Frederic Guilbert vs Allan Saint-Maximin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
70 kg
31 lat (1994-12-20)
France France
Profil zawodnika
9
Forward
173 cm
67 kg
29 lat (1997-03-12)
France France
Statystyki Frederic Guilbert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allan Saint-Maximin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Liga meksykańska Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Frederic Guilbert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 0 1045' 8 0 4 1 0 7 2 0 13 179 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 8 0 0 0 1045' 8 0 4 1 0 7 2 0 13 179 77% 0
2024/2025   32 0 0 1 3890' 32 0 14 3 2 12 1 0 25 1024 81% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 85 89% 0
Serie A Serie A Serie A Lecce 31 0 0 1 3800' 31 0 14 3 2 11 0 0 24 939 80% 1
2023/2024   33 2 0 0 3541' 32 1 8 4 0 23 5 0 15 1339 78% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 3 0 0 0 461' 3 0 2 1 0 2 0 0 0 116 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 30 2 0 0 3080' 29 1 6 3 0 21 5 0 15 1223 78% 2
2022/2023   18 0 0 1 1826' 17 4 1 3 0 7 0 11 13 515 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 18 0 0 1 1826' 17 4 1 3 0 7 0 11 13 515 80% 0
2021/2022   35 1 0 4 3753' 29 10 5 4 0 17 5 26 20 967 76% 2
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 0 0 4 3581' 28 9 5 4 0 17 5 26 20 967 76% 2
2020/2021   25 1 0 4 1600' 16 2 0 2 1 10 4 16 12 514 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 43 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 3 180' 2 0 0 0 0 4 1 108 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 13 1 0 4 1249' 13 1 0 2 1 10 4 12 11 363 72% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   41 2 0 2 2776' 25 4 4 7 0 8 3 36 21 516 70% 2
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 33 0 0 2 2379' 22 3 3 7 0 8 3 36 21 516 70% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 7 2 0 0 397' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 1 0 2 3605' 37 2 1 12 1 11 1 57 37 794 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 3 0 0 0 403' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 34 1 0 2 3112' 33 1 1 11 1 11 1 57 37 794 75% 0
2017/2018   42 1 0 3 3840' 42 0 0 12 0 14 3 54 33 969 76% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 36 1 0 3 3240' 36 0 0 12 0 14 3 54 33 969 76% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 420' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 1 3006' 27 6 2 4 0 15 4 27 25 771 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 3 228' 2 0 1 0 0 2 1 74 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 23 0 0 1 2494' 23 5 0 4 0 15 4 25 24 697 72% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 0 0 0 3180' 33 2 2 6 2 9 1 24 13 1039 79% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Bordeaux 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bordeaux 9 0 0 0 266' 2 0 1 2 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 35 0 0 0 2734' 29 2 1 4 0 9 1 24 13 1039 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Bordeaux 2 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   6 0 0 0 259' 1 1 2 1 0 1 1 2 1 51 67% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 6 0 0 0 259' 1 1 2 1 0 1 1 2 1 51 67% 0
Statystyki Allan Saint-Maximin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 7 0 5 1703' 13 0 8 3 0 54 17 0 27 538 83% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 1 0 0 154' 1 0 1 1 0 5 4 0 2 30 80% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 3 3 0 3 345' 3 0 1 0 0 21 3 0 7 167 87% 1
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska CF America 9 3 0 2 1204' 9 0 6 2 0 28 10 0 18 341 82% 2
2024/2025   22 4 0 4 3367' 22 0 19 5 0 50 22 0 31 521 75% 4
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 10 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Fenerbahce 2 356' 2 0 2 4 2 0 2 27 63% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fenerbahce 5 0 0 1 736' 5 0 4 2 0 5 2 0 7 127 72% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 15 4 0 3 2275' 15 0 13 3 0 41 18 0 20 357 76% 4
2023/2024   30 4 0 9 3866' 30 0 17 0 0 49 24 0 33 766 71% 6
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ahli 30 4 0 9 3866' 30 0 17 0 0 49 24 0 33 766 71% 6
2022/2023   31 1 0 5 3081' 14 11 14 2 0 19 13 4 15 382 75% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 25 1 0 5 2524' 12 10 10 1 0 19 13 4 15 382 75% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 6 0 0 0 557' 2 1 4 1 0 - - - - - - -
2021/2022   37 5 0 5 4047' 31 11 5 6 0 45 25 19 43 655 76% 13
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 36 5 0 5 3941' 31 11 4 6 0 45 25 19 43 655 76% 13
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 106' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   29 3 0 4 3147' 19 14 7 0 0 19 13 9 37 375 82% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 28 3 0 4 3074' 19 14 6 0 0 19 13 9 37 375 82% 4
2019/2020   33 4 0 5 3861' 26 17 4 0 0 51 25 18 49 417 80% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 4 1 0 1 561' 3 3 1 0 0 5 4 0 1 61 82% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 29 3 0 4 3300' 23 14 3 0 0 46 21 18 48 356 80% 3
2018/2019   36 6 1 3 4427' 36 15 0 2 0 75 19 12 68 658 76% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 34 6 1 3 4083' 34 13 0 2 0 75 19 12 68 658 76% 8
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 0 0 0 344' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 5 0 8 5241' 34 23 5 2 0 51 21 9 52 866 78% 6
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 1 75' 0 0 1 0 0 0 1 3 67% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 32 3 0 7 4205' 26 20 4 1 0 38 15 7 38 735 79% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 4 2 0 1 519' 4 2 0 1 0 8 5 2 7 96 75% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 2 0 0 0 262' 2 1 0 0 0 5 1 0 6 32 62% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 3 0 2 4099' 31 12 6 1 1 66 26 18 65 788 79% 8
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar AS Monaco 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej SC Bastia 1 103' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 35 3 0 2 3829' 30 12 4 1 1 66 26 18 65 788 79% 8
2015/2016   24 1 0 0 1229' 1 1 16 1 0 6 2 4 8 129 67% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hannover 96 22 1 0 0 1165' 1 1 15 1 0 6 2 4 8 129 67% 2
2014/2015   24 0 0 2 993' 4 4 6 0 0 11 3 3 8 122 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 3 50' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 3 0 0 0 212' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 16 0 0 2 731' 3 3 5 0 0 11 3 3 8 122 77% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   9 0 0 0 317' 0 2 2 0 0 2 1 1 1 15 73% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 8 0 0 0 240' 0 2 1 0 0 2 1 1 1 15 73% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 1 77' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2