Moises Caicedo vs Mateo Kovacic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Midfield
Ecuador Ecuador
Profil zawodnika
8
Midfield
178 cm
78 kg
32 lat (1994-05-06)
Croatia Croatia
Statystyki Moises Caicedo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification S. Amer Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Copa America Premier League Summer Series Mistrzostwa Świata Liga ekwadorska Copa Libertadores
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mateo Kovacic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Moises Caicedo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   71 5 0 5 7026' 71 0 9 25 2 58 20 0 111 4340 88% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 2 0 0 3 140 91% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 32 3 0 1 3174' 32 0 4 11 1 26 7 0 51 1938 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 2 0 0 859' 9 0 1 1 0 9 5 0 9 616 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 0 0 0 330' 3 0 1 1 0 1 0 0 7 287 91% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Ekwador 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 2 0 0 3 131 92% 0
World Cup Qualification S. Amer Ekwador 16 0 0 3 1440' 16 0 0 5 1 12 6 0 30 762 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Chelsea 2 299' 2 0 2 1 1 0 0 112 0% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 5 0 0 1 564' 5 0 1 3 0 5 1 0 8 354 92% 0
2024/2025   43 2 0 3 4465' 43 0 8 13 0 22 4 0 67 2540 90% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 38 1 0 2 3806' 38 0 5 11 0 20 3 0 58 2129 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 2 85 92% 0
Europa Conference League Chelsea 4 1 0 1 569' 4 0 3 1 0 2 1 0 7 326 90% 1
2023/2024   44 1 0 4 4816' 44 0 11 14 0 19 6 0 70 2662 91% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 5 0 0 0 552' 5 0 1 1 0 2 0 0 9 352 92% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 33 1 0 3 3724' 33 0 10 11 0 13 4 0 49 1944 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 0 0 1 540' 6 0 0 2 0 4 2 0 12 366 92% 0
2022/2023   43 1 0 1 4212' 40 6 2 12 0 16 8 45 43 1895 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 256' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 1 0 1 3566' 34 5 2 10 0 16 8 45 43 1895 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 4 0 0 0 390' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   34 3 0 1 2797' 19 12 3 4 0 14 7 18 23 566 81% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup KFCO Beerschot-Wilrijk 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KFCO Beerschot-Wilrijk 12 1 0 0 1622' 10 8 2 2 0 8 3 11 12 289 79% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 20 1 0 1 1024' 8 4 0 2 0 6 4 7 11 266 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 61' 0 0 1 0 0 0 0 11 73% 0
2020/2021   20 2 0 4 1940' 15 7 0 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ekwador 15 2 0 4 1940' 15 7 0 5 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Mateo Kovacic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 148' 1 0 1 0 0 3 0 0 4 156 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 35 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 148' 1 0 1 1 0 0 1 64 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 2 57 98% 0
2024/2025   38 7 0 3 4925' 38 0 19 8 1 55 16 0 35 2778 93% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 0 0 0 777' 6 0 3 2 0 4 1 0 3 352 92% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 25 6 0 2 3161' 25 0 12 5 1 45 12 0 26 1864 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 34 97% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 49 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 1 0 0 425' 3 0 2 1 0 5 2 0 3 296 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 0 0 1 442' 3 0 2 0 0 1 1 0 2 183 92% 0
2023/2024   30 2 0 1 3735' 28 2 14 5 0 33 6 0 29 2398 93% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester City 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 48 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 158' 1 0 1 1 0 0 0 62 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 1 571' 5 0 2 1 0 4 1 0 2 435 94% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 5 0 0 0 606' 5 0 2 0 0 6 0 0 11 350 92% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 18 1 0 0 2280' 16 2 9 4 0 21 5 0 15 1503 94% 0
2022/2023   48 2 0 2 4926' 33 17 12 11 0 10 2 12 11 1240 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 1 0 0 1077' 8 5 0 2 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 7 0 0 0 1073' 6 5 2 1 0 0 0 0 1 72 96% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 1 0 2 2550' 17 6 10 8 0 10 2 12 10 1168 86% 0
2021/2022   51 2 0 5 5371' 35 19 12 7 0 18 6 28 26 1493 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 5 0 0 0 722' 4 3 1 1 0 0 0 2 4 57 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 663' 4 4 0 0 0 2 0 1 1 122 83% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 26 2 0 5 2336' 16 5 9 4 0 15 6 21 18 1114 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 0 729' 5 3 1 0 0 1 0 4 3 200 92% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 921' 6 4 1 2 0 - - - - - - -
2020/2021   55 2 0 3 5737' 37 21 12 8 0 16 4 23 35 1476 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 254' 1 0 2 0 0 1 0 20 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 2 0 1 724' 5 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 11 0 0 1 1289' 7 6 3 2 0 4 0 7 7 314 89% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 31 0 0 1 3070' 21 11 6 4 0 12 4 13 24 1075 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0 0 0 280' 2 1 0 1 0 0 0 2 4 67 94% 0
2019/2020   49 2 0 3 4916' 36 14 10 12 1 29 9 28 51 2087 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 1 0 0 966' 7 3 1 0 0 5 3 6 7 301 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 0 0 0 693' 5 3 1 3 1 3 1 4 6 158 87% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 34 1 0 3 3167' 23 8 8 8 0 21 5 18 38 1628 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   61 0 0 2 6563' 39 26 15 5 0 33 4 29 53 2138 92% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 6 0 0 0 550' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 1 0 1 4 174 93% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 0 0 2 3991' 21 19 11 3 0 28 4 19 33 1350 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 13 0 0 0 1297' 10 3 2 1 0 4 0 9 16 614 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 221' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 3 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   41 0 0 2 3388' 17 11 15 5 0 10 2 17 22 919 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 9 0 0 1 827' 4 4 3 2 0 1 0 7 2 176 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 0 331' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 28 0 0 1 2230' 10 7 11 2 0 9 2 10 20 743 94% 0
2016/2017   62 2 0 3 4927' 30 15 15 4 0 17 7 25 39 1229 92% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 8 0 0 0 790' 6 3 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 310' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 11 1 0 0 563' 2 0 4 1 0 3 2 8 2 198 95% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 3 0 0 0 220' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 37 1 0 3 3044' 19 10 8 2 0 14 5 17 37 1031 91% 0
2015/2016   46 1 0 2 3224' 12 8 22 5 1 15 5 18 19 742 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0 0 0 193' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 10 1 0 0 768' 3 2 5 1 0 5 2 3 5 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 35 0 0 2 2263' 8 5 17 4 1 10 3 15 14 742 91% 1
2014/2015   55 8 0 3 5084' 35 11 18 6 1 42 8 27 52 1863 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Chorwacja 8 0 0 0 777' 5 3 3 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 8 3 0 0 689' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 5 0 3 3528' 26 5 12 3 1 42 8 27 52 1863 87% 0
2013/2014   38 0 0 4 2881' 15 14 11 3 0 19 7 15 40 1100 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 171' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 0 0 4 2710' 14 13 11 2 0 19 7 15 40 1100 90% 0
2012/2013   46 1 0 1 3848' 29 11 7 5 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 8 0 0 0 886' 7 2 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 623' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 0 0 0 612' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 11 1 0 0 500' 2 3 2 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 15 0 0 1 1137' 11 1 2 2 0 - - - - - - -
2011/2012   31 6 0 0 1717' 5 13 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Dinamo Zagrzeb 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 6 1 0 0 684' 5 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 25 4 0 0 1033' 0 10 5 1 0 - - - - - - -
2010/2011   8 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Zagrzeb 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 7 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2