Jasari vs Gnaly Cornet - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
70
Midfield
179 cm
69 kg
29 lat (1996-09-27)
France France
Statystyki Jasari, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Włoch Puchar Włoch Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Gnaly Cornet, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Serie A Carabao Cup EURO U-21 Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jasari
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 1 1414' 10 0 7 0 0 8 2 0 10 677 86% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 165' 1 0 1 0 0 0 1 67 97% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 1 0 0 0 171' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 112 92% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwajcaria 1 0 0 0 174' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 75 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AC Milan 1 151' 1 0 1 0 0 0 1 41 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 AC Milan 6 0 0 1 753' 6 0 3 0 0 7 2 0 5 382 91% 0
2024/2025   42 3 0 4 4784' 42 0 13 4 0 46 16 0 52 2530 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 11 0 0 0 1131' 11 0 2 1 0 8 2 0 9 553 89% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 31 3 0 4 3653' 31 0 11 2 0 38 14 0 43 1977 86% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Kortrijk 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   42 6 0 5 4139' 42 0 5 10 0 49 11 0 38 1769 73% 1
Europa Conference League FC Luzern 3 0 0 1 360' 3 0 1 1 0 8 1 0 1 178 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 34 5 0 3 3329' 34 0 4 6 0 41 10 0 37 1591 81% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwajcaria U21 4 0 0 1 360' 4 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 414' 4 0 1 1 0 4 1 0 5 162 86% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 4 0 0 0 414' 4 0 1 1 0 4 1 0 5 162 86% 0
Statystyki Gnaly Cornet
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   7 2 0 1 1035' 7 0 7 2 0 11 5 0 4 192 80% 4
Premier League Premier League Premier League Southampton 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 1 0 0 1 19 89% 1
Serie A Serie A Serie A Genoa 2 2 0 1 301' 2 0 2 0 0 5 3 0 1 62 74% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Southampton 1 0 0 0 183' 1 0 1 1 0 1 0 0 1 71 85% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Genoa 1 0 0 0 143' 1 0 1 0 0 4 2 0 1 40 75% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie West Ham United 2 272' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   3 1 0 1 406' 3 0 2 0 0 8 1 0 4 134 75% 4
Premier League Premier League Premier League West Ham United 1 1 0 0 160' 1 0 1 0 0 4 1 0 2 48 75% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup West Ham United 1 156' 1 0 1 1 0 0 1 20 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 1 24 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 0 0 0 42 67% 1
2022/2023   18 0 0 0 1144' 2 1 12 0 0 8 2 6 3 116 82% 9
Europa Conference League West Ham United ' 0 0 4 1 30 90% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 18 0 0 0 1144' 2 1 12 0 0 8 2 2 2 86 79% 9
2021/2022   36 9 0 1 3305' 23 13 6 4 1 36 21 19 20 375 72% 18
Premier League Premier League Premier League Burnley 33 9 0 1 3050' 21 13 5 2 0 36 21 17 19 346 71% 18
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 1 0 0 2 1 29 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 2 165' 1 0 1 - - - - - - -
2020/2021   39 4 0 6 4788' 32 20 7 5 0 13 7 23 19 1024 83% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 36 2 0 5 4374' 29 18 7 5 0 9 5 20 18 982 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 3 2 0 1 414' 3 2 0 0 0 4 2 3 1 42 67% 4
2019/2021   7 1 0 0 668' 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata WKS 4 1 0 0 340' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 3 0 0 0 328' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   42 6 0 5 4175' 29 11 10 3 0 28 13 19 33 544 78% 4
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 4 420' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 9 1 0 1 884' 6 3 2 2 0 5 0 5 5 107 82% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 4 1 0 1 551' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 25 4 0 3 2320' 15 5 8 1 0 23 13 14 28 437 78% 2
2018/2019   39 12 0 5 3728' 17 12 19 2 0 54 26 9 21 361 78% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 5 3 0 0 593' 2 2 3 0 0 7 4 1 3 39 67% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 4 2 0 0 467' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 29 7 0 5 2668' 12 8 15 2 0 47 22 8 18 322 79% 8
2017/2018   52 9 0 6 4501' 23 9 25 3 0 40 18 21 30 574 79% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 8 1 0 1 713' 4 1 4 2 0 9 5 4 9 105 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 4 2 0 0 436' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 33 4 0 5 2863' 13 7 17 1 0 31 13 17 21 469 78% 3
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 6 2 0 0 399' 2 0 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   53 10 0 2 5458' 31 16 20 3 0 77 24 28 30 736 75% 13
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 1 0 0 0 183' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 8 1 0 0 888' 5 3 3 1 0 12 2 3 4 106 71% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 36 6 0 1 3478' 20 9 14 1 0 52 18 21 24 552 76% 11
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 6 1 0 1 623' 3 2 3 1 0 13 4 4 2 78 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 2 2 0 0 286' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   4 1 0 0 205' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa WKS 4 1 0 0 205' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 12 0 1 4213' 20 14 19 3 1 35 15 31 23 481 73% 19
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 34 8 0 1 3386' 16 11 15 3 1 30 13 30 20 481 73% 16
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 2 58' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 6 1 0 0 327' 1 0 3 0 0 5 2 1 3 0 0% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 3 3 0 0 352' 2 3 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Lyon 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   11 0 0 0 327' 1 1 3 0 0 6 1 3 3 55 80% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 8 0 0 0 327' 1 1 3 0 0 6 1 3 3 55 80% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   14 0 0 0 1270' 2 3 12 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 14 0 0 0 1270' 2 3 12 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2