Hatate vs Alfons Amade - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
41
Midfield
Japan Japan
Profil zawodnika
14
Midfield
Germany Germany
Statystyki Hatate, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szkocji Puchar Ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów World Cup Qualification Asia Klubowe mecze towarzyskie Puchar Azji Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alfons Amade, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Baraże Puchar Ligi Puchar Szkocji World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hatate
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 6 1 4 4642' 33 0 22 10 1 54 20 0 32 1688 81% 2
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 0 0 0 310' 2 0 1 1 0 1 0 0 3 0 0% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 1 0 0 249' 2 0 1 0 0 3 1 0 1 41 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 6 3 1 1 846' 6 0 4 3 1 10 4 0 9 296 87% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 19 2 0 2 2630' 19 0 13 5 0 31 11 0 17 1117 84% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 0 0 0 316' 2 0 1 1 0 3 1 0 0 127 77% 0
World Cup Qualification Asia Japonia 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 4 2 0 0 53 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 1 0 0 1 155' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 54 0% 0
2024/2025   43 11 0 10 5999' 43 0 28 3 0 92 26 0 42 2141 80% 4
Puchar Ligi Celtic Glasgow 4 0 0 1 531' 4 0 2 0 0 0 0 0 3 61 0% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 0 0 3 430' 3 0 2 0 0 0 0 0 3 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 27 10 0 4 3935' 27 0 20 2 0 72 20 0 27 1681 82% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 9 1 0 2 1103' 9 0 4 1 0 20 6 0 9 399 82% 0
2023/2024   17 3 1 4 2481' 17 0 14 1 0 36 14 0 21 705 71% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 12 3 1 4 1700' 12 0 9 1 0 33 12 0 19 637 71% 1
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 374' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 3 407' 3 0 3 3 2 0 2 68 74% 1
2022/2023   6 1 1 2 991' 6 0 6 0 0 12 2 0 10 246 82% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 166' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 5 1 1 2 825' 5 0 5 0 0 12 2 0 10 246 82% 0
2020/2021   1 176' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Japonii Kawasaki Frontale 1 176' 1 0 1 - - - - - - -
Statystyki Alfons Amade
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 1 0 1 4760' 34 0 24 4 0 7 1 0 26 867 11% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 17 0 0 1 2445' 17 0 13 2 0 6 1 0 20 724 0% 0
Baraże Dunfermline Athletic 3 0 0 0 412' 3 0 2 1 0 1 0 0 4 95 73% 0
Puchar Ligi Dunfermline Athletic 2 0 0 0 293' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Dunfermline Athletic 3 0 0 0 440' 3 0 2 0 0 0 0 0 1 18 0% 0
World Cup Qualification Africa Mozambik 8 1 0 0 1080' 8 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mozambik 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 30 87% 0
2024/2025   9 2 0 0 1190' 9 0 5 6 0 5 2 0 4 163 0% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Septemvri Sofia 9 2 0 0 1190' 9 0 5 6 0 5 2 0 4 163 0% 0
2023/2024   9 0 0 0 1164' 9 0 6 3 0 2 1 0 3 249 77% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oostende 9 0 0 0 1164' 9 0 6 3 0 2 1 0 3 249 77% 0
2022/2023   23 0 0 0 2065' 15 5 5 4 0 2 0 14 5 364 74% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 23 0 0 0 2065' 15 5 5 4 0 2 0 14 5 364 74% 0
2021/2022   19 2 0 0 1939' 13 6 5 8 1 6 3 19 7 448 76% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 19 2 0 0 1939' 13 6 5 8 1 6 3 19 7 448 76% 1
2020/2021   2 4 0 0 75' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 11 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hoffenheim 1 0 0 0 75' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 11 91% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   15 0 0 0 343' 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 15 0 0 0 343' 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   3 1 0 0 82' 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 100% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 2 82' 0 0 1 1 0 0 0 1 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2