Hatate vs Blair Spittal - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
41
Midfield
Japan Japan
Profil zawodnika
16
Midfield
183 cm
65 kg
30 lat (1995-12-19)
Scotland Scotland
Statystyki Hatate, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów Puchar Szkocji Puchar Ligi World Cup Qualification Asia Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Azji
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Blair Spittal, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hatate
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 6 1 4 4642' 33 0 22 10 1 54 20 0 32 1688 81% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 6 3 1 1 846' 6 0 4 3 1 10 4 0 9 296 87% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 19 2 0 2 2630' 19 0 13 5 0 31 11 0 17 1117 84% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 0 0 0 316' 2 0 1 1 0 3 1 0 0 127 77% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 0 0 0 310' 2 0 1 1 0 1 0 0 3 0 0% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 1 0 0 249' 2 0 1 0 0 3 1 0 1 41 76% 0
World Cup Qualification Asia Japonia 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 4 2 0 0 53 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 1 0 0 1 155' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 54 0% 0
2024/2025   43 11 0 10 5999' 43 0 28 3 0 92 26 0 42 2141 80% 4
Puchar Ligi Celtic Glasgow 4 0 0 1 531' 4 0 2 0 0 0 0 0 3 61 0% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 0 0 3 430' 3 0 2 0 0 0 0 0 3 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 27 10 0 4 3935' 27 0 20 2 0 72 20 0 27 1681 82% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 9 1 0 2 1103' 9 0 4 1 0 20 6 0 9 399 82% 0
2023/2024   17 3 1 4 2481' 17 0 14 1 0 36 14 0 21 705 71% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 12 3 1 4 1700' 12 0 9 1 0 33 12 0 19 637 71% 1
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 374' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 3 407' 3 0 3 3 2 0 2 68 74% 1
2022/2023   6 1 1 2 991' 6 0 6 0 0 12 2 0 10 246 82% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 5 1 1 2 825' 5 0 5 0 0 12 2 0 10 246 82% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 166' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   1 176' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Japonii Kawasaki Frontale 1 176' 1 0 1 - - - - - - -
Statystyki Blair Spittal
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 0 3 2084' 14 0 11 3 0 21 6 0 15 613 73% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 12 2 0 2 1904' 12 0 11 3 0 21 6 0 15 613 73% 0
Puchar Ligi Hearts 2 0 0 1 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   37 6 0 4 5021' 37 0 23 0 0 61 16 0 18 1553 77% 1
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 1 371' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Hearts 1 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 4 2 0 0 433' 4 0 1 0 0 7 2 0 2 216 80% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 30 4 0 3 4063' 30 0 19 0 0 54 14 0 16 1337 76% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   44 13 1 11 4327' 44 0 4 5 0 74 26 0 33 1584 67% 1
Puchar Szkocji Motherwell 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 9 1 11 3589' 37 0 3 5 0 74 26 0 33 1584 67% 1
Puchar Ligi Motherwell 5 2 0 0 558' 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   40 6 0 7 5239' 39 23 1 3 0 32 10 12 20 971 66% 7
Puchar Ligi Motherwell 2 0 0 0 316' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 6 0 7 4751' 36 20 1 2 0 32 10 12 20 971 66% 7
Puchar Szkocji Motherwell 1 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 5 0 3 3423' 27 8 7 6 0 26 14 16 20 850 65% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 34 5 0 3 3423' 27 8 7 6 0 26 14 16 20 850 65% 0
2020/2021   14 2 0 1 1592' 10 7 3 1 0 6 3 3 2 139 64% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 10 1 0 1 1196' 7 6 2 1 0 6 3 3 2 139 64% 1
Szkocja 3 Partick Thistle 4 1 0 0 396' 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   28 2 0 0 2027' 10 6 10 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 28 2 0 0 2027' 10 6 10 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   39 8 0 4 4182' 35 10 4 4 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Partick Thistle 36 7 0 4 3779' 33 8 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Partick Thistle 3 1 0 0 403' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 4 0 3 3831' 26 11 10 0 0 - - - - - - -
Baraże Partick Thistle 2 157' 1 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 36 4 0 3 3584' 24 11 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Partick Thistle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 5 0 3 3415' 27 8 6 4 0 - - - - - - -
Challenge Cup Dundee United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Baraże Dundee United 6 3 0 2 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dundee United 29 2 0 1 2605' 18 8 6 3 0 - - - - - - -
2015/2016   39 7 0 5 3800' 31 6 7 2 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 34 5 0 3 3319' 27 6 6 2 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 1 0 2 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 2 1 0 0 181' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   44 2 0 0 3052' 16 10 14 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 38 2 0 0 2495' 13 8 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 0 0 0 238' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 3 0 0 0 319' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 12 1 0 3150' 35 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Queen's Park 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 36 8 1 0 3150' 35 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   19 1 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 17 1 0 0 1260' 14 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Queen's Park 2 180' 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2