Umar Sadiq vs Oscar Trejo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Forward
185 cm
29 lat (1997-02-02)
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
8
Midfield
180 cm
79 kg
38 lat (1988-04-26)
Argentina Argentina
Statystyki Umar Sadiq, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Puchar Ligi Champions cup Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Oscar Trejo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Umar Sadiq
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 7 1 4 1761' 13 0 9 6 0 38 14 0 20 219 65% 23
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 1 1 2 168' 1 0 1 1 0 6 3 0 2 20 30% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 2 0 0 303' 2 0 2 0 0 4 2 0 0 28 71% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 0 0 0 292' 2 0 2 1 0 4 0 0 2 22 68% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 8 4 0 2 998' 8 0 4 3 0 24 9 0 16 149 68% 13
World Cup Qualification Africa Nigeria 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 6 0 1 2272' 16 0 12 7 0 37 13 0 19 294 72% 26
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 120' 1 0 0 2 0 0 0 15 93% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 1 0 0 339' 2 0 2 2 0 7 4 0 0 44 73% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 2 0 0 1 226' 2 0 1 0 0 3 2 0 2 20 85% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 0 0 0 309' 2 0 2 1 0 5 0 0 1 44 59% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 9 5 0 0 1278' 9 0 7 4 0 20 7 0 16 171 73% 13
2023/2024   18 3 0 1 2286' 14 3 12 4 0 41 13 0 22 222 69% 32
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Sociedad 2 0 0 0 230' 1 1 1 0 0 1 1 0 1 19 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 15 3 0 1 1888' 12 2 10 4 0 33 10 0 19 178 69% 27
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 0 168' 1 0 1 0 0 7 2 0 2 25 64% 4
2022/2023   8 3 0 0 939' 6 5 2 1 0 7 4 9 3 41 71% 11
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 3 2 0 0 422' 3 2 0 1 0 6 3 8 2 33 64% 7
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 1 0 0 174' 1 1 1 0 0 1 1 1 1 8 100% 4
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Nigeria 2 0 0 0 207' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 19 0 9 4339' 34 14 2 6 0 82 39 54 44 526 66% 62
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 36 18 0 9 4339' 34 14 2 6 0 82 39 54 44 526 66% 62
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 28 3 4 4894' 38 12 6 10 2 68 40 66 53 454 73% 30
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 2 0 0 99' 0 0 1 0 0 3 3 3 3 12 75% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Partizan Belgrad 3 0 0 0 408' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 40 20 2 4 4387' 35 11 5 9 2 65 37 63 50 442 73% 26
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Partizan Belgrad 6 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2022   2 88' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Nigeria 2 88' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   12 17 1 2 1670' 12 8 0 1 0 17 7 13 15 85 76% 9
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Partizan Belgrad 12 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Partizan Belgrad 12 5 0 2 1670' 12 8 0 1 0 17 7 13 15 85 76% 9
2018/2019   28 3 0 2 2041' 16 4 4 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 4 77' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Serie B Serie B Serie B Perugia 18 3 0 2 1876' 16 4 2 4 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 6 88' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   28 5 1 1 1461' 9 3 6 2 0 23 11 21 27 104 71% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Torino 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 13 5 1 1 1145' 6 2 6 2 0 20 10 10 18 79 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Torino 14 0 0 0 316' 3 1 0 0 0 3 1 11 9 25 56% 6
2016/2017   26 0 0 1 500' 1 1 6 2 0 5 4 11 5 60 75% 3
Serie A Serie A Serie A Bologna 24 0 0 1 500' 1 1 6 2 0 5 4 11 5 60 75% 3
Serie A Serie A Serie A AS Roma 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   25 2 0 0 683' 2 2 4 0 0 4 3 8 8 37 70% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 24 2 0 0 653' 2 2 4 0 0 4 3 8 8 37 70% 5
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Spezia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Oscar Trejo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 0 1390' 10 0 8 4 0 7 4 0 11 336 85% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 1 0 0 415' 3 0 2 0 0 3 1 0 4 100 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 0 1 1 0 3 63 84% 0
Europa Conference League Rayo Vallecano 5 0 0 0 749' 5 0 5 2 0 3 2 0 4 173 87% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 4 1 1 1485' 10 0 9 2 0 12 6 0 23 508 68% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 6 1 0 0 910' 6 0 6 1 0 5 2 0 12 296 86% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 4 3 1 1 575' 4 0 3 1 0 7 4 0 11 212 43% 0
2023/2024   25 0 0 0 3129' 19 5 17 4 1 19 3 0 41 761 83% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 2 14 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 25 0 0 0 3129' 19 5 17 4 1 18 3 0 39 747 83% 3
2022/2023   34 3 1 4 4661' 28 23 8 9 0 16 7 61 59 827 84% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 34 3 1 4 4661' 28 23 8 9 0 16 7 61 59 827 84% 4
2021/2022   38 4 3 9 4662' 27 24 9 15 0 16 10 72 83 1028 82% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 34 3 3 9 4157' 24 22 8 13 0 15 9 60 70 916 82% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 4 1 0 0 505' 3 2 1 2 0 1 1 12 13 112 82% 1
2020/2021   44 5 3 1 5537' 37 24 6 18 0 16 8 92 86 1285 83% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 4 2 4 1 30 63% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 43 5 3 1 5447' 36 24 6 17 0 12 6 88 85 1255 83% 2
2019/2020   38 5 1 0 4373' 36 14 2 15 2 1 1 8 2 43 77% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 70' 0 0 1 1 1 8 2 43 77% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 37 5 1 0 4303' 36 14 1 15 2 - - - - - - -
2018/2019   31 1 1 4 3186' 22 13 4 7 1 20 6 47 43 659 78% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 31 1 1 4 3186' 22 13 4 7 1 20 6 47 43 659 78% 4
2017/2018   37 12 4 0 4106' 36 12 0 10 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 37 12 4 0 4106' 36 12 0 10 0 - - - - - - -
2016/2017   31 2 0 5 4198' 29 18 2 4 0 26 9 57 57 1170 75% 82
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 29 2 0 5 3843' 27 16 2 4 0 26 9 57 57 1170 75% 82
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 0 0 0 204' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   40 5 0 3 4371' 24 17 12 6 1 38 11 58 50 1029 76% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 3 0 0 0 349' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 35 4 0 3 3961' 23 14 11 6 1 38 11 58 50 1029 76% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 2 1 0 0 61' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 4 0 2 3837' 25 17 4 4 0 29 7 52 57 990 78% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 31 4 0 2 3760' 25 17 3 4 0 29 7 52 57 990 78% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   32 3 0 1 3334' 23 8 9 5 1 35 9 57 39 1293 82% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 32 2 0 1 3334' 23 8 9 5 1 35 9 57 39 1293 82% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   38 6 0 0 634' 1 7 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sporting Gijon 38 5 0 0 634' 1 7 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sporting Gijon 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   38 4 0 0 3729' 26 13 7 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sporting Gijon 38 4 0 0 3729' 26 13 7 5 0 - - - - - - -
2010/2011   40 9 1 0 1733' 0 22 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Vallecano 40 9 1 0 1733' 0 22 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   34 4 0 0 4015' 27 22 0 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 34 4 0 0 4015' 27 22 0 1 1 - - - - - - -
2008/2009   28 0 0 0 1007' 2 2 9 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 26 0 0 0 1007' 2 2 9 1 0 - - - - - - -
2007/2008   31 3 0 0 1538' 3 2 15 3 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 29 2 0 0 1448' 2 2 15 3 0 - - - - - - -
2006/2007   9 1 0 0 638' 0 0 8 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 9 1 0 0 638' 0 0 8 0 0 - - - - - - -
2004/2005   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Boca Juniors 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2