Matt Jay vs Angelo Balanta - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Midfield
178 cm
69 kg
30 lat (1996-02-27)
England England
Profil zawodnika
10
Forward
179 cm
75 kg
35 lat (1990-07-01)
Colombia Colombia
Statystyki Matt Jay, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi National League North/South Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Angelo Balanta, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska National League North/South Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Matt Jay
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 4 0 2 2221' 21 0 5 1 0 38 15 0 13 749 0% 8
National League North/South Torquay United 21 4 0 2 2221' 21 0 5 1 0 38 15 0 13 749 0% 8
2024/2025   16 7 0 0 2046' 16 0 8 0 0 30 14 0 17 496 3% 8
Johnstones Paint Trophy Colchester United 1 152' 1 0 1 0 0 0 1 16 81% 0
National League North/South Torquay United 15 7 0 0 1894' 15 0 7 0 0 30 14 0 16 480 0% 8
2023/2024   8 1 0 2 1252' 8 0 8 0 0 16 7 0 7 344 57% 4
Johnstones Paint Trophy Colchester United 2 0 0 0 320' 2 0 2 0 0 2 1 0 1 72 14% 0
League 2 League 2 League 2 Colchester United 6 1 0 2 932' 6 0 6 0 0 14 6 0 6 272 68% 4
2022/2023   44 4 0 3 3700' 13 12 23 2 0 14 7 8 10 413 75% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 2 1 0 0 172' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Colchester United 19 0 0 1 1754' 7 7 9 1 0 8 5 1 8 217 74% 0
Johnstones Paint Trophy Exeter City 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Exeter City 23 0 0 2 1774' 6 5 12 1 0 6 2 7 2 196 76% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   48 18 1 4 5437' 43 17 4 1 0 82 55 22 36 1141 74% 12
Johnstones Paint Trophy Exeter City 1 2 1 0 169' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 1 0 0 0 183' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 46 14 0 4 5085' 41 15 4 1 0 82 55 22 36 1141 74% 12
2020/2021   51 20 4 7 6238' 47 26 1 1 0 60 37 19 38 969 74% 3
League 2 League 2 League 2 Exeter City 46 18 4 7 5756' 43 24 1 1 0 59 37 18 38 959 74% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 3 1 0 0 241' 2 1 0 0 0 1 0 1 0 10 50% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   52 8 1 4 2415' 17 6 6 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Exeter City 40 4 1 4 1635' 9 6 6 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 7 4 0 0 480' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 4 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   48 4 0 1 2447' 16 6 8 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 41 4 0 1 1709' 10 4 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 2 0 0 0 261' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 4 0 0 0 477' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   48 1 0 1 2250' 8 5 15 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 4 117' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 40 1 0 1 1752' 5 5 13 0 0 - - - - - - -
2016/2017   18 1 0 0 367' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 3 1 0 0 168' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 13 169' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2016   4 8 0 0 60' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
National League North/South Hayes & Yeading United 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
National League North/South Truro City 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   22 1 0 0 313' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Exeter City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Weston Super Mare 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
National League North/South Weston Super Mare 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 18 0 0 0 313' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Exeter City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   5 0 0 0 261' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Exeter City 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Exeter City 4 0 0 0 192' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Angelo Balanta
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 22 0 7 3354' 28 0 10 0 0 73 30 0 13 821 0% 25
National League North/South Hornchurch 28 21 0 7 3354' 28 0 10 0 0 73 30 0 13 821 0% 25
Club Friendlies Hornchurch 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   14 7 0 1 1595' 14 0 4 2 0 27 16 0 6 412 0% 15
National League North/South Hornchurch 14 7 0 1 1595' 14 0 4 2 0 27 16 0 6 412 0% 15
2023/2024   20 6 0 1 3083' 20 0 18 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Boreham Wood 20 6 0 1 3083' 20 0 18 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   18 2 0 0 1912' 9 7 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dagenham & Redbridge 18 2 0 0 1912' 9 7 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   24 8 0 0 2222' 16 5 6 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dagenham & Redbridge 24 8 0 0 2222' 16 5 6 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   41 13 1 0 4413' 34 14 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dagenham & Redbridge 37 12 1 0 3896' 31 12 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 256' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Dagenham & Redbridge 2 0 0 0 261' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 7 0 0 2594' 21 8 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dagenham & Redbridge 22 7 0 0 2594' 21 8 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Harrogate 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 10 0 0 4302' 36 14 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Boreham Wood 11 3 0 0 1115' 11 2 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dagenham & Redbridge 24 6 0 0 2940' 23 11 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   43 11 0 0 4429' 33 12 8 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Boreham Wood 37 11 0 0 3772' 29 10 6 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Boreham Wood 4 0 0 0 442' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Boreham Wood 2 0 0 0 215' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   50 9 0 0 5350' 45 13 4 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Boreham Wood 43 6 0 0 4509' 38 10 4 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Boreham Wood 5 2 0 0 587' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Boreham Wood 2 1 0 0 254' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   17 1 0 0 1044' 4 6 3 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Carlisle United 13 1 0 0 844' 4 4 3 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Carlisle United 3 0 0 0 132' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Carlisle United 1 0 0 0 68' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   27 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Bristol Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Bristol Rovers 26 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   21 1 0 0 2205' 15 10 4 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 12 1 0 0 1494' 11 7 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 9 0 0 0 711' 4 3 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   21 5 0 0 2082' 10 7 10 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 20 4 0 0 2082' 10 7 10 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Milton Keynes Dons 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Queens Park Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   23 7 0 0 2026' 14 6 6 1 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 23 7 0 0 2026' 14 6 6 1 1 - - - - - - -
2009/2010   19 0 0 0 146' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 19 0 0 0 146' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   28 5 0 0 2360' 11 9 10 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 15 1 0 0 916' 2 2 8 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 13 3 0 0 1444' 9 7 2 3 0 - - - - - - -
2007/2008   20 1 0 0 1176' 6 4 5 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 20 1 0 0 1176' 6 4 5 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2