Dundee United

Witamy w Dundee United (Scotland - Druga liga szkocka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Dundee United logo Dundee United Staty

Forma drużyny:
D
L
L
L
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 3

    Gole

  • 0.50

    na mecz

  • 1

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 1/6

    Over 2.5

  • 3/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 42

    Meczów

  • 45

    Gole

  • 1.07

    na mecz

  • 7

    Wygrane

  • 14

    Remisy

  • 21

    Przegrane

  • 47.6%

    Over 2.5

  • 81.0%

    Over 1.5

  • 11.90%

    CS

  • 59.52%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Alloa Athletic 9
    Selkirk 0
  •  
  • Stenhousemuir 3
    East Stirlingshire 2
  •  
  • Cowdenbeath 0
    Greenock Morton 3
  •  
  • Dumbarton 4
    Forres Mechanics 1
  •  
  • Stirling Albion 2
    Elgin City 1
  •  
  • Spartans FC 1
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Partick Thistle 13
    Albion Rovers 11
    19-11-2005 Partick Thistle
    1 - 1
    Albion Rovers
    22-11-2005 Albion Rovers
    1 - 3
    Partick Thistle
  •  
  • Preston 2
    Gretna 6
  •  
  • Round 2
  •  
  • Alloa Athletic 1
    Montrose 0
  •  
  • Arbroath 1
    Dumbarton 0
  •  
  • Ayr United 3
    Greenock Morton 2
  •  
  • Gretna 6
    Cove Rangers 1
  •  
  • East Fife 0
    Peterhead 3
  •  
  • Threave Rovers 0
    Forfar Athletic 4
  •  
  • Stirling Albion 1
    Inverurie Loco Works 0
  •  
  • Lossiemouth 0
    Spartans FC 5
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Partick Thistle 4
  •  
  • Queen's Park 2
    Raith Rovers 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Dundee FC 2
    Stranraer 0
  •  
  • Clyde 2
    Celtic Glasgow 1
  •  
  • Dundee United 2
    Aberdeen 3
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Airdrieonians 4
  •  
  • Alloa Athletic 12
    Livingston 11
    07-01-2006 Alloa Athletic
    1 - 1
    Livingston
    11-01-2006 Livingston
    1 - 2
    Alloa Athletic
  •  
  • Hibernian 6
    Arbroath 0
  •  
  • Inverness CT 12
    Ayr United 10
    07-01-2006 Inverness CT
    1 - 1
    Ayr United
    16-01-2006 Ayr United
    0 - 2
    Inverness CT
  •  
  • Falkirk 2
    Brechin City 1
  •  
  • Ross County 5
    Forfar Athletic 0
  •  
  • St.Johnstone 0
    Gretna 1
  •  
  • Queen of South 10
    Hamilton Academical 11
    07-01-2006 Queen of South
    1 - 1
    Hamilton Academical
    17-01-2006 Hamilton Academical
    1 - 0
    Queen of South
  •  
  • Hearts 2
    Kilmarnock 1
  •  
  • St. Mirren 3
    Motherwell 0
  •  
  • Stirling Albion 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Rangers 5
    Peterhead 0
  •  
  • Spartans FC 3
    Queen's Park 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Spartans FC 00
    St. Mirren 03
    05-02-2006 Spartans FC
    0 - 0
    St. Mirren
    14-02-2006 St. Mirren
    3 - 0
    Spartans FC
  •  
  • Hearts 3
    Aberdeen 0
  •  
  • Airdrieonians 10
    Dundee FC 12
    04-02-2006 Airdrieonians
    1 - 1
    Dundee FC
    14-02-2006 Dundee FC
    2 - 0
    Airdrieonians
  •  
  • Hamilton Academical 03
    Alloa Athletic 00
    04-02-2006 Hamilton Academical
    0 - 0
    Alloa Athletic
    07-02-2006 Alloa Athletic
    0 - 3
    Hamilton Academical
  •  
  • Clyde 00
    Gretna 04
    04-02-2006 Clyde
    0 - 0
    Gretna
    14-02-2006 Gretna
    4 - 0
    Clyde
  •  
  • Falkirk 11
    Ross County 10
    04-02-2006 Falkirk
    1 - 1
    Ross County
    14-02-2006 Ross County
    0 - 1
    Falkirk
  •  
  • Inverness CT 21
    Partick Thistle 21
    04-02-2006 Inverness CT
    2 - 2
    Partick Thistle
    15-02-2006 Partick Thistle
    1 - 1
    Inverness CT
  •  
  • Rangers 0
    Hibernian 3
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Hamilton Academical 02
    Dundee FC 03
    25-02-2006 Hamilton Academical
    0 - 0
    Dundee FC
    09-03-2006 Dundee FC
    3 - 2
    Hamilton Academical
  •  
  • Falkirk 1
    Hibernian 5
  •  
  • Gretna 1
    St. Mirren 0
  •  
  • Hearts 2
    Partick Thistle 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Hibernian 0
    Hearts 4
  •  
  • Gretna 3
    Dundee FC 0
  •  
  • final
  •  
  • Hearts 1
    Gretna 1
  •  
  •  
  • Winner

    Hearts
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 38 91 28 7 3 93 37 56
D
W
L
D
D
2 Hearts Hearts 38 74 22 8 8 71 31 40
L
W
W
L
W
3 Rangers Rangers 38 73 21 10 7 67 37 30
W
W
W
D
D
4 Inverness CT Inverness CT 38 58 15 13 10 51 38 13
W
W
W
W
W
5 Hibernian Hibernian 38 56 17 5 16 61 56 5
L
L
L
W
D
6 Kilmarnock Kilmarnock 38 55 15 10 13 63 64 -1
W
L
L
D
L
7 Aberdeen Aberdeen 38 54 13 15 10 46 40 6
D
L
W
D
D
8 Motherwell Motherwell 38 49 13 10 15 55 61 -6
D
W
L
D
L
9 Dundee United Dundee United 38 33 7 12 19 41 66 -25
D
L
L
L
L
10 Falkirk Falkirk 38 33 8 9 21 35 64 -29
W
L
W
D
D
11 Dunfermline Athletic 38 33 8 9 21 33 68 -35
L
W
W
W
D
12 Livingston Livingston 38 18 4 6 28 25 79 -54
L
L
L
L
W
  • Round 1
  •  
  • Albion Rovers 1
    Gretna 2
  •  
  • Stirling Albion 2
    Queen of South 1
  •  
  • Raith Rovers 2
    Airdrieonians 0
  •  
  • Berwick Rangers 4
    Elgin City 2
  •  
  • Montrose 0
    Clyde 1
  •  
  • Hamilton Academical 2
    Dumbarton 1
  •  
  • East Fife 0
    Stranraer 1
  •  
  • Alloa Athletic 2
    Arbroath 1
  •  
  • Greenock Morton 1
    Ayr United 2
  •  
  • Brechin City 0
    Partick Thistle 0
  •  
  • Cowdenbeath 2
    St.Johnstone 3
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Queen's Park 3
  •  
  • Forfar Athletic 1
    Ross County 4
  •  
  • Stenhousemuir 0
    Peterhead 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Inverness CT 6
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Motherwell 2
    Hamilton Academical 1
  •  
  • Aberdeen 3
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Ross County 1
    Ayr United 2
  •  
  • Peterhead 2
    Clyde 3
  •  
  • Stranraer 3
    Dundee FC 1
  •  
  • Gretna 0
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Queen's Park 0
    Hearts 2
  •  
  • Kilmarnock 4
    Stirling Albion 1
  •  
  • Raith Rovers 1
    Livingston 2
  •  
  • St.Johnstone 0
    St. Mirren 1
  •  
  • Falkirk 2
    Partick Thistle 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Ayr United 1
    Hibernian 2
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Falkirk 1
  •  
  • Livingston 1
    Hearts 0
  •  
  • Stranraer 0
    Aberdeen 2
  •  
  • Rangers 5
    Clyde 2
  •  
  • Inverness CT 2
    Dundee United 0
  •  
  • Kilmarnock 3
    Dunfermline Athletic 4
  •  
  • St. Mirren 0
    Motherwell 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Rangers 0
  •  
  • Motherwell 1
    Aberdeen 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Hibernian 0
  •  
  • Livingston 2
    Inverness CT 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Motherwell 1
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Livingston 0
  •  
  • final
  •  
  • Dunfermline Athletic 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Birkirkara 00
    APOEL Nikozja 24
    14-07-2005 Birkirkara
    0 - 2
    APOEL Nikozja
    28-07-2005 APOEL Nikozja
    4 - 0
    Birkirkara
  •  
  • Domagnano 00
    NK Domżale 53
    14-07-2005 Domagnano
    0 - 5
    NK Domżale
    28-07-2005 NK Domżale
    3 - 0
    Domagnano
  •  
  • Linfield 11
    Ventspils 02
    14-07-2005 Linfield
    1 - 0
    Ventspils
    28-07-2005 Ventspils
    2 - 1
    Linfield
  •  
  • Rhyl 22
    Atlantas Kłajpeda 13
    14-07-2005 Rhyl
    2 - 1
    Atlantas Kłajpeda
    28-07-2005 Atlantas Kłajpeda
    3 - 2
    Rhyl
  •  
  • Longford Town 21
    Carmarthen 05
    14-07-2005 Longford Town
    2 - 0
    Carmarthen
    28-07-2005 Carmarthen
    5 - 1
    Longford Town
  •  
  • FSV Mainz 05 40
    FC Mika 00
    14-07-2005 FSV Mainz 05
    4 - 0
    FC Mika
    28-07-2005 FC Mika
    0 - 0
    FSV Mainz 05
  •  
  • ÍB Vestmannaeyja 11
    B36 Torshavn 12
    14-07-2005 ÍB Vestmannaeyja
    1 - 1
    B36 Torshavn
    28-07-2005 B36 Torshavn
    2 - 1
    ÍB Vestmannaeyja
  •  
  • Ferencvaros 02
    Partizan Mińsk 21
    14-07-2005 Ferencvaros
    0 - 2
    Partizan Mińsk
    28-07-2005 Partizan Mińsk
    1 - 2
    Ferencvaros
  •  
  • Portadown 10
    Viking 21
    14-07-2005 Portadown
    1 - 2
    Viking
    28-07-2005 Viking
    1 - 0
    Portadown
  •  
  • FC Vaduz 20
    Dacia Kiszyniów 01
    14-07-2005 FC Vaduz
    2 - 0
    Dacia Kiszyniów
    28-07-2005 Dacia Kiszyniów
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • Esbjerg fB 16
    Flora Tallinn 20
    14-07-2005 Esbjerg fB
    1 - 2
    Flora Tallinn
    28-07-2005 Flora Tallinn
    0 - 6
    Esbjerg fB
  •  
  • NSI Runavik 00
    FK Liepaja 33
    14-07-2005 NSI Runavik
    0 - 3
    FK Liepaja
    28-07-2005 FK Liepaja
    3 - 0
    NSI Runavik
  •  
  • Omonia Nikozja 33
    Hibernians 00
    14-07-2005 Omonia Nikozja
    3 - 0
    Hibernians
    28-07-2005 Hibernians
    0 - 3
    Omonia Nikozja
  •  
  • Sant Julia 00
    Rapid Bukareszt 55
    14-07-2005 Sant Julia
    0 - 5
    Rapid Bukareszt
    28-07-2005 Rapid Bukareszt
    5 - 0
    Sant Julia
  •  
  • FC Etzella Ettelbruck 00
    Keflavik 42
    14-07-2005 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 4
    Keflavik
    28-07-2005 Keflavik
    2 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
  •  
  • Baskimi 31
    NK Žepče 01
    14-07-2005 Baskimi
    3 - 0
    NK Žepče
    28-07-2005 NK Žepče
    1 - 1
    Baskimi
  •  
  • Nistru Otaci 32
    Chazar Lenkoran 11
    14-07-2005 Nistru Otaci
    3 - 1
    Chazar Lenkoran
    28-07-2005 Chazar Lenkoran
    1 - 2
    Nistru Otaci
  •  
  • PK Keski-Uusimaa/Allianssi 31
    CS Petange 01
    14-07-2005 PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    3 - 0
    CS Petange
    28-07-2005 CS Petange
    1 - 1
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi
  •  
  • Elbasani 10
    FK Vardar Skopje 10
    14-07-2005 Elbasani
    1 - 1
    FK Vardar Skopje
    28-07-2005 FK Vardar Skopje
    0 - 0
    Elbasani
  •  
  • TVMK Tallinn 10
    MYPA 11
    14-07-2005 TVMK Tallinn
    1 - 1
    MYPA
    28-07-2005 MYPA
    1 - 0
    TVMK Tallinn
  •  
  • Teuta Durres 30
    Siroki Brijeg 13
    14-07-2005 Teuta Durres
    3 - 1
    Siroki Brijeg
    28-07-2005 Siroki Brijeg
    3 - 0
    Teuta Durres
  •  
  • Torpedo Kutaisi 00
    BATE Borysów 15
    14-07-2005 Torpedo Kutaisi
    0 - 1
    BATE Borysów
    28-07-2005 BATE Borysów
    5 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Ekranas 01
    Cork City 20
    14-07-2005 Ekranas
    0 - 2
    Cork City
    28-07-2005 Cork City
    0 - 1
    Ekranas
  •  
  • FC Banants 22
    Lokomotiwi Tbilisi 30
    14-07-2005 FC Banants
    2 - 3
    Lokomotiwi Tbilisi
    28-07-2005 Lokomotiwi Tbilisi
    0 - 2
    FC Banants
  •  
  • FK Baku 11
    MSK Zilina 03
    14-07-2005 FK Baku
    1 - 0
    MSK Zilina
    28-07-2005 MSK Zilina
    3 - 1
    FK Baku
  •  
  • Round 2
  •  
  • Dinamo Bukareszt 31
    Omonia Nikozja 12
    11-08-2005 Dinamo Bukareszt
    3 - 1
    Omonia Nikozja
    25-08-2005 Omonia Nikozja
    2 - 1
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • SK Austria Klagenfurt 21
    Zenit St Petersburg 21
    11-08-2005 SK Austria Klagenfurt
    2 - 2
    Zenit St Petersburg
    25-08-2005 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    SK Austria Klagenfurt
  •  
  • FSV Mainz 05 22
    Keflavik 00
    11-08-2005 FSV Mainz 05
    2 - 0
    Keflavik
    25-08-2005 Keflavik
    0 - 2
    FSV Mainz 05
  •  
  • NK Celje 10
    Lewski Sofia 03
    11-08-2005 NK Celje
    1 - 0
    Lewski Sofia
    25-08-2005 Lewski Sofia
    3 - 0
    NK Celje
  •  
  • Sopron 01
    Metalurg Donieck 32
    11-08-2005 Sopron
    0 - 3
    Metalurg Donieck
    25-08-2005 Metalurg Donieck
    2 - 1
    Sopron
  •  
  • Rhyl 01
    Viking 12
    11-08-2005 Rhyl
    0 - 1
    Viking
    25-08-2005 Viking
    2 - 1
    Rhyl
  •  
  • MSK Zilina 12
    Austria Wiedeń 22
    11-08-2005 MSK Zilina
    1 - 2
    Austria Wiedeń
    25-08-2005 Austria Wiedeń
    2 - 2
    MSK Zilina
  •  
  • FC Kopenhaga 22
    Carmarthen 00
    11-08-2005 FC Kopenhaga
    2 - 0
    Carmarthen
    25-08-2005 Carmarthen
    0 - 2
    FC Kopenhaga
  •  
  • Baskimi 00
    Maccabi Petach Tikwa 56
    11-08-2005 Baskimi
    0 - 5
    Maccabi Petach Tikwa
    25-08-2005 Maccabi Petach Tikwa
    6 - 0
    Baskimi
  •  
  • Legia Warszawa 01
    FC Zuerich 14
    11-08-2005 Legia Warszawa
    0 - 1
    FC Zuerich
    25-08-2005 FC Zuerich
    4 - 1
    Legia Warszawa
  •  
  • Zeta 02
    Siroki Brijeg 14
    11-08-2005 Zeta
    0 - 1
    Siroki Brijeg
    25-08-2005 Siroki Brijeg
    4 - 2
    Zeta
  •  
  • APOEL Nikozja 12
    Maccabi Tel Awiw 02
    11-08-2005 APOEL Nikozja
    1 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    25-08-2005 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    APOEL Nikozja
  •  
  • FC Vaduz 01
    Besiktas Stambuł 15
    11-08-2005 FC Vaduz
    0 - 1
    Besiktas Stambuł
    25-08-2005 Besiktas Stambuł
    5 - 1
    FC Vaduz
  •  
  • MYPA 02
    Dundee United 02
    11-08-2005 MYPA
    0 - 0
    Dundee United
    25-08-2005 Dundee United
    2 - 2
    MYPA
  •  
  • Grasshopper 12
    Wisła Płock 03
    11-08-2005 Grasshopper
    1 - 0
    Wisła Płock
    25-08-2005 Wisła Płock
    3 - 2
    Grasshopper
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    Rijeka 02
    11-08-2005 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Rijeka
    25-08-2005 Rijeka
    2 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Brann 02
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi 00
    11-08-2005 Brann
    0 - 0
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    25-08-2005 PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    0 - 2
    Brann
  •  
  • Djurgaarden 10
    Cork City 10
    11-08-2005 Djurgaarden
    1 - 1
    Cork City
    25-08-2005 Cork City
    0 - 0
    Djurgaarden
  •  
  • Esbjerg fB 01
    Tromsoe 10
    11-08-2005 Esbjerg fB
    0 - 1
    Tromsoe
    25-08-2005 Tromsoe
    0 - 1
    Esbjerg fB
  •  
  • Rapid Bukareszt 31
    FK Vardar Skopje 01
    11-08-2005 Rapid Bukareszt
    3 - 0
    FK Vardar Skopje
    25-08-2005 FK Vardar Skopje
    1 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • Halmstads BK 14
    Linfield 12
    11-08-2005 Halmstads BK
    1 - 1
    Linfield
    25-08-2005 Linfield
    2 - 4
    Halmstads BK
  •  
  • FC Midtjylland 22
    B36 Torshavn 12
    11-08-2005 FC Midtjylland
    2 - 1
    B36 Torshavn
    25-08-2005 B36 Torshavn
    2 - 2
    FC Midtjylland
  •  
  • FC Ashdod 21
    NK Domżale 21
    11-08-2005 FC Ashdod
    2 - 2
    NK Domżale
    25-08-2005 NK Domżale
    1 - 1
    FC Ashdod
  •  
  • Groclin Grodzisk Wlkp. 40
    Dukla Bańska Bystrzyca 10
    11-08-2005 Groclin Grodzisk Wlkp.
    4 - 1
    Dukla Bańska Bystrzyca
    25-08-2005 Dukla Bańska Bystrzyca
    0 - 0
    Groclin Grodzisk Wlkp.
  •  
  • FK Liepaja 20
    Genk 33
    11-08-2005 FK Liepaja
    2 - 3
    Genk
    25-08-2005 Genk
    3 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Inter Zaprešić 10
    Crvena Zvezda Belgrad 34
    11-08-2005 Inter Zaprešić
    1 - 3
    Crvena Zvezda Belgrad
    25-08-2005 Crvena Zvezda Belgrad
    4 - 0
    Inter Zaprešić
  •  
  • Nistru Otaci 00
    Grazer AK 21
    11-08-2005 Nistru Otaci
    0 - 2
    Grazer AK
    25-08-2005 Grazer AK
    1 - 0
    Nistru Otaci
  •  
  • OFK Beograd 20
    Łokomotiw Płowdiw 11
    11-08-2005 OFK Beograd
    2 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
    25-08-2005 Łokomotiw Płowdiw
    1 - 0
    OFK Beograd
  •  
  • Partizan Mińsk 11
    Teplice 12
    11-08-2005 Partizan Mińsk
    1 - 1
    Teplice
    25-08-2005 Teplice
    2 - 1
    Partizan Mińsk
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 22
    BATE Borysów 00
    11-08-2005 Krylja Sowietow Samara
    2 - 0
    BATE Borysów
    25-08-2005 BATE Borysów
    0 - 2
    Krylja Sowietow Samara
  •  
  • FC Banants 20
    Dnipro Dniepropietrowsk 44
    11-08-2005 FC Banants
    2 - 4
    Dnipro Dniepropietrowsk
    25-08-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    4 - 0
    FC Banants
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Dundee United Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Dundee United
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Collin Samuel Samuel
8
0.6
2 Lee Miller Miller
8
0.5
3 David Fernandez Fernandez
6
0.3
4 Brebner
4
0.3
5 Charles Mulgrew Mulgrew
2
0.4
6 David McCracken McCracken
2
0.2
7 McInnes
2
0.3
8 Kerr
2
0.2
9 Canero
2
0.3
10 Alan Archibald Archibald
1
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 45 na mecz: 1.07
Straconych bramek 73 na mecz: 1.74
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 25
59.52%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 5
11.90%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.81
Wygranych meczów do zera (WTN) 2
4.76%
Przegranych meczów do zera (LTN) 12
28.57%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 2
4.76%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 1
2.38%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Dundee United wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 4 3 0 0
Przegranych 8 9 4 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 5
23.8%
2-4 2
9.5%
2-2 2
9.5%
2-1 2
9.5%
0-0 2
9.5%
0-2 1
4.8%
1-0 1
4.8%
0-1 1
4.8%
2-3 1
4.8%
3-1 1
4.8%
0-3 1
4.8%
2-0 1
4.8%
1-4 1
4.8%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics