Terence Kongolo vs Numan Kurdic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
188 cm
70 kg
32 lat (1994-02-14)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
27
Defence
Statystyki Terence Kongolo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Liga gruzińska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Numan Kurdic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Iranu Hazfi Liga serbska Pro League Liga gruzińska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Liga litewska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Terence Kongolo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 3 128 34% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 3 58 74% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga gruzińska Liga gruzińska Liga gruzińska Saburtalo 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 70 0% 0
2024/2025   9 0 0 0 869' 9 0 1 0 0 3 1 0 9 424 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 9 0 0 0 869' 9 0 1 0 0 3 1 0 9 424 86% 0
2023/2024   11 0 0 1 1260' 11 0 3 2 3 5 2 0 6 425 84% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 2 0 0 0 405' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 9 0 0 1 855' 9 0 1 2 3 5 2 0 6 425 84% 0
2022/2023   18 0 0 0 1339' 10 1 4 2 0 0 0 9 3 538 88% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 18 0 0 0 1339' 10 1 4 2 0 0 0 9 3 538 88% 0
2020/2021   12 0 0 0 277' 2 1 0 0 0 0 0 1 1 46 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 187' 1 1 0 0 0 0 0 1 1 46 93% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 11 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   15 0 0 1 1371' 11 3 2 0 0 3 2 12 12 340 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 26 96% 0
Championship Championship Championship Fulham 2 81' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 12 0 0 1 1117' 10 2 1 0 0 3 2 12 12 313 76% 1
Championship Championship Championship Bristol City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 1 0 1 3262' 32 6 0 4 0 14 4 20 25 896 78% 2
Premier League Premier League Premier League Huddersfield Town 34 1 0 1 3262' 32 6 0 4 0 14 4 20 25 896 78% 2
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   32 0 0 0 2100' 20 2 2 0 0 3 0 10 14 340 76% 0
Premier League Premier League Premier League Huddersfield Town 14 1113' 11 0 2 2 0 5 10 221 74% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 11 0 0 0 347' 3 1 0 0 0 1 0 5 4 95 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 4 0 0 0 460' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 24 79% 0
2016/2017   36 1 0 2 3037' 28 6 2 3 0 2 1 6 4 1046 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 160' 1 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar AS Monaco 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 27 1 0 2 2360' 22 5 1 2 0 0 0 1 1 945 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 2 1 5 3 101 77% 0
2015/2016   34 0 0 1 3306' 34 3 0 8 0 0 0 2 3 30 60% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Feyenoord Rotterdam 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 29 0 0 1 2796' 29 3 0 7 0 0 0 2 3 30 60% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 4 0 0 0 420' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   51 0 0 1 4097' 41 4 1 5 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Holandia 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 35 0 0 1 3220' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 10 0 0 0 697' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 0 0 1 1620' 15 1 2 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 24 0 0 1 1590' 15 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   13 2 0 0 491' 3 0 3 2 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 9 0 0 0 401' 3 0 2 2 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   12 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 12 81' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Numan Kurdic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 1 0 0 2326' 25 0 1 6 1 5 0 0 3 546 22% 0
Europa Conference League Novi Pazar 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Iranu Hazfi Puchar Iranu Hazfi Puchar Iranu Hazfi Mes Rafsanjan 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Novi Pazar 2 180' 2 0 0 3 0 0 0 131 91% 0
Pro League Pro League Pro League Mes Rafsanjan 8 0 0 0 766' 8 0 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga gruzińska Liga gruzińska Liga gruzińska Dinamo Tbilisi 9 810' 9 0 0 2 0 0 3 415 0% 0
Club Friendlies Novi Pazar 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Novi Pazar 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   11 0 0 1 1036' 11 0 1 2 0 1 0 0 6 471 89% 1
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Novi Pazar 11 0 0 1 1036' 11 0 1 2 0 1 0 0 6 471 89% 1
2023/2024   32 1 0 0 3011' 32 0 2 4 1 0 0 0 1 18 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Araz 32 1 0 0 3011' 32 0 2 4 1 0 0 0 1 18 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Karabach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabail 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 1 0 0 0 20 0% 0
Serbia Cup 1 Serbia Cup 1 Serbia Cup 1 TSC Backa Topola 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Novi Pazar 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 1 0 0 0 20 0% 0
2021/2022   1 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Finały ligi belgijskiej RWDM Brussels FC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga bośniacka Liga bośniacka Liga bośniacka FK Sarajevo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FK Sarajevo 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Sarajevo 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Sarajevo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2