Mateo Kovacic vs Marc Cucurella - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
178 cm
78 kg
32 lat (1994-05-06)
Croatia Croatia
Profil zawodnika
3
Midfield
Spain Spain
Statystyki Mateo Kovacic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Marc Cucurella, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Premier League Summer Series EURO U-21 Olimpiada Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mateo Kovacic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 148' 1 0 1 0 0 3 0 0 4 182 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 35 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 148' 1 0 1 1 0 0 1 64 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 2 83 96% 0
2024/2025   38 7 0 3 4925' 38 0 19 8 1 55 16 0 35 2778 93% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 0 0 0 777' 6 0 3 2 0 4 1 0 3 352 92% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 25 6 0 2 3161' 25 0 12 5 1 45 12 0 26 1864 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 34 97% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 49 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 1 0 0 425' 3 0 2 1 0 5 2 0 3 296 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 0 0 1 442' 3 0 2 0 0 1 1 0 2 183 92% 0
2023/2024   30 2 0 1 3735' 28 2 14 5 0 33 6 0 29 2398 93% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester City 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 48 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 158' 1 0 1 1 0 0 0 62 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 1 571' 5 0 2 1 0 4 1 0 2 435 94% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 5 0 0 0 606' 5 0 2 0 0 6 0 0 11 350 92% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 18 1 0 0 2280' 16 2 9 4 0 21 5 0 15 1503 94% 0
2022/2023   48 2 0 2 4926' 33 17 12 11 0 10 2 12 11 1240 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 1 0 0 1077' 8 5 0 2 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 7 0 0 0 1073' 6 5 2 1 0 0 0 0 1 72 96% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 1 0 2 2550' 17 6 10 8 0 10 2 12 10 1168 86% 0
2021/2022   51 2 0 5 5371' 35 19 12 7 0 18 6 28 26 1493 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 5 0 0 0 722' 4 3 1 1 0 0 0 2 4 57 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 663' 4 4 0 0 0 2 0 1 1 122 83% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 26 2 0 5 2336' 16 5 9 4 0 15 6 21 18 1114 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 0 729' 5 3 1 0 0 1 0 4 3 200 92% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 921' 6 4 1 2 0 - - - - - - -
2020/2021   55 2 0 3 5737' 37 21 12 8 0 16 4 23 35 1476 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 254' 1 0 2 0 0 1 0 20 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 2 0 1 724' 5 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 11 0 0 1 1289' 7 6 3 2 0 4 0 7 7 314 89% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 31 0 0 1 3070' 21 11 6 4 0 12 4 13 24 1075 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0 0 0 280' 2 1 0 1 0 0 0 2 4 67 94% 0
2019/2020   49 2 0 3 4916' 36 14 10 12 1 29 9 28 51 2087 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 1 0 0 966' 7 3 1 0 0 5 3 6 7 301 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 0 0 0 693' 5 3 1 3 1 3 1 4 6 158 87% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 34 1 0 3 3167' 23 8 8 8 0 21 5 18 38 1628 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   61 0 0 2 6563' 39 26 15 5 0 33 4 29 53 2138 92% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 6 0 0 0 550' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 1 0 1 4 174 93% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 0 0 2 3991' 21 19 11 3 0 28 4 19 33 1350 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 13 0 0 0 1297' 10 3 2 1 0 4 0 9 16 614 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 221' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 3 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   41 0 0 2 3388' 17 11 15 5 0 10 2 17 22 919 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 9 0 0 1 827' 4 4 3 2 0 1 0 7 2 176 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 0 331' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 28 0 0 1 2230' 10 7 11 2 0 9 2 10 20 743 94% 0
2016/2017   62 2 0 3 4927' 30 15 15 4 0 17 7 25 39 1229 92% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 310' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 8 0 0 0 790' 6 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 11 1 0 0 563' 2 0 4 1 0 3 2 8 2 198 95% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 3 0 0 0 220' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 37 1 0 3 3044' 19 10 8 2 0 14 5 17 37 1031 91% 0
2015/2016   46 1 0 2 3224' 12 8 22 5 1 15 5 18 19 742 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0 0 0 193' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 10 1 0 0 768' 3 2 5 1 0 5 2 3 5 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 35 0 0 2 2263' 8 5 17 4 1 10 3 15 14 742 91% 1
2014/2015   55 8 0 3 5084' 35 11 18 6 1 42 8 27 52 1863 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Chorwacja 8 0 0 0 777' 5 3 3 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 8 3 0 0 689' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 5 0 3 3528' 26 5 12 3 1 42 8 27 52 1863 87% 0
2013/2014   38 0 0 4 2881' 15 14 11 3 0 19 7 15 40 1100 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 171' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 0 0 4 2710' 14 13 11 2 0 19 7 15 40 1100 90% 0
2012/2013   46 1 0 1 3848' 29 11 7 5 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 8 0 0 0 886' 7 2 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 623' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 0 0 0 612' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 11 1 0 0 500' 2 3 2 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 15 0 0 1 1137' 11 1 2 2 0 - - - - - - -
2011/2012   31 6 0 0 1717' 5 13 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Dinamo Zagrzeb 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 6 1 0 0 684' 5 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 25 4 0 0 1033' 0 10 5 1 0 - - - - - - -
2010/2011   8 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Zagrzeb 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 7 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Statystyki Marc Cucurella
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   50 1 0 4 5130' 50 1 8 11 1 34 10 0 51 2367 87% 6
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 2 0 0 0 342' 2 1 1 3 0 2 0 0 4 82 82% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 1 0 4 2948' 30 0 4 7 1 20 6 0 27 1394 88% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 0 791' 8 0 1 0 0 1 0 0 7 363 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 98 88% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Hiszpania 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 75 95% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 6 0 0 0 570' 6 0 0 1 0 8 4 0 10 300 91% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Chelsea 2 299' 2 0 2 3 0 0 1 55 0% 0
2024/2025   48 7 0 3 4988' 48 0 9 12 1 37 14 0 45 2549 89% 6
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 7 746' 7 0 1 1 0 0 3 391 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 2 0 0 1 90 92% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 2 0 0 2 63 87% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 33 5 0 1 3372' 33 0 5 10 1 24 12 0 38 1627 89% 3
Premier League Premier League Premier League Brentford 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Europa Conference League Chelsea 6 2 0 1 690' 6 0 3 1 0 8 2 0 1 378 90% 2
2023/2024   25 1 0 2 2729' 25 0 6 10 0 10 5 0 39 1272 87% 4
Premier League Premier League Premier League Chelsea 20 0 0 2 2101' 20 0 4 9 0 8 4 0 35 1039 86% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 1 0 0 358' 2 0 2 0 0 1 1 0 1 74 81% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 3 270' 3 0 0 1 0 0 3 159 92% 3
2022/2023   40 0 0 2 3656' 26 12 7 6 0 3 0 16 20 997 87% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 28 0 0 2 2853' 21 11 3 4 0 3 0 16 20 997 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 10 0 0 0 713' 4 1 4 2 0 - - - - - - -
2021/2022   40 1 0 1 3619' 36 3 2 6 0 13 3 28 31 1812 82% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 99' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 1 0 1 3362' 35 3 0 6 0 13 3 26 30 1714 82% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 3 68' 0 0 1 0 0 0 1 19 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 0 0 2 0 79 89% 0
2020/2021   39 3 0 3 3790' 37 6 0 9 0 12 6 52 48 866 73% 6
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 37 3 0 3 3790' 37 6 0 9 0 12 6 52 48 866 73% 6
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   46 2 0 5 5266' 41 15 4 10 0 36 7 84 67 853 69% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Getafe 9 0 0 0 846' 4 2 4 1 0 6 1 7 6 79 70% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 37 1 0 5 4420' 37 13 0 9 0 30 6 77 61 774 68% 6
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 2 0 2 3246' 26 7 5 6 0 23 3 44 18 746 79% 8
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eibar 1 0 0 ' 0 0 1 1 2 2 77 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 34 1 0 2 3246' 26 7 5 6 0 22 2 42 16 669 79% 8
2017/2018   40 1 0 0 3330' 37 0 0 9 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 40 1 0 0 3330' 37 0 0 9 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2