Rangers

Witamy w Rangers (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Rangers logo Rangers Staty

Forma drużyny:
W
W
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 5

    Gole

  • 0.83

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 2/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 51

    Meczów

  • 106

    Gole

  • 2.08

    na mecz

  • 36

    Wygrane

  • 7

    Remisy

  • 8

    Przegrane

  • 51.0%

    Over 2.5

  • 76.5%

    Over 1.5

  • 45.10%

    CS

  • 45.10%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Hamilton Academical 4
    Ayr United 1
  •  
  • Queen of South 1
    Albion Rovers 2
  •  
  • Greenock Morton 1
    Gretna 0
  •  
  • Stirling Albion 3
    Queen's Park 2
  •  
  • St.Johnstone 2
    Alloa Athletic 3
  •  
  • Berwick Rangers 3
    Elgin City 2
  •  
  • Brechin City 5
    Cowdenbeath 2
  •  
  • Falkirk 4
    Montrose 1
  •  
  • Airdrieonians 3
    East Fife 0
  •  
  • Stenhousemuir 2
    Arbroath 1
  •  
  • Dumbarton 1
    Ross County 3
  •  
  • Peterhead 3
    East Stirlingshire 2
  •  
  • St. Mirren 2
    Forfar Athletic 5
  •  
  • Stranraer 2
    Raith Rovers 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Dundee United 3
    Stranraer 1
  •  
  • Stirling Albion 0
    Livingston 2
  •  
  • Aberdeen 3
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Hibernian 4
    Alloa Athletic 0
  •  
  • Peterhead 1
    Falkirk 6
  •  
  • Kilmarnock 3
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Ross County 0
    Inverness CT 1
  •  
  • Airdrieonians 0
    Clyde 1
  •  
  • Albion Rovers 1
    Brechin City 1
  •  
  • Dundee FC 4
    Forfar Athletic 0
  •  
  • Greenock Morton 0
    Motherwell 3
  •  
  • Stenhousemuir 2
    Partick Thistle 5
  •  
  • 1/8
  •  
  • Aberdeen 0
    Rangers 2
  •  
  • Albion Rovers 1
    Hibernian 3
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Partick Thistle 1
  •  
  • Hearts 2
    Kilmarnock 1
  •  
  • Inverness CT 1
    Motherwell 3
  •  
  • Celtic Glasgow 8
    Falkirk 1
  •  
  • Dundee United 4
    Clyde 0
  •  
  • Livingston 2
    Dundee FC 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Rangers 2
    Celtic Glasgow 1
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Hearts 3
  •  
  • Dundee United 2
    Hibernian 1
  •  
  • Livingston 0
    Motherwell 5
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rangers 7
    Dundee United 1
  •  
  • Motherwell 3
    Hearts 2
  •  
  • final
  •  
  • Rangers 5
    Motherwell 1
  •  
  •  
  • Winner

    Rangers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • SC Heerenveen 5
    Maccabi Petach Tikwa 0
  •  
  • FH Hafnarfjordur 10
    Alemannia Aachen 50
    16-09-2004 FH Hafnarfjordur
    1 - 5
    Alemannia Aachen
    30-09-2004 Alemannia Aachen
    0 - 0
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Sporting Lizbona 20
    Rapid Wiedeń 00
    16-09-2004 Sporting Lizbona
    2 - 0
    Rapid Wiedeń
    30-09-2004 Rapid Wiedeń
    0 - 0
    Sporting Lizbona
  •  
  • PAOK Saloniki 21
    AZ Alkmaar 32
    16-09-2004 PAOK Saloniki
    2 - 3
    AZ Alkmaar
    30-09-2004 AZ Alkmaar
    2 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Middlesbrough 31
    Banik Ostrawa 01
    16-09-2004 Middlesbrough
    3 - 0
    Banik Ostrawa
    30-09-2004 Banik Ostrawa
    1 - 1
    Middlesbrough
  •  
  • Bodoe/Glimt 10
    Besiktas Stambuł 11
    16-09-2004 Bodoe/Glimt
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    30-09-2004 Besiktas Stambuł
    1 - 0
    Bodoe/Glimt
  •  
  • Parma 30
    NK Maribor 20
    16-09-2004 Parma
    3 - 2
    NK Maribor
    30-09-2004 NK Maribor
    0 - 0
    Parma
  •  
  • Maritimo 10
    Rangers 01
    16-09-2004 Maritimo
    1 - 0
    Rangers
    30-09-2004 Rangers
    1 - 0
    Maritimo
  •  
  • Sevilla FC 22
    Nacional 01
    16-09-2004 Sevilla FC
    2 - 0
    Nacional
    30-09-2004 Nacional
    1 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Real Saragossa 13
    Sigma Ołomuniec 02
    16-09-2004 Real Saragossa
    1 - 0
    Sigma Ołomuniec
    30-09-2004 Sigma Ołomuniec
    2 - 3
    Real Saragossa
  •  
  • Austria Wiedeń 13
    Legia Warszawa 01
    16-09-2004 Austria Wiedeń
    1 - 0
    Legia Warszawa
    30-09-2004 Legia Warszawa
    1 - 3
    Austria Wiedeń
  •  
  • Newcastle United 25
    Bnei Sakhnin 01
    16-09-2004 Newcastle United
    2 - 0
    Bnei Sakhnin
    30-09-2004 Bnei Sakhnin
    1 - 5
    Newcastle United
  •  
  • Hearts 32
    Braga 12
    16-09-2004 Hearts
    3 - 1
    Braga
    30-09-2004 Braga
    2 - 2
    Hearts
  •  
  • Millwall 11
    Ferencvaros 13
    16-09-2004 Millwall
    1 - 1
    Ferencvaros
    30-09-2004 Ferencvaros
    3 - 1
    Millwall
  •  
  • Dukla Bańska Bystrzyca 00
    Benfica Lizbona 32
    16-09-2004 Dukla Bańska Bystrzyca
    0 - 3
    Benfica Lizbona
    30-09-2004 Benfica Lizbona
    2 - 0
    Dukla Bańska Bystrzyca
  •  
  • Standard Liege 01
    VfL Bochum 01
    16-09-2004 Standard Liege
    0 - 0
    VfL Bochum
    30-09-2004 VfL Bochum
    1 - 1
    Standard Liege
  •  
  • Club Brugge 42
    Chateauroux 01
    16-09-2004 Club Brugge
    4 - 0
    Chateauroux
    30-09-2004 Chateauroux
    1 - 2
    Club Brugge
  •  
  • Sochaux 45
    Stabaek 00
    16-09-2004 Sochaux
    4 - 0
    Stabaek
    30-09-2004 Stabaek
    0 - 5
    Sochaux
  •  
  • Ujpest 10
    VfB Stuttgart 34
    16-09-2004 Ujpest
    1 - 3
    VfB Stuttgart
    30-09-2004 VfB Stuttgart
    4 - 0
    Ujpest
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 20
    Elfsborg 00
    16-09-2004 Dinamo Zagrzeb
    2 - 0
    Elfsborg
    30-09-2004 Elfsborg
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Hammarby 10
    Villarreal 23
    16-09-2004 Hammarby
    1 - 2
    Villarreal
    30-09-2004 Villarreal
    3 - 0
    Hammarby
  •  
  • Partizan Belgrad 30
    Dinamo Bukareszt 10
    16-09-2004 Partizan Belgrad
    3 - 1
    Dinamo Bukareszt
    30-09-2004 Dinamo Bukareszt
    0 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Shelbourne 20
    Lille 22
    16-09-2004 Shelbourne
    2 - 2
    Lille
    30-09-2004 Lille
    2 - 0
    Shelbourne
  •  
  • Panionios 30
    Udinese 11
    16-09-2004 Panionios
    3 - 1
    Udinese
    30-09-2004 Udinese
    1 - 0
    Panionios
  •  
  • FC Utrecht 40
    Djurgaarden 03
    16-09-2004 FC Utrecht
    4 - 0
    Djurgaarden
    30-09-2004 Djurgaarden
    3 - 0
    FC Utrecht
  •  
  • Egaleo 11
    Genclerbirligi 01
    16-09-2004 Egaleo
    1 - 0
    Genclerbirligi
    30-09-2004 Genclerbirligi
    1 - 1
    Egaleo
  •  
  • AaB 10
    Auxerre 12
    16-09-2004 AaB
    1 - 1
    Auxerre
    30-09-2004 Auxerre
    2 - 0
    AaB
  •  
  • Trabzonspor 30
    Athletic Bilbao 22
    16-09-2004 Trabzonspor
    3 - 2
    Athletic Bilbao
    30-09-2004 Athletic Bilbao
    2 - 0
    Trabzonspor
  •  
  • Steaua Bukareszt 22
    CSKA Sofia 12
    16-09-2004 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    CSKA Sofia
    30-09-2004 CSKA Sofia
    2 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Odds Ballklubb 01
    Feyenoord Rotterdam 14
    16-09-2004 Odds Ballklubb
    0 - 1
    Feyenoord Rotterdam
    30-09-2004 Feyenoord Rotterdam
    4 - 1
    Odds Ballklubb
  •  
  • Grazer AK 50
    Liteks Łowecz 01
    16-09-2004 Grazer AK
    5 - 0
    Liteks Łowecz
    30-09-2004 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Grazer AK
  •  
  • Metalurg Donieck 00
    Lazio Rzym 33
    16-09-2004 Metalurg Donieck
    0 - 3
    Lazio Rzym
    30-09-2004 Lazio Rzym
    3 - 0
    Metalurg Donieck
  •  
  • Gorica 10
    AEK Ateny 11
    16-09-2004 Gorica
    1 - 1
    AEK Ateny
    30-09-2004 AEK Ateny
    1 - 0
    Gorica
  •  
  • Lewski Sofia 10
    Beveren 11
    16-09-2004 Lewski Sofia
    1 - 1
    Beveren
    30-09-2004 Beveren
    1 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • Schalke 04 54
    FK Liepaja 10
    16-09-2004 Schalke 04
    5 - 1
    FK Liepaja
    30-09-2004 FK Liepaja
    0 - 4
    Schalke 04
  •  
  • Zenit St Petersburg 42
    Crvena Zvezda Belgrad 01
    16-09-2004 Zenit St Petersburg
    4 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    30-09-2004 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Wisła Kraków 41
    Dinamo Tbilisi 32
    16-09-2004 Wisła Kraków
    4 - 3
    Dinamo Tbilisi
    30-09-2004 Dinamo Tbilisi
    2 - 1
    Wisła Kraków
  •  
  • Maccabi Hajfa 10
    Dnipro Dniepropietrowsk 02
    16-09-2004 Maccabi Hajfa
    1 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    30-09-2004 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 0
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Terek Grozny 10
    FC Basel 12
    16-09-2004 Terek Grozny
    1 - 1
    FC Basel
    30-09-2004 FC Basel
    2 - 0
    Terek Grozny
  •  
  • Ventspils 10
    Amica Wronki 11
    16-09-2004 Ventspils
    1 - 1
    Amica Wronki
    30-09-2004 Amica Wronki
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • 1/16
  •  
  • Austria Wiedeń 02
    Athletic Bilbao 01
    24-02-2005 Austria Wiedeń
    0 - 0
    Athletic Bilbao
    27-02-2005 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • SC Heerenveen 11
    Newcastle United 22
    17-02-2005 SC Heerenveen
    1 - 2
    Newcastle United
    24-02-2005 Newcastle United
    2 - 1
    SC Heerenveen
  •  
  • Olympiakos Pireus 11
    Sochaux 00
    17-02-2005 Olympiakos Pireus
    1 - 0
    Sochaux
    24-02-2005 Sochaux
    0 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Alemannia Aachen 01
    AZ Alkmaar 02
    17-02-2005 Alemannia Aachen
    0 - 0
    AZ Alkmaar
    24-02-2005 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Alemannia Aachen
  •  
  • FC Basel 00
    Lille 02
    17-02-2005 FC Basel
    0 - 0
    Lille
    24-02-2005 Lille
    2 - 0
    FC Basel
  •  
  • CSKA Moskwa 21
    Benfica Lizbona 01
    17-02-2005 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Benfica Lizbona
    24-02-2005 Benfica Lizbona
    1 - 1
    CSKA Moskwa
  •  
  • Fenerbahce 01
    Real Saragossa 12
    17-02-2005 Fenerbahce
    0 - 1
    Real Saragossa
    24-02-2005 Real Saragossa
    2 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • Grazer AK 21
    Middlesbrough 22
    17-02-2005 Grazer AK
    2 - 2
    Middlesbrough
    24-02-2005 Middlesbrough
    2 - 1
    Grazer AK
  •  
  • Dynamo Kijów 00
    Villarreal 02
    17-02-2005 Dynamo Kijów
    0 - 0
    Villarreal
    24-02-2005 Villarreal
    2 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • Sporting Lizbona 22
    Feyenoord Rotterdam 11
    16-02-2005 Sporting Lizbona
    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam
    24-02-2005 Feyenoord Rotterdam
    1 - 2
    Sporting Lizbona
  •  
  • Valencia CF 20
    Steaua Bukareszt 02
    16-02-2005 Valencia CF
    2 - 0
    Steaua Bukareszt
    24-02-2005 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Valencia CF
  •  
  • Parma 02
    VfB Stuttgart 00
    16-02-2005 Parma
    0 - 0
    VfB Stuttgart
    24-02-2005 VfB Stuttgart
    0 - 2
    Parma
  •  
  • Ajax Amsterdam 11
    Auxerre 03
    16-02-2005 Ajax Amsterdam
    1 - 0
    Auxerre
    24-02-2005 Auxerre
    3 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Panathinaikos Ateny 10
    Sevilla FC 02
    16-02-2005 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    Sevilla FC
    24-02-2005 Sevilla FC
    2 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Szachtar Donieck 11
    Schalke 04 10
    16-02-2005 Szachtar Donieck
    1 - 1
    Schalke 04
    24-02-2005 Schalke 04
    0 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • Partizan Belgrad 21
    Dnipro Dniepropietrowsk 20
    16-02-2005 Partizan Belgrad
    2 - 2
    Dnipro Dniepropietrowsk
    24-02-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    0 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • 1/8
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Villarreal 02
    16-03-2005 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Villarreal
    20-03-2005 Villarreal
    2 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Sevilla FC 00
    Parma 01
    10-03-2005 Sevilla FC
    0 - 0
    Parma
    17-03-2005 Parma
    1 - 0
    Sevilla FC
  •  
  • Middlesbrough 20
    Sporting Lizbona 31
    10-03-2005 Middlesbrough
    2 - 3
    Sporting Lizbona
    17-03-2005 Sporting Lizbona
    1 - 0
    Middlesbrough
  •  
  • Lille 00
    Auxerre 10
    10-03-2005 Lille
    0 - 1
    Auxerre
    17-03-2005 Auxerre
    0 - 0
    Lille
  •  
  • Austria Wiedeń 12
    Real Saragossa 12
    10-03-2005 Austria Wiedeń
    1 - 1
    Real Saragossa
    17-03-2005 Real Saragossa
    2 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Szachtar Donieck 11
    AZ Alkmaar 32
    10-03-2005 Szachtar Donieck
    1 - 3
    AZ Alkmaar
    16-03-2005 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • Olympiakos Pireus 10
    Newcastle United 34
    10-03-2005 Olympiakos Pireus
    1 - 3
    Newcastle United
    16-03-2005 Newcastle United
    4 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    CSKA Moskwa 12
    10-03-2005 Partizan Belgrad
    1 - 1
    CSKA Moskwa
    17-03-2005 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Austria Wiedeń 10
    Parma 10
    07-04-2005 Austria Wiedeń
    1 - 1
    Parma
    14-04-2005 Parma
    0 - 0
    Austria Wiedeń
  •  
  • Villarreal 11
    AZ Alkmaar 21
    07-04-2005 Villarreal
    1 - 2
    AZ Alkmaar
    14-04-2005 AZ Alkmaar
    1 - 1
    Villarreal
  •  
  • Newcastle United 11
    Sporting Lizbona 04
    07-04-2005 Newcastle United
    1 - 0
    Sporting Lizbona
    14-04-2005 Sporting Lizbona
    4 - 1
    Newcastle United
  •  
  • CSKA Moskwa 40
    Auxerre 02
    07-04-2005 CSKA Moskwa
    4 - 0
    Auxerre
    14-04-2005 Auxerre
    2 - 0
    CSKA Moskwa
  •  
  • semifinal
  •  
  • Sporting Lizbona 22
    AZ Alkmaar 13
    28-04-2005 Sporting Lizbona
    2 - 1
    AZ Alkmaar
    05-05-2005 AZ Alkmaar
    3 - 2
    Sporting Lizbona
  •  
  • Parma 00
    CSKA Moskwa 03
    28-04-2005 Parma
    0 - 0
    CSKA Moskwa
    05-05-2005 CSKA Moskwa
    3 - 0
    Parma
  •  
  • final
  •  
  • Sporting Lizbona 1
    CSKA Moskwa 3
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 20
    Shelbourne 20
    14-07-2004 KR Reykjavik
    2 - 2
    Shelbourne
    21-07-2004 Shelbourne
    0 - 0
    KR Reykjavik
  •  
  • Linfield 00
    HJK Helsinki 11
    14-07-2004 Linfield
    0 - 1
    HJK Helsinki
    21-07-2004 HJK Helsinki
    1 - 0
    Linfield
  •  
  • Sheriff Tyraspol 20
    AS Jeunesse Esch 01
    14-07-2004 Sheriff Tyraspol
    2 - 0
    AS Jeunesse Esch
    21-07-2004 AS Jeunesse Esch
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Flora Tallinn 21
    Gorica 43
    14-07-2004 Flora Tallinn
    2 - 4
    Gorica
    21-07-2004 Gorica
    3 - 1
    Flora Tallinn
  •  
  • Skonto Ryga 43
    Rhyl 01
    14-07-2004 Skonto Ryga
    4 - 0
    Rhyl
    21-07-2004 Rhyl
    1 - 3
    Skonto Ryga
  •  
  • Gomel 01
    KF Tirana 20
    14-07-2004 Gomel
    0 - 2
    KF Tirana
    21-07-2004 KF Tirana
    0 - 1
    Gomel
  •  
  • WIT Georgia Tbilisi 50
    HB Torshavn 03
    14-07-2004 WIT Georgia Tbilisi
    5 - 0
    HB Torshavn
    21-07-2004 HB Torshavn
    3 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
  •  
  • Siroki Brijeg 20
    FK Neftczi 11
    13-07-2004 Siroki Brijeg
    2 - 1
    FK Neftczi
    21-07-2004 FK Neftczi
    1 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Pobeda 11
    Pjunik 31
    13-07-2004 Pobeda
    1 - 3
    Pjunik
    21-07-2004 Pjunik
    1 - 1
    Pobeda
  •  
  • Sliema Wanderers 01
    Kaunas 24
    13-07-2004 Sliema Wanderers
    0 - 2
    Kaunas
    21-07-2004 Kaunas
    4 - 1
    Sliema Wanderers
  •  
  • Round 2
  •  
  • Djurgaarden 02
    Kaunas 00
    28-07-2004 Djurgaarden
    0 - 0
    Kaunas
    04-08-2004 Kaunas
    0 - 2
    Djurgaarden
  •  
  • Rosenborg Trondheim 22
    Sheriff Tyraspol 10
    28-07-2004 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
    04-08-2004 Sheriff Tyraspol
    0 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Club Brugge 24
    Łokomotiw Płowdiw 00
    28-07-2004 Club Brugge
    2 - 0
    Łokomotiw Płowdiw
    04-08-2004 Łokomotiw Płowdiw
    0 - 4
    Club Brugge
  •  
  • Hajduk Split 30
    Shelbourne 22
    28-07-2004 Hajduk Split
    3 - 2
    Shelbourne
    04-08-2004 Shelbourne
    2 - 0
    Hajduk Split
  •  
  • Young Boys Berno 20
    Crvena Zvezda Belgrad 23
    28-07-2004 Young Boys Berno
    2 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    04-08-2004 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • MSK Zilina 00
    Dinamo Bukareszt 11
    28-07-2004 MSK Zilina
    0 - 1
    Dinamo Bukareszt
    04-08-2004 Dinamo Bukareszt
    1 - 0
    MSK Zilina
  •  
  • Skonto Ryga 10
    Trabzonspor 13
    28-07-2004 Skonto Ryga
    1 - 1
    Trabzonspor
    04-08-2004 Trabzonspor
    3 - 0
    Skonto Ryga
  •  
  • APOEL Nikozja 21
    Sparta Praga 22
    28-07-2004 APOEL Nikozja
    2 - 2
    Sparta Praga
    04-08-2004 Sparta Praga
    2 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • Gorica 15
    FC Kopenhaga 20
    27-07-2004 Gorica
    1 - 2
    FC Kopenhaga
    04-08-2004 FC Kopenhaga
    0 - 5
    Gorica
  •  
  • KF Tirana 21
    Ferencvaros 30
    27-07-2004 KF Tirana
    2 - 3
    Ferencvaros
    04-08-2004 Ferencvaros
    0 - 1
    KF Tirana
  •  
  • HJK Helsinki 00
    Maccabi Tel Awiw 01
    27-07-2004 HJK Helsinki
    0 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    04-08-2004 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    HJK Helsinki
  •  
  • Pjunik 10
    Szachtar Donieck 31
    27-07-2004 Pjunik
    1 - 3
    Szachtar Donieck
    04-08-2004 Szachtar Donieck
    1 - 0
    Pjunik
  •  
  • FK Neftczi 00
    CSKA Moskwa 02
    27-07-2004 FK Neftczi
    0 - 0
    CSKA Moskwa
    04-08-2004 CSKA Moskwa
    2 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • WIT Georgia Tbilisi 20
    Wisła Kraków 83
    27-07-2004 WIT Georgia Tbilisi
    2 - 8
    Wisła Kraków
    04-08-2004 Wisła Kraków
    3 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
  •  
  • Round 3
  •  
  • FC Basel 11
    Inter Mediolan 14
    11-08-2004 FC Basel
    1 - 1
    Inter Mediolan
    24-08-2004 Inter Mediolan
    4 - 1
    FC Basel
  •  
  • Shelbourne 00
    RC Deportivo 03
    11-08-2004 Shelbourne
    0 - 0
    RC Deportivo
    24-08-2004 RC Deportivo
    3 - 0
    Shelbourne
  •  
  • Dinamo Bukareszt 10
    Manchester United 23
    11-08-2004 Dinamo Bukareszt
    1 - 2
    Manchester United
    25-08-2004 Manchester United
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Gorica 00
    AS Monaco 36
    11-08-2004 Gorica
    0 - 3
    AS Monaco
    24-08-2004 AS Monaco
    6 - 0
    Gorica
  •  
  • Rosenborg Trondheim 23
    Maccabi Hajfa 12
    11-08-2004 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    Maccabi Hajfa
    24-08-2004 Maccabi Hajfa
    2 - 3
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Wisła Kraków 01
    Real Madryt 23
    11-08-2004 Wisła Kraków
    0 - 2
    Real Madryt
    25-08-2004 Real Madryt
    3 - 1
    Wisła Kraków
  •  
  • Bayer Leverkusen 51
    Banik Ostrawa 02
    11-08-2004 Bayer Leverkusen
    5 - 0
    Banik Ostrawa
    25-08-2004 Banik Ostrawa
    2 - 1
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 30
    PSV Eindhoven 25
    11-08-2004 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 2
    PSV Eindhoven
    25-08-2004 PSV Eindhoven
    5 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Ferencvaros 10
    Sparta Praga 02
    11-08-2004 Ferencvaros
    1 - 0
    Sparta Praga
    25-08-2004 Sparta Praga
    2 - 0
    Ferencvaros
  •  
  • Szachtar Donieck 42
    Club Brugge 12
    11-08-2004 Szachtar Donieck
    4 - 1
    Club Brugge
    25-08-2004 Club Brugge
    2 - 2
    Szachtar Donieck
  •  
  • Benfica Lizbona 10
    Anderlecht Bruksela 03
    10-08-2004 Benfica Lizbona
    1 - 0
    Anderlecht Bruksela
    24-08-2004 Anderlecht Bruksela
    3 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • Juventus Turyn 24
    Djurgaarden 21
    10-08-2004 Juventus Turyn
    2 - 2
    Djurgaarden
    25-08-2004 Djurgaarden
    1 - 4
    Juventus Turyn
  •  
  • Grazer AK 01
    Liverpool FC 20
    10-08-2004 Grazer AK
    0 - 2
    Liverpool FC
    24-08-2004 Liverpool FC
    0 - 1
    Grazer AK
  •  
  • PAOK Saloniki 10
    Maccabi Tel Awiw 21
    10-08-2004 PAOK Saloniki
    1 - 2
    Maccabi Tel Awiw
    25-08-2004 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • Dynamo Kijów 12
    Trabzonspor 20
    10-08-2004 Dynamo Kijów
    1 - 2
    Trabzonspor
    25-08-2004 Trabzonspor
    0 - 2
    Dynamo Kijów
  •  
  • CSKA Moskwa 21
    Rangers 11
    10-08-2004 CSKA Moskwa
    2 - 1
    Rangers
    25-08-2004 Rangers
    1 - 1
    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Cove Rangers 4
    Dalbeattie Star 1
  •  
  • Cowdenbeath 2
    Dumbarton 3
  •  
  • Forfar Athletic 1
    Montrose 5
  •  
  • Huntly 3
    Peterhead 1
  •  
  • Glasgow University 0
    Brechin City 3
  •  
  • Greenock Morton 3
    East Stirlingshire 1
  •  
  • East Fife 3
    Whitehill 0
  •  
  • Inverurie Loco Works 1
    Keith 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Albion Rovers 0
    Arbroath 1
  •  
  • Alloa Athletic 2
    Stenhousemuir 1
  •  
  • Ayr United 3
    Edinburgh City 0
  •  
  • Dumbarton 11
    Berwick Rangers 13
    11-12-2004 Dumbarton
    1 - 1
    Berwick Rangers
    18-12-2004 Berwick Rangers
    3 - 1
    Dumbarton
  •  
  • Brechin City 1
    Stirling Albion 0
  •  
  • Cove Rangers 1
    Greenock Morton 7
  •  
  • Huntly 03
    East Fife 03
    11-12-2004 Huntly
    0 - 0
    East Fife
    18-12-2004 East Fife
    3 - 3
    Huntly
  •  
  • Gretna 3
    Elgin City 0
  •  
  • Keith 0
    Montrose 1
  •  
  • Stranraer 1
    Queen's Park 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Ross County 4
    Airdrieonians 1
  •  
  • Gretna 3
    Dundee United 4
  •  
  • Livingston 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Inverness CT 1
    St.Johnstone 0
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Rangers 1
  •  
  • Arbroath 0
    Aberdeen 2
  •  
  • Raith Rovers 0
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Ayr United 32
    Stranraer 30
    08-01-2005 Ayr United
    3 - 3
    Stranraer
    25-01-2005 Stranraer
    0 - 2
    Ayr United
  •  
  • Berwick Rangers 0
    Brechin City 3
  •  
  • Clyde 3
    Falkirk 0
  •  
  • Hibernian 2
    Dundee FC 0
  •  
  • East Fife 01
    Dunfermline Athletic 03
    08-01-2005 East Fife
    0 - 0
    Dunfermline Athletic
    18-01-2005 Dunfermline Athletic
    3 - 1
    East Fife
  •  
  • St. Mirren 3
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Partick Thistle 01
    Hearts 02
    08-01-2005 Partick Thistle
    0 - 0
    Hearts
    19-01-2005 Hearts
    2 - 1
    Partick Thistle
  •  
  • Kilmarnock 2
    Motherwell 0
  •  
  • Montrose 1
    Queen of South 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Dunfermline Athletic 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Ayr United 0
    St. Mirren 2
  •  
  • Aberdeen 2
    Inverness CT 1
  •  
  • Alloa Athletic 0
    Livingston 1
  •  
  • Hibernian 4
    Brechin City 0
  •  
  • Ross County 01
    Clyde 02
    05-02-2005 Ross County
    0 - 0
    Clyde
    15-02-2005 Clyde
    2 - 1
    Ross County
  •  
  • Queen of South 0
    Dundee United 3
  •  
  • Hearts 23
    Kilmarnock 21
    05-02-2005 Hearts
    2 - 2
    Kilmarnock
    16-02-2005 Kilmarnock
    1 - 3
    Hearts
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Clyde 0
    Celtic Glasgow 5
  •  
  • Hearts 2
    Livingston 1
  •  
  • Dundee United 4
    Aberdeen 1
  •  
  • Hibernian 2
    St. Mirren 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Hearts 1
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Dundee United 2
    Hibernian 1
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 1
    Dundee United 0
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rangers Rangers 38 93 29 6 3 78 22 56
W
W
W
W
L
2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 38 92 30 2 6 85 35 50
L
W
W
L
W
3 Hibernian Hibernian 38 61 18 7 13 64 57 7
L
L
D
W
D
4 Aberdeen Aberdeen 38 61 18 7 13 44 39 5
W
W
L
L
W
5 Hearts Hearts 38 50 13 11 14 43 41 2
L
L
L
D
D
6 Kilmarnock Kilmarnock 38 49 15 4 19 49 55 -6
W
W
D
W
W
7 Motherwell Motherwell 38 48 13 9 16 46 49 -3
W
L
D
D
L
8 Inverness CT Inverness CT 38 44 11 11 16 41 47 -6
L
D
L
L
D
9 Dundee United Dundee United 38 36 8 12 18 41 59 -18
W
L
D
W
D
10 Livingston Livingston 38 35 9 8 21 34 61 -27
D
L
W
W
D
11 Dunfermline Athletic 38 34 8 10 20 34 60 -26
L
W
W
L
D
12 Dundee FC Dundee FC 38 33 8 9 21 37 71 -34
D
D
L
L
L

Rangers Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Najlepsi strzelcy Rangers
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Novo
25
0.6
2 Prso
21
0.6
3 Steven Thompson Thompson
10
0.7
4 Fernando Ricksen Ricksen
9
0.7
5 Shota Arveladze Arveladze
9
0.6
6 Thomas Buffel Buffel
5
0.4
7 Andrews
4
0.6
8 Peter Loevenkrands Loevenkrands
4
0.4
9 Vignal
3
0.2
10 Namouchi
3
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 106 na mecz: 2.08
Straconych bramek 34 na mecz: 0.67
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 23
45.10%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 23
45.10%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.75
Wygranych meczów do zera (WTN) 21
41.18%
Przegranych meczów do zera (LTN) 5
9.80%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 2
3.92%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Rangers wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 14 8 9 5
Przegranych 7 1 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
3-0 5
19.2%
2-1 3
11.5%
1-1 3
11.5%
4-1 3
11.5%
1-0 2
7.7%
2-0 2
7.7%
4-0 1
3.8%
0-2 1
3.8%
7-1 1
3.8%
0-1 1
3.8%
5-1 1
3.8%
1-2 1
3.8%
5-0 1
3.8%
3-2 1
3.8%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics