Valencia CF

Witamy w Valencia CF (Spain - Liga hiszpańska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Valencia CF logo Valencia CF Staty

Forma drużyny:
W
L
L
D
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 1/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 68

    Meczów

  • 106

    Gole

  • 1.56

    na mecz

  • 32

    Wygrane

  • 20

    Remisy

  • 16

    Przegrane

  • 50.0%

    Over 2.5

  • 76.5%

    Over 1.5

  • 36.76%

    CS

  • 50.00%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Valencia CF
Hiszpania - Liga hiszpańska
22 wrz
Nierozpoczęty
Hiszpania - Liga hiszpańska
25 wrz
Nierozpoczęty
Hiszpania - Liga hiszpańska
28 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • LD Olimpico 1
    AD Ceuta 2
  •  
  • Conquense 1
    Toledo 0
  •  
  • Alicante 1
    Sporting Mahones 1
  •  
  • Marbella FC 1
    Caravaca 0
  •  
  • Puertollano 3
    RS Gimnastica 1
  •  
  • Sabadell 2
    Atletico Monzon 0
  •  
  • Alaves 1
    CF Palencia 1
  •  
  • Compostela 1
    Zamora 2
  •  
  • Gramanet 0
    Sant Andreu 3
  •  
  • Lagun Onak 2
    Izarra 1
  •  
  • RSD Alcala 0
    Real Oviedo 1
  •  
  • Tenisca 2
    Cerro Reyes 4
  •  
  • Ponferradina 1
    Eibar 1
  •  
  • Leganes 1
    Reus 3
  •  
  • Lemona 2
    Leonesa 2
  •  
  • Real Jaen 0
    Union Estepona 1
  •  
  • Villajoyosa 2
    Logrones 0
  •  
  • CD San Roque de Lepe 1
    Melilla 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Merida 1
    Reus 1
  •  
  • AD Ceuta 2
    Alicante 2
  •  
  • Numancia 2
    Real Murcia 3
  •  
  • Las Palmas 2
    Cadiz 1
  •  
  • Albacete 0
    Hercules 1
  •  
  • Cartagena 3
    Elche 2
  •  
  • Alcorcon 2
    CF Palencia 0
  •  
  • Alcoyano 2
    Villajoyosa 0
  •  
  • Atletico Ciudad 3
    Real Oviedo 2
  •  
  • Ontinyent 2
    Conquense 1
  •  
  • Real Betis 1
    Cordoba 2
  •  
  • Girona 1
    Gimnastic 0
  •  
  • Levante 0
    Huesca 0
  •  
  • Poli Ejido 0
    Ponferradina 0
  •  
  • Puertollano 3
    Zamora 0
  •  
  • Real Sociedad 0
    Rayo Vallecano 2
  •  
  • Salamanca 1
    Castellon 1
  •  
  • Sabadell 0
    Marbella FC 0
  •  
  • Leonesa 4
    Union Estepona 0
  •  
  • Sant Andreu 3
    Melilla 1
  •  
  • Lagun Onak 2
    Cerro Reyes 1
  •  
  • Celta Vigo 2
    Real Union 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Merida 1
    Alcoyano 3
  •  
  • Marbella FC 2
    Alicante 1
  •  
  • Atletico Ciudad 0
    Poli Ejido 0
  •  
  • Girona 1
    Celta Vigo 3
  •  
  • Cordoba 0
    Rayo Vallecano 1
  •  
  • Hercules 2
    Huesca 0
  •  
  • Recreativo Huelva 2
    Las Palmas 1
  •  
  • Ontinyent 0
    Leonesa 0
  •  
  • Salamanca 2
    Cartagena 0
  •  
  • Puertollano 2
    Sant Andreu 1
  •  
  • Lagun Onak 1
    Alcorcon 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Valladolid 20
    Mallorca 11
    29-10-2009 Valladolid
    2 - 1
    Mallorca
    11-11-2009 Mallorca
    1 - 0
    Valladolid
  •  
  • Puertollano 10
    Villarreal 11
    29-10-2009 Puertollano
    1 - 1
    Villarreal
    10-11-2009 Villarreal
    1 - 0
    Puertollano
  •  
  • Salamanca 11
    Racing Santander 04
    29-10-2009 Salamanca
    1 - 0
    Racing Santander
    11-11-2009 Racing Santander
    4 - 1
    Salamanca
  •  
  • Leonesa 00
    FC Barcelona 25
    28-10-2009 Leonesa
    0 - 2
    FC Barcelona
    10-11-2009 FC Barcelona
    5 - 0
    Leonesa
  •  
  • Alcoyano 02
    Valencia CF 12
    28-10-2009 Alcoyano
    0 - 1
    Valencia CF
    10-11-2009 Valencia CF
    2 - 2
    Alcoyano
  •  
  • Hercules 21
    Almeria 10
    28-10-2009 Hercules
    2 - 1
    Almeria
    12-11-2009 Almeria
    0 - 1
    Hercules
  •  
  • Rayo Vallecano 22
    Athletic Bilbao 02
    28-10-2009 Rayo Vallecano
    2 - 0
    Athletic Bilbao
    11-11-2009 Athletic Bilbao
    2 - 2
    Rayo Vallecano
  •  
  • Celta Vigo 21
    Tenerife 10
    28-10-2009 Celta Vigo
    2 - 1
    Tenerife
    10-11-2009 Tenerife
    0 - 1
    Celta Vigo
  •  
  • Real Murcia 00
    Deportivo La Coruna 10
    28-10-2009 Real Murcia
    0 - 1
    Deportivo La Coruna
    10-11-2009 Deportivo La Coruna
    0 - 0
    Real Murcia
  •  
  • Getafe 21
    Espanyol 01
    28-10-2009 Getafe
    2 - 0
    Espanyol
    11-11-2009 Espanyol
    1 - 1
    Getafe
  •  
  • Real Saragossa 10
    Malaga CF 10
    28-10-2009 Real Saragossa
    1 - 1
    Malaga CF
    10-11-2009 Malaga CF
    0 - 0
    Real Saragossa
  •  
  • Xerez 10
    Osasuna Pampeluna 21
    28-10-2009 Xerez
    1 - 2
    Osasuna Pampeluna
    10-11-2009 Osasuna Pampeluna
    1 - 0
    Xerez
  •  
  • Alcorcon 40
    Real Madryt 01
    27-10-2009 Alcorcon
    4 - 0
    Real Madryt
    10-11-2009 Real Madryt
    1 - 0
    Alcorcon
  •  
  • Atletico Ciudad 21
    Sevilla FC 45
    27-10-2009 Atletico Ciudad
    2 - 4
    Sevilla FC
    10-11-2009 Sevilla FC
    5 - 1
    Atletico Ciudad
  •  
  • Marbella FC 00
    Atletico Madryt 26
    27-10-2009 Marbella FC
    0 - 2
    Atletico Madryt
    10-11-2009 Atletico Madryt
    6 - 0
    Marbella FC
  •  
  • Recreativo Huelva 11
    Sporting Gijon 11
    27-10-2009 Recreativo Huelva
    1 - 1
    Sporting Gijon
    10-11-2009 Sporting Gijon
    1 - 1
    Recreativo Huelva
  •  
  • 1/8
  •  
  • Malaga CF 21
    Getafe 15
    07-01-2010 Malaga CF
    2 - 1
    Getafe
    13-01-2010 Getafe
    5 - 1
    Malaga CF
  •  
  • Hercules 20
    Osasuna Pampeluna 11
    07-01-2010 Hercules
    2 - 1
    Osasuna Pampeluna
    13-01-2010 Osasuna Pampeluna
    1 - 0
    Hercules
  •  
  • Rayo Vallecano 21
    Mallorca 13
    07-01-2010 Rayo Vallecano
    2 - 1
    Mallorca
    14-01-2010 Mallorca
    3 - 1
    Rayo Vallecano
  •  
  • Recreativo Huelva 31
    Atletico Madryt 05
    06-01-2010 Recreativo Huelva
    3 - 0
    Atletico Madryt
    14-01-2010 Atletico Madryt
    5 - 1
    Recreativo Huelva
  •  
  • Alcorcon 20
    Racing Santander 30
    06-01-2010 Alcorcon
    2 - 3
    Racing Santander
    13-01-2010 Racing Santander
    0 - 0
    Alcorcon
  •  
  • Valencia CF 12
    Deportivo La Coruna 22
    06-01-2010 Valencia CF
    1 - 2
    Deportivo La Coruna
    13-01-2010 Deportivo La Coruna
    2 - 2
    Valencia CF
  •  
  • Celta Vigo 11
    Villarreal 10
    06-01-2010 Celta Vigo
    1 - 1
    Villarreal
    12-01-2010 Villarreal
    0 - 1
    Celta Vigo
  •  
  • FC Barcelona 11
    Sevilla FC 20
    05-01-2010 FC Barcelona
    1 - 2
    Sevilla FC
    13-01-2010 Sevilla FC
    0 - 1
    FC Barcelona
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Atletico Madryt 11
    Celta Vigo 10
    21-01-2010 Atletico Madryt
    1 - 1
    Celta Vigo
    28-01-2010 Celta Vigo
    0 - 1
    Atletico Madryt
  •  
  • Racing Santander 23
    Osasuna Pampeluna 10
    21-01-2010 Racing Santander
    2 - 1
    Osasuna Pampeluna
    27-01-2010 Osasuna Pampeluna
    0 - 3
    Racing Santander
  •  
  • Deportivo La Coruna 01
    Sevilla FC 30
    20-01-2010 Deportivo La Coruna
    0 - 3
    Sevilla FC
    27-01-2010 Sevilla FC
    0 - 1
    Deportivo La Coruna
  •  
  • Mallorca 11
    Getafe 20
    20-01-2010 Mallorca
    1 - 2
    Getafe
    28-01-2010 Getafe
    0 - 1
    Mallorca
  •  
  • semifinal
  •  
  • Atletico Madryt 42
    Racing Santander 03
    04-02-2010 Atletico Madryt
    4 - 0
    Racing Santander
    11-02-2010 Racing Santander
    3 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • Sevilla FC 20
    Getafe 01
    03-02-2010 Sevilla FC
    2 - 0
    Getafe
    10-02-2010 Getafe
    1 - 0
    Sevilla FC
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Madryt 0
    Sevilla FC 2
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/16
  •  
  • Athletic Bilbao 10
    Anderlecht Bruksela 14
    18-02-2010 Athletic Bilbao
    1 - 1
    Anderlecht Bruksela
    25-02-2010 Anderlecht Bruksela
    4 - 0
    Athletic Bilbao
  •  
  • Atletico Madryt 12
    Galatasaray Stambuł 11
    18-02-2010 Atletico Madryt
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
    25-02-2010 Galatasaray Stambuł
    1 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • Hertha Berlin 10
    Benfica Lizbona 14
    18-02-2010 Hertha Berlin
    1 - 1
    Benfica Lizbona
    23-02-2010 Benfica Lizbona
    4 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • FC Kopenhaga 11
    Olympique Marsylia 33
    18-02-2010 FC Kopenhaga
    1 - 3
    Olympique Marsylia
    25-02-2010 Olympique Marsylia
    3 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Fulham 21
    Szachtar Donieck 11
    18-02-2010 Fulham
    2 - 1
    Szachtar Donieck
    25-02-2010 Szachtar Donieck
    1 - 1
    Fulham
  •  
  • Hamburger SV 12
    PSV Eindhoven 03
    18-02-2010 Hamburger SV
    1 - 0
    PSV Eindhoven
    25-02-2010 PSV Eindhoven
    3 - 2
    Hamburger SV
  •  
  • Liverpool FC 13
    Unirea Urziceni 01
    18-02-2010 Liverpool FC
    1 - 0
    Unirea Urziceni
    25-02-2010 Unirea Urziceni
    1 - 3
    Liverpool FC
  •  
  • Panathinaikos Ateny 33
    AS Roma 22
    18-02-2010 Panathinaikos Ateny
    3 - 2
    AS Roma
    25-02-2010 AS Roma
    2 - 3
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Ajax Amsterdam 10
    Juventus Turyn 20
    18-02-2010 Ajax Amsterdam
    1 - 2
    Juventus Turyn
    25-02-2010 Juventus Turyn
    0 - 0
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Club Brugge 10
    Valencia CF 03
    18-02-2010 Club Brugge
    1 - 0
    Valencia CF
    25-02-2010 Valencia CF
    3 - 0
    Club Brugge
  •  
  • FC Twente 11
    Werder Brema 04
    18-02-2010 FC Twente
    1 - 0
    Werder Brema
    25-02-2010 Werder Brema
    4 - 1
    FC Twente
  •  
  • Lille 21
    Fenerbahce 11
    18-02-2010 Lille
    2 - 1
    Fenerbahce
    25-02-2010 Fenerbahce
    1 - 1
    Lille
  •  
  • Standard Liege 30
    Red Bull Salzburg 20
    18-02-2010 Standard Liege
    3 - 2
    Red Bull Salzburg
    25-02-2010 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    Standard Liege
  •  
  • Villarreal 21
    VfL Wolfsburg 24
    18-02-2010 Villarreal
    2 - 2
    VfL Wolfsburg
    25-02-2010 VfL Wolfsburg
    4 - 1
    Villarreal
  •  
  • Rubin Kazań 30
    Hapoel Tel Awiw 00
    18-02-2010 Rubin Kazań
    3 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    25-02-2010 Hapoel Tel Awiw
    0 - 0
    Rubin Kazań
  •  
  • Everton 20
    Sporting Lizbona 13
    16-02-2010 Everton
    2 - 1
    Sporting Lizbona
    25-02-2010 Sporting Lizbona
    3 - 0
    Everton
  •  
  • 1/8
  •  
  • Benfica Lizbona 12
    Olympique Marsylia 11
    11-03-2010 Benfica Lizbona
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    18-03-2010 Olympique Marsylia
    1 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Juventus Turyn 31
    Fulham 14
    11-03-2010 Juventus Turyn
    3 - 1
    Fulham
    18-03-2010 Fulham
    4 - 1
    Juventus Turyn
  •  
  • Panathinaikos Ateny 10
    Standard Liege 31
    11-03-2010 Panathinaikos Ateny
    1 - 3
    Standard Liege
    18-03-2010 Standard Liege
    1 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Valencia CF 14
    Werder Brema 14
    11-03-2010 Valencia CF
    1 - 1
    Werder Brema
    18-03-2010 Werder Brema
    4 - 4
    Valencia CF
  •  
  • Hamburger SV 33
    Anderlecht Bruksela 14
    11-03-2010 Hamburger SV
    3 - 1
    Anderlecht Bruksela
    18-03-2010 Anderlecht Bruksela
    4 - 3
    Hamburger SV
  •  
  • Atletico Madryt 02
    Sporting Lizbona 02
    11-03-2010 Atletico Madryt
    0 - 0
    Sporting Lizbona
    18-03-2010 Sporting Lizbona
    2 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • Lille 10
    Liverpool FC 03
    11-03-2010 Lille
    1 - 0
    Liverpool FC
    18-03-2010 Liverpool FC
    3 - 0
    Lille
  •  
  • Rubin Kazań 11
    VfL Wolfsburg 12
    11-03-2010 Rubin Kazań
    1 - 1
    VfL Wolfsburg
    18-03-2010 VfL Wolfsburg
    2 - 1
    Rubin Kazań
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Valencia CF 20
    Atletico Madryt 20
    01-04-2010 Valencia CF
    2 - 2
    Atletico Madryt
    08-04-2010 Atletico Madryt
    0 - 0
    Valencia CF
  •  
  • Benfica Lizbona 21
    Liverpool FC 14
    01-04-2010 Benfica Lizbona
    2 - 1
    Liverpool FC
    08-04-2010 Liverpool FC
    4 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Fulham 21
    VfL Wolfsburg 10
    01-04-2010 Fulham
    2 - 1
    VfL Wolfsburg
    08-04-2010 VfL Wolfsburg
    0 - 1
    Fulham
  •  
  • Hamburger SV 23
    Standard Liege 11
    01-04-2010 Hamburger SV
    2 - 1
    Standard Liege
    08-04-2010 Standard Liege
    1 - 3
    Hamburger SV
  •  
  • semifinal
  •  
  • Atletico Madryt 11
    Liverpool FC 02
    22-04-2010 Atletico Madryt
    1 - 0
    Liverpool FC
    29-04-2010 Liverpool FC
    2 - 1
    Atletico Madryt
  •  
  • Hamburger SV 01
    Fulham 02
    22-04-2010 Hamburger SV
    0 - 0
    Fulham
    29-04-2010 Fulham
    2 - 1
    Hamburger SV
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Madryt 2
    Fulham 1
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Motherwell 03
    Llanelli 10
    02-07-2009 Motherwell
    0 - 1
    Llanelli
    09-07-2009 Llanelli
    0 - 3
    Motherwell
  •  
  • Fram Reykjavík 22
    TNS 11
    02-07-2009 Fram Reykjavík
    2 - 1
    TNS
    09-07-2009 TNS
    1 - 2
    Fram Reykjavík
  •  
  • Helsingborg 31
    FC Mika 11
    02-07-2009 Helsingborg
    3 - 1
    FC Mika
    09-07-2009 FC Mika
    1 - 1
    Helsingborg
  •  
  • Lisburn 10
    Zestafoni 56
    02-07-2009 Lisburn
    1 - 5
    Zestafoni
    09-07-2009 Zestafoni
    6 - 0
    Lisburn
  •  
  • Budućnost Podgorica 01
    Polonia Warszawa 20
    02-07-2009 Budućnost Podgorica
    0 - 2
    Polonia Warszawa
    09-07-2009 Polonia Warszawa
    0 - 1
    Budućnost Podgorica
  •  
  • NSI Runavik 01
    Rosenborg Trondheim 33
    02-07-2009 NSI Runavik
    0 - 3
    Rosenborg Trondheim
    09-07-2009 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    NSI Runavik
  •  
  • Sligo Rovers 11
    Vllaznia Szkodra 21
    02-07-2009 Sligo Rovers
    1 - 2
    Vllaznia Szkodra
    09-07-2009 Vllaznia Szkodra
    1 - 1
    Sligo Rovers
  •  
  • Anorthosis 52
    UN Kaerjeng 97 01
    02-07-2009 Anorthosis
    5 - 0
    UN Kaerjeng 97
    09-07-2009 UN Kaerjeng 97
    1 - 2
    Anorthosis
  •  
  • Slaven 10
    Birkirkara 00
    02-07-2009 Slaven
    1 - 0
    Birkirkara
    09-07-2009 Birkirkara
    0 - 0
    Slaven
  •  
  • CS Grevenmacher 00
    Vetra 33
    02-07-2009 CS Grevenmacher
    0 - 3
    Vetra
    09-07-2009 Vetra
    3 - 0
    CS Grevenmacher
  •  
  • Haladas 11
    Irtysz Pawłodar 02
    02-07-2009 Haladas
    1 - 0
    Irtysz Pawłodar
    09-07-2009 Irtysz Pawłodar
    2 - 1
    Haladas
  •  
  • Spartak Trnawa 23
    Keshla 11
    02-07-2009 Spartak Trnawa
    2 - 1
    Keshla
    09-07-2009 Keshla
    1 - 3
    Spartak Trnawa
  •  
  • Randers FC 43
    Linfield 00
    02-07-2009 Randers FC
    4 - 0
    Linfield
    09-07-2009 Linfield
    0 - 3
    Randers FC
  •  
  • Dynamo Mińsk 21
    Renova 11
    02-07-2009 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    Renova
    09-07-2009 Renova
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 12
    Okżetpes Kokczetaw 20
    02-07-2009 Zimbru Kiszyniów
    1 - 2
    Okżetpes Kokczetaw
    09-07-2009 Okżetpes Kokczetaw
    0 - 2
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Trans Narva 01
    Rudar Velenje 33
    02-07-2009 Trans Narva
    0 - 3
    Rudar Velenje
    09-07-2009 Rudar Velenje
    3 - 1
    Trans Narva
  •  
  • FC Lahti 40
    Dinamo Tirana 12
    02-07-2009 FC Lahti
    4 - 1
    Dinamo Tirana
    09-07-2009 Dinamo Tirana
    2 - 0
    FC Lahti
  •  
  • Valletta 32
    Keflavik 02
    02-07-2009 Valletta
    3 - 0
    Keflavik
    09-07-2009 Keflavik
    2 - 2
    Valletta
  •  
  • Sutjeska 11
    Partizan Mińsk 12
    02-07-2009 Sutjeska
    1 - 1
    Partizan Mińsk
    09-07-2009 Partizan Mińsk
    2 - 1
    Sutjeska
  •  
  • Simurq 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 13
    02-07-2009 Simurq
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    09-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    3 - 0
    Simurq
  •  
  • Dinaburg 20
    Nomme JK Kalju 10
    02-07-2009 Dinaburg
    2 - 1
    Nomme JK Kalju
    09-07-2009 Nomme JK Kalju
    0 - 0
    Dinaburg
  •  
  • FC Banants 01
    Siroki Brijeg 20
    02-07-2009 FC Banants
    0 - 2
    Siroki Brijeg
    09-07-2009 Siroki Brijeg
    0 - 1
    FC Banants
  •  
  • FC Tbilisi 22
    B36 Torshavn 00
    02-07-2009 FC Tbilisi
    2 - 0
    B36 Torshavn
    09-07-2009 B36 Torshavn
    0 - 2
    FC Tbilisi
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 21
    AE Larissa 01
    16-07-2009 KR Reykjavik
    2 - 0
    AE Larissa
    23-07-2009 AE Larissa
    1 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • NAC Breda 62
    Gandzasar 00
    16-07-2009 NAC Breda
    6 - 0
    Gandzasar
    23-07-2009 Gandzasar
    0 - 2
    NAC Breda
  •  
  • St. Patrick's Athletic 11
    Valletta 10
    16-07-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 1
    Valletta
    23-07-2009 Valletta
    0 - 1
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Falkirk 10
    FC Vaduz 02
    16-07-2009 Falkirk
    1 - 0
    FC Vaduz
    23-07-2009 FC Vaduz
    2 - 0
    Falkirk
  •  
  • Juvenes/Dogana 00
    Polonia Warszawa 14
    16-07-2009 Juvenes/Dogana
    0 - 1
    Polonia Warszawa
    23-07-2009 Polonia Warszawa
    4 - 0
    Juvenes/Dogana
  •  
  • FK Sarajevo 11
    Spartak Trnawa 01
    16-07-2009 FK Sarajevo
    1 - 0
    Spartak Trnawa
    23-07-2009 Spartak Trnawa
    1 - 1
    FK Sarajevo
  •  
  • Broendby IF 04
    Flora Tallinn 11
    16-07-2009 Broendby IF
    0 - 1
    Flora Tallinn
    23-07-2009 Flora Tallinn
    1 - 4
    Broendby IF
  •  
  • Differdange 03 10
    Rijeka 03
    16-07-2009 Differdange 03
    1 - 0
    Rijeka
    23-07-2009 Rijeka
    3 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Gorica 10
    FC Lahti 02
    16-07-2009 Gorica
    1 - 0
    FC Lahti
    23-07-2009 FC Lahti
    2 - 0
    Gorica
  •  
  • Legia Warszawa 31
    FC Tbilisi 00
    16-07-2009 Legia Warszawa
    3 - 0
    FC Tbilisi
    23-07-2009 FC Tbilisi
    0 - 1
    Legia Warszawa
  •  
  • Rudar Velenje 00
    Crvena Zvezda Belgrad 14
    16-07-2009 Rudar Velenje
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    23-07-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    4 - 0
    Rudar Velenje
  •  
  • AaB 01
    FK Slavija Sarajewo 03
    16-07-2009 AaB
    0 - 0
    FK Slavija Sarajewo
    23-07-2009 FK Slavija Sarajewo
    3 - 1
    AaB
  •  
  • FC Basel 34
    FC Santa Coloma 01
    16-07-2009 FC Basel
    3 - 0
    FC Santa Coloma
    23-07-2009 FC Santa Coloma
    1 - 4
    FC Basel
  •  
  • Omonia Nikozja 44
    HB Torshavn 01
    16-07-2009 Omonia Nikozja
    4 - 0
    HB Torshavn
    23-07-2009 HB Torshavn
    1 - 4
    Omonia Nikozja
  •  
  • Steaua Bukareszt 22
    Ujpest 01
    16-07-2009 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Ujpest
    23-07-2009 Ujpest
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Wiedeń 53
    Vllaznia Szkodra 00
    16-07-2009 Rapid Wiedeń
    5 - 0
    Vllaznia Szkodra
    23-07-2009 Vllaznia Szkodra
    0 - 3
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Sturm Graz 21
    Siroki Brijeg 11
    16-07-2009 Sturm Graz
    2 - 1
    Siroki Brijeg
    23-07-2009 Siroki Brijeg
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • Anorthosis 21
    Petrovac 13
    16-07-2009 Anorthosis
    2 - 1
    Petrovac
    23-07-2009 Petrovac
    3 - 1
    Anorthosis
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 41
    Dinaburg 00
    16-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    4 - 0
    Dinaburg
    23-07-2009 Dinaburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Czerno More Warna 13
    Iskra-Stal Rybnitsa 00
    16-07-2009 Czerno More Warna
    1 - 0
    Iskra-Stal Rybnitsa
    23-07-2009 Iskra-Stal Rybnitsa
    0 - 3
    Czerno More Warna
  •  
  • Elfsborg 30
    Haladas 00
    16-07-2009 Elfsborg
    3 - 0
    Haladas
    23-07-2009 Haladas
    0 - 0
    Elfsborg
  •  
  • Sigma Ołomuniec 12
    Fram Reykjavík 10
    16-07-2009 Sigma Ołomuniec
    1 - 1
    Fram Reykjavík
    23-07-2009 Fram Reykjavík
    0 - 2
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • Vetra 03
    HJK Helsinki 11
    16-07-2009 Vetra
    0 - 1
    HJK Helsinki
    23-07-2009 HJK Helsinki
    1 - 3
    Vetra
  •  
  • Rosenborg Trondheim 00
    FK Karabach 01
    16-07-2009 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    FK Karabach
    23-07-2009 FK Karabach
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Suduva 01
    Randers FC 11
    16-07-2009 Suduva
    0 - 1
    Randers FC
    23-07-2009 Randers FC
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Skonto Ryga 10
    Derry City 11
    16-07-2009 Skonto Ryga
    1 - 1
    Derry City
    23-07-2009 Derry City
    1 - 0
    Skonto Ryga
  •  
  • Tobył Kostanaj 10
    Galatasaray Stambuł 12
    16-07-2009 Tobył Kostanaj
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
    23-07-2009 Galatasaray Stambuł
    2 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Metalurg Donieck 32
    Partizan Mińsk 01
    16-07-2009 Metalurg Donieck
    3 - 0
    Partizan Mińsk
    23-07-2009 Partizan Mińsk
    1 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 00
    Pacos Ferreira 01
    16-07-2009 Zimbru Kiszyniów
    0 - 0
    Pacos Ferreira
    23-07-2009 Pacos Ferreira
    1 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Honka 21
    Bangor City 00
    16-07-2009 Honka
    2 - 0
    Bangor City
    23-07-2009 Bangor City
    0 - 1
    Honka
  •  
  • Dynamo Mińsk 01
    Tromsoe 04
    16-07-2009 Dynamo Mińsk
    0 - 0
    Tromsoe
    23-07-2009 Tromsoe
    4 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • FK Liepaja 21
    Dinamo Tbilisi 13
    16-07-2009 FK Liepaja
    2 - 1
    Dinamo Tbilisi
    23-07-2009 Dinamo Tbilisi
    3 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • FK Sloboda Užice 01
    Kaunas 01
    16-07-2009 FK Sloboda Užice
    0 - 0
    Kaunas
    23-07-2009 Kaunas
    1 - 1
    FK Sloboda Užice
  •  
  • MSK Zilina 21
    Dacia Kiszyniów 00
    16-07-2009 MSK Zilina
    2 - 0
    Dacia Kiszyniów
    23-07-2009 Dacia Kiszyniów
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Flamurtari 11
    Motherwell 08
    16-07-2009 Flamurtari
    1 - 0
    Motherwell
    23-07-2009 Motherwell
    8 - 1
    Flamurtari
  •  
  • Naftan Nowopołock 20
    Gent 11
    16-07-2009 Naftan Nowopołock
    2 - 1
    Gent
    23-07-2009 Gent
    1 - 0
    Naftan Nowopołock
  •  
  • Milano Kumanovo 02
    Slaven 48
    16-07-2009 Milano Kumanovo
    0 - 4
    Slaven
    23-07-2009 Slaven
    8 - 2
    Milano Kumanovo
  •  
  • Zestafoni 12
    Helsingborg 22
    16-07-2009 Zestafoni
    1 - 2
    Helsingborg
    23-07-2009 Helsingborg
    2 - 2
    Zestafoni
  •  
  • Crusaders 12
    Rabotnicki Skopje 14
    14-07-2009 Crusaders
    1 - 1
    Rabotnicki Skopje
    23-07-2009 Rabotnicki Skopje
    4 - 2
    Crusaders
  •  
  • Sliema Wanderers 00
    Maccabi Netanja 03
    14-07-2009 Sliema Wanderers
    0 - 0
    Maccabi Netanja
    23-07-2009 Maccabi Netanja
    3 - 0
    Sliema Wanderers
  •  
  • Round 3
  •  
  • Braga 10
    Elfsborg 22
    30-07-2009 Braga
    1 - 2
    Elfsborg
    06-08-2009 Elfsborg
    2 - 0
    Braga
  •  
  • Athletic Bilbao 02
    Young Boys Berno 11
    30-07-2009 Athletic Bilbao
    0 - 1
    Young Boys Berno
    06-08-2009 Young Boys Berno
    1 - 2
    Athletic Bilbao
  •  
  • KR Reykjavik 21
    FC Basel 23
    30-07-2009 KR Reykjavik
    2 - 2
    FC Basel
    06-08-2009 FC Basel
    3 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • Rijeka 10
    Metalist Charków 22
    30-07-2009 Rijeka
    1 - 2
    Metalist Charków
    06-08-2009 Metalist Charków
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • Aberdeen 10
    Sigma Ołomuniec 53
    30-07-2009 Aberdeen
    1 - 5
    Sigma Ołomuniec
    06-08-2009 Sigma Ołomuniec
    3 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Fenerbahce 51
    Budapest Honved 11
    30-07-2009 Fenerbahce
    5 - 1
    Budapest Honved
    06-08-2009 Budapest Honved
    1 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • PSV Eindhoven 11
    Czerno More Warna 00
    30-07-2009 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Czerno More Warna
    06-08-2009 Czerno More Warna
    0 - 1
    PSV Eindhoven
  •  
  • Helsingborg 21
    FK Sarajevo 12
    30-07-2009 Helsingborg
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-08-2009 FK Sarajevo
    2 - 1
    Helsingborg
  •  
  • FK Sloboda Užice 00
    Lille 22
    30-07-2009 FK Sloboda Užice
    0 - 2
    Lille
    06-08-2009 Lille
    2 - 0
    FK Sloboda Užice
  •  
  • AS Roma 37
    Gent 11
    30-07-2009 AS Roma
    3 - 1
    Gent
    06-08-2009 Gent
    1 - 7
    AS Roma
  •  
  • St. Patrick's Athletic 12
    Krylja Sowietow Samara 03
    30-07-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 0
    Krylja Sowietow Samara
    06-08-2009 Krylja Sowietow Samara
    3 - 2
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Randers FC 01
    Hamburger SV 40
    30-07-2009 Randers FC
    0 - 4
    Hamburger SV
    06-08-2009 Hamburger SV
    0 - 1
    Randers FC
  •  
  • Club Brugge 31
    FC Lahti 21
    30-07-2009 Club Brugge
    3 - 2
    FC Lahti
    06-08-2009 FC Lahti
    1 - 1
    Club Brugge
  •  
  • FK Slavija Sarajewo 01
    MFK Košice 23
    30-07-2009 FK Slavija Sarajewo
    0 - 2
    MFK Košice
    06-08-2009 MFK Košice
    3 - 1
    FK Slavija Sarajewo
  •  
  • FC Vaslui 21
    Omonia Nikozja 01
    30-07-2009 FC Vaslui
    2 - 0
    Omonia Nikozja
    04-08-2009 Omonia Nikozja
    1 - 1
    FC Vaslui
  •  
  • Polonia Warszawa 01
    NAC Breda 13
    30-07-2009 Polonia Warszawa
    0 - 1
    NAC Breda
    06-08-2009 NAC Breda
    3 - 1
    Polonia Warszawa
  •  
  • Steaua Bukareszt 33
    Motherwell 01
    30-07-2009 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    Motherwell
    06-08-2009 Motherwell
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • FC Vaduz 00
    Slovan Liberec 12
    30-07-2009 FC Vaduz
    0 - 1
    Slovan Liberec
    06-08-2009 Slovan Liberec
    2 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • MSK Zilina 11
    Hajduk Split 10
    30-07-2009 MSK Zilina
    1 - 1
    Hajduk Split
    06-08-2009 Hajduk Split
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Rapid Wiedeń 22
    A.P.O.P/K. Peyias 12
    30-07-2009 Rapid Wiedeń
    2 - 1
    A.P.O.P/K. Peyias
    06-08-2009 A.P.O.P/K. Peyias
    2 - 2
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Vojvodina 12
    Austria Wiedeń 14
    30-07-2009 Vojvodina
    1 - 1
    Austria Wiedeń
    06-08-2009 Austria Wiedeń
    4 - 2
    Vojvodina
  •  
  • Broendby IF 12
    Legia Warszawa 12
    30-07-2009 Broendby IF
    1 - 1
    Legia Warszawa
    06-08-2009 Legia Warszawa
    2 - 2
    Broendby IF
  •  
  • CSKA Sofia 11
    Derry City 01
    30-07-2009 CSKA Sofia
    1 - 0
    Derry City
    06-08-2009 Derry City
    1 - 1
    CSKA Sofia
  •  
  • Fredrikstad 12
    Lech Poznań 61
    30-07-2009 Fredrikstad
    1 - 6
    Lech Poznań
    06-08-2009 Lech Poznań
    1 - 2
    Fredrikstad
  •  
  • Vetra 00
    Fulham 33
    30-07-2009 Vetra
    0 - 3
    Fulham
    06-08-2009 Fulham
    3 - 0
    Vetra
  •  
  • IFK Goeteborg 11
    Hapoel Tel Awiw 31
    30-07-2009 IFK Goeteborg
    1 - 3
    Hapoel Tel Awiw
    06-08-2009 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    IFK Goeteborg
  •  
  • Metalurg Donieck 23
    NK Lublana 00
    30-07-2009 Metalurg Donieck
    2 - 0
    NK Lublana
    06-08-2009 NK Lublana
    0 - 3
    Metalurg Donieck
  •  
  • Vaalerenga 11
    PAOK Saloniki 20
    30-07-2009 Vaalerenga
    1 - 2
    PAOK Saloniki
    06-08-2009 PAOK Saloniki
    0 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • Tromsoe 22
    Slaven 10
    30-07-2009 Tromsoe
    2 - 1
    Slaven
    06-08-2009 Slaven
    0 - 2
    Tromsoe
  •  
  • Maccabi Netanja 10
    Galatasaray Stambuł 46
    30-07-2009 Maccabi Netanja
    1 - 4
    Galatasaray Stambuł
    06-08-2009 Galatasaray Stambuł
    6 - 0
    Maccabi Netanja
  •  
  • Honka 01
    FK Karabach 12
    30-07-2009 Honka
    0 - 1
    FK Karabach
    06-08-2009 FK Karabach
    2 - 1
    Honka
  •  
  • Rabotnicki Skopje 30
    Odense 43
    30-07-2009 Rabotnicki Skopje
    3 - 4
    Odense
    06-08-2009 Odense
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Petrovac 10
    Sturm Graz 25
    30-07-2009 Petrovac
    1 - 2
    Sturm Graz
    06-08-2009 Sturm Graz
    5 - 0
    Petrovac
  •  
  • Dinamo Tbilisi 22
    Crvena Zvezda Belgrad 05
    30-07-2009 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    06-08-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    5 - 2
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 11
    Pacos Ferreira 00
    28-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Pacos Ferreira
    06-08-2009 Pacos Ferreira
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • final
  •  
  • Athletic Bilbao 31
    Tromsoe 21
    20-08-2009 Athletic Bilbao
    3 - 2
    Tromsoe
    27-08-2009 Tromsoe
    1 - 1
    Athletic Bilbao
  •  
  • Nacional 41
    Zenit St Petersburg 31
    20-08-2009 Nacional
    4 - 3
    Zenit St Petersburg
    27-08-2009 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Nacional
  •  
  • Werder Brema 62
    Aktobe 30
    20-08-2009 Werder Brema
    6 - 3
    Aktobe
    27-08-2009 Aktobe
    0 - 2
    Werder Brema
  •  
  • Fulham 30
    Amkar Perm 11
    20-08-2009 Fulham
    3 - 1
    Amkar Perm
    27-08-2009 Amkar Perm
    1 - 0
    Fulham
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 40
    Hearts 02
    20-08-2009 Dinamo Zagrzeb
    4 - 0
    Hearts
    27-08-2009 Hearts
    2 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Everton 41
    Sigma Ołomuniec 01
    20-08-2009 Everton
    4 - 0
    Sigma Ołomuniec
    27-08-2009 Sigma Ołomuniec
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Stabaek 01
    Valencia CF 34
    20-08-2009 Stabaek
    0 - 3
    Valencia CF
    27-08-2009 Valencia CF
    4 - 1
    Stabaek
  •  
  • Ajax Amsterdam 52
    Slovan Bratysława 01
    20-08-2009 Ajax Amsterdam
    5 - 0
    Slovan Bratysława
    27-08-2009 Slovan Bratysława
    1 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Benfica Lizbona 41
    Vorskla 02
    20-08-2009 Benfica Lizbona
    4 - 0
    Vorskla
    27-08-2009 Vorskla
    2 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Lazio Rzym 30
    Elfsborg 01
    20-08-2009 Lazio Rzym
    3 - 0
    Elfsborg
    27-08-2009 Elfsborg
    1 - 0
    Lazio Rzym
  •  
  • Galatasaray Stambuł 51
    Levadia Maardu 01
    20-08-2009 Galatasaray Stambuł
    5 - 0
    Levadia Maardu
    27-08-2009 Levadia Maardu
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Genk 12
    Lille 24
    20-08-2009 Genk
    1 - 2
    Lille
    27-08-2009 Lille
    4 - 2
    Genk
  •  
  • Genoa 31
    Odense 11
    20-08-2009 Genoa
    3 - 1
    Odense
    27-08-2009 Odense
    1 - 1
    Genoa
  •  
  • NK Maribor 00
    Sparta Praga 21
    20-08-2009 NK Maribor
    0 - 2
    Sparta Praga
    27-08-2009 Sparta Praga
    1 - 0
    NK Maribor
  •  
  • Broendby IF 21
    Hertha Berlin 13
    20-08-2009 Broendby IF
    2 - 1
    Hertha Berlin
    27-08-2009 Hertha Berlin
    3 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Lech Poznań 10
    Club Brugge 01
    20-08-2009 Lech Poznań
    1 - 0
    Club Brugge
    27-08-2009 Club Brugge
    1 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • Sion 02
    Fenerbahce 22
    20-08-2009 Sion
    0 - 2
    Fenerbahce
    27-08-2009 Fenerbahce
    2 - 2
    Sion
  •  
  • FK Sarajevo 11
    CFR Cluj 12
    20-08-2009 FK Sarajevo
    1 - 1
    CFR Cluj
    27-08-2009 CFR Cluj
    2 - 1
    FK Sarajevo
  •  
  • Partizan Belgrad 12
    MSK Zilina 10
    20-08-2009 Partizan Belgrad
    1 - 1
    MSK Zilina
    27-08-2009 MSK Zilina
    0 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FC Vaslui 20
    AEK Ateny 13
    20-08-2009 FC Vaslui
    2 - 1
    AEK Ateny
    27-08-2009 AEK Ateny
    3 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • FC Twente 30
    FK Karabach 10
    20-08-2009 FC Twente
    3 - 1
    FK Karabach
    27-08-2009 FK Karabach
    0 - 0
    FC Twente
  •  
  • Slavia Praga 31
    Crvena Zvezda Belgrad 02
    20-08-2009 Slavia Praga
    3 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    27-08-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Sivasspor 00
    Szachtar Donieck 32
    20-08-2009 Sivasspor
    0 - 3
    Szachtar Donieck
    25-08-2009 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Dinamo Bukareszt 03
    Slovan Liberec 30
    20-08-2009 Dinamo Bukareszt
    0 - 3
    Slovan Liberec
    27-08-2009 Slovan Liberec
    0 - 3
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Steaua Bukareszt 32
    St. Patrick's Athletic 01
    20-08-2009 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    St. Patrick's Athletic
    27-08-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Wiedeń 11
    Aston Villa 02
    20-08-2009 Rapid Wiedeń
    1 - 0
    Aston Villa
    27-08-2009 Aston Villa
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Metalurg Donieck 22
    Austria Wiedeń 23
    20-08-2009 Metalurg Donieck
    2 - 2
    Austria Wiedeń
    27-08-2009 Austria Wiedeń
    3 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • Sturm Graz 11
    Metalist Charków 10
    20-08-2009 Sturm Graz
    1 - 1
    Metalist Charków
    27-08-2009 Metalist Charków
    0 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • CSKA Sofia 02
    Dynamo Moskwa 01
    20-08-2009 CSKA Sofia
    0 - 0
    Dynamo Moskwa
    27-08-2009 Dynamo Moskwa
    1 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • NAC Breda 11
    Villarreal 36
    20-08-2009 NAC Breda
    1 - 3
    Villarreal
    27-08-2009 Villarreal
    6 - 1
    NAC Breda
  •  
  • PAOK Saloniki 10
    SC Heerenveen 10
    20-08-2009 PAOK Saloniki
    1 - 1
    SC Heerenveen
    27-08-2009 SC Heerenveen
    0 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • Guingamp 11
    Hamburger SV 53
    20-08-2009 Guingamp
    1 - 5
    Hamburger SV
    27-08-2009 Hamburger SV
    3 - 1
    Guingamp
  •  
  • Trabzonspor 11
    Toulouse 30
    20-08-2009 Trabzonspor
    1 - 3
    Toulouse
    27-08-2009 Toulouse
    0 - 1
    Trabzonspor
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 00
    PSV Eindhoven 11
    20-08-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 1
    PSV Eindhoven
    27-08-2009 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • BATE Borysów 04
    Liteks Łowecz 10
    20-08-2009 BATE Borysów
    0 - 1
    Liteks Łowecz
    27-08-2009 Liteks Łowecz
    0 - 4
    BATE Borysów
  •  
  • Teplice 11
    Hapoel Tel Awiw 21
    20-08-2009 Teplice
    1 - 2
    Hapoel Tel Awiw
    27-08-2009 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    Teplice
  •  
  • FK Baku 11
    FC Basel 35
    20-08-2009 FK Baku
    1 - 3
    FC Basel
    27-08-2009 FC Basel
    5 - 1
    FK Baku
  •  
  • MFK Košice 31
    AS Roma 37
    20-08-2009 MFK Košice
    3 - 3
    AS Roma
    27-08-2009 AS Roma
    7 - 1
    MFK Košice
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Barcelona FC Barcelona 38 99 31 6 1 98 24 74
W
W
W
W
W
2 Real Madryt Real Madryt 38 96 31 3 4 102 35 67
D
W
W
W
W
3 Valencia CF Valencia CF 38 71 21 8 9 59 40 19
W
L
W
W
W
4 Sevilla FC Sevilla FC 38 63 19 6 13 65 49 16
W
L
W
W
L
5 Mallorca Mallorca 38 62 18 8 12 59 44 15
W
L
L
W
D
6 Getafe Getafe 38 58 17 7 14 58 48 10
W
W
D
D
W
7 Villarreal Villarreal 38 56 16 8 14 58 57 1
D
W
L
L
W
8 Athletic Bilbao Athletic Bilbao 38 54 15 9 14 50 53 -3
W
L
D
L
D
9 Atletico Madryt Atletico Madryt 38 47 13 8 17 57 61 -4
L
D
W
L
W
10 Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna 38 47 13 8 17 35 49 -14
L
W
L
L
L
11 Espanyol Espanyol 38 44 11 11 16 29 46 -17
L
W
L
L
W
12 Osasuna Pampeluna Osasuna Pampeluna 38 43 11 10 17 37 46 -9
D
L
W
L
D
13 Almeria Almeria 38 42 10 12 16 43 55 -12
L
D
W
L
L
14 Real Saragossa Real Saragossa 38 41 10 11 17 46 64 -18
D
L
W
W
L
15 Sporting Gijon Sporting Gijon 38 40 9 13 16 36 51 -15
L
D
D
D
L
16 Racing Santander Racing Santander 38 39 9 12 17 42 59 -17
W
L
L
L
L
17 Malaga CF Malaga CF 38 37 7 16 15 42 48 -6
D
L
D
D
D
18 Valladolid Valladolid 38 36 7 15 16 37 62 -25
L
W
L
D
W
19 Tenerife Tenerife 38 36 9 9 20 40 74 -34
L
D
L
W
L
20 Xerez 38 34 8 10 20 38 66 -28
D
W
L
W
L

Valencia CF Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Najlepsi strzelcy Valencia CF
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 David Villa Villa
29
0.7
2 Juan Mata Mata
14
0.4
3 Nikola Zigic Zigic
11
0.5
4 David Silva Silva
10
0.3
5 Joaquin Joaquin
8
0.3
6 Pablo Hernandez Hernandez
8
0.3
7 Carlos Marchena Marchena
3
0.2
8 David Navarro Navarro
3
0.2
9 Miku Miku
3
0.6
10 Roberto Soldado Soldado
3
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 106 na mecz: 1.56
Straconych bramek 75 na mecz: 1.10
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 34
50.00%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 25
36.76%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.66
Wygranych meczów do zera (WTN) 19
27.94%
Przegranych meczów do zera (LTN) 9
13.24%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 5
7.35%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 5
7.35%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Valencia CF wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 12 14 6 0
Przegranych 8 5 3 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 7
21.9%
1-1 4
12.5%
2-2 4
12.5%
1-0 4
12.5%
3-1 3
9.4%
0-0 2
6.3%
4-1 2
6.3%
3-0 2
6.3%
2-1 1
3.1%
2-3 1
3.1%
3-2 1
3.1%
1-2 1
3.1%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics