Walter Benitez vs Marcus Bettinelli - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
44
Goalkeeper
191 cm
81 kg
33 lat (1993-03-19)
Argentina Argentina
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
194 cm
81 kg
33 lat (1992-05-24)
England England
Statystyki Walter Benitez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Europa Conference League Puchar Anglii Mecz o Tarczę Wspólnoty Carabao Cup World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Liga argentyńska Puchar Argentyny
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Walter Benitez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 900' 9 0 0 0 0 0 1 183 73% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 27 67% 0
Europa Conference League Crystal Palace 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 63 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 22 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 330' 3 0 0 0 0 0 0 71 65% 0
2024/2025   46 0 0 0 4246' 46 0 1 3 0 0 0 0 6 1613 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 34 3106' 34 0 1 0 0 0 2 1174 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 11 0 0 0 1020' 11 0 0 2 0 0 0 0 4 412 78% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 27 89% 0
2023/2024   46 0 0 0 4225' 46 0 1 1 0 0 0 0 8 1312 74% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 33 0 0 0 3055' 33 0 1 1 0 0 0 0 6 928 79% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 29 79% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 12 1080' 12 0 0 0 0 0 2 355 60% 0
2022/2023   44 0 0 0 3750' 41 0 0 2 0 0 0 0 1 655 70% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 30 0 0 0 2700' 30 0 0 2 0 0 0 0 1 637 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 630' 7 0 0 0 0 0 0 18 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   42 0 0 0 3540' 39 0 0 3 0 0 0 0 5 838 71% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 3420' 38 0 0 2 0 0 0 0 5 838 71% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   46 0 0 0 4050' 45 0 0 3 0 0 0 1 4 967 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 24 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 6 450' 5 0 0 0 0 0 1 164 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 3420' 38 0 0 3 0 0 0 1 3 779 79% 0
2019/2020   30 2610' 29 0 0 0 0 0 2 519 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 26 2340' 26 0 0 0 0 0 2 519 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   41 0 0 0 3450' 38 0 0 1 0 0 0 0 4 707 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 3150' 35 0 0 1 0 0 0 0 4 707 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   53 0 0 0 3000' 33 0 0 3 0 0 0 0 2 641 70% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 38 0 0 0 2520' 28 0 0 3 0 0 0 0 2 584 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 8 360' 4 0 0 0 0 0 0 57 70% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 506' 5 0 1 0 0 0 0 69 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 28 236' 2 0 1 0 0 0 0 53 89% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 90' 1 0 0 0 0 0 0 16 50% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   16 618' 6 0 1 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Quilmes 16 618' 6 0 1 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Quilmes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Marcus Bettinelli
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   - - - - - - -
2024/2025   - - - - - - -
2023/2024   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   27 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 17 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   23 120' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 5 60' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   47 0 0 0 3780' 42 0 0 3 0 0 0 0 4 939 34% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 46 0 0 0 3690' 41 0 0 3 0 0 0 0 4 939 34% 0
2019/2020   50 0 0 0 1219' 13 0 1 3 0 0 0 1 6 311 77% 0
Championship Championship Championship Fulham 48 0 0 0 1219' 13 0 1 3 0 0 0 1 6 311 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   26 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 2 154 66% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 26 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 22 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 0 0 0 1 128 62% 0
2017/2018   47 0 0 0 2700' 30 0 0 6 0 0 0 0 9 355 69% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 46 0 0 0 2610' 29 0 0 6 0 0 0 0 9 355 69% 0
2016/2017   50 0 0 0 1020' 11 0 0 1 0 0 0 0 1 247 66% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 45 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 1 247 66% 0
2015/2016   14 0 0 0 1125' 12 1 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 13 0 0 0 1035' 11 1 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   52 0 0 0 4080' 45 0 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 45 0 0 0 3510' 39 0 0 2 1 - - - - - - -
2013/2014   43 0 0 0 3510' 39 0 0 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Accrington Stanley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Accrington Stanley 39 0 0 0 3510' 39 0 0 4 0 - - - - - - -
2012/2013   35 3150' 35 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dartford 35 3150' 35 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2