Umar Sadiq vs Sergio Camello - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Forward
185 cm
29 lat (1997-02-02)
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
10
Midfield
Spain Spain
Statystyki Umar Sadiq, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Puchar Ligi Champions cup Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sergio Camello, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada EURO U-21 Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Umar Sadiq
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 7 1 4 1761' 13 0 9 6 0 38 14 0 20 219 65% 23
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 1 1 2 168' 1 0 1 1 0 6 3 0 2 20 30% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 2 0 0 303' 2 0 2 0 0 4 2 0 0 28 71% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 0 0 0 292' 2 0 2 1 0 4 0 0 2 22 68% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 8 4 0 2 998' 8 0 4 3 0 24 9 0 16 149 68% 13
World Cup Qualification Africa Nigeria 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 6 0 1 2272' 16 0 12 7 0 37 13 0 19 294 72% 26
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 0 0 0 309' 2 0 2 1 0 5 0 0 1 44 59% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 9 5 0 0 1278' 9 0 7 4 0 20 7 0 16 171 73% 13
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 120' 1 0 0 2 0 0 0 15 93% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 1 0 0 339' 2 0 2 2 0 7 4 0 0 44 73% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 2 0 0 1 226' 2 0 1 0 0 3 2 0 2 20 85% 1
2023/2024   18 3 0 1 2286' 14 3 12 4 0 41 13 0 22 222 69% 32
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Sociedad 2 0 0 0 230' 1 1 1 0 0 1 1 0 1 19 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 15 3 0 1 1888' 12 2 10 4 0 33 10 0 19 178 69% 27
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 0 168' 1 0 1 0 0 7 2 0 2 25 64% 4
2022/2023   8 3 0 0 939' 6 5 2 1 0 7 4 9 3 41 71% 11
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 3 2 0 0 422' 3 2 0 1 0 6 3 8 2 33 64% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 1 0 0 174' 1 1 1 0 0 1 1 1 1 8 100% 4
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 2 0 0 0 207' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 19 0 9 4339' 34 14 2 6 0 82 39 54 44 526 66% 62
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 36 18 0 9 4339' 34 14 2 6 0 82 39 54 44 526 66% 62
2020/2021   44 28 3 4 4894' 38 12 6 10 2 68 40 66 53 454 73% 30
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Partizan Belgrad 6 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 2 0 0 99' 0 0 1 0 0 3 3 3 3 12 75% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Partizan Belgrad 3 0 0 0 408' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 40 20 2 4 4387' 35 11 5 9 2 65 37 63 50 442 73% 26
2019/2022   2 88' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Nigeria 2 88' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   12 17 1 2 1670' 12 8 0 1 0 17 7 13 15 85 76% 9
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Partizan Belgrad 12 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Partizan Belgrad 12 5 0 2 1670' 12 8 0 1 0 17 7 13 15 85 76% 9
2018/2019   28 3 0 2 2041' 16 4 4 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 6 88' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 4 77' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Serie B Serie B Serie B Perugia 18 3 0 2 1876' 16 4 2 4 1 - - - - - - -
2017/2018   28 5 1 1 1461' 9 3 6 2 0 23 11 21 27 104 71% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Torino 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 13 5 1 1 1145' 6 2 6 2 0 20 10 10 18 79 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Torino 14 0 0 0 316' 3 1 0 0 0 3 1 11 9 25 56% 6
2016/2017   26 0 0 1 500' 1 1 6 2 0 5 4 11 5 60 75% 3
Serie A Serie A Serie A Bologna 24 0 0 1 500' 1 1 6 2 0 5 4 11 5 60 75% 3
Serie A Serie A Serie A AS Roma 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   25 2 0 0 683' 2 2 4 0 0 4 3 8 8 37 70% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 24 2 0 0 653' 2 2 4 0 0 4 3 8 8 37 70% 5
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Spezia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Sergio Camello
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 6 0 4 2324' 17 0 12 4 1 51 17 0 22 414 81% 8
Europa Conference League Rayo Vallecano 7 2 0 1 897' 7 0 4 2 0 24 6 0 5 180 81% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 1 0 2 398' 3 0 2 0 0 7 1 0 4 56 79% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 7 3 0 0 1029' 7 0 6 2 1 20 10 0 13 178 82% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   15 3 0 2 2336' 15 0 15 2 0 34 9 0 12 288 78% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 0 0 0 169' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 34 56% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 14 3 0 2 2167' 14 0 14 2 0 32 9 0 10 254 81% 2
2023/2024   21 3 0 1 3122' 20 0 19 3 0 34 14 0 11 384 73% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 14 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 21 3 0 1 3122' 20 0 19 3 0 32 13 0 11 370 73% 7
2022/2023   33 7 0 5 4577' 27 22 7 1 0 57 18 10 15 444 77% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 33 6 0 5 4577' 27 22 7 1 0 57 18 10 15 444 77% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 15 0 3 4679' 34 19 2 6 0 66 40 23 31 642 74% 14
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mirandes 36 15 0 3 4679' 34 19 2 6 0 66 40 23 31 642 74% 14
2020/2021   23 5 0 0 80' 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Atletico Madrid B 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 18 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 5 80' 0 0 1 0 0 1 0 0 0% 0
2019/2020   5 5 0 0 157' 0 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Atletico Madrid B 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 5 157' 0 0 2 0 0 0 1 1 0% 0
2018/2019   3 7 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Atletico Madrid B 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 3 1 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2