Simon Graves vs Beelen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Defence
Denmark Denmark
Profil zawodnika
3
Defence
Netherlands Netherlands
Statystyki Simon Graves, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Beelen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Simon Graves
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 0 0 2 2981' 31 0 3 6 0 9 2 0 19 1702 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 29 0 0 2 2801' 29 0 3 5 0 9 2 0 19 1632 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 70 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PEC Zwolle 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 0 0 0 2861' 27 0 6 1 0 7 4 0 16 1502 87% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 27 0 0 0 2861' 27 0 6 1 0 7 4 0 16 1502 87% 1
2023/2024   11 1 0 1 1102' 11 0 2 3 0 2 1 0 13 622 79% 0
Serie B Serie B Serie B Palermo 11 1 0 1 1102' 11 0 2 3 0 2 1 0 13 622 79% 0
2022/2023   26 1 0 0 2285' 19 7 3 2 0 6 4 9 7 704 84% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Palermo 9 0 0 0 529' 4 2 1 0 0 0 0 1 1 109 86% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 16 1 0 0 1666' 14 5 2 2 0 6 4 8 6 595 83% 0
2021/2022   22 1 0 1 2117' 20 4 1 4 1 5 1 12 15 871 81% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 21 0 0 1 2117' 20 4 1 4 1 5 1 12 15 871 81% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Randers FC 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 0 0 0 2883' 25 6 3 4 0 4 1 19 12 983 79% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 30 0 0 0 2563' 23 5 2 4 0 4 1 19 12 983 79% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 3 0 0 0 320' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   20 0 0 1 1100' 7 3 4 1 0 4 1 4 2 209 80% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 20 0 0 1 1100' 7 3 4 1 0 4 1 4 2 209 80% 0
2018/2019   15 339' 1 0 3 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 15 339' 1 0 3 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Beelen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 350' 3 0 2 1 0 0 1 32 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Feyenoord Rotterdam 1 136' 1 0 1 1 0 0 1 32 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Feyenoord Rotterdam 1 124' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   32 1 0 1 3166' 32 0 4 1 0 13 4 0 10 2222 88% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 8 0 0 0 720' 8 0 0 0 0 2 1 0 0 458 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Feyenoord Rotterdam 1 120' 1 0 0 1 0 0 1 36 75% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 217 61% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 20 1 0 1 2056' 20 0 4 1 0 10 3 0 9 1511 91% 2
2023/2024   19 0 0 0 2132' 19 0 6 2 0 6 3 0 6 1532 86% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 198 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 1 169' 1 0 1 0 0 0 0 56 93% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 119 92% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 14 0 0 0 1573' 14 0 5 1 0 6 3 0 6 1159 84% 1
2022/2023   3 270' 3 0 0 8 0 0 3 199 84% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska PEC Zwolle 3 270' 3 0 0 8 0 0 3 199 84% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2