Lee Miller vs Aasgaard - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
99
Forward
188 cm
73 kg
42 lat (1983-05-18)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
11
Midfield
Norway Norway
Statystyki Lee Miller, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Szkocja 3 Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Aasgaard, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów Puchar Szkocji Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lee Miller
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   14 0 0 0 453' 0 0 6 2 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Falkirk 14 0 0 0 453' 0 0 6 2 0 - - - - - - -
2019/2020   10 1 0 0 607' 1 1 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Falkirk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 3 0 0 0 228' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Falkirk 6 1 0 0 379' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   9 0 0 0 1053' 6 5 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 9 0 0 0 1053' 6 5 3 0 0 - - - - - - -
2017/2018   34 2 0 2 3446' 20 12 13 3 1 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Falkirk 14 0 0 0 973' 3 2 10 2 1 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 16 2 0 2 1871' 13 7 3 0 0 - - - - - - -
Baraże Livingston 4 0 0 0 602' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   37 9 0 2 3459' 17 12 14 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Falkirk 35 9 0 2 3305' 16 11 14 1 0 - - - - - - -
Baraże Falkirk 2 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 10 0 3 3092' 17 9 16 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Falkirk 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Falkirk 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Baraże Falkirk 4 1 0 0 265' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Falkirk 32 6 0 3 2781' 16 8 13 2 0 - - - - - - -
2014/2015   26 1 0 0 2048' 9 7 11 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 25 1 0 0 1981' 9 7 10 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Kilmarnock 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   36 8 1 3 3375' 28 6 6 3 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Carlisle United 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 36 5 0 3 3375' 28 6 6 3 2 - - - - - - -
2012/2013   23 9 4 1 2371' 23 4 0 2 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 23 9 4 1 2371' 23 4 0 2 1 - - - - - - -
2011/2012   33 15 3 0 3254' 33 4 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Carlisle United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 33 14 3 0 3254' 33 4 0 1 1 - - - - - - -
2010/2011   37 3 0 0 2919' 18 8 9 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 6 2 0 0 980' 6 5 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 11 83' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Scunthorpe United 19 1 0 0 1766' 12 3 6 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2009/2010   36 4 1 0 2476' 24 5 0 3 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 18 0 0 0 856' 6 5 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 18 3 1 0 1620' 18 0 0 3 1 - - - - - - -
2008/2009   34 12 4 0 3903' 34 11 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Aberdeen 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 34 10 3 0 3903' 34 11 0 8 0 - - - - - - -
2007/2008   42 13 2 0 3829' 36 4 4 9 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 37 12 2 0 3469' 32 4 4 8 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Aberdeen 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
2006/2007   37 4 0 0 3967' 26 14 8 4 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 33 4 0 0 3756' 25 14 6 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 4 0 0 0 211' 1 0 2 3 1 - - - - - - -
2005/2006   34 8 1 0 3271' 22 5 12 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 34 8 1 0 3271' 22 5 12 3 0 - - - - - - -
2004/2005   27 11 0 0 2089' 17 5 3 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bristol City 9 0 0 0 284' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 18 8 0 0 1805' 17 4 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hearts 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Aasgaard
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 8 1 6 4360' 29 0 24 5 1 61 22 0 53 896 83% 1
Puchar Ligi Rangers 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 4 0 0 1 587' 4 0 3 0 0 4 0 0 10 136 81% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 21 7 1 4 3273' 21 0 19 4 0 52 22 0 42 695 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 2 0 0 0 20 85% 0
Puchar Szkocji Rangers 1 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Norwegia 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 3 0 0 1 45 96% 0
2024/2025   44 15 1 3 4712' 44 0 9 2 0 105 40 0 89 1075 80% 1
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 23 9 0 2 2476' 23 0 6 1 0 64 27 0 54 619 81% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 3 3 0 0 330' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wigan Athletic 1 1 1 0 120' 1 0 0 0 0 2 2 0 2 27 70% 0
Championship Championship Championship Luton Town 17 2 0 1 1786' 17 0 3 1 0 38 11 0 33 422 78% 0
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 7 100% 0
2023/2024   33 8 0 3 4025' 33 0 14 4 0 69 29 0 60 959 75% 4
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 31 8 0 3 3815' 31 0 14 4 0 64 27 0 56 893 76% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 2 1 0 3 22 77% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wigan Athletic 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 16 0% 0
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 1 120' 1 0 0 3 1 0 1 28 86% 1
2022/2023   1 90' 1 0 0 4 3 0 0 31 87% 0
Championship Championship Championship Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 4 3 0 0 31 87% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2