Tom Naylor vs David Buchanan - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
181 cm
72 kg
34 lat (1991-06-28)
England England
Profil zawodnika
3
Midfield
173 cm
67 kg
40 lat (1986-05-06)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Tom Naylor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup Johnstones Paint Trophy League 2 Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Buchanan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Kwalifikacje FA Trophy Conference Premier
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Tom Naylor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 8 0 2 4005' 34 0 12 11 0 39 13 0 45 1583 79% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 37 65% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 34 91% 0
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 28 89% 0
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 32 8 0 2 3825' 32 0 12 10 0 38 13 0 41 1484 78% 7
Club Friendlies Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   43 4 0 6 4562' 43 0 9 9 0 37 11 0 44 2096 79% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 1 157' 1 0 1 0 0 0 1 33 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 39 4 0 6 4059' 39 0 7 8 0 36 11 0 43 1953 78% 1
League 2 League 2 League 2 Morecambe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 110 89% 0
2023/2024   45 12 0 2 4050' 45 0 0 12 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 43 12 0 2 3870' 43 0 0 10 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   46 3 0 1 3945' 24 10 14 4 0 19 8 25 30 753 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 44 2 0 1 3765' 22 10 14 4 0 19 8 25 30 753 77% 1
2021/2022   46 4 0 4 4463' 46 3 0 8 0 30 11 37 53 1822 78% 1
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 43 3 0 4 4133' 43 3 0 8 0 30 11 37 53 1822 78% 1
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   52 8 0 0 4960' 52 3 0 9 0 30 11 28 53 1714 78% 0
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 46 6 0 0 4294' 46 2 0 7 0 28 9 27 52 1651 77% 0
League 1 League 1 League 1 Burton Albion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 3 2 0 0 366' 3 1 0 2 0 2 2 1 1 63 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   47 1 0 0 4015' 42 1 2 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 4 0 0 0 294' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 35 1 0 0 3000' 33 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 5 0 0 0 451' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   54 4 0 1 4775' 52 0 1 11 0 4 0 0 4 130 81% 0
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 4 275' 2 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 45 4 0 1 4050' 45 0 0 11 0 1 0 0 3 44 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 4 360' 4 0 0 3 0 0 1 86 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   49 4 0 0 3332' 36 1 1 13 0 11 5 23 37 681 68% 0
Championship Championship Championship Burton Albion 45 3 0 0 2972' 32 1 1 13 0 11 5 23 37 681 68% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   48 3 0 0 3580' 26 6 10 8 0 30 9 21 41 821 69% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burton Albion 45 3 0 0 3280' 23 6 10 7 0 30 9 21 41 821 69% 3
2015/2016   49 6 0 3 4186' 35 6 7 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 0 0 0 193' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Burton Albion 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Burton Albion 46 6 0 3 3963' 35 5 6 7 0 - - - - - - -
2014/2015   32 0 0 1 2716' 19 6 8 1 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cambridge United 3 0 0 0 218' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Burton Albion 19 0 0 1 1652' 13 2 4 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Cambridge United 10 0 0 0 846' 5 3 3 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Stevenage 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   43 2 0 0 3195' 24 5 9 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Newport County 40 1 0 0 3149' 24 4 9 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Newport County 3 0 0 0 46' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newport County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   25 1 0 0 2030' 19 3 1 1 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Grimsby Town 17 1 0 0 1350' 15 0 0 1 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Cambridge United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 8 0 0 0 680' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   22 0 0 0 1305' 13 1 1 1 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 11 0 0 0 766' 8 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 1 89' 0 0 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 10 0 0 0 450' 5 0 0 1 2 - - - - - - -
2010/2011   37 1 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 37 1 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki David Buchanan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   11 0 0 0 1184' 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chesterfield 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 10 0 0 0 1154' 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   28 0 0 0 2613' 25 5 1 4 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chesterfield 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 27 0 0 0 2523' 24 5 1 4 0 - - - - - - -
2018/2019   52 0 0 3 4526' 42 8 2 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Northampton Town 45 0 0 3 3834' 37 5 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 5 0 0 0 572' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 1 0 1 3351' 36 1 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 36 1 0 1 2880' 32 0 0 3 0 - - - - - - -
2016/2017   53 0 0 0 4636' 50 1 0 8 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 3 0 0 0 76' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 45 0 0 0 4050' 45 0 0 8 1 - - - - - - -
2015/2016   54 0 0 4 4546' 50 1 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Northampton Town 46 0 0 4 4186' 46 1 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   29 0 0 1 2171' 20 4 1 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Preston North End 4 206' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 21 0 0 1 1785' 17 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   49 0 0 1 1776' 17 0 3 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Preston North End 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 48 0 0 1 1776' 17 0 3 2 0 - - - - - - -
2012/2013   39 0 0 0 3243' 27 6 6 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 39 0 0 0 3243' 27 6 6 1 0 - - - - - - -
2011/2012   43 1 0 0 3761' 41 1 0 5 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 43 1 0 0 3761' 41 1 0 5 1 - - - - - - -
2010/2011   32 1 0 0 2781' 27 5 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hamilton Academical 32 1 0 0 2781' 27 5 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   41 0 0 0 3378' 37 1 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 41 0 0 0 3378' 37 1 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   48 0 0 0 4350' 48 0 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 48 0 0 0 4350' 48 0 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   43 0 0 0 3175' 24 1 12 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 43 0 0 0 3175' 24 1 12 1 0 - - - - - - -
2006/2007   45 0 0 0 4381' 36 11 5 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 45 0 0 0 4381' 36 11 5 2 0 - - - - - - -
2005/2006   28 0 0 0 2275' 22 4 1 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 28 0 0 0 2275' 22 4 1 1 0 - - - - - - -
2004/2005   9 246' 0 0 3 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 9 246' 0 0 3 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2