Trevor Carson vs Ashley Maynard-Brewer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
183 cm
80 kg
38 lat (1988-03-05)
N. Ireland N. Ireland
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
Australia Australia
Statystyki Trevor Carson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Narodów Dywizja C Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Ligi Euro
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Kartek
Statystyki Ashley Maynard-Brewer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szkocji Puchar Anglii Liga szkocka Premiership Championship Carabao Cup World Cup Qualification Asia Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Olimpiada
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Trevor Carson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   38 0 0 0 3150' 35 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Irlandia Północna 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 33 0 0 0 2970' 33 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   37 0 0 0 2273' 25 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 14 360' 4 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Morecambe 21 0 0 0 1913' 21 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   19 0 0 0 1563' 16 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 12 0 0 0 1173' 12 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2019/2020   32 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 30 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   18 0 0 0 1231' 13 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 13 0 0 0 1111' 12 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 5 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 0 0 0 3330' 37 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 33 0 0 0 2970' 33 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 0 0 1 2287' 25 1 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hartlepool United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Hartlepool United 24 0 0 1 2107' 23 1 0 3 0 - - - - - - -
2015/2016   40 3450' 38 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Hartlepool United 36 3060' 34 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hartlepool United 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   52 4590' 51 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cheltenham Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Cheltenham Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Cheltenham Town 46 4140' 46 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cheltenham Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   45 0 0 0 3870' 43 0 0 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 7 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Portsmouth 36 0 0 0 3240' 36 0 0 3 0 - - - - - - -
2012/2013   43 0 0 0 3510' 39 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bury 42 0 0 0 3510' 39 0 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   33 1530' 17 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 10 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bury 18 1530' 17 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Hull City 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   29 1530' 17 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 16 1440' 16 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 10 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Brentford 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   26 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 26 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   22 0 0 0 1620' 18 0 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 22 0 0 0 1620' 18 0 0 1 0 - - - - - - -
2006/2007   6 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sunderland 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2004/2005   2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sunderland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ashley Maynard-Brewer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 1318' 14 0 1 0 0 0 0 264 36% 0
Puchar Szkocji Dundee United 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 10 958' 10 0 1 0 0 0 0 250 35% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 14 64% 0
Club Friendlies Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 0 0 0 2296' 25 0 1 3 0 0 0 0 1 525 47% 0
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 95 44% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 20 0 0 0 1846' 20 0 1 3 0 0 0 0 1 430 48% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   28 0 0 0 2550' 28 0 0 4 0 0 0 0 3 794 52% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 25 0 0 0 2250' 25 0 0 4 0 0 0 0 3 728 53% 0
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 66 38% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   31 0 0 0 2640' 29 0 0 1 0 0 0 0 7 637 53% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 27 0 0 0 2340' 26 0 0 1 0 0 0 0 7 637 53% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   24 1530' 17 0 0 0 0 0 0 349 41% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 24 1530' 17 0 0 0 0 0 0 349 41% 0
2020/2021   44 390' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 3 300' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 38 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   20 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Charlton Athletic 16 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dover 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   9 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   8 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Charlton Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2