Desai vs Bhutia - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Defence
India India
Profil zawodnika
25
Midfield
India India
Statystyki Desai, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bhutia, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Desai
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 0 1428' 10 0 7 2 0 3 0 0 0 332 86% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 10 0 0 0 1428' 10 0 7 2 0 3 0 0 0 332 86% 2
2024/2025   7 0 0 0 676' 7 0 1 3 0 1 0 0 3 280 74% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 7 0 0 0 676' 7 0 1 3 0 1 0 0 3 280 74% 1
2023/2024   13 0 0 1 1336' 13 0 3 0 0 3 2 0 3 406 77% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 13 0 0 1 1336' 13 0 3 0 0 3 2 0 3 406 77% 0
Statystyki Bhutia
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 0 0 341' 2 0 2 0 0 2 1 0 1 73 85% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Bengaluru FC 2 1 0 0 341' 2 0 2 0 0 2 1 0 1 73 85% 1
2024/2025   7 0 0 2 942' 7 0 4 1 0 2 0 0 4 213 75% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Bengaluru FC 7 0 0 2 942' 7 0 4 1 0 2 0 0 4 213 75% 0
2023/2024   8 0 0 0 1091' 8 0 5 0 0 3 1 0 1 245 76% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Bengaluru FC 8 0 0 0 1091' 8 0 5 0 0 3 1 0 1 245 76% 1
2022/2023   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2