Christopher Trimmel vs Cedric Zesiger - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Defence
189 cm
80 kg
39 lat (1987-02-24)
Austria Austria
Profil zawodnika
16
Defence
191 cm
80 kg
27 lat (1998-06-24)
Switzerland Switzerland
Statystyki Christopher Trimmel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cedric Zesiger, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Trimmel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 0 0 3 3388' 25 0 16 7 0 5 0 0 8 709 67% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 21 0 0 3 2952' 21 0 15 7 0 4 0 0 8 638 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 256' 2 0 1 1 0 0 0 71 66% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Union Berlin 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 0 0 3 2432' 20 0 9 5 0 9 3 0 5 536 67% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 20 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 20 0 0 3 2432' 20 0 9 5 0 9 3 0 5 516 66% 1
2023/2024   22 0 0 3 2533' 20 1 9 3 1 7 5 0 4 664 68% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 70% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 21 0 0 3 2443' 19 1 9 2 1 6 4 0 4 610 68% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union Berlin 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 0 44 70% 0
2022/2023   49 0 0 6 3802' 31 4 10 4 0 10 3 12 8 564 66% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 6 0 0 0 468' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 0 0 6 2330' 20 1 6 1 0 10 3 12 8 535 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 9 0 0 0 914' 6 2 3 3 0 0 0 0 0 29 62% 0
2021/2022   50 4 0 2 4449' 35 12 4 8 2 17 6 28 7 770 68% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 1 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 5 0 0 1 651' 4 2 1 0 0 1 1 0 0 34 56% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 10 1 0 1 616' 6 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 33 2 0 0 2931' 23 9 2 5 0 16 5 28 7 736 68% 0
Europa Conference League Union Berlin 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   39 1 0 9 3749' 32 9 2 10 0 4 2 23 9 822 74% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 1 0 9 3389' 30 8 1 9 0 4 2 22 8 774 73% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 5 73' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 287' 2 1 0 1 0 0 0 1 1 48 79% 0
2019/2020   36 0 0 8 3208' 34 1 1 6 0 4 3 32 18 606 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 4 254' 2 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 0 0 8 2954' 32 1 0 6 0 4 3 32 18 606 73% 1
2018/2019   36 0 0 7 3253' 35 1 0 10 0 1 0 5 0 75 71% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 0 0 6 2953' 32 1 0 9 0 1 0 2 0 61 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Carl Zeiss Jena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże Union Berlin 1 0 0 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 3 0 14 64% 0
2017/2018   35 1 0 9 3154' 34 1 0 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 274' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 1 0 9 2880' 32 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   35 0 0 5 3082' 33 1 0 4 0 10 3 22 28 684 61% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 0 0 5 3022' 33 1 0 4 0 10 3 22 28 684 61% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   30 1 0 3 2427' 20 3 6 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 29 1 0 3 2427' 20 3 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 0 0 1 2690' 29 1 0 8 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 31 0 0 1 2690' 29 1 0 8 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   44 5 0 0 3949' 41 1 3 11 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 10 1 0 0 900' 10 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 34 4 0 0 3049' 31 1 3 9 0 - - - - - - -
2012/2013   41 4 0 0 3587' 35 5 3 11 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 9 0 0 0 755' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 31 4 0 0 2832' 29 3 2 11 0 - - - - - - -
2011/2012   27 4 0 0 3225' 25 12 2 5 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 27 4 0 0 3225' 25 12 2 5 1 - - - - - - -
2010/2011   40 3 0 0 2862' 9 5 24 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 32 1 0 0 2081' 5 2 21 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 6 2 0 0 691' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 8 0 0 974' 8 4 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 4 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 31 5 0 0 794' 6 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   12 0 0 0 596' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wien (A) 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 9 0 0 0 476' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Cedric Zesiger
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 1 2066' 21 0 3 8 0 13 4 0 19 1120 83% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 19 0 0 1 1886' 19 0 3 7 0 11 3 0 16 878 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 2 110 84% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwajcaria 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 132 95% 0
2024/2025   22 0 0 2 2249' 22 0 4 11 1 13 3 0 12 860 81% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 89 89% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 16 0 0 2 1709' 16 0 4 7 1 10 2 0 7 545 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 5 0 0 0 450' 5 0 0 4 0 2 1 0 5 226 82% 0
2023/2024   20 0 0 0 2089' 20 0 4 5 0 16 2 0 12 1299 70% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 18 0 0 0 1879' 18 0 4 5 0 16 2 0 10 1085 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 2 210' 2 0 0 0 0 0 2 214 53% 0
2022/2023   34 2 0 1 3222' 34 2 0 13 1 14 3 21 15 1662 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 30 2 0 0 2774' 30 1 0 11 1 14 3 21 15 1662 85% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 4 0 0 1 448' 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   35 1 0 1 2438' 24 1 3 9 0 9 2 21 11 722 76% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 11 1 0 0 630' 6 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 22 0 0 1 1808' 18 1 2 8 0 9 2 21 11 722 76% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   45 0 0 2 3078' 29 1 6 10 2 15 6 30 21 1215 81% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 32 0 0 2 2512' 24 1 4 9 2 15 6 20 14 1015 82% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 10 0 0 0 566' 5 0 2 1 0 0 0 10 7 200 73% 0
2019/2020   44 2 0 1 3059' 28 2 6 8 1 4 2 6 7 234 76% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 4 305' 2 0 2 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 32 2 0 0 2072' 19 1 4 6 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 6 0 0 1 450' 5 0 0 1 0 3 1 3 5 166 74% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 2 0 0 0 232' 2 1 0 1 0 1 1 3 2 68 81% 0
2018/2019   34 1 0 1 1782' 15 1 6 7 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 34 1 0 1 1782' 15 1 6 7 0 - - - - - - -
2017/2018   37 1 0 0 1802' 19 1 0 8 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 34 1 0 0 1682' 18 1 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 0 0 0 1170' 13 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 16 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   28 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 28 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2