Liga Europy 2004/2005

Na tej stronie w prosty sposób znajdziesz wyniki ostatnich meczów oraz statystyki Liga Europy. Pamiętaj, że nasze wyniki oraz tabele są aktualizowane w czasie rzeczywistym

Liga EuropyLiga Europy

Jesteś w starym sezonie tej ligi. Jeśli chcesz przejść do aktualnych rozgrywek kliknij tutaj.
Liga Europejska Tabela Liga Europejska »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • SC Heerenveen 5
    Maccabi Petach Tikwa 0
  •  
  • FH Hafnarfjordur 10
    Alemannia Aachen 50
    16-09-2004 FH Hafnarfjordur
    1 - 5
    Alemannia Aachen
    30-09-2004 Alemannia Aachen
    0 - 0
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Sporting Lizbona 20
    Rapid Wiedeń 00
    16-09-2004 Sporting Lizbona
    2 - 0
    Rapid Wiedeń
    30-09-2004 Rapid Wiedeń
    0 - 0
    Sporting Lizbona
  •  
  • PAOK Saloniki 21
    AZ Alkmaar 32
    16-09-2004 PAOK Saloniki
    2 - 3
    AZ Alkmaar
    30-09-2004 AZ Alkmaar
    2 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Middlesbrough 31
    Banik Ostrawa 01
    16-09-2004 Middlesbrough
    3 - 0
    Banik Ostrawa
    30-09-2004 Banik Ostrawa
    1 - 1
    Middlesbrough
  •  
  • Bodoe/Glimt 10
    Besiktas Stambuł 11
    16-09-2004 Bodoe/Glimt
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    30-09-2004 Besiktas Stambuł
    1 - 0
    Bodoe/Glimt
  •  
  • Parma 30
    NK Maribor 20
    16-09-2004 Parma
    3 - 2
    NK Maribor
    30-09-2004 NK Maribor
    0 - 0
    Parma
  •  
  • Maritimo 10
    Rangers 01
    16-09-2004 Maritimo
    1 - 0
    Rangers
    30-09-2004 Rangers
    1 - 0
    Maritimo
  •  
  • Sevilla FC 22
    Nacional 01
    16-09-2004 Sevilla FC
    2 - 0
    Nacional
    30-09-2004 Nacional
    1 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Real Saragossa 13
    Sigma Ołomuniec 02
    16-09-2004 Real Saragossa
    1 - 0
    Sigma Ołomuniec
    30-09-2004 Sigma Ołomuniec
    2 - 3
    Real Saragossa
  •  
  • Austria Wiedeń 13
    Legia Warszawa 01
    16-09-2004 Austria Wiedeń
    1 - 0
    Legia Warszawa
    30-09-2004 Legia Warszawa
    1 - 3
    Austria Wiedeń
  •  
  • Newcastle United 25
    Bnei Sakhnin 01
    16-09-2004 Newcastle United
    2 - 0
    Bnei Sakhnin
    30-09-2004 Bnei Sakhnin
    1 - 5
    Newcastle United
  •  
  • Hearts 32
    Braga 12
    16-09-2004 Hearts
    3 - 1
    Braga
    30-09-2004 Braga
    2 - 2
    Hearts
  •  
  • Millwall 11
    Ferencvaros 13
    16-09-2004 Millwall
    1 - 1
    Ferencvaros
    30-09-2004 Ferencvaros
    3 - 1
    Millwall
  •  
  • Dukla Bańska Bystrzyca 00
    Benfica Lizbona 32
    16-09-2004 Dukla Bańska Bystrzyca
    0 - 3
    Benfica Lizbona
    30-09-2004 Benfica Lizbona
    2 - 0
    Dukla Bańska Bystrzyca
  •  
  • Standard Liege 01
    VfL Bochum 01
    16-09-2004 Standard Liege
    0 - 0
    VfL Bochum
    30-09-2004 VfL Bochum
    1 - 1
    Standard Liege
  •  
  • Club Brugge 42
    Chateauroux 01
    16-09-2004 Club Brugge
    4 - 0
    Chateauroux
    30-09-2004 Chateauroux
    1 - 2
    Club Brugge
  •  
  • Sochaux 45
    Stabaek 00
    16-09-2004 Sochaux
    4 - 0
    Stabaek
    30-09-2004 Stabaek
    0 - 5
    Sochaux
  •  
  • Ujpest 10
    VfB Stuttgart 34
    16-09-2004 Ujpest
    1 - 3
    VfB Stuttgart
    30-09-2004 VfB Stuttgart
    4 - 0
    Ujpest
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 20
    Elfsborg 00
    16-09-2004 Dinamo Zagrzeb
    2 - 0
    Elfsborg
    30-09-2004 Elfsborg
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Hammarby 10
    Villarreal 23
    16-09-2004 Hammarby
    1 - 2
    Villarreal
    30-09-2004 Villarreal
    3 - 0
    Hammarby
  •  
  • Partizan Belgrad 30
    Dinamo Bukareszt 10
    16-09-2004 Partizan Belgrad
    3 - 1
    Dinamo Bukareszt
    30-09-2004 Dinamo Bukareszt
    0 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Shelbourne 20
    Lille 22
    16-09-2004 Shelbourne
    2 - 2
    Lille
    30-09-2004 Lille
    2 - 0
    Shelbourne
  •  
  • Panionios 30
    Udinese 11
    16-09-2004 Panionios
    3 - 1
    Udinese
    30-09-2004 Udinese
    1 - 0
    Panionios
  •  
  • FC Utrecht 40
    Djurgaarden 03
    16-09-2004 FC Utrecht
    4 - 0
    Djurgaarden
    30-09-2004 Djurgaarden
    3 - 0
    FC Utrecht
  •  
  • Egaleo 11
    Genclerbirligi 01
    16-09-2004 Egaleo
    1 - 0
    Genclerbirligi
    30-09-2004 Genclerbirligi
    1 - 1
    Egaleo
  •  
  • AaB 10
    Auxerre 12
    16-09-2004 AaB
    1 - 1
    Auxerre
    30-09-2004 Auxerre
    2 - 0
    AaB
  •  
  • Trabzonspor 30
    Athletic Bilbao 22
    16-09-2004 Trabzonspor
    3 - 2
    Athletic Bilbao
    30-09-2004 Athletic Bilbao
    2 - 0
    Trabzonspor
  •  
  • Steaua Bukareszt 22
    CSKA Sofia 12
    16-09-2004 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    CSKA Sofia
    30-09-2004 CSKA Sofia
    2 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Odds Ballklubb 01
    Feyenoord Rotterdam 14
    16-09-2004 Odds Ballklubb
    0 - 1
    Feyenoord Rotterdam
    30-09-2004 Feyenoord Rotterdam
    4 - 1
    Odds Ballklubb
  •  
  • Grazer AK 50
    Liteks Łowecz 01
    16-09-2004 Grazer AK
    5 - 0
    Liteks Łowecz
    30-09-2004 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Grazer AK
  •  
  • Metalurg Donieck 00
    Lazio Rzym 33
    16-09-2004 Metalurg Donieck
    0 - 3
    Lazio Rzym
    30-09-2004 Lazio Rzym
    3 - 0
    Metalurg Donieck
  •  
  • Gorica 10
    AEK Ateny 11
    16-09-2004 Gorica
    1 - 1
    AEK Ateny
    30-09-2004 AEK Ateny
    1 - 0
    Gorica
  •  
  • Lewski Sofia 10
    Beveren 11
    16-09-2004 Lewski Sofia
    1 - 1
    Beveren
    30-09-2004 Beveren
    1 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • Schalke 04 54
    FK Liepaja 10
    16-09-2004 Schalke 04
    5 - 1
    FK Liepaja
    30-09-2004 FK Liepaja
    0 - 4
    Schalke 04
  •  
  • Zenit St Petersburg 42
    Crvena Zvezda Belgrad 01
    16-09-2004 Zenit St Petersburg
    4 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    30-09-2004 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Wisła Kraków 41
    Dinamo Tbilisi 32
    16-09-2004 Wisła Kraków
    4 - 3
    Dinamo Tbilisi
    30-09-2004 Dinamo Tbilisi
    2 - 1
    Wisła Kraków
  •  
  • Maccabi Hajfa 10
    Dnipro Dniepropietrowsk 02
    16-09-2004 Maccabi Hajfa
    1 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    30-09-2004 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 0
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Terek Grozny 10
    FC Basel 12
    16-09-2004 Terek Grozny
    1 - 1
    FC Basel
    30-09-2004 FC Basel
    2 - 0
    Terek Grozny
  •  
  • Ventspils 10
    Amica Wronki 11
    16-09-2004 Ventspils
    1 - 1
    Amica Wronki
    30-09-2004 Amica Wronki
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • 1/16
  •  
  • Austria Wiedeń 02
    Athletic Bilbao 01
    24-02-2005 Austria Wiedeń
    0 - 0
    Athletic Bilbao
    27-02-2005 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • SC Heerenveen 11
    Newcastle United 22
    17-02-2005 SC Heerenveen
    1 - 2
    Newcastle United
    24-02-2005 Newcastle United
    2 - 1
    SC Heerenveen
  •  
  • Olympiakos Pireus 11
    Sochaux 00
    17-02-2005 Olympiakos Pireus
    1 - 0
    Sochaux
    24-02-2005 Sochaux
    0 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Alemannia Aachen 01
    AZ Alkmaar 02
    17-02-2005 Alemannia Aachen
    0 - 0
    AZ Alkmaar
    24-02-2005 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Alemannia Aachen
  •  
  • FC Basel 00
    Lille 02
    17-02-2005 FC Basel
    0 - 0
    Lille
    24-02-2005 Lille
    2 - 0
    FC Basel
  •  
  • CSKA Moskwa 21
    Benfica Lizbona 01
    17-02-2005 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Benfica Lizbona
    24-02-2005 Benfica Lizbona
    1 - 1
    CSKA Moskwa
  •  
  • Fenerbahce 01
    Real Saragossa 12
    17-02-2005 Fenerbahce
    0 - 1
    Real Saragossa
    24-02-2005 Real Saragossa
    2 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • Grazer AK 21
    Middlesbrough 22
    17-02-2005 Grazer AK
    2 - 2
    Middlesbrough
    24-02-2005 Middlesbrough
    2 - 1
    Grazer AK
  •  
  • Dynamo Kijów 00
    Villarreal 02
    17-02-2005 Dynamo Kijów
    0 - 0
    Villarreal
    24-02-2005 Villarreal
    2 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • Sporting Lizbona 22
    Feyenoord Rotterdam 11
    16-02-2005 Sporting Lizbona
    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam
    24-02-2005 Feyenoord Rotterdam
    1 - 2
    Sporting Lizbona
  •  
  • Valencia CF 20
    Steaua Bukareszt 02
    16-02-2005 Valencia CF
    2 - 0
    Steaua Bukareszt
    24-02-2005 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Valencia CF
  •  
  • Parma 02
    VfB Stuttgart 00
    16-02-2005 Parma
    0 - 0
    VfB Stuttgart
    24-02-2005 VfB Stuttgart
    0 - 2
    Parma
  •  
  • Ajax Amsterdam 11
    Auxerre 03
    16-02-2005 Ajax Amsterdam
    1 - 0
    Auxerre
    24-02-2005 Auxerre
    3 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Panathinaikos Ateny 10
    Sevilla FC 02
    16-02-2005 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    Sevilla FC
    24-02-2005 Sevilla FC
    2 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Szachtar Donieck 11
    Schalke 04 10
    16-02-2005 Szachtar Donieck
    1 - 1
    Schalke 04
    24-02-2005 Schalke 04
    0 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • Partizan Belgrad 21
    Dnipro Dniepropietrowsk 20
    16-02-2005 Partizan Belgrad
    2 - 2
    Dnipro Dniepropietrowsk
    24-02-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    0 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • 1/8
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Villarreal 02
    16-03-2005 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Villarreal
    20-03-2005 Villarreal
    2 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Sevilla FC 00
    Parma 01
    10-03-2005 Sevilla FC
    0 - 0
    Parma
    17-03-2005 Parma
    1 - 0
    Sevilla FC
  •  
  • Middlesbrough 20
    Sporting Lizbona 31
    10-03-2005 Middlesbrough
    2 - 3
    Sporting Lizbona
    17-03-2005 Sporting Lizbona
    1 - 0
    Middlesbrough
  •  
  • Lille 00
    Auxerre 10
    10-03-2005 Lille
    0 - 1
    Auxerre
    17-03-2005 Auxerre
    0 - 0
    Lille
  •  
  • Austria Wiedeń 12
    Real Saragossa 12
    10-03-2005 Austria Wiedeń
    1 - 1
    Real Saragossa
    17-03-2005 Real Saragossa
    2 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Szachtar Donieck 11
    AZ Alkmaar 32
    10-03-2005 Szachtar Donieck
    1 - 3
    AZ Alkmaar
    16-03-2005 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • Olympiakos Pireus 10
    Newcastle United 34
    10-03-2005 Olympiakos Pireus
    1 - 3
    Newcastle United
    16-03-2005 Newcastle United
    4 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    CSKA Moskwa 12
    10-03-2005 Partizan Belgrad
    1 - 1
    CSKA Moskwa
    17-03-2005 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Austria Wiedeń 10
    Parma 10
    07-04-2005 Austria Wiedeń
    1 - 1
    Parma
    14-04-2005 Parma
    0 - 0
    Austria Wiedeń
  •  
  • Villarreal 11
    AZ Alkmaar 21
    07-04-2005 Villarreal
    1 - 2
    AZ Alkmaar
    14-04-2005 AZ Alkmaar
    1 - 1
    Villarreal
  •  
  • Newcastle United 11
    Sporting Lizbona 04
    07-04-2005 Newcastle United
    1 - 0
    Sporting Lizbona
    14-04-2005 Sporting Lizbona
    4 - 1
    Newcastle United
  •  
  • CSKA Moskwa 40
    Auxerre 02
    07-04-2005 CSKA Moskwa
    4 - 0
    Auxerre
    14-04-2005 Auxerre
    2 - 0
    CSKA Moskwa
  •  
  • semifinal
  •  
  • Sporting Lizbona 22
    AZ Alkmaar 13
    28-04-2005 Sporting Lizbona
    2 - 1
    AZ Alkmaar
    05-05-2005 AZ Alkmaar
    3 - 2
    Sporting Lizbona
  •  
  • Parma 00
    CSKA Moskwa 03
    28-04-2005 Parma
    0 - 0
    CSKA Moskwa
    05-05-2005 CSKA Moskwa
    3 - 0
    Parma
  •  
  • final
  •  
  • Sporting Lizbona 1
    CSKA Moskwa 3
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Liga Europejska, kwalifikacje Tabela Liga Europejska, kwalifikacje »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • IA Akranes 42
    TVMK Tallinn 21
    15-07-2004 IA Akranes
    4 - 2
    TVMK Tallinn
    29-07-2004 TVMK Tallinn
    1 - 2
    IA Akranes
  •  
  • Glentoran 22
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi 21
    15-07-2004 Glentoran
    2 - 2
    PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    29-07-2004 PK Keski-Uusimaa/Allianssi
    1 - 2
    Glentoran
  •  
  • SS Pennarossa 10
    Zeljeznicar 54
    15-07-2004 SS Pennarossa
    1 - 5
    Zeljeznicar
    29-07-2004 Zeljeznicar
    4 - 0
    SS Pennarossa
  •  
  • Haverfordwest 01
    FH Hafnarfjordur 13
    15-07-2004 Haverfordwest
    0 - 1
    FH Hafnarfjordur
    29-07-2004 FH Hafnarfjordur
    3 - 1
    Haverfordwest
  •  
  • B36 Torshavn 11
    FK Liepaja 38
    15-07-2004 B36 Torshavn
    1 - 3
    FK Liepaja
    29-07-2004 FK Liepaja
    8 - 1
    B36 Torshavn
  •  
  • B68 Toftir 00
    Ventspils 38
    15-07-2004 B68 Toftir
    0 - 3
    Ventspils
    29-07-2004 Ventspils
    8 - 0
    B68 Toftir
  •  
  • FK Sileks 01
    NK Maribor 11
    15-07-2004 FK Sileks
    0 - 1
    NK Maribor
    29-07-2004 NK Maribor
    1 - 1
    FK Sileks
  •  
  • Marsaxlokk FC 00
    Primorje 12
    15-07-2004 Marsaxlokk FC
    0 - 1
    Primorje
    29-07-2004 Primorje
    2 - 0
    Marsaxlokk FC
  •  
  • Portadown 20
    Żalgiris Wilno 22
    15-07-2004 Portadown
    2 - 2
    Żalgiris Wilno
    29-07-2004 Żalgiris Wilno
    2 - 0
    Portadown
  •  
  • FC Vaduz 13
    Longford Town 02
    15-07-2004 FC Vaduz
    1 - 0
    Longford Town
    29-07-2004 Longford Town
    2 - 3
    FC Vaduz
  •  
  • FC Santa Coloma 00
    FK Modrica 13
    15-07-2004 FC Santa Coloma
    0 - 1
    FK Modrica
    29-07-2004 FK Modrica
    3 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • Otelul Galati 44
    Dinamo Tirana 01
    15-07-2004 Otelul Galati
    4 - 0
    Dinamo Tirana
    29-07-2004 Dinamo Tirana
    1 - 4
    Otelul Galati
  •  
  • Oesters IF 22
    TNS 01
    15-07-2004 Oesters IF
    2 - 0
    TNS
    29-07-2004 TNS
    1 - 2
    Oesters IF
  •  
  • Omonia Nikozja 44
    Sloga Jugomagnat 01
    15-07-2004 Omonia Nikozja
    4 - 0
    Sloga Jugomagnat
    29-07-2004 Sloga Jugomagnat
    1 - 4
    Omonia Nikozja
  •  
  • Illichivets 22
    FC Banants 00
    15-07-2004 Illichivets
    2 - 0
    FC Banants
    29-07-2004 FC Banants
    0 - 2
    Illichivets
  •  
  • Partizani 41
    Birkirkara 22
    15-07-2004 Partizani
    4 - 2
    Birkirkara
    29-07-2004 Birkirkara
    2 - 1
    Partizani
  •  
  • Levadia Maardu 03
    Bohemian FC 01
    15-07-2004 Levadia Maardu
    0 - 0
    Bohemian FC
    27-07-2004 Bohemian FC
    1 - 3
    Levadia Maardu
  •  
  • Haka 23
    FC Etzella Ettelbruck 11
    15-07-2004 Haka
    2 - 1
    FC Etzella Ettelbruck
    29-07-2004 FC Etzella Ettelbruck
    1 - 3
    Haka
  •  
  • Nistru Otaci 12
    Szachcior Soligorsk 11
    15-07-2004 Nistru Otaci
    1 - 1
    Szachcior Soligorsk
    29-07-2004 Szachcior Soligorsk
    1 - 2
    Nistru Otaci
  •  
  • BATE Borysów 20
    Dinamo Tbilisi 31
    15-07-2004 BATE Borysów
    2 - 3
    Dinamo Tbilisi
    29-07-2004 Dinamo Tbilisi
    1 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Dukla Bańska Bystrzyca 31
    FK Karabach 00
    15-07-2004 Dukla Bańska Bystrzyca
    3 - 0
    FK Karabach
    29-07-2004 FK Karabach
    0 - 1
    Dukla Bańska Bystrzyca
  •  
  • Ekranas 12
    F91 Dudelange 01
    15-07-2004 Ekranas
    1 - 0
    F91 Dudelange
    29-07-2004 F91 Dudelange
    1 - 2
    Ekranas
  •  
  • FC Tbilisi 14
    Shamkir 01
    15-07-2004 FC Tbilisi
    1 - 0
    Shamkir
    29-07-2004 Shamkir
    1 - 4
    FC Tbilisi
  •  
  • Szirak 10
    Tiraspol 22
    15-07-2004 Szirak
    1 - 2
    Tiraspol
    29-07-2004 Tiraspol
    2 - 0
    Szirak
  •  
  • FC Mika 01
    Budapest Honved 11
    13-07-2004 FC Mika
    0 - 1
    Budapest Honved
    29-07-2004 Budapest Honved
    1 - 1
    FC Mika
  •  
  • Round 2
  •  
  • FH Hafnarfjordur 22
    Dunfermline Athletic 21
    12-08-2004 FH Hafnarfjordur
    2 - 2
    Dunfermline Athletic
    26-08-2004 Dunfermline Athletic
    1 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Hammarby 22
    IA Akranes 01
    12-08-2004 Hammarby
    2 - 0
    IA Akranes
    26-08-2004 IA Akranes
    1 - 2
    Hammarby
  •  
  • Rapid Wiedeń 03
    Rubin Kazań 20
    12-08-2004 Rapid Wiedeń
    0 - 2
    Rubin Kazań
    26-08-2004 Rubin Kazań
    0 - 3
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Żalgiris Wilno 10
    AaB 30
    12-08-2004 Żalgiris Wilno
    1 - 3
    AaB
    26-08-2004 AaB
    0 - 0
    Żalgiris Wilno
  •  
  • Amica Wronki 10
    Budapest Honved 01
    12-08-2004 Amica Wronki
    1 - 0
    Budapest Honved
    26-08-2004 Budapest Honved
    1 - 0
    Amica Wronki
  •  
  • Beveren 32
    FC Vaduz 11
    12-08-2004 Beveren
    3 - 1
    FC Vaduz
    26-08-2004 FC Vaduz
    1 - 2
    Beveren
  •  
  • Bnei Sakhnin 33
    Partizani 01
    12-08-2004 Bnei Sakhnin
    3 - 0
    Partizani
    26-08-2004 Partizani
    1 - 3
    Bnei Sakhnin
  •  
  • Bodoe/Glimt 21
    Levadia Maardu 12
    12-08-2004 Bodoe/Glimt
    2 - 1
    Levadia Maardu
    26-08-2004 Levadia Maardu
    2 - 1
    Bodoe/Glimt
  •  
  • Glentoran 01
    Elfsborg 12
    12-08-2004 Glentoran
    0 - 1
    Elfsborg
    26-08-2004 Elfsborg
    2 - 1
    Glentoran
  •  
  • Ujpest 32
    Servette Genewa 10
    12-08-2004 Ujpest
    3 - 1
    Servette Genewa
    26-08-2004 Servette Genewa
    0 - 2
    Ujpest
  •  
  • Genclerbirligi 11
    Rijeka 02
    12-08-2004 Genclerbirligi
    1 - 0
    Rijeka
    26-08-2004 Rijeka
    2 - 1
    Genclerbirligi
  •  
  • AEK Larnaca 30
    Maccabi Petach Tikwa 04
    12-08-2004 AEK Larnaca
    3 - 0
    Maccabi Petach Tikwa
    26-08-2004 Maccabi Petach Tikwa
    4 - 0
    AEK Larnaca
  •  
  • Slavia Praga 30
    Dinamo Tbilisi 12
    12-08-2004 Slavia Praga
    3 - 1
    Dinamo Tbilisi
    26-08-2004 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 40
    Primorje 02
    12-08-2004 Dinamo Zagrzeb
    4 - 0
    Primorje
    26-08-2004 Primorje
    2 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Odds Ballklubb 31
    Ekranas 12
    12-08-2004 Odds Ballklubb
    3 - 1
    Ekranas
    26-08-2004 Ekranas
    2 - 1
    Odds Ballklubb
  •  
  • Oesters IF 21
    FK Liepaja 21
    12-08-2004 Oesters IF
    2 - 2
    FK Liepaja
    26-08-2004 FK Liepaja
    1 - 1
    Oesters IF
  •  
  • Lewski Sofia 53
    FK Modrica 00
    12-08-2004 Lewski Sofia
    5 - 0
    FK Modrica
    26-08-2004 FK Modrica
    0 - 3
    Lewski Sofia
  •  
  • Stabaek 33
    Haka 11
    12-08-2004 Stabaek
    3 - 1
    Haka
    26-08-2004 Haka
    1 - 3
    Stabaek
  •  
  • Otelul Galati 00
    Partizan Belgrad 01
    12-08-2004 Otelul Galati
    0 - 0
    Partizan Belgrad
    26-08-2004 Partizan Belgrad
    1 - 0
    Otelul Galati
  •  
  • Illichivets 00
    Austria Wiedeń 03
    12-08-2004 Illichivets
    0 - 0
    Austria Wiedeń
    26-08-2004 Austria Wiedeń
    3 - 0
    Illichivets
  •  
  • Ventspils 01
    Broendby IF 01
    12-08-2004 Ventspils
    0 - 0
    Broendby IF
    26-08-2004 Broendby IF
    1 - 1
    Ventspils
  •  
  • Terek Grozny 11
    Lech Poznań 00
    12-08-2004 Terek Grozny
    1 - 0
    Lech Poznań
    26-08-2004 Lech Poznań
    0 - 1
    Terek Grozny
  •  
  • Metalurg Donieck 32
    Tiraspol 01
    12-08-2004 Metalurg Donieck
    3 - 0
    Tiraspol
    26-08-2004 Tiraspol
    1 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • FC Petrzalka 1898 01
    Dnipro Dniepropietrowsk 31
    12-08-2004 FC Petrzalka 1898
    0 - 3
    Dnipro Dniepropietrowsk
    26-08-2004 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 1
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Dukla Bańska Bystrzyca 31
    Wil 11
    12-08-2004 Dukla Bańska Bystrzyca
    3 - 1
    Wil
    26-08-2004 Wil
    1 - 1
    Dukla Bańska Bystrzyca
  •  
  • Zeljeznicar 10
    Liteks Łowecz 27
    12-08-2004 Zeljeznicar
    1 - 2
    Liteks Łowecz
    26-08-2004 Liteks Łowecz
    7 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • Železnik 22
    Steaua Bukareszt 41
    12-08-2004 Železnik
    2 - 4
    Steaua Bukareszt
    26-08-2004 Steaua Bukareszt
    1 - 2
    Železnik
  •  
  • Nistru Otaci 10
    Sigma Ołomuniec 24
    12-08-2004 Nistru Otaci
    1 - 2
    Sigma Ołomuniec
    26-08-2004 Sigma Ołomuniec
    4 - 0
    Nistru Otaci
  •  
  • FC Tbilisi 00
    Legia Warszawa 16
    12-08-2004 FC Tbilisi
    0 - 1
    Legia Warszawa
    26-08-2004 Legia Warszawa
    6 - 0
    FC Tbilisi
  •  
  • Omonia Nikozja 11
    CSKA Sofia 13
    10-08-2004 Omonia Nikozja
    1 - 1
    CSKA Sofia
    26-08-2004 CSKA Sofia
    3 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • FK Banat 11
    NK Maribor 20
    10-08-2004 FK Banat
    1 - 2
    NK Maribor
    26-08-2004 NK Maribor
    0 - 1
    FK Banat
  •  
  • SK Austria Klagenfurt 30
    Zenit St Petersburg 12
    10-08-2004 SK Austria Klagenfurt
    3 - 1
    Zenit St Petersburg
    26-08-2004 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    SK Austria Klagenfurt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Tabela Liga Europy. Na tej stronie w prosty sposób sprawdzisz wyniki aktualnych meczów. Pamiętaj, że wyniki aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Poprzez kliknięcie w ikonkę zostaniesz powiadomiony o zmianie wyniku lub statusu meczu.

Możesz także dodać do powiadomień całą ligę Liga Europy. Wtedy będziesz informowany o wynikach wszystkich meczów ligi: Liga Europy.
W prosty sposób możesz także przejść do terminarza Liga Europy.

Nie ograniczamy się do prezentowania wyłącznie wynikó. Na tej stronie znajdziesz także bogate tabele ligi, która również jest aktualizowana na żywo. Nie musisz odświezać strony, aby zobaczyć aktualną pozycję swojej ulubionej drużyny. Nasz system umożliwa proste przełączenie typu tabeli. Korzystająć z zakładek tabel, dane zostaną posortowane według: Under/Over, handicap, HT-FT, margines goli, rzuty rożne, strzały, posiadanie piłki i wiele innych. Zakładki tabel podzielone są na sekcje: Tabela, Kursy, Forma, Gole i Meczowe

Każda tabelę ze statystykami można podzielić na mecze home i away

Poprzez kliknięcie w ikonkę w prosty sposób udostępnisz stronę Liga Europy swoim przyjaciołom na facebook, twitter lub wyślesz emaila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
21:00
-
-
-
FT
Koniec
'
18:45
-
-
-
FT
Koniec
'
21:15
-
-
-
FT
Koniec
'
21:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:30
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
18:30
-
-
-
FT
Koniec
'
20:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:30
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
21:30
-
-
-
FT
Koniec
'
21:10
-
-
-
FT
Koniec
'
20:30
-
-
-
FT
Koniec
'
19:30
-
-
-
FT
Koniec
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
'
18:00
-
-
-

Najlepsi strzelcy Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Alan Shearer Shearer
Newcastle United
11
28
1.0
2 Cacau Cacau
7
17
1.0
3 Roland Kollmann Kollmann
7
13
0.9
4 Bonaventure Kalou Kalou
SC Heerenveen
6
16
1.0
5 Meijer
5
11
1.0
6 Julio Baptista Baptista
CFR Cluj
5
12
1.0
7 Patrick Kluivert Kluivert
Lille
5
28
1.0
8 Santiago Ezquerro Ezquerro
Osasuna Pampeluna
5
16
1.0
9 Antonio Guayre Guayre
Lugo
4
19
1.0
10 Galen
AZ Alkmaar
4
25
1.0
Kartki Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Bowyer Ipswich Town Ips
3
1
2 Polga Polga Corinthians Cor
2
0
3 Aaron Hughes Hughes Hearts Hea
2
0
4 Bolano Cucuta Cuc
2
0
5 Lionel Mathis Mathis Auxerre Aux
2
0
6 Olaf Lindenbergh Lindenbergh FC Volendam FC
2
0
7 Sasa Papac Papac Rangers Ran
2
1
8 Beto Belenenses Bel
2
0
9 Barry Opdam Opdam FC Volendam FC
2
1
10 Juan Roman Riquelme Riquelme Argentinos Juniors Arg
2
1

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Newcastle United
28
2.33
2 Sporting Lizbona
28
1.87
3 AZ Alkmaar
25
1.79
4 Villarreal
19
1.58
5 Zenit St Petersburg
18
2.25
6 VfB Stuttgart
17
2.13
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Dinamo Tbilisi
23
2.30
2 Amica Wronki
18
2.25
3 Beveren
18
2.25
4 Sporting Lizbona
16
1.07
5 AZ Alkmaar
15
1.07
6 Steaua Bukareszt
14
1.17

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz Liga Europejska
Międzynarodowe Liga Europejska » final
Terminarz Liga Europejska, gr. A
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. A » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. B
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. B » Round 5
Terminarz Liga Europejska, gr. C
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. C » Round 5
Terminarz Liga Europejska, gr. D
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. D » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. E
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. E » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. F
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. F » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. G
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. G » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. H
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. H » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, kwalifikacje
Kolejki: Round 1 Round 2
Międzynarodowe Liga Europejska, kwalifikacje » Round 2
FT
Koniec
'
20:15
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
19:30
FT
Koniec
'
19:30
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
19:30
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
18:00
FT (P)
Po karnych
'
17:00
FT
Koniec
'
16:30
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:05
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
19:15
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics