Christopher Trimmel vs Alexis Claude - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Defence
189 cm
80 kg
39 lat (1987-02-24)
Austria Austria
Profil zawodnika
20
Midfield
27 lat (1998-06-06)
France France
Statystyki Christopher Trimmel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexis Claude, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mistrzostwa Świata U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Trimmel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 3 3543' 26 0 17 8 0 6 1 0 9 750 68% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 22 0 0 3 3107' 22 0 16 8 0 5 1 0 9 679 68% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 256' 2 0 1 1 0 0 0 71 66% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Union Berlin 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 0 0 3 2432' 20 0 9 5 0 9 3 0 5 536 67% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 20 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 20 0 0 3 2432' 20 0 9 5 0 9 3 0 5 516 66% 1
2023/2024   22 0 0 3 2533' 20 1 9 3 1 7 5 0 4 664 68% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union Berlin 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 0 44 70% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 70% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 21 0 0 3 2443' 19 1 9 2 1 6 4 0 4 610 68% 3
2022/2023   49 0 0 6 3802' 31 4 10 4 0 10 3 12 8 564 66% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 9 0 0 0 914' 6 2 3 3 0 0 0 0 0 29 62% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 6 0 0 0 468' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 0 0 6 2330' 20 1 6 1 0 10 3 12 8 535 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   50 4 0 2 4449' 35 12 4 8 2 17 6 28 7 770 68% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 1 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 5 0 0 1 651' 4 2 1 0 0 1 1 0 0 34 56% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 10 1 0 1 616' 6 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 33 2 0 0 2931' 23 9 2 5 0 16 5 28 7 736 68% 0
Europa Conference League Union Berlin 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   39 1 0 9 3749' 32 9 2 10 0 4 2 23 9 822 74% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 1 0 9 3389' 30 8 1 9 0 4 2 22 8 774 73% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 5 73' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 287' 2 1 0 1 0 0 0 1 1 48 79% 0
2019/2020   36 0 0 8 3208' 34 1 1 6 0 4 3 32 18 606 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 4 254' 2 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 0 0 8 2954' 32 1 0 6 0 4 3 32 18 606 73% 1
2018/2019   36 0 0 7 3253' 35 1 0 10 0 1 0 5 0 75 71% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 0 0 6 2953' 32 1 0 9 0 1 0 2 0 61 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Carl Zeiss Jena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże Union Berlin 1 0 0 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 3 0 14 64% 0
2017/2018   35 1 0 9 3154' 34 1 0 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 274' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 1 0 9 2880' 32 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   35 0 0 5 3082' 33 1 0 4 0 10 3 22 28 684 61% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 0 0 5 3022' 33 1 0 4 0 10 3 22 28 684 61% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   30 1 0 3 2427' 20 3 6 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 29 1 0 3 2427' 20 3 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 0 0 1 2690' 29 1 0 8 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 31 0 0 1 2690' 29 1 0 8 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   44 5 0 0 3949' 41 1 3 11 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 10 1 0 0 900' 10 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 34 4 0 0 3049' 31 1 3 9 0 - - - - - - -
2012/2013   41 4 0 0 3587' 35 5 3 11 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 31 4 0 0 2832' 29 3 2 11 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 9 0 0 0 755' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   27 4 0 0 3225' 25 12 2 5 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 27 4 0 0 3225' 25 12 2 5 1 - - - - - - -
2010/2011   40 3 0 0 2862' 9 5 24 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 32 1 0 0 2081' 5 2 21 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 6 2 0 0 691' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 8 0 0 974' 8 4 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 4 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 31 5 0 0 794' 6 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   12 0 0 0 596' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 9 0 0 0 476' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wien (A) 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alexis Claude
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 5 1 5 3373' 26 0 14 3 0 72 27 0 42 739 85% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 8 100% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 26 5 1 5 3373' 26 0 14 3 0 71 26 0 42 731 84% 1
2024/2025   28 10 0 2 4062' 28 0 20 5 0 62 23 0 52 702 85% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 3 1 0 0 425' 3 0 2 0 0 3 1 0 10 73 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 25 9 0 2 3637' 25 0 18 4 0 59 22 0 42 629 85% 3
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Augsburg II 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   7 1 1 0 929' 6 1 4 2 0 23 9 0 16 288 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 5 0 0 0 655' 4 1 3 1 0 17 6 0 8 222 86% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 1 1 0 274' 2 0 1 1 0 6 3 0 8 66 88% 0
2022/2023   26 6 0 3 1909' 6 5 15 0 0 12 8 4 13 201 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 22 5 0 3 1701' 5 4 14 0 0 11 8 4 11 179 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 4 0 0 0 208' 1 1 1 0 0 1 0 0 2 22 86% 0
Europa Conference League Nice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   21 0 0 2 781' 0 0 11 1 0 4 1 3 5 96 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 82' 0 0 1 0 0 0 0 4 100% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 19 0 0 2 699' 0 0 10 1 0 4 1 3 5 92 88% 0
2020/2021   42 5 0 5 3650' 26 9 11 2 0 28 14 21 48 670 85% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 35 4 0 5 2942' 21 7 9 2 0 22 12 16 38 513 86% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 0 0 1 2 43 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 6 1 0 0 618' 4 2 2 0 0 6 2 4 8 114 82% 0
2019/2020   26 2 1 2 2854' 22 8 4 2 0 38 11 14 45 499 88% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 2 1 1 1 227' 1 1 1 0 0 2 1 1 3 32 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 22 1 0 1 2447' 19 7 3 2 0 36 10 13 42 467 88% 1
2018/2019   36 14 0 3 3975' 35 9 1 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 35 14 0 3 3907' 35 9 0 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 68' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   31 4 0 0 2234' 8 6 15 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 27 3 0 0 1848' 5 5 15 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 3 0 0 0 296' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2