AS Monaco

Witamy w AS Monaco (France - Liga francuska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

AS Monaco logo AS Monaco Staty

Forma drużyny:
W
L
L
D
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 3

    Gole

  • 0.50

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 2/6

    Over 1.5

  • 4/6

    CS

  • 0/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 79

    Meczów

  • 193

    Gole

  • 2.44

    na mecz

  • 51

    Wygrane

  • 13

    Remisy

  • 15

    Przegrane

  • 79.7%

    Over 2.5

  • 92.4%

    Over 1.5

  • 30.38%

    CS

  • 63.29%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz AS Monaco
Francja - Liga francuska
25 sie
Nierozpoczęty
Francja - Liga francuska
01 wrz
Nierozpoczęty
Francja - Liga francuska
14 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Clermont Foot 2
    Amiens 1
  •  
  • Auxerre 2
    Bourg en Bresse Peronnas 2
  •  
  • Nimes 1
    Chateauroux 1
  •  
  • Creteil 3
    Evian TG 0
  •  
  • Sochaux 0
    GFC Ajaccio 0
  •  
  • Laval 1
    Troyes 0
  •  
  • Orleans 1
    Tours 0
  •  
  • RC Lens 3
    AC Ajaccio 0
  •  
  • Brest 0
    Valenciennes 0
  •  
  • Reims 2
    Le Havre 5
  •  
  • Strasbourg 1
    Niort 0
  •  
  • Paris FC 6
    Red Star 4
  •  
  • Round 2
  •  
  • Auxerre 2
    Strasbourg 0
  •  
  • Sochaux 2
    Brest 0
  •  
  • Le Havre 2
    Chateauroux 5
  •  
  • Clermont Foot 2
    Creteil 1
  •  
  • Orleans 0
    Laval 0
  •  
  • RC Lens 0
    Paris FC 0
  •  
  • 1/16
  •  
  • Toulouse 1
    Auxerre 0
  •  
  • Nancy 4
    Caen 2
  •  
  • Clermont Foot 1
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • Dijon 1
    Sochaux 1
  •  
  • SC Bastia 1
    Guingamp 1
  •  
  • Rennes 3
    Lorient 2
  •  
  • Paris FC 1
    Metz 1
  •  
  • Chateauroux 0
    Bordeaux 2
  •  
  • Nantes 2
    Angers 1
  •  
  • Laval 0
    Montpellier 2
  •  
  • 1/8
  •  
  • Olympique Lyon 2
    Guingamp 2
  •  
  • PSG 3
    Lille 1
  •  
  • Metz 1
    Toulouse 1
  •  
  • AS Monaco 7
    Rennes 0
  •  
  • Saint-Etienne 0
    Nancy 1
  •  
  • Bordeaux 3
    Nice 2
  •  
  • Sochaux 1
    Olympique Marsylia 1
  •  
  • Nantes 3
    Montpellier 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • PSG 2
    Metz 0
  •  
  • Bordeaux 3
    Guingamp 2
  •  
  • Sochaux 1
    AS Monaco 1
  •  
  • Nantes 0
    Nancy 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • AS Monaco 1
    Nancy 0
  •  
  • Bordeaux 1
    PSG 4
  •  
  • final
  •  
  • AS Monaco 1
    PSG 4
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • AS Monaco 1
    PSG 2
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 6
  •  
  • Gallia CL 0
    CA Bastia 0
  •  
  • St Ressons 0
    AFC Compiegne 4
  •  
  • Mondelange 0
    APM Metz 3
  •  
  • AS Berck Plage 1
    Marcquois 4
  •  
  • Uchaud 2
    AS Beziers 2
  •  
  • ASCA Wittelsheim 1
    AS Erstein 4
  •  
  • AS Excelsior 0
    St Pierroise JS 1
  •  
  • Dahlenheim 2
    AS Illzach-Modenheim 1
  •  
  • AS Menora 0
    Haguenau 1
  •  
  • AS Quetigny 0
    USST Serninoise 1
  •  
  • ASC Biesheim 0
    FC Kronenbourg 2
  •  
  • Leers OS 1
    Aulnoye 3
  •  
  • Valdahon Vercel 0
    Besancon FC 2
  •  
  • Borgo FC 1
    Furiani Agliani 0
  •  
  • USSM Loos en Gohelle 0
    Boulogne 1
  •  
  • Miserieux Trevoux 1
    Bourgoin Jallieu 0
  •  
  • Breteil Talensac 0
    Rannee La Guerche RC 1
  •  
  • Cambrai 2
    Croix 2
  •  
  • COS Villers les Nancy 0
    Cerc des Homecourt 2
  •  
  • Maximin 4
    Chantilly US 3
  •  
  • Chartres Horizon 0
    Chateauroux 4
  •  
  • Guignicourt 1
    Chauny 2
  •  
  • Orvault Sports 0
    Cholet 5
  •  
  • Grand-Quevilly FC 2
    CMS Oissel 1
  •  
  • Pantaleon De Larche 1
    Cozes 0
  •  
  • Badaroux 1
    Ctre Educ Palavas 4
  •  
  • Deville Maromme 0
    Quevilly 6
  •  
  • Digoin FCA 0
    UF Maconnais 0
  •  
  • St Leu USE 1
    ES Cheminots Longueau 5
  •  
  • St Clement Montferrier 0
    ES Paulhan Pezenas 4
  •  
  • FC Rousset 2
    Pernes-les-Fontaines 1
  •  
  • Centre Ornain 1
    Forbach 0
  •  
  • Frontignan AC 3
    Marvejols 2
  •  
  • Fouesnant 1
    Garde Saint-Ivy Pontivy 5
  •  
  • Creutzwald 1
    Jarville 2
  •  
  • La Saint Colomban Locmine 1
    Paotred Dispount 0
  •  
  • Le Portel 1
    St Bethunois 1
  •  
  • Reze 0
    Les Herbiers 2
  •  
  • Liffre 0
    St Pontivyen 4
  •  
  • Turque Sarrebourg 0
    Luneville 2
  •  
  • Olympique Saumur 3
    Vendee La Roche sur Yon 1
  •  
  • SC Beaucouze 1
    Pouzauges Reaumur AC 1
  •  
  • Spc Le Rheu 2
    Rennes TA 4
  •  
  • Bartenheim 4
    Sarre-Union 2
  •  
  • Fameck 0
    Sarreguemines FC 3
  •  
  • Kaysersberg SR 4
    Sierentz 2
  •  
  • St Amand FC 1
    Bully ES 0
  •  
  • Annequin OS 0
    St. Omer 3
  •  
  • Lafrancaisain 0
    Toulouse Rodeo F.C 2
  •  
  • Pavilly 2
    US Lillebonnaise 1
  •  
  • GDR Guipavas 3
    US Tregunc 1
  •  
  • US Vimy 1
    Wasquehal 6
  •  
  • Recques FC 0
    Villeneuve Metropole 1
  •  
  • Soultz SS Forets 0
    US Oberlauterbach/Eberbach 1
  •  
  • Toulouse ACF 0
    Luc Primaube 4
  •  
  • US Noyelles 0
    AS Steenvoorde 0
  •  
  • St Nicolas d'Aliermont 2
    RC Caudebecais 1
  •  
  • ASPTT Brest 1
    Thorigne Fouillard 0
  •  
  • Doazit 2
    Bergerac Perigord 3
  •  
  • Blanc Mesnil 2
    Versailles 1
  •  
  • Bobigny 2
    Poissy 0
  •  
  • La Suze 0
    Bonchamp 1
  •  
  • Cestas 2
    Mont-de-Marsan 4
  •  
  • Champigny F.C. 94 3
    CM Aubervilliers 1
  •  
  • Claye Souilly Sports 2
    Mureaux O.F.C. Les 1
  •  
  • Ernee 3
    CO St Saturnin Arche 2
  •  
  • Drancy 2
    Creteil 1
  •  
  • FC Cruseilles 1
    Savigneux-Montbrison 4
  •  
  • Fleury Merogis U.S 2
    Paris FC 0
  •  
  • Hiriburuko Ainhara 0
    Genets Anglet 1
  •  
  • Ville La Grand 1
    Hauts Lyonnais 4
  •  
  • UF Belleville St Jean 4
    L'Etrat-la-Tour 0
  •  
  • Suresnes 0
    Le Mee Foot fc 1
  •  
  • Manival 0
    Lyon la Duchere 2
  •  
  • Fraternelle 3
    Moulins 1
  •  
  • Nivolet FC 0
    Rhone Vallee FC 2
  •  
  • Parisienne Esp 1
    St Brice F.C 0
  •  
  • Sud Azergues 0
    Saint Marcellin 3
  •  
  • Vitry FC 0
    Sainte Genevieve 1
  •  
  • Tinqueux 0
    Sedan 3
  •  
  • Sezanne 5
    Foyer Barsequanais 1
  •  
  • Chaumont 2
    St Mesmin 1
  •  
  • Noisy Le Grand 0
    US Senart Moissy 1
  •  
  • Marignier 0
    Cluses Scionzier 3
  •  
  • Ruffec 0
    Aixe Sur Vienne 3
  •  
  • Valence 1
    Andrezieux 2
  •  
  • AS Magenta 2
    Hienghene Sport 2
  •  
  • St. Orens FC 0
    Balma 1
  •  
  • CS Le Moule 3
    US Ste Rose 1
  •  
  • Vaulx-en-Velin 1
    Monts Or Azergues 0
  •  
  • Figeac Quercy Foot 1
    Rodez 4
  •  
  • AS Trouville Deauville 1
    US Granvillaise 4
  •  
  • Biarritz 5
    Merignac Arlac 2
  •  
  • Jura Dolois 1
    CA Pontarlier 2
  •  
  • Poitiers 4
    Angouleme 0
  •  
  • Avoine Chinon 2
    Bourges Foot 0
  •  
  • Merignac 1
    Bassin d'Arcachon 3
  •  
  • Concarneau 4
    St. Malo 2
  •  
  • Illhaeusern 0
    Mulhouse 1
  •  
  • Avenir Foot Lozere 0
    Olympique Ales 2
  •  
  • Caen PTT 1
    Avranches 3
  •  
  • US Montagnarde 3
    Lannion 2
  •  
  • Sarrebourg 1
    Pagny sur Moselle 0
  •  
  • Mondeville 0
    Alencon 2
  •  
  • Champagnole 0
    ASM Belfort 2
  •  
  • Avion 1
    Calais 0
  •  
  • USM Senlis 0
    Beauvais 3
  •  
  • Blagnac 1
    US Colomiers 0
  •  
  • St-Pryve St Hilaire 0
    Blois 2
  •  
  • Romorantin 3
    Bourges 18 2
  •  
  • La Châtaigneraie 0
    Challans 3
  •  
  • Saint-Quentin 0
    Chambly 3
  •  
  • Olympique Belleroche 0
    Cote-Chaude 1
  •  
  • CS De Volvic 2
    Cournon d'Auvergne 1
  •  
  • Equeurdreville Hainneville 0
    Dives 5
  •  
  • Bords de Saone 1
    Echirolles FC 0
  •  
  • Epinal 2
    Raon L Etape 1
  •  
  • FC Riom 0
    Moulins Yzeure 4
  •  
  • Frejus Saint Raphael 3
    Marignane 0
  •  
  • Gueugnon 2
    Louhans Cuiseaux 2
  •  
  • Istres 2
    RC Grasse 1
  •  
  • Le Poire Sur Vie 3
    Voltigeurs de Chateaubriant 1
  •  
  • SA Thiers 1
    Le Puy 1
  •  
  • Luzenac 0
    Tarbes 1
  •  
  • Maubeuge 2
    SC Hazebrouck 0
  •  
  • Selongey 1
    Montceau 0
  •  
  • St. Priest 1
    Montelimar 0
  •  
  • Quimperle 2
    Ploufragan 2
  •  
  • Viry Chatillon 2
    Mantes 0
  •  
  • US Reipertswiller 2
    FC Soleil Bischheim 3
  •  
  • US Change 0
    Le Mans 5
  •  
  • Vorey 1
    Ytrac 3
  •  
  • Aix FC 1
    Grenoble 2
  •  
  • La Plancoetine 1
    Plouzane 3
  •  
  • St Aubin 0
    Vertou 5
  •  
  • Lamballe 0
    Stade Briochin 1
  •  
  • AS Etaples 2
    Grande Synthe 1
  •  
  • CA St Savin St Germain 2
    Limoges 9
  •  
  • UA Niort St. Florent 5
    ES La Rochelle 4
  •  
  • Pau 3
    Trelissac 2
  •  
  • CS Du Crecois 0
    Roye 2
  •  
  • Aubagne 0
    Hyeres 3
  •  
  • St Liguaire Niort 7
    Brive 1
  •  
  • Guichen 0
    Vitre 2
  •  
  • Les Sables TVEC 2
    Philbert De Grandlieu 0
  •  
  • US Marseille Endoume Catalans 1
    Marseille Consolat 2
  •  
  • Plouvien 1
    Vannes 3
  •  
  • Prix-les-Mezieres 1
    Epernay 0
  •  
  • Phare du Canal 1
    US Baie-Mahault 0
  •  
  • Kawina Papaic 1
    Le Geldar de Kourou 2
  •  
  • US Matoury 2
    Kourou FC 0
  •  
  • Club Franciscain 4
    New Star 1
  •  
  • Club Colonial Fort de France 0
    Golden Lion de Saint Joseph 2
  •  
  • FC Mtsapere 3
    FC Labattoir 0
  •  
  • Round 7
  •  
  • Pantaleon De Larche 0
    Bergerac Perigord 1
  •  
  • Besancon FC 4
    Haguenau 1
  •  
  • Parisienne Esp 0
    CA Bastia 1
  •  
  • Frontignan AC 1
    ES Paulhan Pezenas 0
  •  
  • Sarre-Union 4
    FC Kronenbourg 0
  •  
  • UF Maconnais 1
    Lyon la Duchere 3
  •  
  • Olympique Saumur 3
    Tours 2
  •  
  • Rannee La Guerche RC 1
    Vertou 0
  •  
  • Pavilly 0
    Red Star 3
  •  
  • Bonchamp 1
    Alencon 5
  •  
  • St Pontivyen 1
    Stade Briochin 3
  •  
  • GDR Guipavas 1
    US Montagnarde 1
  •  
  • Chaumont 1
    Andrezieux 4
  •  
  • St Nicolas d'Aliermont 0
    Aulnoye 3
  •  
  • Le Portel 3
    Avion 0
  •  
  • Ernee 1
    Blanc Mesnil 1
  •  
  • Bobigny 1
    Quevilly 2
  •  
  • Villeneuve Metropole 2
    Boulogne 0
  •  
  • Cerc des Homecourt 1
    Prix-les-Mezieres 3
  •  
  • Chauny 0
    Drancy 4
  •  
  • Claye Souilly Sports 2
    ES Cheminots Longueau 3
  •  
  • Saint Marcellin 2
    FC Rousset 0
  •  
  • Miserieux Trevoux 0
    Grenoble 1
  •  
  • Hauts Lyonnais 1
    Moulins Yzeure 0
  •  
  • Centre Ornain 0
    Jarville 2
  •  
  • La Saint Colomban Locmine 1
    Vitre 1
  •  
  • UA Niort St. Florent 0
    Limoges 6
  •  
  • Sezanne 1
    Louhans Cuiseaux 3
  •  
  • Maximin 0
    Reims 3
  •  
  • Fraternelle 0
    SA Thiers 0
  •  
  • UF Belleville St Jean 3
    Savigneux-Montbrison 1
  •  
  • St Amand FC 1
    Wasquehal 3
  •  
  • Kaysersberg SR 3
    Dahlenheim 2
  •  
  • St Pierroise JS 0
    Sainte Genevieve 0
  •  
  • CS Le Moule 0
    Fleury Merogis U.S 3
  •  
  • Club Franciscain 0
    Luneville 0
  •  
  • ASC Le Geldar 1
    Selongey 3
  •  
  • Aixe Sur Vienne 1
    AC Ajaccio 4
  •  
  • Vaulx-en-Velin 0
    Hyeres 2
  •  
  • Biarritz 2
    Bassin d'Arcachon 1
  •  
  • Pouzauges Reaumur AC 4
    Champigny F.C. 94 1
  •  
  • Marcquois 0
    RC Lens 3
  •  
  • ASPTT Brest 0
    Brest 3
  •  
  • Les Sables TVEC 4
    US Senart Moissy 1
  •  
  • Balma 3
    Luc Primaube 0
  •  
  • CS De Volvic 1
    Olympique Ales 1
  •  
  • Les Herbiers 1
    Orleans 1
  •  
  • Roye 2
    APM Metz 1
  •  
  • Blagnac 2
    AS Beziers 1
  •  
  • USST Serninoise 1
    Auxerre 4
  •  
  • Le Mans 2
    Beauvais 0
  •  
  • Cluses Scionzier 3
    Borgo FC 2
  •  
  • Frejus Saint Raphael 3
    Bourg en Bresse Peronnas 1
  •  
  • Challans 0
    Cholet 1
  •  
  • Poitiers 1
    Chateauroux 4
  •  
  • Laval 2
    Concarneau 1
  •  
  • St. Omer 2
    Croix 3
  •  
  • FC Soleil Bischheim 2
    Sarreguemines FC 3
  •  
  • Genets Anglet 2
    St Liguaire Niort 0
  •  
  • Bords de Saone 1
    GFC Ajaccio 2
  •  
  • Grand-Quevilly FC 0
    Le Havre 3
  •  
  • St. Priest 1
    Rhone Vallee FC 1
  •  
  • Amiens 0
    Chambly 2
  •  
  • AS Erstein 0
    Epinal 1
  •  
  • Viry Chatillon 1
    Dives 0
  •  
  • Rennes TA 2
    Garde Saint-Ivy Pontivy 4
  •  
  • Istres 3
    Nimes 2
  •  
  • Le Poire Sur Vie 4
    Le Mee Foot fc 2
  •  
  • CA Pontarlier 2
    Sochaux 0
  •  
  • Ytrac 0
    Clermont Foot 6
  •  
  • Mulhouse 3
    US Matoury 0
  •  
  • Ploufragan 0
    Vannes 1
  •  
  • Avranches 9
    AS Dragon 0
  •  
  • Avoine Chinon 1
    AS Excelsior 1
  •  
  • ASM Belfort 4
    Phare du Canal 0
  •  
  • Cote-Chaude 0
    Marseille Consolat 2
  •  
  • Ctre Educ Palavas 0
    Toulouse Rodeo F.C 0
  •  
  • Rodez 3
    FC Mtsapere 2
  •  
  • Tarbes 1
    Golden Lion de Saint Joseph 0
  •  
  • US Oberlauterbach/Eberbach 0
    Strasbourg 2
  •  
  • AS Magenta 1
    Pau 7
  •  
  • AS Etaples 0
    Valenciennes 2
  •  
  • Romorantin 2
    Blois 3
  •  
  • AS Steenvoorde 2
    Maubeuge 2
  •  
  • Sarrebourg 0
    Troyes 2
  •  
  • AFC Compiegne 1
    Sedan 2
  •  
  • Mont-de-Marsan 1
    Niort 2
  •  
  • Plouzane 1
    US Granvillaise 2
  •  
  • Round 8
  •  
  • AS Excelsior 1
    Mulhouse 1
  •  
  • Fraternelle 0
    Frejus Saint Raphael 4
  •  
  • La Saint Colomban Locmine 0
    Le Havre 4
  •  
  • Alencon 1
    Drancy 1
  •  
  • Blagnac 1
    Red Star 0
  •  
  • Rannee La Guerche RC 0
    Blois 3
  •  
  • Olympique Saumur 0
    Le Poire Sur Vie 2
  •  
  • Pau 1
    Tarbes 0
  •  
  • Pouzauges Reaumur AC 0
    Toulouse Rodeo F.C 1
  •  
  • Frontignan AC 0
    CA Bastia 2
  •  
  • RC Lens 2
    Wasquehal 0
  •  
  • Biarritz 3
    Les Sables TVEC 2
  •  
  • Fleury Merogis U.S 3
    Lyon la Duchere 0
  •  
  • Saint Marcellin 0
    Troyes 2
  •  
  • Le Portel 0
    AC Ajaccio 1
  •  
  • Rhone Vallee FC 0
    Clermont Foot 5
  •  
  • UF Belleville St Jean 0
    Besancon FC 1
  •  
  • Vannes 1
    Avranches 2
  •  
  • Balma 0
    Bergerac Perigord 3
  •  
  • US Montagnarde 0
    US Granvillaise 3
  •  
  • Garde Saint-Ivy Pontivy 0
    Brest 3
  •  
  • Le Mans 0
    Chambly 2
  •  
  • ES Cheminots Longueau 0
    Croix 7
  •  
  • Genets Anglet 0
    Niort 0
  •  
  • Olympique Ales 0
    GFC Ajaccio 1
  •  
  • Hauts Lyonnais 0
    Selongey 0
  •  
  • Luneville 3
    Jarville 1
  •  
  • Ernee 0
    Quevilly 3
  •  
  • Sainte Genevieve 1
    Roye 0
  •  
  • Sarreguemines FC 2
    Valenciennes 1
  •  
  • Andrezieux 1
    Louhans Cuiseaux 1
  •  
  • Istres 1
    Rodez 0
  •  
  • Viry Chatillon 1
    ASM Belfort 0
  •  
  • Kaysersberg SR 0
    Aulnoye 9
  •  
  • CA Pontarlier 0
    Grenoble 1
  •  
  • Stade Briochin 0
    Chateauroux 0
  •  
  • Marseille Consolat 1
    Hyeres 0
  •  
  • Cluses Scionzier 1
    Auxerre 4
  •  
  • Cholet 0
    Laval 1
  •  
  • Sarre-Union 0
    Strasbourg 1
  •  
  • Epinal 1
    Sedan 0
  •  
  • Villeneuve Metropole 0
    Reims 7
  •  
  • Prix-les-Mezieres 3
    Maubeuge 1
  •  
  • Limoges 0
    Les Herbiers 1
  •  
  • 1/32
  •  
  • Fleury Merogis U.S 2
    Brest 0
  •  
  • Prix-les-Mezieres 2
    Aulnoye 1
  •  
  • Luneville 0
    Chambly 2
  •  
  • Olympique Lyon 5
    Montpellier 0
  •  
  • US Granvillaise 1
    Angers 2
  •  
  • Biarritz 0
    Rennes 6
  •  
  • Chateauroux 4
    Pau 1
  •  
  • Croix 1
    Saint-Etienne 4
  •  
  • Istres 1
    Marseille Consolat 3
  •  
  • Auxerre 4
    Troyes 2
  •  
  • Clermont Foot 0
    Bordeaux 1
  •  
  • Sainte Genevieve 0
    Caen 3
  •  
  • RC Lens 2
    Metz 0
  •  
  • Lorient 2
    Nice 1
  •  
  • Toulouse 1
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • PSG 7
    SC Bastia 0
  •  
  • Quevilly 3
    Drancy 2
  •  
  • Besancon FC 0
    Nancy 3
  •  
  • Blois 1
    Nantes 2
  •  
  • Louhans Cuiseaux 0
    Dijon 2
  •  
  • Grenoble 1
    Frejus Saint Raphael 2
  •  
  • Guingamp 2
    Le Havre 1
  •  
  • Lille 4
    AS Excelsior 1
  •  
  • Bergerac Perigord 2
    Toulouse Rodeo F.C 2
  •  
  • Blagnac 0
    Niort 1
  •  
  • Hauts Lyonnais 0
    CA Bastia 0
  •  
  • Strasbourg 4
    Epinal 2
  •  
  • Le Poire Sur Vie 3
    Viry Chatillon 1
  •  
  • Sarreguemines FC 2
    Reims 1
  •  
  • AS Monaco 2
    AC Ajaccio 1
  •  
  • Avranches 3
    Laval 1
  •  
  • Les Herbiers 4
    GFC Ajaccio 3
  •  
  • 1/16
  •  
  • Rennes 0
    PSG 4
  •  
  • Angers 3
    Caen 1
  •  
  • Auxerre 3
    Saint-Etienne 0
  •  
  • Avranches 1
    Fleury Merogis U.S 0
  •  
  • CA Bastia 2
    Nancy 0
  •  
  • Chambly 4
    AS Monaco 5
  •  
  • Frejus Saint Raphael 1
    Prix-les-Mezieres 0
  •  
  • Les Herbiers 1
    Guingamp 2
  •  
  • Olympique Marsylia 2
    Olympique Lyon 1
  •  
  • Bergerac Perigord 2
    RC Lens 0
  •  
  • Bordeaux 2
    Dijon 1
  •  
  • Chateauroux 2
    Lorient 3
  •  
  • Le Poire Sur Vie 0
    Strasbourg 1
  •  
  • Lille 1
    Nantes 0
  •  
  • Quevilly 3
    Marseille Consolat 0
  •  
  • Sarreguemines FC 0
    Niort 3
  •  
  • 1/8
  •  
  • Bergerac Perigord 1
    Lille 2
  •  
  • Olympique Marsylia 3
    AS Monaco 4
  •  
  • Avranches 7
    Strasbourg 6
  •  
  • Quevilly 1
    Guingamp 2
  •  
  • Niort 0
    PSG 2
  •  
  • Bordeaux 2
    Lorient 1
  •  
  • CA Bastia 0
    Angers 1
  •  
  • Frejus Saint Raphael 2
    Auxerre 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Avranches 0
    PSG 4
  •  
  • Angers 2
    Bordeaux 1
  •  
  • AS Monaco 2
    Lille 1
  •  
  • Frejus Saint Raphael 0
    Guingamp 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • PSG 5
    AS Monaco 0
  •  
  • Angers 2
    Guingamp 0
  •  
  • final
  •  
  • Angers 0
    PSG 1
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 AS Monaco AS Monaco 38 95 30 5 3 107 31 76
W
W
W
W
W
2 PSG PSG 38 87 27 6 5 83 27 56
D
W
W
L
W
3 Nice Nice 38 78 22 12 4 63 36 27
D
L
L
W
D
4 Olympique Lyon Olympique Lyon 39 67 21 4 13 80 49 31
D
W
W
W
L
5 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 38 62 17 11 10 57 41 16
W
D
W
W
D
6 Bordeaux Bordeaux 38 59 15 14 9 53 43 10
D
D
D
D
W
7 Nantes Nantes 38 51 14 9 15 40 54 -14
L
W
L
W
W
8 Saint-Etienne Saint-Etienne 38 50 12 14 12 41 42 -1
L
L
L
D
W
9 Rennes Rennes 38 50 12 14 12 36 42 -6
L
W
W
L
D
10 Guingamp Guingamp 38 50 14 8 16 46 53 -7
W
L
W
L
L
11 Lille Lille 38 46 13 7 18 40 47 -7
W
L
L
W
W
12 Angers Angers 38 46 13 7 18 40 49 -9
W
W
D
L
L
13 Toulouse Toulouse 38 44 10 14 14 37 41 -4
D
D
L
L
D
14 Metz Metz 39 43 11 10 17 40 72 -32
L
D
W
W
L
15 Montpellier Montpellier 38 39 10 9 19 48 66 -18
L
L
L
L
L
16 Dijon Dijon 38 37 8 13 17 46 58 -12
D
W
L
D
W
17 Caen Caen 38 37 10 7 21 36 65 -29
D
L
W
L
L
18 Lorient Lorient 38 36 10 6 22 44 70 -26
D
L
D
L
W
19 Nancy Nancy 38 35 9 8 21 29 52 -23
W
L
L
L
D
20 SC Bastia SC Bastia 38 34 8 10 20 29 57 -28
L
W
L
W
L
  • Round 1
  •  
  • FC Santa Coloma 00
    Alashkert FC 03
    28-06-2016 FC Santa Coloma
    0 - 0
    Alashkert FC
    05-07-2016 Alashkert FC
    3 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • TNS 23
    Tre Penne Galazzano 10
    28-06-2016 TNS
    2 - 1
    Tre Penne Galazzano
    05-07-2016 Tre Penne Galazzano
    0 - 3
    TNS
  •  
  • Valletta 11
    B36 Torshavn 02
    28-06-2016 Valletta
    1 - 0
    B36 Torshavn
    05-07-2016 B36 Torshavn
    2 - 1
    Valletta
  •  
  • Flora Tallinn 20
    Lincoln Red Imps FC 12
    28-06-2016 Flora Tallinn
    2 - 1
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2016 Lincoln Red Imps FC
    2 - 0
    Flora Tallinn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Dundalk 12
    FH Hafnarfjordur 12
    13-07-2016 Dundalk
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
    20-07-2016 FH Hafnarfjordur
    2 - 2
    Dundalk
  •  
  • Olimpija Lublana 33
    AS Trenczyn 42
    13-07-2016 Olimpija Lublana
    3 - 4
    AS Trenczyn
    20-07-2016 AS Trenczyn
    2 - 3
    Olimpija Lublana
  •  
  • Crusaders 00
    FC Kopenhaga 36
    13-07-2016 Crusaders
    0 - 3
    FC Kopenhaga
    19-07-2016 FC Kopenhaga
    6 - 0
    Crusaders
  •  
  • Skenderbeu
    Ferencvaros
    13-07-2016 Skenderbeu
    -
    Ferencvaros
    20-07-2016 Ferencvaros
    -
    Skenderbeu
  •  
  • Partizani 11
    Ferencvaros 11
    13-07-2016 Partizani
    1 - 1
    Ferencvaros
    20-07-2016 Ferencvaros
    1 - 1
    Partizani
  •  
  • Łudogorec Razgrad 23
    Mladost Podgorica 00
    13-07-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Mladost Podgorica
    19-07-2016 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Żalgiris Wilno 01
    FK Astana 02
    13-07-2016 Żalgiris Wilno
    0 - 0
    FK Astana
    20-07-2016 FK Astana
    2 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • Rosenborg Trondheim 32
    IFK Norrkoeping 13
    13-07-2016 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    IFK Norrkoeping
    20-07-2016 IFK Norrkoeping
    3 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FK Vardar Skopje 12
    Dinamo Zagrzeb 23
    12-07-2016 FK Vardar Skopje
    1 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    20-07-2016 Dinamo Zagrzeb
    3 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • Red Bull Salzburg 12
    FK Liepaja 00
    12-07-2016 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    FK Liepaja
    19-07-2016 FK Liepaja
    0 - 2
    Red Bull Salzburg
  •  
  • TNS 00
    APOEL Nikozja 03
    12-07-2016 TNS
    0 - 0
    APOEL Nikozja
    19-07-2016 APOEL Nikozja
    3 - 0
    TNS
  •  
  • BATE Borysów 22
    Seinaejoen JK 02
    12-07-2016 BATE Borysów
    2 - 0
    Seinaejoen JK
    19-07-2016 Seinaejoen JK
    2 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Lincoln Red Imps FC 10
    Celtic Glasgow 03
    12-07-2016 Lincoln Red Imps FC
    1 - 0
    Celtic Glasgow
    20-07-2016 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Lincoln Red Imps FC
  •  
  • Valletta 11
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    12-07-2016 Valletta
    1 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    19-07-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    Valletta
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 30
    Sheriff Tyraspol 20
    12-07-2016 Hapoel Be'er Szewa
    3 - 2
    Sheriff Tyraspol
    19-07-2016 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Dinamo Tbilisi 21
    Alashkert FC 01
    12-07-2016 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Alashkert FC
    19-07-2016 Alashkert FC
    1 - 1
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FK Karabach 21
    F91 Dudelange 01
    12-07-2016 FK Karabach
    2 - 0
    F91 Dudelange
    20-07-2016 F91 Dudelange
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Zrinjski Mostar 10
    Legia Warszawa 12
    12-07-2016 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Legia Warszawa
    19-07-2016 Legia Warszawa
    2 - 0
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Round 3
  •  
  • Olympiakos Pireus 00
    Hapoel Be'er Szewa 01
    27-07-2016 Olympiakos Pireus
    0 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
    03-08-2016 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Fenerbahce 21
    AS Monaco 13
    27-07-2016 Fenerbahce
    2 - 1
    AS Monaco
    03-08-2016 AS Monaco
    3 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • AS Trenczyn 00
    Legia Warszawa 10
    27-07-2016 AS Trenczyn
    0 - 1
    Legia Warszawa
    03-08-2016 Legia Warszawa
    0 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Astra Giurgiu 10
    FC Kopenhaga 13
    27-07-2016 Astra Giurgiu
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    03-08-2016 FC Kopenhaga
    3 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Rosenborg Trondheim 20
    APOEL Nikozja 13
    27-07-2016 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    APOEL Nikozja
    02-08-2016 APOEL Nikozja
    3 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FK Astana 11
    Celtic Glasgow 12
    27-07-2016 FK Astana
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    03-08-2016 Celtic Glasgow
    2 - 1
    FK Astana
  •  
  • Ajax Amsterdam 12
    PAOK Saloniki 11
    26-07-2016 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2016 PAOK Saloniki
    1 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 21
    Dinamo Tbilisi 00
    26-07-2016 Dinamo Zagrzeb
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
    02-08-2016 Dinamo Tbilisi
    0 - 1
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Szachtar Donieck 20
    Young Boys Berno 02
    26-07-2016 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Young Boys Berno
    03-08-2016 Young Boys Berno
    2 - 0
    Szachtar Donieck
  •  
  • FK Rostów 22
    Anderlecht Bruksela 20
    26-07-2016 FK Rostów
    2 - 2
    Anderlecht Bruksela
    03-08-2016 Anderlecht Bruksela
    0 - 2
    FK Rostów
  •  
  • Partizani 00
    Red Bull Salzburg 12
    26-07-2016 Partizani
    0 - 1
    Red Bull Salzburg
    03-08-2016 Red Bull Salzburg
    2 - 0
    Partizani
  •  
  • Viktoria Pilzno 01
    FK Karabach 01
    26-07-2016 Viktoria Pilzno
    0 - 0
    FK Karabach
    02-08-2016 FK Karabach
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
  •  
  • BATE Borysów 10
    Dundalk 03
    26-07-2016 BATE Borysów
    1 - 0
    Dundalk
    02-08-2016 Dundalk
    3 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Łudogorec Razgrad 24
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    26-07-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    02-08-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 4
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Sparta Praga 10
    Steaua Bukareszt 12
    26-07-2016 Sparta Praga
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
    03-08-2016 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 50
    Hapoel Be'er Szewa 22
    17-08-2016 Celtic Glasgow
    5 - 2
    Hapoel Be'er Szewa
    23-08-2016 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Dundalk 01
    Legia Warszawa 21
    17-08-2016 Dundalk
    0 - 2
    Legia Warszawa
    23-08-2016 Legia Warszawa
    1 - 1
    Dundalk
  •  
  • FC Porto 13
    AS Roma 10
    17-08-2016 FC Porto
    1 - 1
    AS Roma
    23-08-2016 AS Roma
    0 - 3
    FC Porto
  •  
  • Łudogorec Razgrad 22
    Viktoria Pilzno 02
    17-08-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Viktoria Pilzno
    23-08-2016 Viktoria Pilzno
    2 - 2
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Villarreal 10
    AS Monaco 21
    17-08-2016 Villarreal
    1 - 2
    AS Monaco
    23-08-2016 AS Monaco
    1 - 0
    Villarreal
  •  
  • Ajax Amsterdam 11
    FK Rostów 14
    16-08-2016 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    FK Rostów
    24-08-2016 FK Rostów
    4 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • FC Kopenhaga 11
    APOEL Nikozja 01
    16-08-2016 FC Kopenhaga
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    24-08-2016 APOEL Nikozja
    1 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Young Boys Berno 11
    Borussia M'gladbach 36
    16-08-2016 Young Boys Berno
    1 - 3
    Borussia M'gladbach
    24-08-2016 Borussia M'gladbach
    6 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 12
    Red Bull Salzburg 11
    16-08-2016 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
    24-08-2016 Red Bull Salzburg
    1 - 2
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Manchester City 51
    16-08-2016 Steaua Bukareszt
    0 - 5
    Manchester City
    24-08-2016 Manchester City
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • FC Porto 00
    Juventus Turyn 21
    22-02-2017 FC Porto
    0 - 2
    Juventus Turyn
    14-03-2017 Juventus Turyn
    1 - 0
    FC Porto
  •  
  • Sevilla FC 20
    Leicester City 12
    22-02-2017 Sevilla FC
    2 - 1
    Leicester City
    14-03-2017 Leicester City
    2 - 0
    Sevilla FC
  •  
  • Bayer Leverkusen 20
    Atletico Madryt 40
    21-02-2017 Bayer Leverkusen
    2 - 4
    Atletico Madryt
    15-03-2017 Atletico Madryt
    0 - 0
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Manchester City 51
    AS Monaco 33
    21-02-2017 Manchester City
    5 - 3
    AS Monaco
    15-03-2017 AS Monaco
    3 - 1
    Manchester City
  •  
  • Bayern Monachium 55
    Arsenal 11
    15-02-2017 Bayern Monachium
    5 - 1
    Arsenal
    07-03-2017 Arsenal
    1 - 5
    Bayern Monachium
  •  
  • Real Madryt 33
    SSC Napoli 11
    15-02-2017 Real Madryt
    3 - 1
    SSC Napoli
    07-03-2017 SSC Napoli
    1 - 3
    Real Madryt
  •  
  • PSG 41
    FC Barcelona 06
    14-02-2017 PSG
    4 - 0
    FC Barcelona
    08-03-2017 FC Barcelona
    6 - 1
    PSG
  •  
  • Benfica Lizbona 10
    Borussia Dortmund 04
    14-02-2017 Benfica Lizbona
    1 - 0
    Borussia Dortmund
    08-03-2017 Borussia Dortmund
    4 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Atletico Madryt 11
    Leicester City 01
    12-04-2017 Atletico Madryt
    1 - 0
    Leicester City
    18-04-2017 Leicester City
    1 - 1
    Atletico Madryt
  •  
  • Bayern Monachium 12
    Real Madryt 24
    12-04-2017 Bayern Monachium
    1 - 2
    Real Madryt
    18-04-2017 Real Madryt
    4 - 2
    Bayern Monachium
  •  
  • Borussia Dortmund 21
    AS Monaco 33
    12-04-2017 Borussia Dortmund
    2 - 3
    AS Monaco
    19-04-2017 AS Monaco
    3 - 1
    Borussia Dortmund
  •  
  • Juventus Turyn 30
    FC Barcelona 00
    11-04-2017 Juventus Turyn
    3 - 0
    FC Barcelona
    19-04-2017 FC Barcelona
    0 - 0
    Juventus Turyn
  •  
  • semifinal
  •  
  • AS Monaco 01
    Juventus Turyn 22
    03-05-2017 AS Monaco
    0 - 2
    Juventus Turyn
    09-05-2017 Juventus Turyn
    2 - 1
    AS Monaco
  •  
  • Real Madryt 31
    Atletico Madryt 02
    02-05-2017 Real Madryt
    3 - 0
    Atletico Madryt
    10-05-2017 Atletico Madryt
    2 - 1
    Real Madryt
  •  
  • final
  •  
  • Juventus Turyn 1
    Real Madryt 4
  •  
  •  
  • Winner

    Real Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

AS Monaco Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Najlepsi strzelcy AS Monaco
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Radamel Falcao Falcao
36
0.5
2 Kylian Mbappe Lottin Lottin
26
0.6
3 Valere Germain Germain
21
0.4
4 Thomas Lemar Lemar
17
0.5
5 Guido Marcelo Carrillo Carrillo
14
0.8
6 Fabinho Fabinho
13
0.4
7 Bernardo Silva Silva
11
0.3
8 Gabriel Boschilia Boschilia
9
0.5
9 Kamil Glik Glik
8
0.4
10 Djibril Sidibe Sidibe
4
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 193 na mecz: 2.44
Straconych bramek 104 na mecz: 1.32
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 50
63.29%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 24
30.38%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.76
Wygranych meczów do zera (WTN) 23
29.11%
Przegranych meczów do zera (LTN) 5
6.33%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 37
46.84%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 14
17.72%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna AS Monaco wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 21 8 11 11
Przegranych 5 5 2 3

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-1 7
20%
3-1 5
14.3%
4-0 4
11.4%
3-0 3
8.6%
5-0 2
5.7%
1-0 2
5.7%
1-1 2
5.7%
1-3 2
5.7%
4-1 2
5.7%
0-2 1
2.9%
4-2 1
2.9%
2-0 1
2.9%
0-0 1
2.9%
6-2 1
2.9%
7-0 1
2.9%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics