Jacob Mulenga vs Danilo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Forward
186 cm
81 kg
42 lat (1984-02-12)
Zambia Zambia
Profil zawodnika
9
Forward
Brazil Brazil
Statystyki Jacob Mulenga, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie Druga liga chińska Liga chińska Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Danilo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Ligi Liga holenderska Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Liga Europy Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Jacob Mulenga
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   32 2 0 0 1613' 0 1 19 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 3 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Go Ahead Eagles 29 1 0 0 1533' 0 1 18 1 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Go Ahead Eagles 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   29 6 0 1 3000' 13 10 16 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 1 0 0 0 168' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 28 6 0 1 2832' 12 9 16 0 0 - - - - - - -
2014/2015   6 9 0 0 224' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Adana Demirspor 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Adana Demirspor 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Zambia 4 1 0 0 224' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   18 10 0 1 1364' 10 2 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 2 4 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 16 5 0 1 1364' 10 2 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   31 14 3 3 2920' 26 4 5 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 31 14 3 3 2920' 26 4 5 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2013   2 3 0 0 259' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Zambia 2 3 0 0 259' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   11 7 2 0 1338' 10 5 1 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 11 7 2 0 1338' 10 5 1 1 0 - - - - - - -
2010/2011   11 4 0 0 944' 9 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 9 3 0 0 764' 7 1 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   33 10 0 0 3169' 33 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 33 10 0 0 3169' 33 3 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   30 11 0 0 1094' 9 1 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 29 9 0 0 1094' 9 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   30 1 0 0 2075' 8 4 14 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 30 1 0 0 2075' 8 4 14 2 0 - - - - - - -
2006/2007   8 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   6 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Danilo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 6 0 3 2449' 16 0 15 0 0 45 16 0 10 354 76% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 4 1 0 1 636' 4 0 4 0 0 9 3 0 4 70 76% 0
Puchar Ligi Rangers 2 324' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 1 1 0 1 169' 1 0 1 0 0 11 4 0 3 84 74% 1
Puchar Szkocji Rangers 1 161' 1 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 6 3 0 0 841' 6 0 5 0 0 20 6 0 2 137 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 2 0 0 1 318' 2 0 2 0 0 5 3 0 0 59 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rangers 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   9 6 0 4 1234' 9 0 7 0 0 46 21 0 2 287 77% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 8 5 0 4 1098' 8 0 6 0 0 45 21 0 2 277 79% 0
Puchar Ligi Rangers 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 9 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
2023/2024   9 6 0 3 1190' 9 0 6 0 0 51 25 0 7 228 51% 7
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 5 4 0 1 618' 5 0 3 0 0 35 18 0 7 141 57% 4
Puchar Ligi Rangers 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 2 0 0 0 307' 2 0 2 0 0 7 3 0 0 43 23% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 2 1 0 2 265' 2 0 1 0 0 9 4 0 0 44 61% 2
2022/2023   43 14 1 4 4820' 21 20 22 0 0 40 24 5 6 334 75% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 10 2 0 0 1204' 6 5 4 0 0 6 3 1 1 52 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 30 10 1 3 3316' 14 14 16 0 0 34 21 4 4 268 75% 6
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 3 2 0 1 300' 1 1 2 0 0 0 0 0 1 14 71% 0
2021/2022   47 15 5 5 2464' 11 7 13 0 0 47 30 5 8 279 77% 8
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 3 6 2 0 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 27 2 0 1 1058' 1 1 12 0 0 17 10 1 2 106 75% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 9 7 3 4 1238' 9 6 0 0 0 30 20 4 6 172 78% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 17 5 5 4182' 31 15 3 3 1 56 36 15 27 574 72% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 33 17 5 5 4108' 31 15 2 3 1 56 36 15 27 574 72% 3
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   17 6 1 0 1175' 7 6 4 1 0 4 2 1 0 18 72% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 8 5 1 0 886' 6 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 4 72' 0 0 1 1 1 0 0 6 83% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 3 81' 0 0 1 1 0 1 0 4 75% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 1 0 0 136' 1 1 0 1 0 2 1 0 0 8 62% 0
2018/2019   37 19 3 2 3170' 23 6 10 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 36 19 3 2 3170' 23 6 10 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2