Doru Popadiuc vs Batzula - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
59
Midfield
179 cm
74 kg
31 lat (1995-02-18)
Romania Romania
Profil zawodnika
23
Midfield
Romania Romania
Statystyki Doru Popadiuc, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie Liga kazachstańska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Batzula, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska UEFA U19 Championship Round 1 Qualification
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Doru Popadiuc
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 2 0 0 1427' 11 0 6 1 0 17 3 0 21 370 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Chindia Targoviste 11 2 0 0 1427' 11 0 6 1 0 17 3 0 21 370 0% 0
2024/2025   6 3 0 0 753' 6 0 3 2 1 15 5 0 5 178 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 6 3 0 0 753' 6 0 3 2 1 15 5 0 5 178 0% 0
2023/2024   10 0 0 0 1541' 10 0 10 4 0 13 0 0 12 223 67% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 7 0 0 0 1089' 7 0 7 1 0 11 0 0 9 164 61% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Diosgyori VTK 2 0 0 0 301' 2 0 2 2 0 2 0 0 3 59 85% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Diosgyori VTK 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   35 8 0 4 4319' 32 15 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 35 8 0 4 4319' 32 15 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   37 4 0 2 4025' 32 11 4 6 0 - - - - - - -
Awans/Spadek Chindia Targoviste 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 37 4 0 2 4025' 32 11 4 6 0 - - - - - - -
2020/2021   33 4 1 0 2758' 13 13 19 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 33 4 1 0 2758' 13 13 19 5 0 - - - - - - -
2019/2020   28 0 0 0 2414' 12 8 12 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 22 0 0 0 1821' 9 6 9 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 6 0 0 0 593' 3 2 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   11 1 0 0 1015' 6 4 3 3 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Irtysz Pawłodar 2 0 0 0 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 9 1 0 0 756' 4 3 3 3 1 - - - - - - -
2017/2018   16 1 0 0 1514' 7 5 7 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 16 1 0 0 1514' 7 5 7 2 0 - - - - - - -
2016/2017   3 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 3 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Ceahlaul Piatra-Neamt 1 0 0 ' 5 0 - - - - - - -
2013/2014   0 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Ceahlaul Piatra-Neamt 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Statystyki Batzula
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 1 1844' 13 0 10 3 0 30 9 0 13 388 0% 2
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Sepsi OSK 12 0 0 1 1754' 12 0 10 2 0 30 9 0 13 388 0% 2
UEFA U19 Championship Round 1 Qualification Romania U18 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 100% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
2023/2024   0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 75% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 75% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2