Greenock Morton

Witamy w Greenock Morton (Scotland - Druga liga szkocka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Greenock Morton logo Greenock Morton Staty

Forma drużyny:
L
D
W
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 8

    Gole

  • 1.33

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 5/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 50

    Meczów

  • 70

    Gole

  • 1.40

    na mecz

  • 16

    Wygrane

  • 15

    Remisy

  • 19

    Przegrane

  • 52.0%

    Over 2.5

  • 78.0%

    Over 1.5

  • 30.00%

    CS

  • 54.00%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Greenock Morton
Szkocja - Druga liga szkocka
wczoraj
Koniec
90'
Szkocja - Druga liga szkocka
10 gru
Nierozpoczęty
Szkocja - Druga liga szkocka
14 gru
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Elgin City 1
    Arbroath 1
  •  
  • Cove Rangers 2
    Montrose 2
  •  
  • Dundee United 3
    St.Johnstone U21 2
  •  
  • East Kilbride 1
    Spartans FC 1
  •  
  • Inverurie Loco Works 0
    Formartine Utd 1
  •  
  • Berwick Rangers 0
    Airdrieonians 3
  •  
  • Edinburgh City 3
    Albion Rovers 1
  •  
  • Alloa Athletic 3
    Stirling Albion 1
  •  
  • Annan Athletic 4
    Celtic U21 0
  •  
  • Queen's Park 0
    Ayr United 0
  •  
  • Peterhead 2
    Brechin City 1
  •  
  • Hamilton Academical U21 4
    Clyde 1
  •  
  • Cowdenbeath 1
    East Fife 3
  •  
  • Dumbarton 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Inverness CT 1
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • East Stirlingshire 0
    Motherwell U21 3
  •  
  • Livingston U21 10
    Forfar Athletic 00
    14-08-2018 Livingston U21
    1 - 0
    Forfar Athletic
    21-08-2018 Forfar Athletic
    0 - 0
    Livingston U21
  •  
  • Stranraer 0
    Partick Thistle 5
  •  
  • Raith Rovers 3
    Aberdeen U21 1
  •  
  • Dundee FC U21 2
    Hibernian U21 2
  •  
  • Rangers FC U21 1
    Falkirk 2
  •  
  • Stenhousemuir 0
    Queen of South 3
  •  
  • Hearts U21 1
    Ross County 2
  •  
  • Kilmarnock U21 1
    St. Mirren U21 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Coleraine 1
    Formartine Utd 1
  •  
  • Sligo Rovers 4
    Livingston U21 1
  •  
  • TNS 2
    Queen's Park 2
  •  
  • Airdrieonians 0
    Sutton United 1
  •  
  • Dundee United 1
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Arbroath 3
    Annan Athletic 0
  •  
  • Peterhead 0
    Bohemian FC 1
  •  
  • Falkirk 0
    Connah's Quay 1
  •  
  • Dumbarton 0
    Montrose 1
  •  
  • East Fife 2
    Partick Thistle 1
  •  
  • East Kilbride 2
    Edinburgh City 3
  •  
  • Ross County 5
    Raith Rovers 0
  •  
  • St. Mirren U21 3
    Hamilton Academical U21 2
  •  
  • Queen of South 4
    Crusaders 3
  •  
  • Boreham Wood 0
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • Dundee FC U21 1
    Motherwell U21 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Connah's Quay 2
    Coleraine 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Bohemian FC 0
    Sutton United 0
  •  
  • East Fife 2
    Queen of South 0
  •  
  • Ross County 3
    Montrose 1
  •  
  • St. Mirren U21 2
    Queen's Park 4
  •  
  • Motherwell U21 2
    Sligo Rovers 0
  •  
  • Arbroath 1
    Edinburgh City 4
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Bohemian FC 0
    East Fife 3
  •  
  • Edinburgh City 2
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Motherwell U21 1
    Ross County 2
  •  
  • Queen's Park 1
    Connah's Quay 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Connah's Quay 1
    Edinburgh City 1
  •  
  • Ross County 2
    East Fife 1
  •  
  • final
  •  
  • Connah's Quay 1
    Ross County 3
  •  
  •  
  • Winner

    Ross County
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • Dundee FC 1
    Aberdeen 2
  •  
  • East Fife 0
    Rangers 3
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Forfar Athletic 1
    Livingston 2
  •  
  • Hibernian 5
    Greenock Morton 3
  •  
  • Kilmarnock 1
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Partick Thistle 3
    Ross County 2
  •  
  • Motherwell 1
    Hearts 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Hearts 2
    Aberdeen 2
  •  
  • Celtic Glasgow 5
    Partick Thistle 0
  •  
  • Kilmarnock 0
    Hibernian 0
  •  
  • Livingston 0
    Rangers 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rangers 3
    Hearts 0
  •  
  • Hibernian 2
    Celtic Glasgow 5
  •  
  • final
  •  
  • Rangers 0
    Celtic Glasgow 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Stirling University FC 2
    Keith 1
  •  
  • Wick Academy 1
    Auchinleck Talbot 2
  •  
  • Deveronvale 2
    Bonnyrigg Rose Athletic 1
  •  
  • Brora Rangers 4
    Turriff United 3
  •  
  • Edusport Academy 3
    Buckie Thistle 1
  •  
  • Burntisland Shipyard 1
    Cumbernauld Colts 4
  •  
  • Forres Mechanics 21
    Civil Service Strollers 22
    22-09-2018 Forres Mechanics
    2 - 2
    Civil Service Strollers
    29-09-2018 Civil Service Strollers
    2 - 1
    Forres Mechanics
  •  
  • Rothes 4
    Clachnacuddin 0
  •  
  • Strathspey Thistle 0
    Coldstream 2
  •  
  • Dalbeattie Star 01
    Kelty Hearts 03
    22-09-2018 Dalbeattie Star
    0 - 0
    Kelty Hearts
    29-09-2018 Kelty Hearts
    3 - 1
    Dalbeattie Star
  •  
  • Huntly 1
    East Stirlingshire 4
  •  
  • Whitehill 1
    Edinburgh University 0
  •  
  • Linlithgow Rose 3
    Fort William 0
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 6
    Lossiemouth 0
  •  
  • Gretna FC 2008 3
    Vale of Leithen 2
  •  
  • Nairn County 1
    Beith Juniors 3
  •  
  • Inverurie Loco Works 3
    Fraserburgh 4
  •  
  • Round 2
  •  
  • Albion Rovers 0
    Formartine Utd 2
  •  
  • Rothes 0
    Annan Athletic 1
  •  
  • Cove Rangers 11
    Auchinleck Talbot 12
    20-10-2018 Cove Rangers
    1 - 1
    Auchinleck Talbot
    27-10-2018 Auchinleck Talbot
    2 - 1
    Cove Rangers
  •  
  • Berwick Rangers 3
    Gretna FC 2008 1
  •  
  • Brora Rangers 6
    Coldstream 0
  •  
  • Cumbernauld Colts 1
    BSC Glasgow 4
  •  
  • Edinburgh City 1
    Civil Service Strollers 0
  •  
  • Cowdenbeath 2
    Clyde 1
  •  
  • Deveronvale 1
    Stirling University FC 2
  •  
  • East Kilbride 3
    Spartans FC 1
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 2
    East Stirlingshire 0
  •  
  • Elgin City 2
    Whitehill 0
  •  
  • Edusport Academy 1
    Fraserburgh 2
  •  
  • Peterhead 3
    Kelty Hearts 2
  •  
  • Beith Juniors 4
    Linlithgow Rose 0
  •  
  • Stirling Albion 1
    Queen's Park 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Edinburgh City 11
    Inverness CT 16
    25-11-2018 Edinburgh City
    1 - 1
    Inverness CT
    04-12-2018 Inverness CT
    6 - 1
    Edinburgh City
  •  
  • Airdrieonians 3
    Dumbarton 0
  •  
  • Alloa Athletic 3
    Brechin City 0
  •  
  • Montrose 04
    Annan Athletic 03
    24-11-2018 Montrose
    0 - 0
    Annan Athletic
    27-11-2018 Annan Athletic
    3 - 4
    Montrose
  •  
  • Arbroath 0
    Stranraer 1
  •  
  • Fraserburgh 0
    Auchinleck Talbot 1
  •  
  • Berwick Rangers 1
    East Fife 2
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Brora Rangers 0
  •  
  • Forfar Athletic 2
    BSC Glasgow 0
  •  
  • East Kilbride 1
    Gala Fairydean Rovers 0
  •  
  • Stirling University FC 0
    Elgin City 4
  •  
  • Stenhousemuir 4
    Falkirk 2
  •  
  • Queen of South 4
    Formartine Utd 1
  •  
  • Greenock Morton 13
    Peterhead 10
    24-11-2018 Greenock Morton
    1 - 1
    Peterhead
    27-11-2018 Peterhead
    0 - 3
    Greenock Morton
  •  
  • Queen's Park 0
    Raith Rovers 3
  •  
  • Beith Juniors 0
    Ayr United 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Rangers 3
  •  
  • Hearts 1
    Livingston 0
  •  
  • Celtic Glasgow 3
    Airdrieonians 0
  •  
  • Aberdeen 14
    Stenhousemuir 11
    19-01-2019 Aberdeen
    1 - 1
    Stenhousemuir
    29-01-2019 Stenhousemuir
    1 - 4
    Aberdeen
  •  
  • St. Mirren 3
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Dundee FC 10
    Queen of South 13
    19-01-2019 Dundee FC
    1 - 1
    Queen of South
    29-01-2019 Queen of South
    3 - 0
    Dundee FC
  •  
  • Montrose 0
    Dundee United 4
  •  
  • Raith Rovers 3
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • East Fife 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Inverness CT 4
    East Kilbride 0
  •  
  • Hibernian 4
    Elgin City 0
  •  
  • Kilmarnock 2
    Forfar Athletic 0
  •  
  • St.Johnstone 2
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Motherwell 1
    Ross County 2
  •  
  • Partick Thistle 4
    Stranraer 1
  •  
  • Auchinleck Talbot 1
    Ayr United 0
  •  
  • Round 5
  •  
  • Ross County 22
    Inverness CT 22
    11-02-2019 Ross County
    2 - 2
    Inverness CT
    19-02-2019 Inverness CT
    2 - 2
    Ross County
  •  
  • Aberdeen 4
    Queen of South 1
  •  
  • Hearts 4
    Auchinleck Talbot 0
  •  
  • Celtic Glasgow 5
    St.Johnstone 0
  •  
  • Kilmarnock 00
    Rangers 05
    09-02-2019 Kilmarnock
    0 - 0
    Rangers
    20-02-2019 Rangers
    5 - 0
    Kilmarnock
  •  
  • St. Mirren 1
    Dundee United 2
  •  
  • East Fife 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Hibernian 3
    Raith Rovers 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Partick Thistle 11
    Hearts 12
    04-03-2019 Partick Thistle
    1 - 1
    Hearts
    12-03-2019 Hearts
    2 - 1
    Partick Thistle
  •  
  • Dundee United 1
    Inverness CT 2
  •  
  • Aberdeen 12
    Rangers 10
    03-03-2019 Aberdeen
    1 - 1
    Rangers
    12-03-2019 Rangers
    0 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Hibernian 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Aberdeen 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Hearts 3
    Inverness CT 0
  •  
  • final
  •  
  • Hearts 1
    Celtic Glasgow 2
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Greenock Morton Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Greenock Morton
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Robert McHugh McHugh
13
0.7
2 Michael Tidser Tidser
8
0.3
3 Greg Kiltie Kiltie
6
0.8
4 Charles Telfer Telfer
5
0.2
5 Chris Millar Millar
4
0.3
6 Cadden
3
1.0
7 Tiffoney
3
0.4
8 Buchanan
2
0.2
9 Gary Oliver Oliver
2
0.2
10 Waddell
2
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 70 na mecz: 1.40
Straconych bramek 71 na mecz: 1.42
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 27
54.00%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 15
30.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.82
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
22.00%
Przegranych meczów do zera (LTN) 8
16.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 10
20.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 10
20.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Greenock Morton wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 8 3 1 4
Przegranych 10 4 2 3

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 4
16.7%
1-1 4
16.7%
2-2 2
8.3%
1-2 2
8.3%
0-0 2
8.3%
1-5 1
4.2%
2-3 1
4.2%
5-1 1
4.2%
6-1 1
4.2%
0-2 1
4.2%
2-0 1
4.2%
3-3 1
4.2%
2-1 1
4.2%
5-0 1
4.2%
0-3 1
4.2%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics