Nathan Ake vs Daniel Munoz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
180 cm
71 kg
31 lat (1995-02-18)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
2
Midfield
Colombia Colombia
Statystyki Nathan Ake, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Munoz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Europa Conference League Mecz o Tarczę Wspólnoty Carabao Cup World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Copa America Puchar Południowoamerykański Liga kolumbijska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nathan Ake
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 0 0 0 2040' 19 0 5 1 0 15 3 0 13 1380 90% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 6 674' 6 0 2 4 0 0 0 436 93% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 6 0 0 0 613' 6 0 1 1 0 6 1 0 8 434 89% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 2 0 2 174 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 316' 3 0 1 2 0 0 2 159 90% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Holandia 1 167' 1 0 1 0 0 0 1 18 89% 0
FIFA Club World Cup Manchester City 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 0 136 98% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 23 0% 0
2024/2025   18 0 0 0 2556' 18 0 14 0 0 7 1 0 2 977 94% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 272' 2 0 2 1 0 0 0 80 96% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 10 0 0 0 1356' 10 0 6 0 0 3 0 0 0 523 94% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 164' 1 0 1 0 0 0 1 66 92% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 2 291' 2 0 2 1 0 0 0 63 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 0 0 0 473' 3 0 3 0 0 2 1 0 1 244 96% 1
2023/2024   36 3 0 2 3539' 33 1 8 0 0 27 10 0 25 2512 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 0 483' 4 0 2 0 0 1 1 0 3 220 93% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 26 2 0 2 2508' 24 1 5 0 0 20 5 0 18 1747 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 4 2 0 3 412 97% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester City 1 120' 1 0 0 2 2 0 1 81 98% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 158' 1 0 1 0 0 0 0 52 98% 0
2022/2023   57 3 0 0 4594' 37 7 11 4 0 7 3 10 15 1699 90% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 32 1 0 0 2655' 22 3 7 2 0 6 2 8 13 1376 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 12 0 0 0 784' 7 1 1 1 0 0 0 0 0 82 93% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 0 0 0 675' 5 2 1 1 0 1 1 2 2 241 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 1 0 0 217' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 1 0 0 263' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   57 3 0 0 2569' 18 4 9 2 0 5 2 11 3 885 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 4 89' 0 0 1 0 0 0 0 2 50% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 2 0 0 1271' 10 2 4 0 0 5 2 6 0 622 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 12 1 0 0 600' 3 1 3 1 0 0 0 0 3 106 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 0 0 0 399' 3 1 1 1 0 0 0 5 0 155 87% 0
2020/2021   39 1 0 0 1720' 15 2 3 4 0 4 2 13 7 901 93% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 74' 0 0 1 0 0 0 0 13 100% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 4 0 0 0 437' 3 1 1 0 0 0 0 2 2 63 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 20 1 0 0 939' 9 1 1 4 0 3 1 8 4 693 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 10 180' 2 0 0 1 1 3 1 132 92% 0
2019/2020   33 2 0 2 2805' 30 2 0 2 0 25 7 9 13 1087 88% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 30 2 0 2 2685' 29 2 0 2 0 25 7 9 13 1048 88% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 39 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   47 4 0 0 3789' 39 1 2 3 0 25 8 28 21 1459 86% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 197' 0 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 38 4 0 0 3502' 38 1 0 3 0 25 8 28 21 1459 86% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 2 0 3 3647' 38 1 2 5 0 17 8 27 19 1330 84% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 3 84' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 38 2 0 3 3473' 37 1 1 5 0 17 8 27 19 1330 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   37 3 0 1 1711' 15 0 4 1 0 7 4 4 2 400 88% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 3 172' 1 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 18 3 0 0 887' 8 0 2 0 0 6 4 3 2 342 87% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 10 0 0 1 172' 1 0 1 1 0 1 0 1 0 58 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 1 0 0 2393' 23 1 4 4 1 16 5 29 13 598 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Watford 28 1 0 0 2123' 20 1 4 4 1 16 5 29 13 598 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 0 0 0 873' 6 1 3 1 0 0 0 1 1 16 94% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 4 0 0 0 210' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 10 73' 0 0 1 0 0 1 1 16 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
2013/2014   4 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 2 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 100% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   20 532' 3 0 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 4 172' 1 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 12 270' 1 0 2 - - - - - - -
Statystyki Daniel Munoz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   58 5 0 3 5915' 58 0 9 9 0 46 19 0 29 1952 82% 18
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 29 4 0 2 2908' 29 0 5 7 0 24 11 0 18 763 80% 6
Europa Conference League Crystal Palace 12 1 0 1 1343' 12 0 3 0 0 13 4 0 3 461 79% 6
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 28 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 284' 2 0 1 2 2 0 3 55 78% 2
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 13 0 0 0 1170' 13 0 0 2 0 5 2 0 5 543 88% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 76 88% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 26 88% 1
2024/2025   46 6 0 8 4748' 46 0 8 13 0 45 20 0 26 1445 76% 17
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 0 0 1 349' 3 0 1 2 0 1 0 0 1 134 80% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 37 4 0 6 3592' 37 0 4 10 0 37 18 0 19 1126 75% 15
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 6 2 0 1 807' 6 0 3 1 0 7 2 0 6 185 79% 2
2023/2024   43 7 0 6 4085' 43 0 2 14 0 31 12 0 43 1889 65% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 0 0 5 149 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 16 0 0 5 1530' 16 0 1 4 0 7 0 0 8 552 80% 8
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 16 5 0 1 1505' 16 0 1 5 0 18 8 0 22 871 61% 2
Europa Conference League Genk 7 2 0 0 660' 7 0 0 4 0 5 4 0 8 317 83% 0
2022/2023   36 9 0 5 3594' 36 4 1 10 0 24 16 36 29 1659 80% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 36 9 0 5 3594' 36 4 1 10 0 24 16 36 29 1659 80% 4
2021/2022   37 3 0 4 3708' 30 9 4 9 1 14 5 37 16 1389 83% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 32 3 0 4 3171' 25 8 4 6 0 14 5 37 16 1389 83% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 3 0 0 0 357' 3 1 0 1 1 - - - - - - -
2020/2021   58 1 0 5 4654' 45 3 6 6 1 4 0 19 18 571 85% 5
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 40 0 0 5 3660' 37 2 3 4 0 4 0 13 13 511 86% 4
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kolumbia 14 0 0 0 634' 4 1 3 1 1 0 0 6 5 60 80% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2