Watanabe vs Gernot Trauner - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Japan Japan
Profil zawodnika
18
Defence
182 cm
80 kg
34 lat (1992-03-25)
Austria Austria
Statystyki Watanabe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Liga Europy World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Azji
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gernot Trauner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Watanabe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 5 0 0 4525' 46 0 6 2 0 37 19 0 20 2560 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 4 4 0 1 103 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 90 93% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 31 2 0 0 2997' 31 0 3 1 0 24 11 0 16 1809 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 2 0 3 280 88% 0
World Cup Qualification Asia Japonia 1 0 0 0 160' 1 0 1 0 0 3 0 0 0 136 94% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 2 1 0 0 94 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Feyenoord Rotterdam 2 288' 2 0 2 0 0 0 0 48 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Gent 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   49 3 0 3 4523' 49 0 1 7 0 38 12 0 18 2393 87% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 36 2 0 2 3323' 36 0 1 4 0 30 9 0 15 1909 86% 0
Europa Conference League Gent 13 1 0 1 1200' 13 0 0 3 0 8 3 0 3 484 90% 0
2023/2024   49 3 0 3 4487' 49 0 1 1 0 26 8 0 21 2509 76% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 35 2 0 3 3227' 35 0 1 1 0 23 8 0 19 2056 74% 1
Europa Conference League Gent 14 1 0 0 1260' 14 0 0 0 0 3 0 0 2 453 85% 0
Statystyki Gernot Trauner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 490' 4 0 2 0 0 0 0 0 3 112 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 4 0 0 0 490' 4 0 2 0 0 0 0 0 3 112 84% 0
2024/2025   26 1 0 2 3044' 26 0 10 8 1 23 5 0 11 1790 90% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 7 1 0 1 701' 7 0 1 2 0 7 2 0 1 467 89% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 3 0 0 0 410' 3 0 2 0 1 1 0 0 1 191 95% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 16 0 0 1 1933' 16 0 7 6 0 15 3 0 9 1132 90% 0
2023/2024   23 1 0 2 2632' 22 0 10 1 0 16 5 0 10 1683 89% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 4 0 0 0 407' 3 0 2 0 0 2 0 0 3 303 94% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 16 1 0 2 1924' 16 0 7 1 0 12 4 0 6 1218 87% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 3 0 0 0 301' 3 0 1 0 0 2 1 0 1 162 92% 1
2022/2023   39 0 0 0 3281' 31 3 3 4 0 7 1 15 4 1282 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 10 0 0 0 1003' 9 1 1 0 0 0 0 3 1 221 88% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 6 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 21 0 0 0 1762' 18 1 1 4 0 7 1 11 3 1009 88% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 0 0 1 0 52 88% 0
2021/2022   37 0 0 1 3346' 34 4 0 1 0 14 4 20 10 1982 89% 0
Europa Conference League Feyenoord Rotterdam 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 3 0 0 0 262' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 32 0 0 1 2904' 30 3 0 0 0 14 4 20 10 1982 89% 0
2020/2021   40 5 0 4 3531' 38 0 1 8 2 22 8 51 36 1674 73% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 6 1 0 0 540' 6 0 0 0 1 2 0 9 4 173 71% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 29 4 0 4 2610' 29 0 0 7 1 20 8 42 32 1501 73% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 2 81' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   44 6 0 3 4154' 44 3 0 12 1 37 13 55 51 1448 72% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 28 3 0 2 2714' 28 3 0 7 0 30 11 36 41 1146 72% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 9 1 0 1 810' 9 0 0 2 0 5 2 14 8 249 73% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów LASK Linz 4 1 0 0 360' 4 0 0 3 1 2 0 5 2 53 57% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 5 0 1 3180' 35 0 0 11 0 19 8 36 23 1197 79% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 29 4 0 1 2520' 28 0 0 10 0 19 8 36 23 1197 79% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   32 1 0 0 2880' 32 0 0 6 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 31 1 0 0 2790' 31 0 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   15 0 0 0 866' 8 0 2 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 15 0 0 0 866' 8 0 2 2 0 - - - - - - -
2015/2016   30 4 0 0 2910' 29 3 1 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 29 4 0 0 2820' 28 3 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   30 1 0 0 2629' 27 1 2 6 3 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 30 1 0 0 2629' 27 1 2 6 3 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 2028' 19 2 3 4 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 22 0 0 0 1852' 18 1 3 4 1 - - - - - - -
2012/2013   20 0 0 0 1404' 10 2 5 1 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 19 0 0 0 1374' 10 2 5 1 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   18 0 0 0 1034' 6 2 5 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 18 0 0 0 1034' 6 2 5 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2