David Silva vs Baptiste Santamaria - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
173 cm
67 kg
40 lat (1986-01-08)
Spain Spain
Profil zawodnika
22
Midfield
183 cm
73 kg
31 lat (1995-03-09)
France France
Statystyki David Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga Europy Liga hiszpańska Premier League Asia Trophy Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Euro Puchar Konfederacji
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Baptiste Santamaria, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   37 3 0 5 4900' 30 26 5 5 0 19 12 24 33 1092 87% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 6 1 0 0 713' 5 4 0 1 0 0 0 2 2 143 90% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 30 2 0 5 4187' 25 22 5 4 0 19 12 22 31 949 87% 4
2021/2022   34 2 0 4 4070' 27 20 4 5 1 16 6 27 28 1032 86% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 27 2 0 4 3315' 22 16 3 4 1 16 6 23 25 962 88% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 0 0 0 316' 2 2 0 1 0 0 0 4 3 53 66% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 5 0 0 0 439' 3 2 1 0 0 0 0 0 0 17 82% 0
2020/2021   31 2 0 5 3346' 22 15 4 5 0 17 4 29 22 1000 85% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 26 2 0 5 2829' 17 14 4 4 0 13 3 22 19 768 85% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 5 0 0 0 517' 5 1 0 1 0 4 1 7 3 232 83% 0
2019/2020   53 6 0 10 4773' 31 18 9 0 0 52 18 25 24 1611 89% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 0 0 0 601' 5 2 0 0 0 2 0 2 4 192 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 6 0 10 3195' 22 12 5 0 0 46 17 21 20 1339 89% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 7 0 0 0 414' 1 1 3 0 0 4 1 2 0 80 86% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 5 0 0 0 388' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   53 10 0 13 6422' 45 25 6 4 0 71 27 40 40 2424 87% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 0 587' 4 2 1 1 0 7 4 7 4 243 89% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 6 0 8 4043' 28 15 5 3 0 51 20 26 25 1771 88% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 9 3 0 2 1169' 9 5 0 0 0 13 3 7 11 410 85% 2
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 0 0 1 181' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 0 0 2 442' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 10 0 14 4514' 37 13 3 6 0 48 20 28 41 2476 89% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 0 0 1 245' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 30 9 0 11 3215' 28 8 1 5 0 47 20 21 36 2161 89% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 8 0 0 2 874' 5 4 2 0 0 1 0 7 5 315 87% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   57 13 0 15 6005' 51 17 3 9 0 51 19 35 63 2397 87% 7
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 9 5 0 5 999' 9 3 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 2 0 1 549' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 8 2 0 2 630' 7 0 0 1 0 5 2 6 9 327 83% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 4 0 7 3827' 31 11 3 6 0 46 17 29 54 2070 87% 6
2015/2016   36 4 0 11 4667' 34 20 1 2 0 33 6 22 38 1382 86% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 23 2 0 11 2924' 22 12 1 1 0 27 3 19 34 1382 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 4 0 0 0 663' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 8 2 0 0 1080' 8 5 0 1 0 6 3 3 4 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   49 15 0 11 5890' 47 16 8 11 0 66 27 37 45 2140 86% 3
Premier League Premier League Premier League Manchester City 32 12 0 7 4011' 32 9 6 8 0 66 27 37 45 2140 86% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0 0 0 98' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 6 0 0 1 673' 5 2 1 1 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Hiszpania 8 3 0 3 957' 8 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 151' 1 0 1 - - - - - - -
2013/2014   42 8 0 8 5053' 35 9 17 5 0 52 14 23 41 1870 88% 2
Premier League Premier League Premier League Manchester City 28 7 0 7 3402' 26 1 13 4 0 52 14 23 41 1870 88% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 4 0 0 0 583' 3 3 1 1 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 7 1 0 1 810' 5 4 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 0 0 0 212' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   48 5 0 9 5376' 40 21 3 4 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 7 0 0 0 583' 5 3 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 4 0 9 4124' 29 16 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 1 0 0 336' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 0 0 0 333' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   51 8 0 18 6049' 45 23 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester City 4 1 0 0 509' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 6 1 0 1 689' 6 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 6 0 17 4548' 33 18 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   61 10 0 16 7154' 48 28 10 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 7 1 0 3 929' 6 4 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester City 9 1 0 3 975' 6 4 2 1 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Hiszpania 8 4 0 3 679' 4 3 2 0 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 36 4 0 7 4481' 31 17 5 2 0 - - - - - - -
2009/2010   38 10 0 0 3806' 35 9 0 10 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 31 8 0 0 3176' 28 9 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 7 1 0 0 630' 7 0 0 4 1 - - - - - - -
2008/2009   30 8 0 2 2847' 22 9 3 6 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 3 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 5 3 0 1 673' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 20 4 0 1 2084' 17 6 2 5 0 - - - - - - -
2007/2008   47 8 0 0 4653' 42 10 3 7 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 35 5 0 0 3681' 32 10 2 6 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 4 1 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Valencia CF 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 6 1 0 0 522' 5 0 1 0 0 - - - - - - -
2006/2007   54 12 0 0 5712' 43 17 8 8 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 36 4 0 0 4108' 31 13 5 7 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Hiszpania 8 0 0 0 753' 6 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 10 3 0 0 851' 6 1 3 1 0 - - - - - - -
2005/2006   34 4 0 0 3727' 31 10 3 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 34 4 0 0 3727' 31 10 3 2 0 - - - - - - -
Statystyki Baptiste Santamaria
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 2 1046' 10 0 2 4 1 7 2 0 15 603 83% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 7 1 0 1 676' 7 0 1 2 0 6 2 0 10 405 82% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 3 0 0 1 370' 3 0 1 2 1 1 0 0 5 198 85% 0
2024/2025   17 0 0 1 2026' 17 0 7 1 0 21 5 0 29 854 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 11 0 0 0 1360' 11 0 5 0 0 16 3 0 20 466 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 5 0 0 1 576' 5 0 2 1 0 4 1 0 8 302 83% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 80 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 100% 0
2023/2024   32 0 0 2 3516' 29 1 12 4 0 35 10 0 30 1660 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 3 0 0 1 400' 3 0 2 1 0 5 1 0 3 192 88% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 25 0 0 1 2651' 22 1 9 3 0 28 9 0 25 1210 78% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 4 0 0 0 465' 4 0 1 0 0 2 0 0 2 258 91% 0
2022/2023   28 2 0 0 2763' 22 4 7 3 0 15 9 18 16 1292 86% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 3 0 0 0 383' 2 1 1 1 0 0 0 1 1 84 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 25 2 0 0 2380' 20 3 6 2 0 15 9 17 15 1208 86% 1
2021/2022   39 2 0 1 3679' 30 6 8 7 0 26 8 33 22 1462 86% 0
Europa Conference League Rennes 2 0 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 1 70' 0 0 1 0 0 0 0 3 33% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 35 2 0 1 3276' 28 5 6 7 0 26 8 33 22 1459 87% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   35 1 0 2 4121' 32 16 2 6 0 17 8 23 22 804 77% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 31 1 0 2 3685' 28 15 2 5 0 16 7 21 22 762 78% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Arminia Bielefeld 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 1 1 2 0 42 74% 0
2019/2020   30 1 0 1 2806' 30 1 0 1 0 36 11 22 32 1068 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 28 1 0 1 2596' 28 1 0 1 0 36 11 22 32 1068 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   40 1 0 1 3874' 39 4 1 2 0 23 5 51 50 1196 82% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 38 1 0 1 3664' 37 4 1 2 0 23 5 51 50 1196 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 0 3466' 31 8 2 6 0 17 1 47 50 1052 79% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 33 0 0 0 3330' 30 8 1 6 0 17 1 47 50 1052 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   45 0 0 0 4480' 41 9 2 2 0 34 9 46 51 1601 81% 58
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 38 0 0 0 3850' 35 8 2 2 0 34 9 46 51 1601 81% 58
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Bordeaux 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 6 0 0 0 630' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 6 0 0 3231' 26 6 7 3 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 32 6 0 0 3064' 26 5 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Tours 1 0 0 0 95' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   42 4 0 0 4185' 27 11 11 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Tours 4 196' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 1 101' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 37 4 0 0 3888' 27 11 8 0 0 - - - - - - -
2013/2014   24 4 0 0 2481' 20 6 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 24 4 0 0 2481' 20 6 3 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2