Alan Keane vs Adam Matthews - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Defence
178 cm
70 kg
41 lat (1984-09-23)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
2
Defence
178 cm
71 kg
34 lat (1992-01-13)
Wales Wales
Statystyki Alan Keane, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga irlandzka Puchar Irlandii Puchar Ligi Irlandzkiej Setanta Sports Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Adam Matthews, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga irlandzka Puchar Irlandii Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alan Keane
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   10 0 0 0 570' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Dundalk 5 0 0 0 540' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Irlandii Puchar Irlandii Puchar Irlandii Dundalk 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   4 2 0 0 177' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sligo Rovers 4 2 0 0 177' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 72' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sligo Rovers 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sligo Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sligo Rovers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vllaznia Szkodra 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Adam Matthews
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 1 2334' 21 0 8 2 0 2 0 0 1 370 44% 0
Europa Conference League Shamrock Rovers 3 0 0 1 374' 3 0 2 1 0 0 0 0 1 72 86% 0
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Shamrock Rovers 16 0 0 0 1780' 16 0 6 1 0 0 0 0 0 122 84% 0
Puchar Irlandii Puchar Irlandii Puchar Irlandii Shamrock Rovers 2 180' 2 0 0 2 0 0 0 176 0% 0
2024/2025   - - - - - - -
2023/2024   34 1 0 0 3597' 34 0 9 5 0 0 0 0 1 39 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Omonia Nikozja 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Omonia Nikozja 28 1 0 0 2931' 28 0 7 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Doxa Katokopia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Super Cup Omonia Nikozja 1 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Omonia Nikozja 4 0 0 0 406' 4 0 1 1 0 0 0 0 1 39 0% 0
2022/2023   35 0 0 0 3144' 27 6 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Omonia Nikozja 7 0 0 0 750' 6 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Omonia Nikozja 28 0 0 0 2394' 21 4 5 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Omonia Nikozja ' 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   35 0 0 2 3047' 30 5 0 1 0 1 0 9 11 814 80% 0
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 2 0 0 0 276' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 33 0 0 2 2771' 28 4 0 1 0 1 0 9 11 814 80% 0
2020/2021   34 0 0 2 2632' 24 2 5 0 0 0 0 4 12 724 79% 1
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 32 0 0 2 2452' 22 2 5 0 0 0 0 4 12 724 79% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 0 0 1 2610' 28 0 1 4 0 4 0 12 4 682 80% 1
Championship Championship Championship Charlton Athletic 32 0 0 1 2610' 28 0 1 4 0 4 0 12 4 682 80% 1
2018/2019   38 1 0 4 2695' 26 4 3 4 0 0 0 0 0 39 77% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 33 1 0 4 2245' 21 4 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 39 77% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2017/2018   46 1 0 2 3219' 29 2 9 0 0 3 2 7 21 717 80% 0
Championship Championship Championship Sunderland 42 1 0 2 2859' 25 2 9 0 0 3 2 7 21 717 80% 0
Championship Championship Championship Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   19 0 0 1 1646' 13 7 1 1 0 1 0 1 2 224 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bristol City 2 0 0 0 290' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bristol City 16 0 0 1 1356' 11 5 1 1 0 1 0 1 2 224 81% 0
2015/2016   16 0 0 2 1218' 9 5 1 0 0 0 0 0 0 13 92% 0
Championship Championship Championship Bristol City 9 0 0 2 1106' 9 4 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 0 0 0 58' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 6 54' 0 0 1 0 0 0 0 13 92% 0
2014/2015   46 1 0 1 4216' 31 12 10 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 29 1 0 0 3072' 24 10 5 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 6 0 0 1 577' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 175' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 5 308' 2 0 2 - - - - - - -
Euro Euro Euro Walia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 84' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 3210' 24 12 5 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 7 0 0 0 569' 3 2 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 23 1 0 0 2537' 21 10 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 1 104' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   44 3 0 0 3374' 27 8 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 23 2 0 0 2272' 19 5 3 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 5 0 0 0 395' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 12 0 0 0 617' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   41 0 0 0 3161' 31 2 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 5 440' 4 0 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 32 0 0 0 2541' 25 2 2 0 0 - - - - - - -
2010/2011   33 0 0 0 689' 2 0 9 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 105' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 29 0 0 0 543' 2 0 7 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Walia 3 41' 0 0 1 - - - - - - -
2009/2010   45 1 0 0 2626' 25 6 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 43 1 0 0 2536' 24 6 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2