Ukra vs Trincao - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Forward
175 cm
63 kg
38 lat (1988-03-16)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
17
Midfield
26 lat (1999-12-29)
Portugal Portugal
Statystyki Ukra, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Ligi Azjatycka Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Trincao, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Portugalii Liga portugalska Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mistrzostwa Świata U-20 Euro U-19
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ukra
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   1 0 0 0 110' 1 0 1 1 0 0 0 0 3 22 59% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 1 0 0 0 110' 1 0 1 1 0 0 0 0 3 22 59% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   27 0 0 2 1197' 2 0 14 2 0 2 1 1 9 104 86% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 27 0 0 2 1197' 2 0 14 2 0 2 1 1 9 104 86% 0
2021/2022   8 0 0 0 716' 1 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 0 0 0 242' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Rio Ave 6 0 0 0 474' 1 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   35 3 1 1 2945' 11 9 17 0 0 4 2 10 14 219 75% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 34 1 1 1 2855' 10 9 17 0 0 4 2 10 14 219 75% 0
2019/2020   21 1 0 0 1525' 7 4 8 0 0 6 1 10 6 133 76% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 20 1 0 0 1525' 7 4 8 0 0 6 1 10 6 133 76% 1
2018/2019   26 0 0 2 2106' 11 3 12 2 0 9 0 8 27 315 83% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 26 0 0 2 2106' 11 3 12 2 0 9 0 8 27 315 83% 1
2017/2018   1 78' 0 0 1 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Liteks Łowecz 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   20 5 1 0 1908' 16 6 1 1 0 - - - - - - -
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Fateh FC 20 5 1 0 1908' 16 6 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   34 1 0 0 3217' 19 13 8 5 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 4 0 0 0 360' 0 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 30 1 0 0 2857' 19 10 7 5 0 - - - - - - -
2014/2015   47 6 3 1 4143' 32 10 8 6 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 4 2 2 0 92' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rio Ave 10 0 0 1 817' 4 4 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 33 4 1 0 3234' 28 5 5 6 0 - - - - - - -
2013/2014   34 8 3 0 3393' 28 9 2 5 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 5 2 1 0 263' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Rio Ave 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 26 4 1 0 2830' 23 8 2 5 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 2 2 1 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   27 1 0 0 2857' 23 7 3 5 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 26 1 0 0 2857' 23 7 3 5 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   11 2 0 0 571' 0 1 7 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 10 2 0 0 541' 0 1 7 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   20 2 0 0 1495' 13 5 2 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 12 2 0 0 1286' 12 4 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 5 0 0 0 163' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 3 46' 0 0 1 - - - - - - -
2009/2010   30 4 1 0 3156' 28 8 0 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Olhanense 29 1 1 0 3156' 28 8 0 3 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Olhanense 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Trincao
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   53 15 0 14 6629' 53 0 22 1 0 106 32 0 34 1857 86% 3
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 180' 1 0 1 2 1 0 1 28 75% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 5 2 0 0 817' 5 0 4 0 0 5 0 0 2 99 87% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 32 7 0 11 3788' 32 0 11 1 0 71 23 0 21 1315 86% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 12 4 0 3 1528' 12 0 5 0 0 27 7 0 8 374 84% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Portugalia 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 1 0 2 41 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sporting Lizbona 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   54 13 0 16 7435' 54 0 30 2 0 137 45 0 83 1428 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 10 0 0 1 1331' 10 0 5 1 0 17 4 0 13 227 85% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 0 0 0 299' 2 0 1 0 0 2 0 0 7 48 81% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 34 9 0 14 4754' 34 0 20 1 0 106 35 0 57 989 80% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 7 2 0 1 903' 7 0 3 0 0 10 4 0 5 119 81% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 1 2 0 0 148' 1 0 1 0 0 2 2 0 1 45 89% 0
2023/2024   33 10 0 8 3877' 33 0 13 2 0 73 27 0 45 925 85% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 7 0 0 2 876' 7 0 4 0 0 10 2 0 13 211 87% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 5 1 0 0 623' 5 0 2 1 0 3 1 0 1 39 87% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 18 9 0 6 2108' 18 0 7 1 0 56 22 0 29 639 85% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 3 270' 3 0 0 4 2 0 2 36 86% 0
2022/2023   46 13 0 2 5479' 35 19 14 2 0 35 18 12 35 756 84% 6
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 34 10 0 2 3917' 26 12 11 2 0 33 18 11 31 647 85% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 6 0 0 0 777' 4 3 2 0 0 2 0 1 4 109 81% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 2 0 0 785' 5 4 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   41 3 0 1 3592' 16 15 13 0 0 23 13 12 20 397 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 1 0 0 96' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 38 2 0 1 3496' 16 15 12 0 0 23 13 12 20 397 81% 0
2020/2021   56 3 0 2 3576' 8 6 34 3 0 24 15 10 19 528 85% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 8 0 0 0 770' 4 3 3 1 0 8 4 5 6 177 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 4 0 0 0 367' 1 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 38 3 0 2 2154' 3 2 25 1 0 16 11 5 13 351 87% 7
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 285' 0 0 4 - - - - - - -
2019/2020   46 10 0 8 3968' 21 10 18 1 0 52 20 22 42 502 79% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 10 1 0 2 650' 3 1 4 0 0 10 3 1 6 67 76% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 119' 0 0 2 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 8 0 6 2865' 17 9 10 1 0 42 17 21 36 435 80% 1
Superpuchar FC Barcelona 2 244' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   26 0 0 0 1559' 6 6 8 0 0 1 0 3 5 14 64% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 7 0 0 0 991' 6 6 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 17 455' 0 0 6 1 0 3 5 14 64% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   34 5 0 0 3526' 22 14 8 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 34 5 0 0 3526' 22 14 8 0 0 - - - - - - -
2016/2017   12 1 0 0 348' 0 0 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 12 1 0 0 348' 0 0 5 0 0 - - - - - - -
2015/2016   8 286' 0 0 4 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 8 286' 0 0 4 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2