Anglia Kwalifikacje FA Trophy 2014/2015

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Anglia Kwalifikacje FA Trophy, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Anglia Kwalifikacje FA TrophyKwalifikacje FA Trophy

Jesteś w starym sezonie tej ligi. Jeśli chcesz przejść do aktualnych rozgrywek kliknij tutaj.
FA Trophy Tabela FA Trophy »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Worcester 0
    Halifax Town 1
  •  
  • Bradford PA 1
    Kidderminster Harriers 4
  •  
  • Nuneaton Town 0
    Grimsby Town 2
  •  
  • AFC Fylde 3
    Gainsborough 0
  •  
  • Braintree Town 1
    AFC Sudbury 0
  •  
  • Aldershot Town 0
    Burgess Hill Town 1
  •  
  • Lincoln 0
    Alfreton Town 2
  •  
  • Altrincham 1
    Macclesfield Town 0
  •  
  • Concord Rangers 06
    Barnet 02
    13-12-2014 Concord Rangers
    0 - 0
    Barnet
    16-12-2014 Barnet
    2 - 6
    Concord Rangers
  •  
  • Basingstoke 21
    Gosport Borough 22
    13-12-2014 Basingstoke
    2 - 2
    Gosport Borough
    16-12-2014 Gosport Borough
    2 - 1
    Basingstoke
  •  
  • Bristol Rovers 0
    Bath City 2
  •  
  • Bishop's Stortford 0
    Torquay United 5
  •  
  • North Ferriby United 12
    Boston United 10
    13-12-2014 North Ferriby United
    1 - 1
    Boston United
    16-12-2014 Boston United
    0 - 2
    North Ferriby United
  •  
  • Bromley 2
    Leiston 0
  •  
  • Telford 11
    Chester FC 11
    13-12-2014 Telford
    1 - 1
    Chester FC
    22-12-2014 Chester FC
    1 - 1
    Telford
  •  
  • Guiseley 0
    Chorley 2
  •  
  • Dartford 2
    Solihull Moors 0
  •  
  • Forest Green Rovers 23
    Didcot Town 20
    13-12-2014 Forest Green Rovers
    2 - 2
    Didcot Town
    16-12-2014 Didcot Town
    0 - 3
    Forest Green Rovers
  •  
  • Lowestoft Town 1
    Dover 3
  •  
  • Woking 2
    Eastleigh 0
  •  
  • Ebbsfleet United 13
    Welling United 12
    13-12-2014 Ebbsfleet United
    1 - 1
    Welling United
    23-12-2014 Welling United
    2 - 3
    Ebbsfleet United
  •  
  • Weston Super Mare 1
    Farnborough 3
  •  
  • FC United of Manchester 4
    Harrogate 0
  •  
  • Gateshead FC 2
    Halesowen 0
  •  
  • Weymouth 10
    Havant and Waterlooville 15
    13-12-2014 Weymouth
    1 - 1
    Havant and Waterlooville
    16-12-2014 Havant and Waterlooville
    5 - 0
    Weymouth
  •  
  • Wealdstone 1
    Hayes & Yeading United 0
  •  
  • Hemel Hempstead 1
    Sutton United 0
  •  
  • Hyde United 4
    Spennymoor Town FC 2
  •  
  • Maidenhead United 2
    Poole Town FC 1
  •  
  • Wimborne Town 0
    Oxford City 3
  •  
  • Ramsbottom United 0
    Stockport 3
  •  
  • Southport 10
    Wrexham 12
    13-12-2014 Southport
    1 - 1
    Wrexham
    16-12-2014 Wrexham
    2 - 0
    Southport
  •  
  • Round 2
  •  
  • AFC Fylde 4
    Telford 0
  •  
  • Halifax Town 5
    Alfreton Town 3
  •  
  • Kidderminster Harriers 0
    Altrincham 1
  •  
  • Wealdstone 1
    Bath City 3
  •  
  • Gosport Borough 0
    Braintree Town 2
  •  
  • Torquay United 4
    Bromley 0
  •  
  • Burgess Hill Town 1
    Dartford 2
  •  
  • Chorley 30
    FC United of Manchester 31
    10-01-2015 Chorley
    3 - 3
    FC United of Manchester
    13-01-2015 FC United of Manchester
    1 - 0
    Chorley
  •  
  • Hemel Hempstead 3
    Concord Rangers 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 0
    Dover 1
  •  
  • Ebbsfleet United 1
    Forest Green Rovers 0
  •  
  • Maidenhead United 20
    Farnborough 21
    10-01-2015 Maidenhead United
    2 - 2
    Farnborough
    12-01-2015 Farnborough
    1 - 0
    Maidenhead United
  •  
  • Grimsby Town 02
    Gateshead FC 03
    10-01-2015 Grimsby Town
    0 - 0
    Gateshead FC
    21-01-2015 Gateshead FC
    3 - 2
    Grimsby Town
  •  
  • North Ferriby United 2
    Hyde United 0
  •  
  • Oxford City 21
    Woking 22
    10-01-2015 Oxford City
    2 - 2
    Woking
    13-01-2015 Woking
    2 - 1
    Oxford City
  •  
  • Stockport 21
    Wrexham 26
    10-01-2015 Stockport
    2 - 2
    Wrexham
    13-01-2015 Wrexham
    6 - 1
    Stockport
  •  
  • Round 3
  •  
  • Braintree Town 10
    Ebbsfleet United 12
    27-01-2015 Braintree Town
    1 - 1
    Ebbsfleet United
    03-02-2015 Ebbsfleet United
    2 - 0
    Braintree Town
  •  
  • FC United of Manchester 3
    AFC Fylde 1
  •  
  • Bath City 1
    Altrincham 0
  •  
  • Dartford 21
    Halifax Town 23
    24-01-2015 Dartford
    2 - 2
    Halifax Town
    07-02-2015 Halifax Town
    3 - 1
    Dartford
  •  
  • Woking 30
    Dover 31
    24-01-2015 Woking
    3 - 3
    Dover
    27-01-2015 Dover
    1 - 0
    Woking
  •  
  • Farnborough 0
    North Ferriby United 2
  •  
  • Wrexham 12
    Gateshead FC 12
    24-01-2015 Wrexham
    1 - 1
    Gateshead FC
    07-02-2015 Gateshead FC
    2 - 2
    Wrexham
  •  
  • Hemel Hempstead 0
    Torquay United 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Halifax Town 0
    Wrexham 1
  •  
  • Dover 31
    Bath City 32
    07-02-2015 Dover
    3 - 3
    Bath City
    10-02-2015 Bath City
    2 - 1
    Dover
  •  
  • North Ferriby United 1
    Ebbsfleet United 0
  •  
  • Torquay United 1
    FC United of Manchester 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Bath City 21
    North Ferriby United 21
    21-02-2015 Bath City
    2 - 2
    North Ferriby United
    28-02-2015 North Ferriby United
    1 - 1
    Bath City
  •  
  • Wrexham 23
    Torquay United 10
    21-02-2015 Wrexham
    2 - 1
    Torquay United
    28-02-2015 Torquay United
    0 - 3
    Wrexham
  •  
  • final
  •  
  • North Ferriby United 3
    Wrexham 3
  •  
  •  
  • Winner

    North Ferriby United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
FA Trophy Qualification Tabela FA Trophy Qualification »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • FC United of Manchester 2
    Padiham FC 0
  •  
  • Bognor Regis Town 21
    AFC Sudbury 22
    01-11-2014 Bognor Regis Town
    2 - 2
    AFC Sudbury
    04-11-2014 AFC Sudbury
    2 - 1
    Bognor Regis Town
  •  
  • AFC Totton 11
    Hereford United 21
    01-11-2014 AFC Totton
    1 - 2
    Hereford United
    18-10-2014 Hereford United
    1 - 1
    AFC Totton
  •  
  • Arlesey Town 2
    Wingate & Finchley 1
  •  
  • Buxton 2
    Ashton United 0
  •  
  • Aylesbury 12
    Merstham 21
    01-11-2014 Aylesbury
    1 - 2
    Merstham
    18-10-2014 Merstham
    1 - 2
    Aylesbury
  •  
  • Spennymoor Town FC 33
    Bamber Bridge 12
    01-11-2014 Spennymoor Town FC
    3 - 1
    Bamber Bridge
    18-10-2014 Bamber Bridge
    2 - 3
    Spennymoor Town FC
  •  
  • Evesham United 20
    Banbury United 21
    01-11-2014 Evesham United
    2 - 2
    Banbury United
    04-11-2014 Banbury United
    1 - 0
    Evesham United
  •  
  • Barkingside FC 3
    Kingstonian 1
  •  
  • Stamford AFC 0
    Barwell FC 1
  •  
  • Bedford 45
    Brightlingsea Regent 02
    01-11-2014 Bedford
    4 - 0
    Brightlingsea Regent
    18-10-2014 Brightlingsea Regent
    2 - 5
    Bedford
  •  
  • Belper Town 2
    Histon 3
  •  
  • Bideford AFC 31
    Didcot Town 32
    01-11-2014 Bideford AFC
    3 - 3
    Didcot Town
    04-11-2014 Didcot Town
    2 - 1
    Bideford AFC
  •  
  • Brentwood Town 11
    Biggleswade Town 11
    01-11-2014 Brentwood Town
    1 - 1
    Biggleswade Town
    18-10-2014 Biggleswade Town
    1 - 1
    Brentwood Town
  •  
  • Metropolitan Police FC 1
    Billericay 0
  •  
  • Mangotsfield United 53
    Bishop's Cleeve 10
    01-11-2014 Mangotsfield United
    5 - 1
    Bishop's Cleeve
    18-10-2014 Bishop's Cleeve
    0 - 3
    Mangotsfield United
  •  
  • Farsley Celtic AFC 0
    Blyth Spartans 2
  •  
  • Burgess Hill Town 21
    Chesham United 00
    01-11-2014 Burgess Hill Town
    2 - 0
    Chesham United
    18-10-2014 Chesham United
    0 - 1
    Burgess Hill Town
  •  
  • Burnham 22
    Hitchin Town 20
    01-11-2014 Burnham
    2 - 2
    Hitchin Town
    03-11-2014 Hitchin Town
    0 - 2
    Burnham
  •  
  • Bury Town 1
    Hendon 3
  •  
  • Rushall Olympic 2
    Cambridge City 0
  •  
  • Canvey 12
    Leatherhead 12
    01-11-2014 Canvey
    1 - 1
    Leatherhead
    05-11-2014 Leatherhead
    2 - 2
    Canvey
  •  
  • Carlton Town 12
    Stourbridge 14
    01-11-2014 Carlton Town
    1 - 1
    Stourbridge
    04-11-2014 Stourbridge
    4 - 2
    Carlton Town
  •  
  • Dulwich Hamlet 3
    Chalfont St Peter 0
  •  
  • Chasetown 25
    Newcastle Town 10
    01-11-2014 Chasetown
    2 - 1
    Newcastle Town
    18-10-2014 Newcastle Town
    0 - 5
    Chasetown
  •  
  • Worthing 11
    Chatham Town 10
    01-11-2014 Worthing
    1 - 1
    Chatham Town
    04-11-2014 Chatham Town
    0 - 1
    Worthing
  •  
  • Chippenham Town 3
    Frome Town 1
  •  
  • Merthyr Town 21
    Cirencester Town 01
    01-11-2014 Merthyr Town
    2 - 0
    Cirencester Town
    18-10-2014 Cirencester Town
    1 - 1
    Merthyr Town
  •  
  • Clitheroe 03
    Workington 22
    01-11-2014 Clitheroe
    0 - 2
    Workington
    18-10-2014 Workington
    2 - 3
    Clitheroe
  •  
  • Corby Town 0
    Redditch United 1
  •  
  • Cray Wanderers 32
    Faversham Town 00
    01-11-2014 Cray Wanderers
    3 - 0
    Faversham Town
    19-10-2014 Faversham Town
    0 - 2
    Cray Wanderers
  •  
  • Curzon 01
    Northwich Victoria 00
    01-11-2014 Curzon
    0 - 0
    Northwich Victoria
    04-11-2014 Northwich Victoria
    0 - 1
    Curzon
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Darlington 1883 4
  •  
  • Dereham Town 12
    Enfield Town 01
    01-11-2014 Dereham Town
    1 - 0
    Enfield Town
    18-10-2014 Enfield Town
    1 - 2
    Dereham Town
  •  
  • Dorchester Town 1
    Wimborne Town 3
  •  
  • Whyteleafe 32
    Dunstable Town FC 11
    01-11-2014 Whyteleafe
    3 - 1
    Dunstable Town FC
    18-10-2014 Dunstable Town FC
    1 - 2
    Whyteleafe
  •  
  • Hungerford Town 12
    East Thurrock United 14
    01-11-2014 Hungerford Town
    1 - 1
    East Thurrock United
    04-11-2014 East Thurrock United
    4 - 2
    Hungerford Town
  •  
  • Truro City 3
    Egham Town FC 0
  •  
  • Paulton Rovers 3
    Fleet Town 0
  •  
  • Folkestone Invicta 34
    Thurrock 21
    01-11-2014 Folkestone Invicta
    3 - 2
    Thurrock
    18-10-2014 Thurrock
    1 - 4
    Folkestone Invicta
  •  
  • Frickley Athletic 0
    Marine 2
  •  
  • Prescot Cables 22
    Goole AFC 41
    01-11-2014 Prescot Cables
    2 - 4
    Goole AFC
    18-10-2014 Goole AFC
    1 - 2
    Prescot Cables
  •  
  • Loughborough Dynamo 36
    Grantham Town 13
    01-11-2014 Loughborough Dynamo
    3 - 1
    Grantham Town
    18-10-2014 Grantham Town
    3 - 6
    Loughborough Dynamo
  •  
  • Hampton & Richmond 0
    Grays Athletic 3
  •  
  • Gresley 32
    Romulus 10
    01-11-2014 Gresley
    3 - 1
    Romulus
    18-10-2014 Romulus
    0 - 2
    Gresley
  •  
  • Northwood 23
    Guernsey FC 21
    01-11-2014 Northwood
    2 - 2
    Guernsey FC
    18-10-2014 Guernsey FC
    1 - 3
    Northwood
  •  
  • Halesowen 14
    Matlock Town 10
    01-11-2014 Halesowen
    1 - 1
    Matlock Town
    04-11-2014 Matlock Town
    0 - 4
    Halesowen
  •  
  • Lewes 1
    Harlow Town 0
  •  
  • Hornchurch 2
    Harrow Borough 0
  •  
  • South Park 15
    Heybridge Swifts 41
    01-11-2014 South Park
    1 - 4
    Heybridge Swifts
    18-10-2014 Heybridge Swifts
    1 - 5
    South Park
  •  
  • Horsham 16
    Ware 02
    01-11-2014 Horsham
    1 - 0
    Ware
    19-10-2014 Ware
    2 - 6
    Horsham
  •  
  • Uxbridge 61
    Hythe Town 11
    01-11-2014 Uxbridge
    6 - 1
    Hythe Town
    18-10-2014 Hythe Town
    1 - 1
    Uxbridge
  •  
  • St Neots Town 2
    Ilkeston FC 1
  •  
  • Mickleover Sports 34
    Kettering Town FC 21
    01-11-2014 Mickleover Sports
    3 - 2
    Kettering Town FC
    18-10-2014 Kettering Town FC
    1 - 4
    Mickleover Sports
  •  
  • Market Drayton Town 22
    King's Lynn Town 22
    01-11-2014 Market Drayton Town
    2 - 2
    King's Lynn Town
    18-10-2014 King's Lynn Town
    2 - 2
    Market Drayton Town
  •  
  • Leek Town 25
    Spalding United 22
    01-11-2014 Leek Town
    2 - 2
    Spalding United
    18-10-2014 Spalding United
    2 - 5
    Leek Town
  •  
  • Leiston 25
    Leighton Town 22
    01-11-2014 Leiston
    2 - 2
    Leighton Town
    04-11-2014 Leighton Town
    2 - 5
    Leiston
  •  
  • Maidstone 3
    Walton and Hersham 2
  •  
  • Margate 0
    Slough Town 2
  •  
  • New Mills 32
    Mossley AFC 21
    01-11-2014 New Mills
    3 - 2
    Mossley AFC
    18-10-2014 Mossley AFC
    1 - 2
    New Mills
  •  
  • Skelmersdale United 0
    Nantwich Town 2
  •  
  • Poole Town FC 3
    North Leigh 1
  •  
  • Ossett Town 21
    Trafford 20
    01-11-2014 Ossett Town
    2 - 2
    Trafford
    18-10-2014 Trafford
    0 - 1
    Ossett Town
  •  
  • Walton Casuals 20
    Peacehaven & Telscombe FC 40
    01-11-2014 Walton Casuals
    2 - 4
    Peacehaven & Telscombe FC
    18-10-2014 Peacehaven & Telscombe FC
    0 - 0
    Walton Casuals
  •  
  • Whitby 1
    Ramsbottom United 2
  •  
  • Royston Town 12
    Witham Town 22
    01-11-2014 Royston Town
    1 - 2
    Witham Town
    18-10-2014 Witham Town
    2 - 2
    Royston Town
  •  
  • Sheffield FC 04
    Witton Albion 13
    01-11-2014 Sheffield FC
    0 - 1
    Witton Albion
    18-10-2014 Witton Albion
    3 - 4
    Sheffield FC
  •  
  • Sholing 11
    Tiverton 00
    01-11-2014 Sholing
    1 - 0
    Tiverton
    18-10-2014 Tiverton
    0 - 1
    Sholing
  •  
  • Weymouth 1
    Shortwood United 0
  •  
  • Stratford Town 11
    Stafford Rangers 00
    01-11-2014 Stratford Town
    1 - 0
    Stafford Rangers
    18-10-2014 Stafford Rangers
    0 - 1
    Stratford Town
  •  
  • Thamesmead Town 33
    Three Bridges 12
    01-11-2014 Thamesmead Town
    3 - 1
    Three Bridges
    19-10-2014 Three Bridges
    2 - 3
    Thamesmead Town
  •  
  • VCD Athletic FC 0
    Tonbridge Angels 2
  •  
  • Aylesbury United 2
    Thamesmead Town 3
  •  
  • Cray Wanderers 23
    Hastings 00
    19-10-2014 Cray Wanderers
    2 - 0
    Hastings
    01-11-2014 Hastings
    0 - 3
    Cray Wanderers
  •  
  • Horsham 61
    Sittingbourne 20
    19-10-2014 Horsham
    6 - 2
    Sittingbourne
    01-11-2014 Sittingbourne
    0 - 1
    Horsham
  •  
  • Guernsey FC 42
    Barton Rovers 02
    18-10-2014 Guernsey FC
    4 - 0
    Barton Rovers
    01-11-2014 Barton Rovers
    2 - 2
    Guernsey FC
  •  
  • Chalfont St Peter 11
    AFC Hayes 10
    18-10-2014 Chalfont St Peter
    1 - 1
    AFC Hayes
    21-10-2014 AFC Hayes
    0 - 1
    Chalfont St Peter
  •  
  • Whitstable Town 1
    AFC Sudbury 3
  •  
  • Cinderford Town 11
    AFC Totton 13
    18-10-2014 Cinderford Town
    1 - 1
    AFC Totton
    21-10-2014 AFC Totton
    3 - 1
    Cinderford Town
  •  
  • Burgess Hill Town 12
    Aveley 00
    18-10-2014 Burgess Hill Town
    1 - 0
    Aveley
    01-11-2014 Aveley
    0 - 2
    Burgess Hill Town
  •  
  • Tooting & Mitcham 1
    Aylesbury 2
  •  
  • Lancaster City 11
    Bamber Bridge 15
    18-10-2014 Lancaster City
    1 - 1
    Bamber Bridge
    28-10-2014 Bamber Bridge
    5 - 1
    Lancaster City
  •  
  • Bashley 0
    Sholing 1
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 0
    Faversham Town 4
  •  
  • Bedford 54
    Chipstead 20
    18-10-2014 Bedford
    5 - 2
    Chipstead
    01-11-2014 Chipstead
    0 - 4
    Bedford
  •  
  • Leek Town 52
    Bedworth United 22
    18-10-2014 Leek Town
    5 - 2
    Bedworth United
    01-11-2014 Bedworth United
    2 - 2
    Leek Town
  •  
  • Brentwood Town 12
    Redhill FC 11
    18-10-2014 Brentwood Town
    1 - 1
    Redhill FC
    21-10-2014 Redhill FC
    1 - 2
    Brentwood Town
  •  
  • Egham Town FC 20
    Bridgwater Town 13
    18-10-2014 Egham Town FC
    2 - 1
    Bridgwater Town
    01-11-2014 Bridgwater Town
    3 - 0
    Egham Town FC
  •  
  • Brigg Town 02
    Padiham FC 04
    18-10-2014 Brigg Town
    0 - 0
    Padiham FC
    22-10-2014 Padiham FC
    4 - 2
    Brigg Town
  •  
  • Brighouse Town 0
    Ossett Town 1
  •  
  • Burnham Ramblers 1
    Brightlingsea Regent 5
  •  
  • Burscough 0
    Goole AFC 1
  •  
  • Three Bridges 41
    Carshalton Athletic 13
    18-10-2014 Three Bridges
    4 - 1
    Carshalton Athletic
    01-11-2014 Carshalton Athletic
    3 - 1
    Three Bridges
  •  
  • Chasetown 52
    Norton United 01
    18-10-2014 Chasetown
    5 - 0
    Norton United
    01-11-2014 Norton United
    1 - 2
    Chasetown
  •  
  • North Greenford United 0
    Chatham Town 1
  •  
  • Cheshunt 1
    South Park 5
  •  
  • Clevedon 0
    Mangotsfield United 3
  •  
  • Clitheroe 30
    Droylsden 22
    18-10-2014 Clitheroe
    3 - 2
    Droylsden
    01-11-2014 Droylsden
    2 - 0
    Clitheroe
  •  
  • Coalville Town 1
    Mickleover Sports 4
  •  
  • Leighton Town 33
    Corinthian Casuals 31
    18-10-2014 Leighton Town
    3 - 3
    Corinthian Casuals
    21-10-2014 Corinthian Casuals
    1 - 3
    Leighton Town
  •  
  • Radcliffe Borough 0
    Darlington 1883 2
  •  
  • Romulus 21
    Daventry Town 03
    18-10-2014 Romulus
    2 - 0
    Daventry Town
    01-11-2014 Daventry Town
    3 - 1
    Romulus
  •  
  • Dereham Town 21
    Hanwell Town 10
    18-10-2014 Dereham Town
    2 - 1
    Hanwell Town
    01-11-2014 Hanwell Town
    0 - 1
    Dereham Town
  •  
  • Didcot Town 33
    Marlow 13
    18-10-2014 Didcot Town
    3 - 1
    Marlow
    01-11-2014 Marlow
    3 - 3
    Didcot Town
  •  
  • Walton Casuals 06
    East Grinstead Town 01
    18-10-2014 Walton Casuals
    0 - 0
    East Grinstead Town
    21-10-2014 East Grinstead Town
    1 - 6
    Walton Casuals
  •  
  • Swindon Supermarine 1
    Fleet Town 2
  •  
  • Ramsgate 1
    Folkestone Invicta 4
  •  
  • Ford United 1
    Whyteleafe 2
  •  
  • Wimborne Town 33
    Godalming Town 21
    18-10-2014 Wimborne Town
    3 - 2
    Godalming Town
    01-11-2014 Godalming Town
    1 - 3
    Wimborne Town
  •  
  • Ware 40
    Great Wakering Rovers 01
    18-10-2014 Ware
    4 - 0
    Great Wakering Rovers
    01-11-2014 Great Wakering Rovers
    1 - 0
    Ware
  •  
  • Gresley 23
    Tividale 01
    18-10-2014 Gresley
    2 - 0
    Tividale
    01-11-2014 Tividale
    1 - 3
    Gresley
  •  
  • Harlow Town 50
    Wroxham 21
    18-10-2014 Harlow Town
    5 - 2
    Wroxham
    01-11-2014 Wroxham
    1 - 0
    Harlow Town
  •  
  • Harrogate Railway 2
    Spennymoor Town FC 3
  •  
  • Heybridge Swifts 64
    Herne Bay 31
    18-10-2014 Heybridge Swifts
    6 - 3
    Herne Bay
    01-11-2014 Herne Bay
    1 - 4
    Heybridge Swifts
  •  
  • Hythe Town 31
    Maldon & Tiptree 06
    18-10-2014 Hythe Town
    3 - 0
    Maldon & Tiptree
    01-11-2014 Maldon & Tiptree
    6 - 1
    Hythe Town
  •  
  • Kendal Town 1
    Northwich Victoria 2
  •  
  • Kettering Town FC 22
    Lincoln United 13
    18-10-2014 Kettering Town FC
    2 - 1
    Lincoln United
    01-11-2014 Lincoln United
    3 - 2
    Kettering Town FC
  •  
  • Loughborough Dynamo 63
    Kidsgrove Athletic 31
    18-10-2014 Loughborough Dynamo
    6 - 3
    Kidsgrove Athletic
    01-11-2014 Kidsgrove Athletic
    1 - 3
    Loughborough Dynamo
  •  
  • Larkhall Athletic 2
    Shortwood United 4
  •  
  • Market Drayton Town 23
    Rainworth MW 20
    18-10-2014 Market Drayton Town
    2 - 2
    Rainworth MW
    21-10-2014 Rainworth MW
    0 - 3
    Market Drayton Town
  •  
  • Taunton Town 10
    Merthyr Town 11
    18-10-2014 Taunton Town
    1 - 1
    Merthyr Town
    21-10-2014 Merthyr Town
    1 - 0
    Taunton Town
  •  
  • Warrington Town 1
    Mossley AFC 2
  •  
  • Needham Market 1
    Walton and Hersham 3
  •  
  • New Mills 23
    Ossett Albion 12
    18-10-2014 New Mills
    2 - 1
    Ossett Albion
    01-11-2014 Ossett Albion
    2 - 3
    New Mills
  •  
  • Newcastle Town 21
    Sutton Coldfield Town 02
    18-10-2014 Newcastle Town
    2 - 0
    Sutton Coldfield Town
    01-11-2014 Sutton Coldfield Town
    2 - 1
    Newcastle Town
  •  
  • Yate Town 1
    North Leigh 2
  •  
  • Northwood 32
    Waltham Abbey 12
    18-10-2014 Northwood
    3 - 1
    Waltham Abbey
    01-11-2014 Waltham Abbey
    2 - 2
    Northwood
  •  
  • Potters Bar Town 21
    Royston Town 24
    18-10-2014 Potters Bar Town
    2 - 2
    Royston Town
    21-10-2014 Royston Town
    4 - 1
    Potters Bar Town
  •  
  • Salford City 1
    Prescot Cables 2
  •  
  • Romford 12
    Uxbridge 12
    18-10-2014 Romford
    1 - 1
    Uxbridge
    21-10-2014 Uxbridge
    2 - 2
    Romford
  •  
  • Rugby Town 0
    Stafford Rangers 1
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 3
    Sheffield FC 4
  •  
  • Soham Town Rangers 1
    Spalding United 6
  •  
  • St. Ives Town FC 0
    Stratford Town 1
  •  
  • Tiverton 20
    Wantage Town 01
    18-10-2014 Tiverton
    2 - 0
    Wantage Town
    01-11-2014 Wantage Town
    1 - 0
    Tiverton
  •  
  • Thurrock 42
    Tilbury 33
    17-10-2014 Thurrock
    4 - 3
    Tilbury
    01-11-2014 Tilbury
    3 - 2
    Thurrock
  •  
  • Round 2
  •  
  • Lewes 13
    Heybridge Swifts 12
    19-11-2014 Lewes
    1 - 1
    Heybridge Swifts
    25-11-2014 Heybridge Swifts
    2 - 3
    Lewes
  •  
  • Dereham Town 0
    Sholing 2
  •  
  • Maidstone 0
    AFC Sudbury 2
  •  
  • East Thurrock United 42
    Arlesey Town 41
    15-11-2014 East Thurrock United
    4 - 4
    Arlesey Town
    18-11-2014 Arlesey Town
    1 - 2
    East Thurrock United
  •  
  • Banbury United 3
    Marine 2
  •  
  • Barkingside FC 1
    Horsham 3
  •  
  • Curzon 1
    Barwell FC 2
  •  
  • Bedford 2
    Chippenham Town 1
  •  
  • Biggleswade Town 1
    Poole Town FC 2
  •  
  • Blyth Spartans 10
    Halesowen 12
    15-11-2014 Blyth Spartans
    1 - 1
    Halesowen
    18-11-2014 Halesowen
    2 - 0
    Blyth Spartans
  •  
  • Burgess Hill Town 01
    Folkestone Invicta 00
    15-11-2014 Burgess Hill Town
    0 - 0
    Folkestone Invicta
    18-11-2014 Folkestone Invicta
    0 - 1
    Burgess Hill Town
  •  
  • Weymouth 00
    Burnham 00
    15-11-2014 Weymouth
    0 - 0
    Burnham
    18-11-2014 Burnham
    0 - 0
    Weymouth
  •  
  • FC United of Manchester 2
    Buxton 0
  •  
  • Chasetown 4
    Loughborough Dynamo 1
  •  
  • Histon 0
    Cray Wanderers 2
  •  
  • St Neots Town 3
    Darlington 1883 1
  •  
  • Uxbridge 1
    Didcot Town 2
  •  
  • Metropolitan Police FC 2
    Dulwich Hamlet 0
  •  
  • Gresley 2
    Goole AFC 0
  •  
  • Tonbridge Angels 2
    Grays Athletic 0
  •  
  • Hendon 4
    Worthing 0
  •  
  • Hereford United 2
    Mangotsfield United 0
  •  
  • Hornchurch 4
    Merstham 2
  •  
  • King's Lynn Town 3
    Stourbridge 1
  •  
  • Whyteleafe 1
    Leatherhead 4
  •  
  • Spennymoor Town FC 31
    Leek Town 30
    15-11-2014 Spennymoor Town FC
    3 - 3
    Leek Town
    19-11-2014 Leek Town
    0 - 1
    Spennymoor Town FC
  •  
  • Leiston 3
    Paulton Rovers 2
  •  
  • Slough Town 12
    Merthyr Town 13
    15-11-2014 Slough Town
    1 - 1
    Merthyr Town
    18-11-2014 Merthyr Town
    3 - 2
    Slough Town
  •  
  • Mickleover Sports 3
    New Mills 1
    15-11-2014 Mickleover Sports
    -
    New Mills
    18-11-2014 New Mills
    1 - 3
    Mickleover Sports
  •  
  • Nantwich Town 1
    Ramsbottom United 3
  •  
  • Wimborne Town 2
    Northwood 1
  •  
  • Redditch United 5
    Trafford 2
  •  
  • Rushall Olympic 5
    Stratford Town 0
  •  
  • Witham Town 0
    Truro City 1
  •  
  • Witton Albion 30
    Workington 33
    15-11-2014 Witton Albion
    3 - 3
    Workington
    18-11-2014 Workington
    3 - 0
    Witton Albion
  •  
  • Peacehaven & Telscombe FC 4
    Thamesmead Town 3
  •  
  • Round 3
  •  
  • Gloucester City 01
    Bath City 03
    30-11-2014 Gloucester City
    0 - 0
    Bath City
    02-12-2014 Bath City
    3 - 1
    Gloucester City
  •  
  • Hayes & Yeading United 6
    Horsham 0
  •  
  • AFC Fylde 3
    Hednesford 2
  •  
  • St Neots Town 10
    AFC Sudbury 11
    29-11-2014 St Neots Town
    1 - 1
    AFC Sudbury
    02-12-2014 AFC Sudbury
    1 - 0
    St Neots Town
  •  
  • Banbury United 0
    Ramsbottom United 3
  •  
  • Worcester 3
    Barrow 0
  •  
  • Barwell FC 12
    FC United of Manchester 13
    29-11-2014 Barwell FC
    1 - 1
    FC United of Manchester
    03-12-2014 FC United of Manchester
    3 - 2
    Barwell FC
  •  
  • Basingstoke 1
    Whitehawk 0
  •  
  • Bedford 02
    Weston Super Mare 03
    29-11-2014 Bedford
    0 - 0
    Weston Super Mare
    02-12-2014 Weston Super Mare
    3 - 2
    Bedford
  •  
  • Bishop's Stortford 4
    Chelmsford 3
  •  
  • Concord Rangers 4
    Boreham Wood 0
  •  
  • Boston United 2
    Workington 1
  •  
  • Gainsborough 2
    Brackley Town 1
  •  
  • Bradford PA 3
    Leamington 1
  •  
  • Tonbridge Angels 00
    Bromley 03
    29-11-2014 Tonbridge Angels
    0 - 0
    Bromley
    02-12-2014 Bromley
    3 - 0
    Tonbridge Angels
  •  
  • Burgess Hill Town 3
    Leatherhead 2
  •  
  • Spennymoor Town FC 3
    Chasetown 0
  •  
  • Chorley 22
    Stalybridge 21
    29-11-2014 Chorley
    2 - 2
    Stalybridge
    02-12-2014 Stalybridge
    1 - 2
    Chorley
  •  
  • Stockport 2
    Colwyn Bay 1
  •  
  • Weymouth 3
    Cray Wanderers 1
  •  
  • Merthyr Town 31
    Didcot Town 32
    29-11-2014 Merthyr Town
    3 - 3
    Didcot Town
    02-12-2014 Didcot Town
    2 - 1
    Merthyr Town
  •  
  • Havant and Waterlooville 2
    East Thurrock United 1
  •  
  • Eastbourne Borough 1
    Lowestoft Town 2
  •  
  • Ebbsfleet United 1
    Hendon 0
  •  
  • Sholing 1
    Farnborough 2
  •  
  • Peacehaven & Telscombe FC 0
    Gosport Borough 4
  •  
  • Halesowen 2
    Gresley 0
  •  
  • Guiseley 02
    Rushall Olympic 01
    29-11-2014 Guiseley
    0 - 0
    Rushall Olympic
    02-12-2014 Rushall Olympic
    1 - 2
    Guiseley
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Harrogate 1
  •  
  • Truro City 1
    Hemel Hempstead 2
  •  
  • Hereford United 1
    Sutton United 2
  •  
  • Wimborne Town 4
    Hornchurch 2
  •  
  • Tamworth 3
    Hyde United 4
  •  
  • Oxford City 6
    Lewes 1
  •  
  • Maidenhead United 2
    Metropolitan Police FC 1
  •  
  • North Ferriby United 6
    Mickleover Sports 2
  •  
  • Staines Town 31
    Poole Town FC 31
    29-11-2014 Staines Town
    3 - 3
    Poole Town FC
    02-12-2014 Poole Town FC
    1 - 1
    Staines Town
  •  
  • Solihull Moors 2
    Redditch United 1
  •  
  • St.Albans 10
    Wealdstone 13
    29-11-2014 St.Albans
    1 - 1
    Wealdstone
    02-12-2014 Wealdstone
    3 - 0
    St.Albans
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w Kwalifikacje FA Trophy. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Anglia Kwalifikacje FA Trophy. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Kwalifikacje FA Trophy. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Kwalifikacje FA Trophy, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT (P)
Po karnych
'
14:30
-
-
-
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT (P)
Po karnych
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT (P)
Po karnych
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Havant and Waterlooville 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
2 Weston Super Mare 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
3 Hyde United 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
4 Altrincham 3 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
5 Lowestoft Town 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
6 Aldershot Town 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
7 Torquay United 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
8 Sutton United 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
9 Hemel Hempstead 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
10 Harrogate 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
11 Nuneaton Town 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
12 Halifax Town 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
13 AFC Sudbury 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
14 Didcot Town 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
15 Ebbsfleet United 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
16 Oxford City 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
17 Southport 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
18 Gosport Borough 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
19 Poole Town FC 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
20 Leiston 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
21 Concord Rangers 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
22 Wrexham 10 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
23 Eastleigh 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
24 Alfreton Town 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
25 Wimborne Town 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
26 Lincoln 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
27 Wealdstone 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
28 Gateshead FC 5 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
29 Macclesfield Town 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
30 Telford 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
31 Worcester 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
32 Chorley 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
33 Gainsborough 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
34 FC United of Manchester 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
35 Guiseley 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
36 Spennymoor Town FC 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
37 Bradford PA 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
38 Barnet 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
39 AFC Fylde 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
40 Bath City 7 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
41 Halesowen 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
42 Dartford 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
43 Dover 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
44 Bishop's Stortford 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
45 Bromley 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
46 Maidenhead United 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
47 Chester FC 2 0 -100% % % -100% % %
48 Forest Green Rovers 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
49 Bristol Rovers 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
50 Woking 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
51 Weymouth 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
52 Ramsbottom United 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
53 Farnborough 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
54 Grimsby Town 3 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
55 Boston United 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
56 Burgess Hill Town 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
57 Welling United 2 0 -100% % % -100% -100% %
58 Basingstoke 2 0 -100% % % -100% -100% %
59 Braintree Town 4 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
60 North Ferriby United 8 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
61 Solihull Moors 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
62 Kidderminster Harriers 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
63 Stockport 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
64 Hayes & Yeading United 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Yussuf
Solihull Moors
2
6
1.0
2 Rowe
AFC Fylde
2
8
1.0
3 Hemmings
Bath City
1
14
0.3
4 Reeves
1
2
0.3
5 Gregson
Stockport
1
6
1.0
6 Lloyd-McGoldrick
Salford City
1
8
1.0
7 Frankie Artus Artus
Bath City
1
14
1.0
8 Lazenbury
Stockport
1
6
1.0
9 Graham
Kettering Town FC
1
5
1.0
10 Spencer
Stalybridge
1
6
1.0

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Wrexham
23
2.30
2 Bath City
14
2.00
3 North Ferriby United
14
1.75
4 Torquay United
13
2.17
5 Dover
12
2.00
6 Halifax Town
11
2.20
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Wrexham
11
1.10
2 Dover
9
1.50
3 Stockport
8
2.67
4 Bath City
8
1.14
5 Woking
7
1.40
6 Halifax Town
7
1.40

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz FA Trophy
Anglia FA Trophy » final
Terminarz FA Trophy Qualification
Anglia FA Trophy Qualification » Round 3
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
20:45
FT (P)
Po karnych
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics