwater Town 21
    North Leigh 24
    08-10-2016 Bridgwater Town
    2 - 2
    North Leigh
    11-10-2016 North Leigh
    4 - 1
    Bridgwater Town
  •  
  • Witton Albion 5
    Brighouse Town 2
  •  
  • Brightlingsea Regent 2
    Dereham Town 1
  •  
  • Burscough 1
    Kendal Town 2
  •  
  • Sittingbourne 0
    Bury Town 2
  •  
  • Carlton Town 3
    Chasetown 1
  •  
  • Whyteleafe 1
    Cheshunt 3
  •  
  • Clitheroe 0
    Stocksbridge Park Steels 5
  •  
  • Colne 1
    Trafford 2
  •  
  • Colwyn Bay 1
    Hyde United 0
  •  
  • Corinthian Casuals 2
    Thamesmead Town 1
  •  
  • Dorking Wanderers 3
    Northwood 6
  •  
  • Lancaster City 13
    Droylsden 11
    08-10-2016 Lancaster City
    1 - 1
    Droylsden
    11-10-2016 Droylsden
    1 - 3
    Lancaster City
  •  
  • East Grinstead Town 4
    Three Bridges 0
  •  
  • Royston Town 3
    Egham Town FC 0
  •  
  • Shortwood United 0
    Evesham United 1
  •  
  • Radcliffe Borough 1
    Farsley Celtic AFC 3
  •  
  • Glossop North End 2
    Tadcaster Albion 0
  •  
  • Wroxham 3
    Godalming Town 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 3
    Great Wakering Rovers 1
  •  
  • VCD Athletic FC 12
    Greenwich Borough 11
    08-10-2016 VCD Athletic FC
    1 - 1
    Greenwich Borough
    11-10-2016 Greenwich Borough
    1 - 2
    VCD Athletic FC
  •  
  • Gresley 4
    Spalding United 1
  •  
  • South Park 2
    Guernsey FC 0
  •  
  • Haringey Borough 1
    Hythe Town 2
  •  
  • Ramsgate 0
    Hastings 3
  •  
  • Potters Bar Town 0
    Horsham 2
  •  
  • Kidlington 2
    Wantage Town 3
  •  
  • Taunton Town 6
    Larkhall Athletic 2
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Leek Town 2
  •  
  • Lewes 13
    Tilbury 10
    08-10-2016 Lewes
    1 - 1
    Tilbury
    11-10-2016 Tilbury
    0 - 3
    Lewes
  •  
  • Lincoln United 23
    Romulus 21
    08-10-2016 Lincoln United
    2 - 2
    Romulus
    11-10-2016 Romulus
    1 - 3
    Lincoln United
  •  
  • Mangotsfield United 0
    Yate Town 2
  •  
  • Molesey 1
    Romford 3
  •  
  • Newcastle Town 1
    Soham Town Rangers 3
  •  
  • Norwich United 0
    Tooting & Mitcham 2
  •  
  • Prescot Cables 11
    Ossett Albion 10
    08-10-2016 Prescot Cables
    1 - 1
    Ossett Albion
    11-10-2016 Ossett Albion
    0 - 1
    Prescot Cables
  •  
  • Paulton Rovers 1
    Tiverton 6
  •  
  • Winchester City 13
    Petersfield Town 11
    08-10-2016 Winchester City
    1 - 1
    Petersfield Town
    11-10-2016 Petersfield Town
    1 - 3
    Winchester City
  •  
  • Ramsbottom United 3
    Sheffield FC 1
  •  
  • Salisbury City 4
    Hereford 3
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 2
    Scarborough Athletic 0
  •  
  • Slimbridge AFC 1
    Swindon Supermarine 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Grays Athletic 10
    Wingate & Finchley 12
    30-10-2016 Grays Athletic
    1 - 1
    Wingate & Finchley
    01-11-2016 Wingate & Finchley
    2 - 0
    Grays Athletic
  •  
  • Kingstonian 2
    Lewes 1
  •  
  • Horsham 1
    Romford 3
  •  
  • Worthing 3
    AFC Kempston Rovers 1
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 1
    Coalville Town 0
  •  
  • AFC Sudbury 4
    Bowers & Pitsea 0
  •  
  • Tonbridge Angels 34
    Ashford Town 31
    29-10-2016 Tonbridge Angels
    3 - 3
    Ashford Town
    01-11-2016 Ashford Town
    1 - 4
    Tonbridge Angels
  •  
  • Ashton United 0
    Marine 4
  •  
  • Hastings 4
    Aylesbury United 0
  •  
  • Bamber Bridge 0
    Trafford 2
  •  
  • Banbury United 0
    Bishop's Cleeve 1
  •  
  • Dorchester Town 3
    Barnstaple Town 1
  •  
  • Ilkeston FC 0
    Barwell FC 2
  •  
  • Staines Town 1
    Basingstoke 4
  •  
  • Burgess Hill Town 5
    Beaconsfield SYCOB 1
  •  
  • Bedworth United 2
    St Neots Town 3
  •  
  • Biggleswade Town 1
    Witham Town 0
  •  
  • Billericay 2
    Maldon & Tiptree 0
  •  
  • Goole AFC 11
    Blyth Spartans 17
    29-10-2016 Goole AFC
    1 - 1
    Blyth Spartans
    01-11-2016 Blyth Spartans
    7 - 1
    Goole AFC
  •  
  • Slough Town 4
    Bognor Regis Town 1
  •  
  • Metropolitan Police FC 2
    Brightlingsea Regent 6
  •  
  • Hanwell Town 2
    Bury Town 1
  •  
  • Buxton 2
    Glossop North End 0
  •  
  • Redditch United 3
    Cambridge City 1
  •  
  • Enfield Town 3
    Canvey 2
  •  
  • Carlton Town 1
    St. Ives Town FC 4
  •  
  • Chalfont St Peter 3
    Corinthian Casuals 2
  •  
  • Leatherhead 2
    Chesham United 3
  •  
  • Cheshunt 1
    Folkestone Invicta 3
  •  
  • Salisbury City 2
    Chippenham Town 3
  •  
  • Merthyr Town 6
    Cinderford Town 1
  •  
  • Cirencester Town 1
    Havant and Waterlooville 2
  •  
  • Colwyn Bay 11
    Witton Albion 13
    29-10-2016 Colwyn Bay
    1 - 1
    Witton Albion
    01-11-2016 Witton Albion
    3 - 1
    Colwyn Bay
  •  
  • Corby Town 0
    Stafford Rangers 2
  •  
  • Cray Wanderers 4
    Marlow 0
  •  
  • Lowestoft Town 1
    Dulwich Hamlet 2
  •  
  • Tooting & Mitcham 2
    Dunstable Town FC 4
  •  
  • East Grinstead Town 2
    Phoenix Sports 3
  •  
  • Evesham United 10
    Frome Town 11
    29-10-2016 Evesham United
    1 - 1
    Frome Town
    02-11-2016 Frome Town
    1 - 0
    Evesham United
  •  
  • Mossley AFC 1
    Farsley Celtic AFC 3
  •  
  • Faversham Town 3
    South Park 4
  •  
  • Fleet Town 1
    Winchester City 2
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 6
    Frickley Athletic 2
  •  
  • Stratford Town 20
    Grantham Town 24
    29-10-2016 Stratford Town
    2 - 2
    Grantham Town
    01-11-2016 Grantham Town
    4 - 0
    Stratford Town
  •  
  • Lincoln United 4
    Gresley 2
  •  
  • Rushall Olympic 1
    Halesowen 2
  •  
  • Uxbridge 0
    Harlow Town 1
  •  
  • Herne Bay 20
    Harrow Borough 23
    29-10-2016 Herne Bay
    2 - 2
    Harrow Borough
    01-11-2016 Harrow Borough
    3 - 0
    Herne Bay
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Hitchin Town 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Hednesford 4
  •  
  • Leiston 5
    Hendon 0
  •  
  • Kings Langley FC 1
    Heybridge Swifts 0
  •  
  • Hythe Town 3
    Walton Casuals 2
  •  
  • Skelmersdale United 1
    Kendal Town 3
  •  
  • Kettering Town FC 5
    Market Drayton Town 1
  •  
  • Kidsgrove Athletic 5
    Soham Town Rangers 3
  •  
  • Stourbridge 1
    King's Lynn Town 2
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 2
    Lancaster City 1
  •  
  • Leamington 0
    Mickleover Sports 1
  •  
  • Leek Town 2
    Sutton Coldfield Town 1
  •  
  • Spennymoor Town FC 1
    Matlock Town 2
  •  
  • Waltham Abbey 0
    Merstham 5
  •  
  • Warrington Town 0
    Nantwich Town 2
  •  
  • Needham Market 2
    Wroxham 0
  •  
  • Yate Town 1
    North Leigh 6
  •  
  • Royston Town 24
    Northwood 21
    29-10-2016 Royston Town
    2 - 2
    Northwood
    01-11-2016 Northwood
    1 - 4
    Royston Town
  •  
  • Ramsbottom United 2
    Prescot Cables 1
  •  
  • Taunton Town 5
    Swindon Supermarine 0
  •  
  • Tiverton 0
    Wimborne Town 1
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Ware 3
  •  
  • Weymouth 4
    Wantage Town 0
  •  
  • Whitby 4
    Workington 3
  •  
  • Round 3
  •  
  • Brightlingsea Regent 11
    Harlow Town 12
    15-11-2016 Brightlingsea Regent
    1 - 1
    Harlow Town
    22-11-2016 Harlow Town
    2 - 1
    Brightlingsea Regent
  •  
  • Burgess Hill Town 21
    Chalfont St Peter 21
    15-11-2016 Burgess Hill Town
    2 - 2
    Chalfont St Peter
    22-11-2016 Chalfont St Peter
    1 - 1
    Burgess Hill Town
  •  
  • Merstham 0
    Hythe Town 3
  •  
  • Ramsbottom United 4
    Redditch United 1
  •  
  • Cray Wanderers 1
    Worthing 2
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 30
    Lincoln United 32
    12-11-2016 AFC Rushden & Diamonds
    3 - 3
    Lincoln United
    15-11-2016 Lincoln United
    2 - 0
    AFC Rushden & Diamonds
  •  
  • AFC Sudbury 4
    Romford 0
  •  
  • Barwell FC 2
    Farsley Celtic AFC 3
  •  
  • Dorchester Town 0
    Basingstoke 3
  •  
  • Biggleswade Town 12
    Hitchin Town 13
    12-11-2016 Biggleswade Town
    1 - 1
    Hitchin Town
    14-11-2016 Hitchin Town
    3 - 2
    Biggleswade Town
  •  
  • Havant and Waterlooville 5
    Billericay 0
  •  
  • Bishop's Cleeve 0
    Taunton Town 1
  •  
  • Blyth Spartans 4
    Halesowen 3
  •  
  • Buxton 1
    King's Lynn Town 3
  •  
  • Dulwich Hamlet 4
    Chesham United 0
  •  
  • Chippenham Town 0
    Leiston 1
  •  
  • Dunstable Town FC 1
    Weymouth 4
  •  
  • Kings Langley FC 1
    Enfield Town 0
  •  
  • Folkestone Invicta 2
    North Leigh 3
  •  
  • Hanwell Town 0
    Frome Town 1
  •  
  • Grantham Town 0
    Matlock Town 2
  •  
  • Needham Market 1
    Harrow Borough 2
  •  
  • Hastings 12
    South Park 13
    12-11-2016 Hastings
    1 - 1
    South Park
    16-11-2016 South Park
    3 - 2
    Hastings
  •  
  • Hednesford 11
    Stafford Rangers 12
    12-11-2016 Hednesford
    1 - 1
    Stafford Rangers
    15-11-2016 Stafford Rangers
    2 - 1
    Hednesford
  •  
  • Nantwich Town 2
    Kendal Town 0
  •  
  • Witton Albion 2
    Kettering Town FC 1
  •  
  • Kidsgrove Athletic 3
    Stocksbridge Park Steels 5
  •  
  • Kingstonian 12
    Tonbridge Angels 11
    12-11-2016 Kingstonian
    1 - 1
    Tonbridge Angels
    15-11-2016 Tonbridge Angels
    1 - 2
    Kingstonian
  •  
  • St. Ives Town FC 2
    Leek Town 1
  •  
  • Marine 14
    St Neots Town 12
    12-11-2016 Marine
    1 - 1
    St Neots Town
    15-11-2016 St Neots Town
    2 - 4
    Marine
  •  
  • Trafford 0
    Mickleover Sports 1
  •  
  • Phoenix Sports 1
    Winchester City 3
  •  
  • Royston Town 4
    Wimborne Town 0
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 3
    Whitby 0
  •  
  • Ware 0
    Wingate & Finchley 2
  •  
  • Merthyr Town 20
    Slough Town 22
    12-11-2016 Merthyr Town
    2 - 2
    Slough Town
    15-11-2016 Slough Town
    2 - 0
    Merthyr Town
  •  
  • Round 4
  •  
  • Altrincham 23
    Blyth Spartans 22
    06-12-2016 Altrincham
    2 - 2
    Blyth Spartans
    10-12-2016 Blyth Spartans
    2 - 3
    Altrincham
  •  
  • Witton Albion 4
    Boston United 2
  •  
  • Chorley 1
    Stafford Rangers 0
  •  
  • FC United of Manchester 1
    Nuneaton Town 5
  •  
  • Curzon 1
    Worcester 2
  •  
  • Darlington 1883 22
    Marine 23
    27-11-2016 Darlington 1883
    2 - 2
    Marine
    06-12-2016 Marine
    3 - 2
    Darlington 1883
  •  
  • Gloucester City 2
    AFC Fylde 3
  •  
  • Kings Langley FC 1
    AFC Sudbury 3
  •  
  • Gainsborough 01
    Alfreton Town 04
    26-11-2016 Gainsborough
    0 - 0
    Alfreton Town
    30-11-2016 Alfreton Town
    4 - 1
    Gainsborough
  •  
  • Bath City 2
    Basingstoke 0
  •  
  • Hythe Town 4
    Bishop's Stortford 2
  •  
  • Mickleover Sports 11
    Brackley Town 13
    26-11-2016 Mickleover Sports
    1 - 1
    Brackley Town
    29-11-2016 Brackley Town
    3 - 1
    Mickleover Sports
  •  
  • Stockport 2
    Bradford PA 0
  •  
  • Burgess Hill Town 0
    Hitchin Town 3
  •  
  • Chelmsford 1
    Taunton Town 0
  •  
  • Concord Rangers 0
    Welling United 1
  •  
  • Weston Super Mare 2
    Dartford 4
  •  
  • Winchester City 0
    Dulwich Hamlet 1
  •  
  • Margate 10
    East Thurrock United 12
    26-11-2016 Margate
    1 - 1
    East Thurrock United
    29-11-2016 East Thurrock United
    2 - 0
    Margate
  •  
  • Leiston 12
    Eastbourne Borough 12
    26-11-2016 Leiston
    1 - 1
    Eastbourne Borough
    06-12-2016 Eastbourne Borough
    2 - 2
    Leiston
  •  
  • Ebbsfleet United 4
    Harrow Borough 2
  •  
  • Farsley Celtic AFC 24
    Tamworth 20
    26-11-2016 Farsley Celtic AFC
    2 - 2
    Tamworth
    29-11-2016 Tamworth
    0 - 4
    Farsley Celtic AFC
  •  
  • Truro City 6
    Frome Town 1
  •  
  • Hungerford Town 0
    Gosport Borough 1
  •  
  • Matlock Town 13
    Halifax Town 12
    26-11-2016 Matlock Town
    1 - 1
    Halifax Town
    29-11-2016 Halifax Town
    2 - 3
    Matlock Town
  •  
  • Hampton & Richmond 01
    Royston Town 02
    26-11-2016 Hampton & Richmond
    0 - 0
    Royston Town
    06-12-2016 Royston Town
    2 - 1
    Hampton & Richmond
  •  
  • Havant and Waterlooville 1
    Harlow Town 3
  •  
  • Harrogate 23
    Salford City 20
    26-11-2016 Harrogate
    2 - 2
    Salford City
    06-12-2016 Salford City
    0 - 3
    Harrogate
  •  
  • Worthing 11
    Hemel Hempstead 10
    26-11-2016 Worthing
    1 - 1
    Hemel Hempstead
    29-11-2016 Hemel Hempstead
    0 - 1
    Worthing
  •  
  • Kidderminster Harriers 3
    Lincoln United 1
  •  
  • King's Lynn Town 1
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • North Leigh 1
    Kingstonian 0
  •  
  • Maidenhead United 21
    Wealdstone 22
    26-11-2016 Maidenhead United
    2 - 2
    Wealdstone
    29-11-2016 Wealdstone
    2 - 1
    Maidenhead United
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 3
    Nantwich Town 1
  •  
  • Oxford City 1
    South Park 2
  •  
  • Poole Town FC 10
    Weymouth 12
    26-11-2016 Poole Town FC
    1 - 1
    Weymouth
    29-11-2016 Weymouth
    2 - 0
    Poole Town FC
  •  
  • Ramsbottom United 0
    Telford 2
  •  
  • Slough Town 2
    Wingate & Finchley 4
  •  
  • Whitehawk 11
    St.Albans 10
    26-11-2016 Whitehawk
    1 - 1
    St.Albans
    29-11-2016 St.Albans
    0 - 1
    Whitehawk
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 23
    Stalybridge 22
    26-11-2016 Stocksbridge Park Steels
    2 - 2
    Stalybridge
    06-12-2016 Stalybridge
    2 - 3
    Stocksbridge Park Steels
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w Kwalifikacje FA Trophy. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Anglia Kwalifikacje FA Trophy. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Kwalifikacje FA Trophy. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Kwalifikacje FA Trophy, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
'
17:15
2.40
3.35
3.00
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
16:00
1.55
3.70
5.10
FT
Koniec
'
16:00
1.75
3.25
4.15
FT
Koniec
'
20:45
3.00
3.20
2.15
FT
Koniec
'
16:00
2.70
3.00
2.45
FT
Koniec
'
20:45
1.44
4.50
6.00
FT
Koniec
'
16:00
1.90
3.50
4.00
FT
Koniec
'
16:00
3.20
3.30
2.25
FT
Koniec
'
16:00
1.73
3.80
4.50
FT
Koniec
'
16:00
5.00
4.00
1.63
FT
Koniec
'
20:30
3.50
3.30
1.90
FT
Koniec
'
20:45
1.92
3.25
3.50
FT
Koniec
'
20:45
3.90
3.30
1.80
FT
Koniec
'
16:00
4.90
4.00
1.60
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Matlock Town 2 2 +200% -100% +30% 59% -100% -9%
2 Worthing 3 3 +150% +175% +142% -1% -15% -48%
3 Dartford 3 3 +117% +13% +47% -50% +37% -44%
4 York City 7 7 +90% -100% +15% 33% -45% -49%
5 Lincoln 6 6 +84% -100% +11% 10% -36% -18%
6 AFC Sudbury 2 2 +45% -100% -14% 60% -100% -10%
7 Alfreton Town 2 2 +38% -100% -21% -23% +10% -20%
8 Welling United 3 2 +38% -100% -35% 10% -100% +13%
9 Guiseley 2 2 +35% -100% -23% -13% -8% -15%
10 Harlow Town 2 2 +33% -100% -21% -13% +13% -5%
11 Macclesfield Town 9 9 +33% +19% +19% -24% +10% -41%
12 Brackley Town 6 6 +26% +23% +36% -48% +31% -47%
13 Chelmsford 4 4 +19% +4% +37% -55% +65% -57%
14 Kidderminster Harriers 3 3 +17% -100% -18% 18% -26% -100%
15 Braintree Town 4 4 +14% 0% -4% -5% +8% -58%
16 Wealdstone 4 4 +3% +88% +14% 21% -47% +22%
17 Boreham Wood 6 6 +1% +8% +12% -7% -8% -44%
18 Dulwich Hamlet 7 5 -2% +14% +18% -21% -33% -49%
19 Ebbsfleet United 3 3 -3% +10% -2% -42% +48% -100%
20 Nuneaton Town 3 2 -12% -100% -49% 33% -100% -43%
21 Tranmere Rovers 7 6 -16% +2% -10% -45% +4% -47%
22 Southport 2 2 -18% -100% -39% 63% -100% -9%
23 Whitehawk 3 3 -25% +25% -13% 68% -100% +10%
24 Gateshead FC 2 2 -33% -100% -45% -13% +10% -15%
25 Barrow 5 5 -37% +50% -6% 38% -55% +9%
26 Bromley 3 3 -38% +47% -21% 9% -15% +8%
27 Forest Green Rovers 4 4 -51% +159% -17% -100% +125% -100%
28 Stockport 3 3 -53% +20% -17% -49% +27% -43%
29 Chester FC 3 3 -60% +33% -26% -52% +47% -100%
30 Sutton United 5 5 -72% +128% -3% -27% +28% -69%
31 King's Lynn Town 1 1 -100% -100% -100% -100% +120% -100%
32 Stocksbridge Park Steels 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
33 Harrogate 2 2 -100% +275% +111% 67% -100% -17%
34 Eastleigh 1 1 -100% -100% -100% -100% +125% -100%
35 Dover 2 2 -100% +70% -34% -25% +8% -17%
36 East Thurrock United 3 3 -100% +160% +43% 9% -39% +14%
37 Chorley 1 1 -100% -100% -100% -100% +85% -100%
38 Marine 1 1 -100% -100% -100% 52% -100% %
39 Maidstone 2 2 -100% +65% -9% -2% -9% -13%
40 Wrexham 1 1 -100% -100% -100% -100% +70% -100%
41 Bath City 1 1 -100% -100% -100% -100% +100% -100%
42 Telford 1 1 -100% -100% -100% 80% -100% -100%
43 Hitchin Town 1 1 -100% -100% -100% -100% +135% -100%
44 Hythe Town 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
45 AFC Fylde 2 2 -100% +88% -42% -21% +10% -100%
46 Gosport Borough 1 1 -100% -100% -100% 45% -100% %
47 Aldershot Town 2 2 -100% +290% +20% -24% -9% -12%
48 Royston Town 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
49 Truro City 2 2 -100% +418% +233% -100% +148% -100%
50 North Leigh 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% %
51 Torquay United 1 1 -100% -100% -100% -100% +85% -100%
52 Solihull Moors 1 1 -100% -100% -100% 62% -100% %
53 Weymouth 2 2 -100% +88% +10% 65% -100% -22%
54 Altrincham 2 2 -100% +85% +5% -26% +18% %
55 Leiston 2 2 -100% +120% +33% -23% +28% -24%
56 Woking 2 2 -100% +65% -13% -100% +122% -100%
57 Worcester 1 1 -100% -100% -100% 62% -100% %
58 Wingate & Finchley 2 2 -100% +275% +91% -23% +6% -22%
59 Dagenham & Redbridge 1 1 -100% -100% -100% 38% -100% %
60 Witton Albion 2 2 -100% +100% +18% -28% +18% %
61 South Park 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% %
62 North Ferriby United 1 1 -100% -100% -100% -100% +120% -100%
63 Nantwich Town 1 1 -100% -100% -100% 46% -100% +54%
64 Farsley Celtic AFC 1 1 -100% -100% -100% 50% -100% -100%

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Nicholson
Darlington 1883
5
9
0.6
2 Bennett
Morecambe
5
12
0.7
3 Carew
4
14
1.0
4 Stockton
Wrexham
4
16
1.0
5 Waldren
4
11
0.8
6 Armson
Brackley Town
4
12
0.5
7 Browne
Yeovil Town
4
15
0.8
8 Higgins
East Thurrock United
4
7
1.0
9 Cunnington
3
11
1.0
10 Coombes
3
11
0.8

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Tranmere Rovers
16
2.29
2 York City
15
2.14
3 Macclesfield Town
15
1.67
4 Dulwich Hamlet
14
2.00
5 Lincoln
12
1.71
6 Brackley Town
12
2.00
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Barrow
12
2.40
2 Sutton United
9
1.80
3 East Thurrock United
9
3.00
4 Dulwich Hamlet
9
1.29
5 Macclesfield Town
9
1.00
6 Hythe Town
8
8.00

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz FA Trophy
Anglia FA Trophy » final
Terminarz England Cup 5-FA Trophy Qualification
Anglia England Cup 5-FA Trophy Qualification » Round 4
FT
Koniec
'
20:45
FT (P)
Po karnych
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics