Massimo Luongo vs Barry Bannan - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
176 cm
70 kg
33 lat (1992-09-25)
Australia Australia
Profil zawodnika
67
Midfield
170 cm
60 kg
36 lat (1989-12-01)
Scotland Scotland
Statystyki Massimo Luongo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Carabao Cup World Cup Qualification Asia Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Azji Mistrzostwa Świata Puchar Konfederacji
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Barry Bannan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Championship Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Massimo Luongo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 0 961' 10 0 2 2 0 12 3 0 8 420 77% 0
Championship Championship Championship Millwall 7 0 0 0 645' 7 0 1 1 0 6 0 0 4 273 73% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Millwall 2 1 0 0 226' 2 0 1 1 0 2 1 0 3 106 82% 0
World Cup Qualification Asia Australia 0 0 0 ' 0 0 4 2 0 1 41 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Millwall 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   4 0 0 0 594' 4 0 3 1 0 2 1 0 4 237 86% 0
Premier League Premier League Premier League Ipswich Town 2 0 0 0 317' 2 0 2 0 0 0 0 0 2 63 78% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Ipswich Town 2 0 0 0 277' 2 0 1 1 0 1 0 0 2 150 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 24 96% 0
2023/2024   37 3 0 0 5209' 37 0 24 11 0 36 12 0 59 1848 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Championship Championship Championship Ipswich Town 37 3 0 0 5209' 37 0 24 11 0 36 12 0 59 1846 79% 0
2022/2023   20 2 0 0 2062' 13 9 3 2 0 13 4 23 6 641 79% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Ipswich Town 2 78' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Ipswich Town 16 2 0 0 1984' 13 9 2 2 0 13 4 23 6 641 79% 1
2021/2022   32 1 0 4 2571' 25 1 3 7 1 10 4 40 27 1050 76% 0
League 1 League 1 League 1 Sheffield Wednesday 31 1 0 4 2457' 25 1 2 7 1 10 4 40 27 1050 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 1 114' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   14 0 0 0 1356' 11 3 2 5 0 3 0 15 7 232 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 13 0 0 0 1236' 10 3 2 5 0 3 0 15 7 232 73% 0
2019/2021   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 3 0 0 3278' 20 11 10 4 1 23 8 45 23 410 78% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 31 3 0 0 3008' 17 11 10 4 1 23 8 45 23 410 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 3 0 4 4160' 43 4 0 12 0 57 9 97 62 1253 73% 1
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 41 3 0 4 3980' 41 4 0 11 0 56 9 94 60 1219 73% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 3 2 34 71% 0
2017/2018   40 6 0 3 3627' 38 2 1 10 0 36 15 53 61 987 72% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 39 6 0 3 3627' 38 2 1 10 0 36 15 53 61 987 72% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   44 1 0 2 3846' 37 5 2 10 0 46 11 55 38 1436 73% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 39 1 0 2 3444' 35 4 0 9 0 46 11 55 38 1436 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 140' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2017   18 3 0 0 745' 2 3 5 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Australia 16 3 0 0 646' 2 3 4 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 2 99' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   44 0 0 6 3178' 27 5 5 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 74' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 41 0 0 6 3014' 26 5 4 3 0 - - - - - - -
2014/2015   40 6 0 6 3705' 36 5 1 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swindon Town 2 0 0 0 107' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swindon Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 37 6 0 6 3598' 36 4 1 5 0 - - - - - - -
2013/2014   49 6 0 3 4381' 44 5 0 5 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 44 6 0 3 4254' 44 4 0 5 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Swindon Town 5 0 0 0 127' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   19 3 0 1 1705' 15 2 3 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 10 0 0 0 865' 6 2 3 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 9 2 0 1 840' 9 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Ipswich Town 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Barry Bannan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 3 0 4 3988' 35 0 11 8 1 36 13 0 18 2045 81% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sheffield Wednesday 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 21 95% 0
Championship Championship Championship Millwall 6 0 0 1 977' 6 0 6 1 0 7 2 0 3 335 83% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 29 3 0 3 3011' 29 0 5 7 1 29 11 0 15 1689 81% 1
2024/2025   40 4 0 6 4429' 40 0 11 7 0 49 10 0 20 2126 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 40 4 0 5 4429' 40 0 11 7 0 48 10 0 20 2059 82% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sheffield Wednesday 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 0 67 90% 0
2023/2024   44 1 0 2 4880' 44 0 12 11 1 48 9 0 21 2276 75% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sheffield Wednesday 2 0 0 0 240' 2 0 0 0 0 4 0 0 0 169 36% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 41 1 0 2 4550' 41 0 12 11 1 42 9 0 21 2038 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 69 84% 0
2022/2023   49 7 0 13 5750' 45 17 4 7 0 49 17 18 16 2050 77% 2
League 1 League 1 League 1 Sheffield Wednesday 45 7 0 13 5496' 44 17 2 7 0 49 17 18 16 2050 77% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 3 134' 0 0 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   50 9 1 12 5210' 48 10 1 10 0 52 24 20 25 2305 79% 2
League 1 League 1 League 1 Sheffield Wednesday 48 9 1 12 4960' 47 9 0 9 0 52 24 20 25 2305 79% 2
Johnstones Paint Trophy Sheffield Wednesday 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 1 0 0 0 204' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   49 2 2 7 5017' 49 8 0 9 0 26 13 23 17 1976 78% 1
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 46 2 2 6 4649' 46 7 0 9 0 25 12 23 17 1899 78% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 2 0 0 1 248' 2 1 0 0 0 1 1 0 0 77 75% 0
2019/2020   47 2 1 8 4187' 43 2 3 8 0 43 11 33 9 1768 79% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 2 65' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 44 2 1 8 4032' 42 2 2 8 0 43 11 33 7 1744 79% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 24 75% 1
2018/2019   45 5 0 12 4266' 44 3 1 14 0 40 11 37 18 2065 81% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 3 270' 3 0 0 1 0 0 0 31 81% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 41 5 0 12 3820' 40 2 1 14 0 39 11 37 18 2034 81% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   31 1 0 3 3218' 30 6 1 4 0 17 4 16 6 1048 83% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 29 0 0 3 3038' 28 6 1 4 0 17 4 16 6 1048 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   56 1 0 8 5248' 50 9 1 9 0 47 8 19 22 2522 83% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 9 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 46 1 0 8 4708' 44 9 1 7 0 47 8 19 22 2522 83% 0
2015/2016   43 3 0 2 3842' 40 2 1 8 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 2 0 0 0 251' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 39 2 0 2 3501' 38 1 0 8 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   41 0 0 4 2841' 20 8 5 3 0 2 1 2 0 76 67% 0
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 16 0 0 3 1680' 15 3 1 2 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 5 0 0 1 222' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 16 0 0 0 729' 2 4 3 1 0 2 1 2 0 76 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   25 1 0 1 2062' 13 4 9 1 0 14 4 7 1 399 74% 1
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 25 1 0 1 2062' 13 4 9 1 0 14 4 7 1 399 74% 1
2012/2013   40 0 0 1 3525' 24 13 6 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 4 0 0 0 414' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 6 0 0 0 501' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 30 0 0 1 2610' 18 8 6 3 0 - - - - - - -
2011/2012   39 1 1 3 2643' 10 5 20 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 165' 0 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 37 1 1 3 2478' 10 5 18 2 0 - - - - - - -
2010/2011   38 1 0 1 2925' 15 12 9 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 21 0 0 1 1324' 7 4 5 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 4 0 0 0 310' 1 3 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 9 0 0 0 718' 3 2 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 1 1 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 0 0 0 246' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   25 2 0 0 1321' 8 8 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szkocja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 25 1 0 0 1321' 8 8 1 0 0 - - - - - - -
2008/2009   14 1 0 0 1169' 7 3 5 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 10 1 0 0 1018' 6 3 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 3 0 0 0 151' 1 0 1 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2