Zabaco Tomé vs Desai - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Spain Spain
Profil zawodnika
17
Defence
India India
Statystyki Zabaco Tomé, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Desai, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Zabaco Tomé
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 0 633' 6 0 2 1 0 3 0 0 5 224 77% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 6 0 0 0 633' 6 0 2 1 0 3 0 0 5 224 77% 0
2024/2025   22 0 0 1 1980' 22 0 0 4 0 14 3 0 3 724 71% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 22 0 0 1 1980' 22 0 0 4 0 14 3 0 3 724 71% 1
2023/2024   20 1 0 1 1895' 20 0 2 1 0 11 4 0 4 600 73% 3
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 20 1 0 1 1895' 20 0 2 1 0 11 4 0 4 600 73% 3
2022/2023   1 149' 1 0 1 0 0 0 0 24 79% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Burgos CF 1 149' 1 0 1 0 0 0 0 24 79% 0
Statystyki Desai
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 1 1595' 11 0 8 2 0 3 0 0 0 344 86% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 11 0 0 1 1595' 11 0 8 2 0 3 0 0 0 344 86% 2
2024/2025   7 0 0 0 676' 7 0 1 3 0 1 0 0 3 280 74% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 7 0 0 0 676' 7 0 1 3 0 1 0 0 3 280 74% 1
2023/2024   13 0 0 1 1336' 13 0 3 0 0 3 2 0 3 406 77% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 13 0 0 1 1336' 13 0 3 0 0 3 2 0 3 406 77% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2