Peterhead

Witamy w Peterhead (Scotland - Szkocja 3) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Peterhead Staty

Forma drużyny:
D
W
L
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 5

    Gole

  • 0.83

    na mecz

  • 1

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 4

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 40

    Meczów

  • 47

    Gole

  • 1.18

    na mecz

  • 15

    Wygrane

  • 7

    Remisy

  • 18

    Przegrane

  • 57.5%

    Over 2.5

  • 77.5%

    Over 1.5

  • 22.50%

    CS

  • 50.00%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • East Stirlingshire 3
    St. Mirren 6
  •  
  • Airdrieonians 0
    Alloa Athletic 0
  •  
  • Albion Rovers 3
    Livingston 0
  •  
  • Inverness CT 4
    Annan Athletic 0
  •  
  • Peterhead 0
    Arbroath 3
  •  
  • Stirling Albion 1
    Ayr United 2
  •  
  • Partick Thistle 5
    Berwick Rangers 1
  •  
  • Brechin City 4
    Elgin City 0
  •  
  • Clyde 1
    Forfar Athletic 3
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Greenock Morton 3
  •  
  • Dumbarton 0
    Dunfermline Athletic 5
  •  
  • Dundee FC 5
    Stranraer 0
  •  
  • East Fife 2
    Raith Rovers 3
  •  
  • Ross County 5
    Montrose 0
  •  
  • Queen's Park 1
    Queen of South 4
  •  
  • Stenhousemuir 0
    St.Johnstone 5
  •  
  • Round 2
  •  
  • Arbroath 0
    St.Johnstone 6
  •  
  • Ayr United 0
    St. Mirren 2
  •  
  • Hibernian 3
    Brechin City 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Raith Rovers 1
  •  
  • Inverness CT 4
    Albion Rovers 0
  •  
  • Alloa Athletic 0
    Dundee United 2
  •  
  • Forfar Athletic 2
    Dundee FC 4
  •  
  • Kilmarnock 3
    Greenock Morton 1
  •  
  • Partick Thistle 1
    Queen of South 2
  •  
  • Ross County 2
    Hamilton Academical 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Falkirk 0
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Hearts 2
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Queen of South 1
    Rangers 2
  •  
  • Dundee FC 3
    Aberdeen 2
  •  
  • Ross County 0
    Dundee United 2
  •  
  • Hibernian 1
    St.Johnstone 3
  •  
  • Motherwell 3
    Inverness CT 2
  •  
  • Kilmarnock 1
    St. Mirren 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Celtic Glasgow 0
    Hearts 1
  •  
  • Dundee FC 1
    Rangers 3
  •  
  • St.Johnstone 2
    Dundee United 1
  •  
  • St. Mirren 3
    Motherwell 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rangers 2
    St.Johnstone 0
  •  
  • Hearts 0
    St. Mirren 1
  •  
  • final
  •  
  • St. Mirren 0
    Rangers 1
  •  
  •  
  • Winner

    Rangers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Auchinleck Talbot 7
    Fort William 0
  •  
  • Rothes 1
    Banks O'Dee 5
  •  
  • Fraserburgh 12
    Bonnyrigg Rose Athletic 11
    26-09-2009 Fraserburgh
    1 - 1
    Bonnyrigg Rose Athletic
    03-10-2009 Bonnyrigg Rose Athletic
    1 - 2
    Fraserburgh
  •  
  • Brora Rangers 0
    Irvine Meadow 2
  •  
  • Buckie Thistle 00
    Forres Mechanics 00
    26-09-2009 Buckie Thistle
    0 - 0
    Forres Mechanics
    03-10-2009 Forres Mechanics
    0 - 0
    Buckie Thistle
  •  
  • Civil Service Strollers 1
    Gala Fairydean Rovers 0
  •  
  • Clachnacuddin 21
    Wick Academy 22
    26-09-2009 Clachnacuddin
    2 - 2
    Wick Academy
    03-10-2009 Wick Academy
    2 - 1
    Clachnacuddin
  •  
  • Coldstream 1
    Edinburgh City 5
  •  
  • Dalbeattie Star 2
    Keith 4
  •  
  • Edinburgh University 0
    Vale of Leithen 3
  •  
  • Glasgow University 1
    Girvan 4
  •  
  • Nairn County 5
    Golspie Sutherland 2
  •  
  • Hawick Royal Albert 0
    Huntly 7
  •  
  • Inverurie Loco Works 5
    St Cuthbert Wanderers 0
  •  
  • Lossiemouth 4
    Newton Stewart 1
  •  
  • Selkirk 3
    Preston 0
  •  
  • Whitehill 13
    Wigtown & Bladnoch 10
    26-09-2009 Whitehill
    1 - 1
    Wigtown & Bladnoch
    03-10-2009 Wigtown & Bladnoch
    0 - 3
    Whitehill
  •  
  • Round 2
  •  
  • Lossiemouth 0
    Albion Rovers 2
  •  
  • Cove Rangers 2
    Annan Athletic 1
  •  
  • Huntly 13
    Auchinleck Talbot 14
    24-10-2009 Huntly
    1 - 1
    Auchinleck Talbot
    31-10-2009 Auchinleck Talbot
    4 - 3
    Huntly
  •  
  • Banks O'Dee 0
    Montrose 3
  •  
  • Civil Service Strollers 1
    Berwick Rangers 2
  •  
  • Deveronvale 22
    Buckie Thistle 21
    24-10-2009 Deveronvale
    2 - 2
    Buckie Thistle
    31-10-2009 Buckie Thistle
    1 - 2
    Deveronvale
  •  
  • Edinburgh City 5
    Burntisland Shipyard 1
  •  
  • Forfar Athletic 4
    East Stirlingshire 2
  •  
  • Nairn County 2
    Elgin City 4
  •  
  • Fraserburgh 1
    Spartans FC 4
  •  
  • Girvan 1
    Wick Academy 4
  •  
  • Inverurie Loco Works 2
    Stranraer 1
  •  
  • Selkirk 0
    Irvine Meadow 3
  •  
  • Vale of Leithen 1
    Keith 3
  •  
  • Queen's Park 1
    Livingston 3
  •  
  • Whitehill 10
    Threave Rovers 11
    24-10-2009 Whitehill
    1 - 1
    Threave Rovers
    31-10-2009 Threave Rovers
    1 - 0
    Whitehill
  •  
  • Round 3
  •  
  • Clyde 11
    Livingston 17
    09-12-2009 Clyde
    1 - 1
    Livingston
    14-12-2009 Livingston
    7 - 1
    Clyde
  •  
  • Stenhousemuir 5
    Cove Rangers 0
  •  
  • Airdrieonians 4
    Queen of South 0
  •  
  • Albion Rovers 1
    Elgin City 0
  •  
  • Cowdenbeath 00
    Alloa Athletic 01
    28-11-2009 Cowdenbeath
    0 - 0
    Alloa Athletic
    08-12-2009 Alloa Athletic
    1 - 0
    Cowdenbeath
  •  
  • Stirling Albion 2
    Auchinleck Talbot 1
  •  
  • Deveronvale 0
    Ayr United 1
  •  
  • Ross County 5
    Berwick Rangers 1
  •  
  • Wick Academy 42
    Brechin City 44
    28-11-2009 Wick Academy
    4 - 4
    Brechin City
    08-12-2009 Brechin City
    4 - 2
    Wick Academy
  •  
  • Greenock Morton 01
    Dumbarton 00
    28-11-2009 Greenock Morton
    0 - 0
    Dumbarton
    05-12-2009 Dumbarton
    0 - 1
    Greenock Morton
  •  
  • Montrose 2
    East Fife 1
  •  
  • Edinburgh City 3
    Keith 1
  •  
  • Spartans FC 0
    Forfar Athletic 1
  •  
  • Threave Rovers 1
    Inverurie Loco Works 2
  •  
  • Raith Rovers 04
    Peterhead 01
    28-11-2009 Raith Rovers
    0 - 0
    Peterhead
    01-12-2009 Peterhead
    1 - 4
    Raith Rovers
  •  
  • Irvine Meadow 1
    Arbroath 0
  •  
  • Round 4
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • Raith Rovers 13
    Airdrieonians 11
    25-01-2010 Raith Rovers
    1 - 1
    Airdrieonians
    27-01-2010 Airdrieonians
    1 - 3
    Raith Rovers
  •  
  • Livingston 0
    Dundee FC 1
  •  
  • Greenock Morton 0
    Celtic Glasgow 1
  •  
  • Albion Rovers 01
    Stirling Albion 03
    18-01-2010 Albion Rovers
    0 - 0
    Stirling Albion
    20-01-2010 Stirling Albion
    3 - 1
    Albion Rovers
  •  
  • Ayr United 1
    Brechin City 0
  •  
  • Edinburgh City 1
    Montrose 3
  •  
  • Kilmarnock 1
    Falkirk 0
  •  
  • Forfar Athletic 0
    St.Johnstone 3
  •  
  • Inverness CT 2
    Motherwell 0
  •  
  • Ross County 4
    Inverurie Loco Works 0
  •  
  • Hamilton Academical 30
    Rangers 32
    10-01-2010 Hamilton Academical
    3 - 3
    Rangers
    19-01-2010 Rangers
    2 - 0
    Hamilton Academical
  •  
  • Aberdeen 2
    Hearts 0
  •  
  • St. Mirren 3
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Partick Thistle 0
    Dundee United 2
  •  
  • Hibernian 3
    Irvine Meadow 0
  •  
  • Round 5
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Raith Rovers 11
    Aberdeen 10
    06-02-2010 Raith Rovers
    1 - 1
    Aberdeen
    16-02-2010 Aberdeen
    0 - 1
    Raith Rovers
  •  
  • Dundee FC 2
    Ayr United 1
  •  
  • St.Johnstone 0
    Dundee United 1
  •  
  • Hibernian 5
    Montrose 1
  •  
  • Kilmarnock 3
    Inverness CT 0
  •  
  • Ross County 9
    Stirling Albion 0
  •  
  • St. Mirren 00
    Rangers 01
    06-02-2010 St. Mirren
    0 - 0
    Rangers
    17-02-2010 Rangers
    1 - 0
    St. Mirren
  •  
  • Round 6
  •  
  • Rangers 30
    Dundee United 31
    14-03-2010 Rangers
    3 - 3
    Dundee United
    24-03-2010 Dundee United
    1 - 0
    Rangers
  •  
  • Dundee FC 1
    Raith Rovers 2
  •  
  • Hibernian 21
    Ross County 22
    13-03-2010 Hibernian
    2 - 2
    Ross County
    23-03-2010 Ross County
    2 - 1
    Hibernian
  •  
  • Kilmarnock 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Dundee United 2
    Raith Rovers 0
  •  
  • Celtic Glasgow 0
    Ross County 2
  •  
  • final
  •  
  • Ross County 0
    Dundee United 3
  •  
  •  
  • Winner

    Dundee United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Stirling Albion 36 65 18 11 7 68 48 20
D
D
W
W
W
2 Alloa Athletic Alloa Athletic 36 65 19 8 9 49 35 14
W
L
L
L
W
3 Cowdenbeath 36 59 16 11 9 60 41 19
L
D
W
D
D
4 Brechin City 36 54 15 9 12 50 45 5
D
L
D
W
L
5 Peterhead 36 51 15 6 15 45 49 -4
D
W
L
W
L
6 Dumbarton Dumbarton 36 48 14 6 16 49 58 -9
L
L
W
D
L
7 East Fife 36 41 10 11 15 46 53 -7
D
D
L
W
L
8 Stenhousemuir 36 40 9 13 14 38 42 -4
D
D
L
L
W
9 Arbroath 36 40 10 10 16 41 55 -14
D
W
D
D
L
10 Clyde 36 31 8 7 21 37 57 -20
W
L
L
W
D
  • Round 1
  •  
  • Dumbarton 0
    Greenock Morton 1
  •  
  • Airdrieonians 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Ayr United 0
    Albion Rovers 2
  •  
  • Ross County 3
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Annan Athletic 2
    Queen's Park 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Arbroath 1
  •  
  • Stranraer 4
    Berwick Rangers 2
  •  
  • Elgin City 3
    Brechin City 1
  •  
  • Stenhousemuir 2
    Clyde 0
  •  
  • Peterhead 1
    Cowdenbeath 2
  •  
  • East Fife 0
    Forfar Athletic 2
  •  
  • Inverness CT 1
    Montrose 1
  •  
  • Queen of South 1
    Livingston 0
  •  
  • Stirling Albion 2
    Raith Rovers 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Elgin City 3
    Albion Rovers 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Queen of South 2
  •  
  • Forfar Athletic 1
    Partick Thistle 6
  •  
  • Annan Athletic 1
    East Stirlingshire 0
  •  
  • Cowdenbeath 0
    Dundee FC 3
  •  
  • Ross County 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Inverness CT 3
    Stranraer 0
  •  
  • Stirling Albion 3
    Stenhousemuir 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Annan Athletic 4
    Elgin City 2
  •  
  • Stirling Albion 1
    Dundee FC 2
  •  
  • Partick Thistle 1
    Inverness CT 1
  •  
  • Ross County 2
    Queen of South 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Dundee FC 3
    Annan Athletic 0
  •  
  • Inverness CT 1
    Ross County 0
  •  
  • final
  •  
  • Dundee FC 3
    Inverness CT 2
  •  
  •  
  • Winner

    Dundee FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Peterhead Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy Peterhead
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Bavidge
12
1.0
2 Ross
7
1.0
3 Barry Wilson Wilson
5
1.0
4 Stewart
5
1.0
5 Nicky Clark Clark
4
1.0
6 Gethins
2
1.0
7 Sharp
2
0.7
8 Emslie
2
0.7
9 Bruce
2
1.0
10 Mann
2
0.7

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 47 na mecz: 1.18
Straconych bramek 58 na mecz: 1.45
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 20
50.00%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 9
22.50%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.63
Wygranych meczów do zera (WTN) 6
15.00%
Przegranych meczów do zera (LTN) 11
27.50%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 8
20.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 10
25.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Peterhead wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 7 6 2 0
Przegranych 8 4 5 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-2 3
14.3%
2-0 2
9.5%
0-3 2
9.5%
0-0 2
9.5%
1-1 2
9.5%
1-0 2
9.5%
3-1 1
4.8%
2-2 1
4.8%
3-2 1
4.8%
2-1 1
4.8%
0-1 1
4.8%
0-2 1
4.8%
1-4 1
4.8%
3-0 1
4.8%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics