Thiago Xavier vs Corentin Jean - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
180 cm
76 kg
42 lat (1983-12-27)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
13
Forward
170 cm
65 kg
30 lat (1995-07-15)
France France
Statystyki Thiago Xavier, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Puchar Francji Puchar ligi francuskiej Klubowe mecze towarzyskie Liga brazylijska Serie A
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Corentin Jean, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska Liga amerykańska MLS Puchar USA Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Thiago Xavier
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   28 0 0 0 2548' 21 5 3 7 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 24 0 0 0 2071' 18 4 2 7 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Valenciennes 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Valenciennes 3 0 0 0 357' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   19 1 0 0 1566' 6 3 12 7 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 18 0 0 0 1476' 5 3 12 7 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 3 0 0 2051' 13 9 3 7 0 13 2 25 12 422 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 34 2 0 0 1920' 13 8 3 7 0 13 2 25 12 422 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 2 1 0 0 131' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   10 1 0 0 860' 3 1 7 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 10 1 0 0 860' 3 1 7 0 0 - - - - - - -
2013/2014   13 1 0 0 1010' 8 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 11 0 0 0 920' 7 2 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 0 0 0 2117' 16 5 5 4 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 29 0 0 0 2027' 15 5 5 4 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   34 4 0 0 3214' 34 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 34 4 0 0 3214' 34 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   34 1 0 0 3152' 31 2 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 34 1 0 0 3152' 31 2 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   29 0 0 0 2404' 23 4 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 29 0 0 0 2404' 23 4 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   26 0 0 0 883' 6 3 2 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 25 0 0 0 883' 6 3 2 0 0 - - - - - - -
2007/2008   10 0 0 0 90' 1 0 0 1 2 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 10 0 0 0 90' 1 0 0 1 2 - - - - - - -
Statystyki Corentin Jean
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 1 0 0 927' 7 0 5 0 0 12 6 0 12 186 10% 2
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Chateauroux 7 1 0 0 927' 7 0 5 0 0 12 6 0 12 186 10% 2
2024/2025   20 3 0 1 2069' 20 0 4 5 0 15 7 0 17 337 9% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sochaux 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 34 85% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Sochaux 19 3 0 1 1949' 19 0 4 5 0 14 7 0 16 303 0% 0
2021/2022   31 1 0 0 1515' 1 1 17 2 0 5 2 6 5 94 79% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 78' 0 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 30 1 0 0 1437' 1 1 16 2 0 5 2 6 5 91 78% 2
2020/2021   37 3 0 2 2477' 8 8 17 3 0 14 10 7 10 116 81% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 35 1 0 1 2144' 6 6 17 3 0 9 6 5 9 93 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 2 0 1 333' 2 2 0 0 0 5 4 2 1 23 78% 1
2019/2020   16 3 0 0 1104' 5 4 5 0 0 16 8 8 13 100 75% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 6 84' 0 0 1 0 0 0 0 3 67% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska RC Lens 9 3 0 0 1020' 5 4 4 0 0 16 8 8 13 97 75% 0
2018/2019   31 0 0 0 2394' 9 7 14 2 0 14 6 8 15 139 81% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 3 0 0 0 381' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 27 0 0 0 1866' 6 5 13 2 0 14 6 8 15 139 81% 5
2017/2018   43 1 0 1 4266' 22 15 17 4 0 24 8 15 39 402 73% 6
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 3 0 0 0 339' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Toulouse 2 86' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 36 1 0 1 3511' 18 12 15 3 0 24 8 15 39 402 73% 6
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 2 0 0 0 330' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 2 0 2 2737' 19 12 2 3 0 24 9 18 40 380 76% 67
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 3 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 3 0 1 4 17 65% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 2 1 0 0 233' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 8 0 0 0 170' 1 0 1 1 0 1 0 3 2 26 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 16 1 0 2 2168' 16 10 0 1 0 20 9 14 34 337 75% 67
2015/2016   37 6 0 0 3782' 30 9 5 4 1 60 24 26 57 690 77% 10
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 34 4 0 0 3597' 30 8 4 4 1 60 24 26 57 690 77% 10
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 2 2 0 0 113' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   33 10 0 0 3336' 22 15 6 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 30 10 0 0 3336' 22 15 6 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   25 4 0 0 1978' 8 4 14 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 23 4 0 0 1978' 8 4 14 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   19 4 0 0 1859' 9 8 6 3 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 18 3 0 0 1859' 9 8 6 3 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2