Javier Venta vs Ethan Pinnock - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Defence
180 cm
74 kg
50 lat (1975-12-13)
Spain Spain
Profil zawodnika
5
Defence
England England
Statystyki Javier Venta, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 1
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Ethan Pinnock, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup World Cup Qualification CONCACAF CONCACAF Gold Cup Copa America Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Javier Venta
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2013/2014   6 1 0 0 62' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Brentford 1 1 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Brentford 5 16' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   15 0 0 0 335' 1 3 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Villarreal 15 0 0 0 335' 1 3 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   35 0 0 1 2640' 27 2 1 9 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 33 0 0 1 2460' 25 2 1 8 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   34 0 0 0 2970' 33 0 0 9 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 34 0 0 0 2970' 33 0 0 9 0 - - - - - - -
2009/2010   37 0 0 0 1574' 17 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 31 0 0 0 1484' 16 1 0 4 0 - - - - - - -
2008/2009   38 0 0 3 2257' 23 2 2 8 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 9 0 0 0 209' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 29 0 0 3 2048' 21 2 1 7 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2007/2008   36 1 0 0 2252' 23 2 1 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 33 1 0 0 2252' 23 2 1 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   25 0 0 0 1823' 19 1 1 4 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 25 0 0 0 1823' 19 1 1 4 0 - - - - - - -
2005/2006   38 0 0 0 3072' 33 2 0 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 28 0 0 0 2306' 25 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 10 0 0 0 766' 8 1 0 1 0 - - - - - - -
2004/2005   36 2 0 0 3097' 33 2 0 6 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 36 0 0 0 3097' 33 2 0 6 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ethan Pinnock
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 0 0 0 1641' 15 0 4 1 0 5 1 0 4 777 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 166 90% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 4 0 0 0 591' 4 0 3 1 0 1 1 0 2 133 80% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brentford 2 240' 2 0 1 0 0 0 0 93 85% 0
World Cup Qualification CONCACAF Jamajka 4 360' 4 0 0 1 0 0 1 219 86% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Jamajka 3 270' 3 0 0 2 0 0 1 166 90% 0
2024/2025   26 2 0 0 2437' 26 0 2 2 0 13 7 0 6 1292 88% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 4 360' 4 0 0 3 1 0 2 265 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brentford 1 104' 1 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 21 2 0 0 1973' 21 0 1 2 0 10 6 0 4 1024 88% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   34 2 0 0 3060' 34 0 0 1 0 20 5 0 12 1779 84% 1
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 4 360' 4 0 0 1 1 0 1 294 84% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 28 2 0 0 2520' 28 0 0 1 0 19 4 0 11 1360 84% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 81 95% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brentford 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 44 84% 0
2022/2023   32 3 0 0 2820' 31 0 0 0 0 12 8 4 9 948 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brentford 31 3 0 0 2700' 30 0 0 0 0 12 8 4 9 948 80% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 1 0 1 3598' 38 4 0 2 0 14 9 7 16 1405 75% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Jamajka 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 0 0 2 78 76% 0
Premier League Premier League Premier League Brentford 33 1 0 1 3058' 32 4 0 1 0 13 9 7 14 1327 75% 1
2020/2021   53 2 0 2 4336' 47 1 0 0 1 18 5 20 12 2395 85% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brentford 5 1 0 1 330' 3 0 0 0 0 3 2 0 0 120 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 108 87% 0
Championship Championship Championship Brentford 46 1 0 1 3826' 42 1 0 0 1 15 3 20 12 2167 84% 1
2019/2020   50 2 0 4 3843' 38 3 2 1 0 18 7 18 14 1866 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brentford 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Brentford 48 2 0 4 3753' 37 3 2 1 0 18 7 18 14 1866 81% 0
2018/2019   52 1 0 0 4665' 51 0 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Barnsley 46 1 0 0 4140' 46 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 165' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   28 2 0 0 1222' 12 0 3 1 0 4 2 6 2 198 74% 0
Championship Championship Championship Barnsley 25 2 0 0 952' 9 0 3 1 0 4 2 6 2 198 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   44 3 0 0 4019' 42 2 2 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Forest Green Rovers 40 3 0 0 3659' 39 2 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Torquay United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Forest Green Rovers 4 360' 3 0 1 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Dulwich Hamlet 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2