Watanabe vs Simon Graves - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Japan Japan
Profil zawodnika
28
Defence
Denmark Denmark
Statystyki Watanabe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Liga Europy World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Azji
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Simon Graves, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Watanabe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 5 0 0 4525' 46 0 6 2 0 37 19 0 20 2560 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 4 4 0 1 103 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 90 93% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 31 2 0 0 2997' 31 0 3 1 0 24 11 0 16 1809 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 2 0 3 280 88% 0
World Cup Qualification Asia Japonia 1 0 0 0 160' 1 0 1 0 0 3 0 0 0 136 94% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 2 1 0 0 94 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Feyenoord Rotterdam 2 288' 2 0 2 0 0 0 0 48 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Gent 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   49 3 0 3 4523' 49 0 1 7 0 38 12 0 18 2393 87% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 36 2 0 2 3323' 36 0 1 4 0 30 9 0 15 1909 86% 0
Europa Conference League Gent 13 1 0 1 1200' 13 0 0 3 0 8 3 0 3 484 90% 0
2023/2024   49 3 0 3 4487' 49 0 1 1 0 26 8 0 21 2509 76% 1
Europa Conference League Gent 14 1 0 0 1260' 14 0 0 0 0 3 0 0 2 453 85% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 35 2 0 3 3227' 35 0 1 1 0 23 8 0 19 2056 74% 1
Statystyki Simon Graves
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 0 0 2 2981' 31 0 3 6 0 9 2 0 19 1702 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 29 0 0 2 2801' 29 0 3 5 0 9 2 0 19 1632 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 70 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PEC Zwolle 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 0 0 0 2861' 27 0 6 1 0 7 4 0 16 1502 87% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 27 0 0 0 2861' 27 0 6 1 0 7 4 0 16 1502 87% 1
2023/2024   11 1 0 1 1102' 11 0 2 3 0 2 1 0 13 622 79% 0
Serie B Serie B Serie B Palermo 11 1 0 1 1102' 11 0 2 3 0 2 1 0 13 622 79% 0
2022/2023   26 1 0 0 2285' 19 7 3 2 0 6 4 9 7 704 84% 0
Serie B Serie B Serie B Palermo 9 0 0 0 529' 4 2 1 0 0 0 0 1 1 109 86% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 16 1 0 0 1666' 14 5 2 2 0 6 4 8 6 595 83% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   22 1 0 1 2117' 20 4 1 4 1 5 1 12 15 871 81% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 21 0 0 1 2117' 20 4 1 4 1 5 1 12 15 871 81% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Randers FC 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 0 0 0 2883' 25 6 3 4 0 4 1 19 12 983 79% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 3 0 0 0 320' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 30 0 0 0 2563' 23 5 2 4 0 4 1 19 12 983 79% 0
2019/2020   20 0 0 1 1100' 7 3 4 1 0 4 1 4 2 209 80% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 20 0 0 1 1100' 7 3 4 1 0 4 1 4 2 209 80% 0
2018/2019   15 339' 1 0 3 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 15 339' 1 0 3 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2