Walter Benitez vs Trafford - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
44
Goalkeeper
191 cm
81 kg
33 lat (1993-03-19)
Argentina Argentina
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
England England
Statystyki Walter Benitez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Mecz o Tarczę Wspólnoty Carabao Cup Premier League Europa Conference League Puchar Anglii World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Liga argentyńska Puchar Argentyny
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Trafford, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Anglii Carabao Cup Premier League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Walter Benitez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 900' 9 0 0 0 0 0 1 183 73% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 330' 3 0 0 0 0 0 0 71 65% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 27 67% 0
Europa Conference League Crystal Palace 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 63 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 22 86% 0
2024/2025   46 0 0 0 4246' 46 0 1 3 0 0 0 0 6 1613 83% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 27 89% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 34 3106' 34 0 1 0 0 0 2 1174 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 11 0 0 0 1020' 11 0 0 2 0 0 0 0 4 412 78% 0
2023/2024   46 0 0 0 4225' 46 0 1 1 0 0 0 0 8 1312 74% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 12 1080' 12 0 0 0 0 0 2 355 60% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 33 0 0 0 3055' 33 0 1 1 0 0 0 0 6 928 79% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 29 79% 0
2022/2023   44 0 0 0 3750' 41 0 0 2 0 0 0 0 1 655 70% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 30 0 0 0 2700' 30 0 0 2 0 0 0 0 1 637 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 630' 7 0 0 0 0 0 0 18 72% 0
2021/2022   42 0 0 0 3540' 39 0 0 3 0 0 0 0 5 838 71% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 3420' 38 0 0 2 0 0 0 0 5 838 71% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   46 0 0 0 4050' 45 0 0 3 0 0 0 1 4 967 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 3420' 38 0 0 3 0 0 0 1 3 779 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 24 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 6 450' 5 0 0 0 0 0 1 164 82% 0
2019/2020   30 2610' 29 0 0 0 0 0 2 519 84% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 26 2340' 26 0 0 0 0 0 2 519 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   41 0 0 0 3450' 38 0 0 1 0 0 0 0 4 707 78% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 3150' 35 0 0 1 0 0 0 0 4 707 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   53 0 0 0 3000' 33 0 0 3 0 0 0 0 2 641 70% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 2520' 28 0 0 3 0 0 0 0 2 584 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 8 360' 4 0 0 0 0 0 0 57 70% 0
2016/2017   33 506' 5 0 1 0 0 0 0 69 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 90' 1 0 0 0 0 0 0 16 50% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 28 236' 2 0 1 0 0 0 0 53 89% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   16 618' 6 0 1 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Quilmes 16 618' 6 0 1 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Quilmes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Trafford
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1576' 17 0 1 0 0 0 3 428 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 17 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 450' 5 0 0 0 0 0 1 102 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 6 540' 6 0 0 0 0 0 1 156 69% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 3 270' 3 0 0 0 0 0 1 107 72% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 26 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Manchester City 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 20 0% 0
2024/2025   45 0 0 0 4050' 45 0 0 8 0 0 0 0 4 1542 71% 0
Championship Championship Championship Burnley 45 0 0 0 4050' 45 0 0 8 0 0 0 0 4 1542 71% 0
2023/2024   37 0 0 0 3240' 36 0 0 3 0 0 0 0 8 1593 53% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 29 0 0 0 2520' 28 0 0 2 0 0 0 0 5 1347 63% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 8 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 3 246 0% 0
2022/2023   2 180' 2 0 0 0 0 0 1 71 79% 0
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 71 79% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2