Vincent Marcel vs Goujon - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
29 lat (1997-04-09)
France France
Profil zawodnika
23
Defence
France France
Statystyki Vincent Marcel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Toulon Tournament 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Goujon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Trzecia liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vincent Marcel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 0 0 1 2372' 20 0 8 10 2 19 5 0 43 587 8% 1
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Villefranche Beaujolais 20 0 0 1 2372' 20 0 8 10 2 19 5 0 43 587 8% 1
2024/2025   22 1 0 1 3099' 22 0 15 7 0 15 3 0 25 196 0% 1
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 22 1 0 1 3099' 22 0 15 7 0 15 3 0 25 196 0% 1
2023/2024   2 2 0 2 303' 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Orleans 2 2 0 2 303' 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   27 2 0 3 3216' 23 9 7 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Hebar 27 2 0 3 3216' 23 9 7 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   25 3 0 1 2750' 15 13 9 3 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Łokomotiw Płowdiw 23 2 0 1 2618' 15 13 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Łokomotiw Płowdiw 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Łokomotiw Płowdiw 2 132' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   13 0 0 0 714' 2 2 6 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 12 0 0 0 714' 2 2 6 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   9 1 0 0 359' 0 0 5 0 0 0 0 1 1 20 80% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 4 1 0 0 225' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 5 134' 0 0 2 0 0 1 1 20 80% 1
2016/2017   26 0 0 0 1097' 5 4 5 1 0 1 0 9 3 169 38% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 21 0 0 0 698' 3 3 3 0 0 1 0 9 3 169 38% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 0 0 0 159' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Statystyki Goujon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 3 0 1 2639' 26 0 5 9 0 26 8 0 26 769 9% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Concarneau 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 33 73% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Concarneau 25 1 0 1 2549' 25 0 5 9 0 25 8 0 25 736 6% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Concarneau 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   23 2 0 2 2639' 23 0 8 10 1 16 5 0 7 546 0% 3
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Orleans 23 2 0 2 2639' 23 0 8 10 1 16 5 0 7 546 0% 3
2023/2024   13 2 0 1 1300' 13 0 2 9 1 5 1 0 1 59 71% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Orleans 11 2 0 1 1050' 11 0 1 9 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Orleans 2 250' 2 0 1 5 1 0 1 59 71% 0
2022/2023   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2