Doru Popadiuc vs Cosmin Matei - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
59
Midfield
179 cm
74 kg
31 lat (1995-02-18)
Romania Romania
Profil zawodnika
10
Midfield
175 cm
65 kg
34 lat (1991-09-30)
Romania Romania
Statystyki Doru Popadiuc, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie Liga kazachstańska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cosmin Matei, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Doru Popadiuc
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 2 0 0 1337' 10 0 6 1 0 16 3 0 19 354 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Chindia Targoviste 10 2 0 0 1337' 10 0 6 1 0 16 3 0 19 354 0% 0
2024/2025   6 3 0 0 753' 6 0 3 2 1 15 5 0 5 178 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 6 3 0 0 753' 6 0 3 2 1 15 5 0 5 178 0% 0
2023/2024   10 0 0 0 1541' 10 0 10 4 0 13 0 0 12 223 67% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 7 0 0 0 1089' 7 0 7 1 0 11 0 0 9 164 61% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Diosgyori VTK 2 0 0 0 301' 2 0 2 2 0 2 0 0 3 59 85% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Diosgyori VTK 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   35 8 0 4 4319' 32 15 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 35 8 0 4 4319' 32 15 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   37 4 0 2 4025' 32 11 4 6 0 - - - - - - -
Awans/Spadek Chindia Targoviste 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 37 4 0 2 4025' 32 11 4 6 0 - - - - - - -
2020/2021   33 4 1 0 2758' 13 13 19 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 33 4 1 0 2758' 13 13 19 5 0 - - - - - - -
2019/2020   28 0 0 0 2414' 12 8 12 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 22 0 0 0 1821' 9 6 9 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 6 0 0 0 593' 3 2 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   11 1 0 0 1015' 6 4 3 3 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Irtysz Pawłodar 2 0 0 0 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 9 1 0 0 756' 4 3 3 3 1 - - - - - - -
2017/2018   16 1 0 0 1514' 7 5 7 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 16 1 0 0 1514' 7 5 7 2 0 - - - - - - -
2016/2017   3 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 3 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Ceahlaul Piatra-Neamt 1 0 0 ' 5 0 - - - - - - -
2013/2014   0 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Ceahlaul Piatra-Neamt 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Statystyki Cosmin Matei
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 5 1 7 3424' 24 0 18 4 0 37 14 0 34 1032 0% 6
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Sepsi OSK 23 5 1 7 3288' 23 0 17 4 0 37 14 0 34 1032 0% 6
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sepsi OSK 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 3 0 2 3617' 26 0 17 2 0 30 10 0 26 971 78% 6
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 26 3 0 2 3617' 26 0 17 2 0 30 10 0 26 971 78% 6
2023/2024   28 8 4 7 4055' 28 0 22 2 1 35 14 0 38 833 73% 9
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 23 5 1 6 3226' 23 0 17 2 1 35 14 0 38 833 73% 9
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 1 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii 3 Sepsi OSK 1 169' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Sepsi OSK 4 2 2 1 660' 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   36 8 3 4 4694' 31 22 6 5 0 0 0 0 2 30 47% 1
Europa Conference League Sepsi OSK 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 1 2 0 0 195' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 35 5 3 4 4499' 30 22 5 5 0 0 0 0 2 30 47% 1
2021/2022   25 3 1 4 2310' 17 8 3 5 0 - - - - - - -
Awans/Spadek Dinamo Bukareszt 0 0 1 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 25 2 1 3 2310' 17 8 3 5 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii 3 Sepsi OSK 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 1 1 2 4463' 31 21 3 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 34 1 1 2 4463' 31 21 3 5 0 - - - - - - -
2019/2020   25 4 1 2 2989' 17 16 6 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 25 4 1 2 2989' 17 16 6 4 0 - - - - - - -
2018/2019   27 2 0 0 1759' 7 3 12 2 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Genclerbirligi 3 2 0 0 345' 3 1 0 2 0 - - - - - - -
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Genclerbirligi 24 0 0 0 1414' 4 2 12 0 0 - - - - - - -
2017/2018   14 3 0 0 1606' 13 5 1 2 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Istra 1961 14 3 0 0 1606' 13 5 1 2 0 - - - - - - -
2016/2017   20 1 0 2 1304' 5 4 11 2 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Genclerbirligi 15 1 0 0 901' 2 3 10 2 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Genclerbirligi 5 0 0 2 403' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   14 3 1 0 1564' 8 7 5 5 1 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Atromitos 3 145' 0 0 2 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 2 1 0 ' 3 1 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Atromitos 11 1 0 0 1419' 8 7 3 2 0 - - - - - - -
2014/2015   3 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 3 1 0 ' 4 0 - - - - - - -
2013/2014   9 2 0 6 1 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Dinamo Bukareszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 8 2 0 ' 6 1 - - - - - - -
2012/2013   2 5 1 0 0 0 0 6 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 5 1 0 ' 6 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Bukareszt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   4 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 4 90' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2