Fredrikstad

Witamy w Fredrikstad (Norway - Trzecia liga norweska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Fredrikstad logo Fredrikstad Staty

Forma drużyny:
W
W
W
D
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 14

    Gole

  • 2.33

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 83

    Meczów

  • 155

    Gole

  • 1.87

    na mecz

  • 39

    Wygrane

  • 13

    Remisy

  • 31

    Przegrane

  • 61.4%

    Over 2.5

  • 78.3%

    Over 1.5

  • 27.71%

    CS

  • 54.22%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Fredrikstad
Norwegia - Trzecia liga norweska
14 kwi
Przełożone
Norwegia - Trzecia liga norweska
18 kwi
Przełożone
Norwegia - Trzecia liga norweska
26 kwi
Przełożone

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Sogndal Sogndal 28 56 17 5 6 51 28 23
D
L
W
L
D
2 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 28 54 16 6 6 54 36 18
W
W
W
D
W
3 Fredrikstad Fredrikstad 28 50 14 8 6 53 37 16
D
W
D
L
W
4 Loev-Ham 28 43 13 4 11 46 38 8
W
L
W
W
D
5 Ranheim Ranheim 28 43 12 7 9 37 38 -1
D
D
D
L
L
6 Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt 28 42 12 6 10 41 28 13
W
D
L
W
W
7 Stroemmen Stroemmen 28 40 12 4 12 43 42 1
L
W
W
L
L
8 Alta 28 36 10 6 12 41 51 -10
L
D
L
W
D
9 Bryne Bryne 28 35 10 5 13 57 52 5
D
W
W
L
D
10 Mjoendalen Mjoendalen 28 35 10 5 13 41 49 -8
W
L
D
W
L
11 NIL-Trysil 28 35 9 8 11 38 47 -9
L
L
L
D
W
12 Follo Follo 28 32 8 8 12 35 43 -8
W
W
W
D
W
13 Sandnes Sandnes 28 31 8 7 13 33 40 -7
L
W
L
L
L
14 Tromsdalen 28 28 8 4 16 33 50 -17
L
L
L
L
W
15 Moss 28 26 7 5 16 32 56 -24
L
D
D
W
L
  • semifinal
  •  
  • Hoenefoss 2
    Ranheim 1
  •  
  • Fredrikstad 2
    Loev-Ham 0
  •  
  • final
  •  
  • Hoenefoss 10
    Fredrikstad 44
    21-11-2010 Hoenefoss
    1 - 4
    Fredrikstad
    25-11-2010 Fredrikstad
    4 - 0
    Hoenefoss
  •  
  •  
  • Winner

    Fredrikstad
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rosenborg Trondheim Rosenborg Trondheim 30 69 20 9 1 60 22 38
D
W
D
L
W
2 Molde Molde 30 56 17 5 8 62 35 27
W
W
W
L
L
3 Stabaek Stabaek 30 53 15 8 7 52 34 18
W
W
L
W
W
4 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 30 46 12 10 8 53 44 9
D
W
L
W
L
5 Brann Brann 30 44 12 8 10 51 49 2
D
L
L
W
W
6 Tromsoe Tromsoe 30 40 10 10 10 35 36 -1
L
W
D
L
W
7 Vaalerenga Vaalerenga 30 40 12 4 14 47 50 -3
L
L
W
W
W
8 Sandefjord Sandefjord 30 40 10 10 10 39 44 -5
L
W
D
D
W
9 Start Start 30 40 10 10 10 46 52 -6
W
L
L
W
L
10 Viking Viking 30 38 9 11 10 38 40 -2
W
L
D
L
D
11 Lillestroem Lillestroem 30 37 9 10 11 43 50 -7
L
W
D
W
L
12 Stroemsgodset Stroemsgodset 30 36 10 6 14 40 42 -2
D
W
W
W
L
13 Aalesund Aalesund 30 36 9 9 12 34 43 -9
D
L
W
D
D
14 Fredrikstad Fredrikstad 30 34 10 4 16 39 44 -5
W
L
W
L
W
15 Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt 30 28 6 10 14 29 53 -24
D
L
D
L
L
16 Lyn Lyn 30 16 2 10 18 29 59 -30
L
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Hoeyang 0
    Brann 6
  •  
  • Vestfossen 0
    Odds Ballklubb 4
  •  
  • Brattvaag 0
    Aalesund 5
  •  
  • Aalgaard FK 3
    Flekkeroey 2
  •  
  • Vadmyra 1
    Aasane 2
  •  
  • Skarp 1
    Alta 2
  •  
  • Arvoll 0
    Hoenefoss 3
  •  
  • Sandar IL 0
    Baerum 3
  •  
  • Senja 0
    Bodoe/Glimt 1
  •  
  • KIL/Hemne 0
    Byaasen 2
  •  
  • Steinkjer 8
    Charlottenlund 2
  •  
  • Fram Larvik 1
    Drammen FK 2
  •  
  • Hasle/Loeren 0
    Droebak/Frogn 2
  •  
  • Egersund 3
    Kopervik 3
  •  
  • Elnesvaagen/O 1
    Skarboevik 2
  •  
  • Elverum 1
    Hamarkameratene 4
  •  
  • Lyngboe 1
    Fana 0
  •  
  • Fjellhamar 1
    Loerenskog 2
  •  
  • Froeyland 1
    FK Haugesund 4
  •  
  • Floeya 0
    Tromsoe 4
  •  
  • Follese 1
    Fyllingen 2
  •  
  • Nordstrand 0
    Fredrikstad 7
  •  
  • Frigg 0
    Lyn 4
  •  
  • Gjoevik FF 0
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Gruner 2
    Ull/Kisa 5
  •  
  • Mjoelner 2
    Harstad 2
  •  
  • Traeff 3
    Hoedd 4
  •  
  • Mo 1
    IL Staalkameratene 2
  •  
  • Jevnaker 1
    Mjoendalen 1
  •  
  • Kattem 1
    Levanger 5
  •  
  • Lillehammer FK 1
    KFUM 1
  •  
  • Kolstad 2
    Ranheim 3
  •  
  • Konnerud 2
    Stroemsgodset 4
  •  
  • Kristiansund BK 5
    Nardo 2
  •  
  • Kvik Halden 2
    Skeid 1
  •  
  • Oestsiden 2
    Lillestroem 3
  •  
  • Lyngdal 1
    Stavanger 6
  •  
  • Sandnes 4
    Mandalskameratene 2
  •  
  • Roea 3
    Manglerud Star Toppfotball 1
  •  
  • Tornado Maaloey 1
    Molde 8
  •  
  • Rakkestad 0
    Moss 6
  •  
  • Stord 0
    Nest Sotra 2
  •  
  • Pors Grenland 1
    Notodden 2
  •  
  • Odda 1
    Viking 6
  •  
  • Stathelle FK 2
    Sandefjord 4
  •  
  • Sander 0
    Stabaek 5
  •  
  • Smoeraas 0
    Sogndal 4
  •  
  • Trauma 1
    Start 4
  •  
  • Strindheim 5
    Tillerbyen 0
  •  
  • Vard Haugesund 0
    Vidar 4
  •  
  • Verdal 1
    Vaalerenga 6
  •  
  • Asker 2
    FK Toensberg 1
  •  
  • Bossekop 0
    Tromsdalen 1
  •  
  • Klepp 1
    Bryne 5
  •  
  • Eidsvold TF 2
    Valdres FK 0
  •  
  • Fjoera 0
    Loev-Ham 1
  •  
  • Flisa 0
    Kongsvinger 0
  •  
  • Mysen 1
    Follo 5
  •  
  • Skjetten 1
    Kjelsaas 2
  •  
  • Stroemmen 2
    Korsvoll 0
  •  
  • Redalen 0
    NIL-Trysil 1
  •  
  • Oern-Horten 3
    Sarpsborg 08 4
  •  
  • Vindbjart 1
    Randaberg 3
  •  
  • Raufoss 3
    Ullern 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • NIL-Trysil 1
    Asker 3
  •  
  • Baerum 3
    Stroemsgodset 1
  •  
  • Kongsvinger 4
    Skarboevik 0
  •  
  • Sogndal 2
    Aasane 1
  •  
  • Sarpsborg 08 2
    Eidsvold TF 3
  •  
  • Nest Sotra 2
    Moss 1
  •  
  • Kristiansund BK 0
    Aalesund 2
  •  
  • Aalgaard FK 2
    Viking 3
  •  
  • Byaasen 3
    Alta 4
  •  
  • Mjoelner 1
    Bodoe/Glimt 3
  •  
  • Droebak/Frogn 1
    Fredrikstad 2
  •  
  • Follo 0
    Vaalerenga 2
  •  
  • Hoenefoss 1
    Raufoss 1
  •  
  • IL Staalkameratene 2
    Tromsoe 3
  •  
  • Levanger 0
    Rosenborg Trondheim 5
  •  
  • Loerenskog 0
    Notodden 1
  •  
  • Roea 0
    Lyn 6
  •  
  • Ull/Kisa 1
    Sandefjord 0
  •  
  • Tromsdalen 2
    Strindheim 3
  •  
  • Kopervik 1
    Bryne 5
  •  
  • Drammen FK 1
    Mjoendalen 5
  •  
  • Randaberg 2
    FK Haugesund 2
  •  
  • Loev-Ham 3
    Fyllingen 0
  •  
  • Lillehammer FK 0
    Hamarkameratene 4
  •  
  • Kjelsaas 1
    Odds Ballklubb 2
  •  
  • Kvik Halden 1
    Stabaek 4
  •  
  • Stroemmen 1
    Lillestroem 2
  •  
  • Ranheim 6
    Steinkjer 0
  •  
  • Stavanger 3
    Sandnes 2
  •  
  • Vidar 1
    Start 3
  •  
  • Lyngboe 0
    Brann 2
  •  
  • Hoedd 0
    Molde 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Fredrikstad 5
    Ranheim 3
  •  
  • Molde 1
    Kongsvinger 0
  •  
  • Start 2
    Loev-Ham 2
  •  
  • Aalesund 2
    Stavanger 1
  •  
  • Alta 3
    Bodoe/Glimt 0
  •  
  • Asker 0
    Lillestroem 3
  •  
  • Mjoendalen 3
    Baerum 1
  •  
  • Nest Sotra 2
    Brann 4
  •  
  • Bryne 0
    Viking 0
  •  
  • Eidsvold TF 1
    Stabaek 2
  •  
  • FK Haugesund 1
    Sogndal 2
  •  
  • Hamarkameratene 0
    Lyn 2
  •  
  • Tromsoe 4
    Hoenefoss 0
  •  
  • Notodden 0
    Odds Ballklubb 2
  •  
  • Strindheim 1
    Rosenborg Trondheim 7
  •  
  • Vaalerenga 5
    Ull/Kisa 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Brann 1
    Lyn 0
  •  
  • Odds Ballklubb 3
    Fredrikstad 1
  •  
  • Sogndal 0
    Aalesund 1
  •  
  • Alta 0
    Molde 1
  •  
  • Stabaek 4
    Lillestroem 0
  •  
  • Vaalerenga 3
    Mjoendalen 1
  •  
  • Tromsoe 2
    Bryne 0
  •  
  • Rosenborg Trondheim 2
    Loev-Ham 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Molde 5
    Rosenborg Trondheim 0
  •  
  • Vaalerenga 4
    Tromsoe 3
  •  
  • Odds Ballklubb 5
    Brann 1
  •  
  • Aalesund 3
    Stabaek 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Aalesund 1
    Odds Ballklubb 0
  •  
  • Molde 6
    Vaalerenga 3
  •  
  • final
  •  
  • Molde 2
    Aalesund 2
  •  
  •  
  • Winner

    Aalesund
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Motherwell 03
    Llanelli 10
    02-07-2009 Motherwell
    0 - 1
    Llanelli
    09-07-2009 Llanelli
    0 - 3
    Motherwell
  •  
  • Fram Reykjavík 22
    TNS 11
    02-07-2009 Fram Reykjavík
    2 - 1
    TNS
    09-07-2009 TNS
    1 - 2
    Fram Reykjavík
  •  
  • Helsingborg 31
    FC Mika 11
    02-07-2009 Helsingborg
    3 - 1
    FC Mika
    09-07-2009 FC Mika
    1 - 1
    Helsingborg
  •  
  • Lisburn 10
    Zestafoni 56
    02-07-2009 Lisburn
    1 - 5
    Zestafoni
    09-07-2009 Zestafoni
    6 - 0
    Lisburn
  •  
  • Budućnost Podgorica 01
    Polonia Warszawa 20
    02-07-2009 Budućnost Podgorica
    0 - 2
    Polonia Warszawa
    09-07-2009 Polonia Warszawa
    0 - 1
    Budućnost Podgorica
  •  
  • NSI Runavik 01
    Rosenborg Trondheim 33
    02-07-2009 NSI Runavik
    0 - 3
    Rosenborg Trondheim
    09-07-2009 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    NSI Runavik
  •  
  • Sligo Rovers 11
    Vllaznia Szkodra 21
    02-07-2009 Sligo Rovers
    1 - 2
    Vllaznia Szkodra
    09-07-2009 Vllaznia Szkodra
    1 - 1
    Sligo Rovers
  •  
  • Anorthosis 52
    UN Kaerjeng 97 01
    02-07-2009 Anorthosis
    5 - 0
    UN Kaerjeng 97
    09-07-2009 UN Kaerjeng 97
    1 - 2
    Anorthosis
  •  
  • Slaven 10
    Birkirkara 00
    02-07-2009 Slaven
    1 - 0
    Birkirkara
    09-07-2009 Birkirkara
    0 - 0
    Slaven
  •  
  • CS Grevenmacher 00
    Vetra 33
    02-07-2009 CS Grevenmacher
    0 - 3
    Vetra
    09-07-2009 Vetra
    3 - 0
    CS Grevenmacher
  •  
  • Haladas 11
    Irtysz Pawłodar 02
    02-07-2009 Haladas
    1 - 0
    Irtysz Pawłodar
    09-07-2009 Irtysz Pawłodar
    2 - 1
    Haladas
  •  
  • Spartak Trnawa 23
    Keshla 11
    02-07-2009 Spartak Trnawa
    2 - 1
    Keshla
    09-07-2009 Keshla
    1 - 3
    Spartak Trnawa
  •  
  • Randers FC 43
    Linfield 00
    02-07-2009 Randers FC
    4 - 0
    Linfield
    09-07-2009 Linfield
    0 - 3
    Randers FC
  •  
  • Dynamo Mińsk 21
    Renova 11
    02-07-2009 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    Renova
    09-07-2009 Renova
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 12
    Okżetpes Kokczetaw 20
    02-07-2009 Zimbru Kiszyniów
    1 - 2
    Okżetpes Kokczetaw
    09-07-2009 Okżetpes Kokczetaw
    0 - 2
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Trans Narva 01
    Rudar Velenje 33
    02-07-2009 Trans Narva
    0 - 3
    Rudar Velenje
    09-07-2009 Rudar Velenje
    3 - 1
    Trans Narva
  •  
  • FC Lahti 40
    Dinamo Tirana 12
    02-07-2009 FC Lahti
    4 - 1
    Dinamo Tirana
    09-07-2009 Dinamo Tirana
    2 - 0
    FC Lahti
  •  
  • Valletta 32
    Keflavik 02
    02-07-2009 Valletta
    3 - 0
    Keflavik
    09-07-2009 Keflavik
    2 - 2
    Valletta
  •  
  • Sutjeska 11
    Partizan Mińsk 12
    02-07-2009 Sutjeska
    1 - 1
    Partizan Mińsk
    09-07-2009 Partizan Mińsk
    2 - 1
    Sutjeska
  •  
  • Simurq 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 13
    02-07-2009 Simurq
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    09-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    3 - 0
    Simurq
  •  
  • Dinaburg 20
    Nomme JK Kalju 10
    02-07-2009 Dinaburg
    2 - 1
    Nomme JK Kalju
    09-07-2009 Nomme JK Kalju
    0 - 0
    Dinaburg
  •  
  • FC Banants 01
    Siroki Brijeg 20
    02-07-2009 FC Banants
    0 - 2
    Siroki Brijeg
    09-07-2009 Siroki Brijeg
    0 - 1
    FC Banants
  •  
  • FC Tbilisi 22
    B36 Torshavn 00
    02-07-2009 FC Tbilisi
    2 - 0
    B36 Torshavn
    09-07-2009 B36 Torshavn
    0 - 2
    FC Tbilisi
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 21
    AE Larissa 01
    16-07-2009 KR Reykjavik
    2 - 0
    AE Larissa
    23-07-2009 AE Larissa
    1 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • NAC Breda 62
    Gandzasar 00
    16-07-2009 NAC Breda
    6 - 0
    Gandzasar
    23-07-2009 Gandzasar
    0 - 2
    NAC Breda
  •  
  • St. Patrick's Athletic 11
    Valletta 10
    16-07-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 1
    Valletta
    23-07-2009 Valletta
    0 - 1
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Falkirk 10
    FC Vaduz 02
    16-07-2009 Falkirk
    1 - 0
    FC Vaduz
    23-07-2009 FC Vaduz
    2 - 0
    Falkirk
  •  
  • Juvenes/Dogana 00
    Polonia Warszawa 14
    16-07-2009 Juvenes/Dogana
    0 - 1
    Polonia Warszawa
    23-07-2009 Polonia Warszawa
    4 - 0
    Juvenes/Dogana
  •  
  • FK Sarajevo 11
    Spartak Trnawa 01
    16-07-2009 FK Sarajevo
    1 - 0
    Spartak Trnawa
    23-07-2009 Spartak Trnawa
    1 - 1
    FK Sarajevo
  •  
  • Broendby IF 04
    Flora Tallinn 11
    16-07-2009 Broendby IF
    0 - 1
    Flora Tallinn
    23-07-2009 Flora Tallinn
    1 - 4
    Broendby IF
  •  
  • Differdange 03 10
    Rijeka 03
    16-07-2009 Differdange 03
    1 - 0
    Rijeka
    23-07-2009 Rijeka
    3 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Gorica 10
    FC Lahti 02
    16-07-2009 Gorica
    1 - 0
    FC Lahti
    23-07-2009 FC Lahti
    2 - 0
    Gorica
  •  
  • Legia Warszawa 31
    FC Tbilisi 00
    16-07-2009 Legia Warszawa
    3 - 0
    FC Tbilisi
    23-07-2009 FC Tbilisi
    0 - 1
    Legia Warszawa
  •  
  • Rudar Velenje 00
    Crvena Zvezda Belgrad 14
    16-07-2009 Rudar Velenje
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    23-07-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    4 - 0
    Rudar Velenje
  •  
  • AaB 01
    FK Slavija Sarajewo 03
    16-07-2009 AaB
    0 - 0
    FK Slavija Sarajewo
    23-07-2009 FK Slavija Sarajewo
    3 - 1
    AaB
  •  
  • FC Basel 34
    FC Santa Coloma 01
    16-07-2009 FC Basel
    3 - 0
    FC Santa Coloma
    23-07-2009 FC Santa Coloma
    1 - 4
    FC Basel
  •  
  • Omonia Nikozja 44
    HB Torshavn 01
    16-07-2009 Omonia Nikozja
    4 - 0
    HB Torshavn
    23-07-2009 HB Torshavn
    1 - 4
    Omonia Nikozja
  •  
  • Steaua Bukareszt 22
    Ujpest 01
    16-07-2009 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Ujpest
    23-07-2009 Ujpest
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Wiedeń 53
    Vllaznia Szkodra 00
    16-07-2009 Rapid Wiedeń
    5 - 0
    Vllaznia Szkodra
    23-07-2009 Vllaznia Szkodra
    0 - 3
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Sturm Graz 21
    Siroki Brijeg 11
    16-07-2009 Sturm Graz
    2 - 1
    Siroki Brijeg
    23-07-2009 Siroki Brijeg
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • Anorthosis 21
    Petrovac 13
    16-07-2009 Anorthosis
    2 - 1
    Petrovac
    23-07-2009 Petrovac
    3 - 1
    Anorthosis
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 41
    Dinaburg 00
    16-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    4 - 0
    Dinaburg
    23-07-2009 Dinaburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Czerno More Warna 13
    Iskra-Stal Rybnitsa 00
    16-07-2009 Czerno More Warna
    1 - 0
    Iskra-Stal Rybnitsa
    23-07-2009 Iskra-Stal Rybnitsa
    0 - 3
    Czerno More Warna
  •  
  • Elfsborg 30
    Haladas 00
    16-07-2009 Elfsborg
    3 - 0
    Haladas
    23-07-2009 Haladas
    0 - 0
    Elfsborg
  •  
  • Sigma Ołomuniec 12
    Fram Reykjavík 10
    16-07-2009 Sigma Ołomuniec
    1 - 1
    Fram Reykjavík
    23-07-2009 Fram Reykjavík
    0 - 2
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • Vetra 03
    HJK Helsinki 11
    16-07-2009 Vetra
    0 - 1
    HJK Helsinki
    23-07-2009 HJK Helsinki
    1 - 3
    Vetra
  •  
  • Rosenborg Trondheim 00
    FK Karabach 01
    16-07-2009 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    FK Karabach
    23-07-2009 FK Karabach
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Suduva 01
    Randers FC 11
    16-07-2009 Suduva
    0 - 1
    Randers FC
    23-07-2009 Randers FC
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Skonto Ryga 10
    Derry City 11
    16-07-2009 Skonto Ryga
    1 - 1
    Derry City
    23-07-2009 Derry City
    1 - 0
    Skonto Ryga
  •  
  • Tobył Kostanaj 10
    Galatasaray Stambuł 12
    16-07-2009 Tobył Kostanaj
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
    23-07-2009 Galatasaray Stambuł
    2 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Metalurg Donieck 32
    Partizan Mińsk 01
    16-07-2009 Metalurg Donieck
    3 - 0
    Partizan Mińsk
    23-07-2009 Partizan Mińsk
    1 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 00
    Pacos Ferreira 01
    16-07-2009 Zimbru Kiszyniów
    0 - 0
    Pacos Ferreira
    23-07-2009 Pacos Ferreira
    1 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Honka 21
    Bangor City 00
    16-07-2009 Honka
    2 - 0
    Bangor City
    23-07-2009 Bangor City
    0 - 1
    Honka
  •  
  • Dynamo Mińsk 01
    Tromsoe 04
    16-07-2009 Dynamo Mińsk
    0 - 0
    Tromsoe
    23-07-2009 Tromsoe
    4 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • FK Liepaja 21
    Dinamo Tbilisi 13
    16-07-2009 FK Liepaja
    2 - 1
    Dinamo Tbilisi
    23-07-2009 Dinamo Tbilisi
    3 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • FK Sloboda Užice 01
    Kaunas 01
    16-07-2009 FK Sloboda Užice
    0 - 0
    Kaunas
    23-07-2009 Kaunas
    1 - 1
    FK Sloboda Užice
  •  
  • MSK Zilina 21
    Dacia Kiszyniów 00
    16-07-2009 MSK Zilina
    2 - 0
    Dacia Kiszyniów
    23-07-2009 Dacia Kiszyniów
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Flamurtari 11
    Motherwell 08
    16-07-2009 Flamurtari
    1 - 0
    Motherwell
    23-07-2009 Motherwell
    8 - 1
    Flamurtari
  •  
  • Naftan Nowopołock 20
    Gent 11
    16-07-2009 Naftan Nowopołock
    2 - 1
    Gent
    23-07-2009 Gent
    1 - 0
    Naftan Nowopołock
  •  
  • Milano Kumanovo 02
    Slaven 48
    16-07-2009 Milano Kumanovo
    0 - 4
    Slaven
    23-07-2009 Slaven
    8 - 2
    Milano Kumanovo
  •  
  • Zestafoni 12
    Helsingborg 22
    16-07-2009 Zestafoni
    1 - 2
    Helsingborg
    23-07-2009 Helsingborg
    2 - 2
    Zestafoni
  •  
  • Crusaders 12
    Rabotnicki Skopje 14
    14-07-2009 Crusaders
    1 - 1
    Rabotnicki Skopje
    23-07-2009 Rabotnicki Skopje
    4 - 2
    Crusaders
  •  
  • Sliema Wanderers 00
    Maccabi Netanja 03
    14-07-2009 Sliema Wanderers
    0 - 0
    Maccabi Netanja
    23-07-2009 Maccabi Netanja
    3 - 0
    Sliema Wanderers
  •  
  • Round 3
  •  
  • Braga 10
    Elfsborg 22
    30-07-2009 Braga
    1 - 2
    Elfsborg
    06-08-2009 Elfsborg
    2 - 0
    Braga
  •  
  • Athletic Bilbao 02
    Young Boys Berno 11
    30-07-2009 Athletic Bilbao
    0 - 1
    Young Boys Berno
    06-08-2009 Young Boys Berno
    1 - 2
    Athletic Bilbao
  •  
  • KR Reykjavik 21
    FC Basel 23
    30-07-2009 KR Reykjavik
    2 - 2
    FC Basel
    06-08-2009 FC Basel
    3 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • Rijeka 10
    Metalist Charków 22
    30-07-2009 Rijeka
    1 - 2
    Metalist Charków
    06-08-2009 Metalist Charków
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • Aberdeen 10
    Sigma Ołomuniec 53
    30-07-2009 Aberdeen
    1 - 5
    Sigma Ołomuniec
    06-08-2009 Sigma Ołomuniec
    3 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Fenerbahce 51
    Budapest Honved 11
    30-07-2009 Fenerbahce
    5 - 1
    Budapest Honved
    06-08-2009 Budapest Honved
    1 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • PSV Eindhoven 11
    Czerno More Warna 00
    30-07-2009 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Czerno More Warna
    06-08-2009 Czerno More Warna
    0 - 1
    PSV Eindhoven
  •  
  • Helsingborg 21
    FK Sarajevo 12
    30-07-2009 Helsingborg
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-08-2009 FK Sarajevo
    2 - 1
    Helsingborg
  •  
  • FK Sloboda Užice 00
    Lille 22
    30-07-2009 FK Sloboda Užice
    0 - 2
    Lille
    06-08-2009 Lille
    2 - 0
    FK Sloboda Užice
  •  
  • AS Roma 37
    Gent 11
    30-07-2009 AS Roma
    3 - 1
    Gent
    06-08-2009 Gent
    1 - 7
    AS Roma
  •  
  • St. Patrick's Athletic 12
    Krylja Sowietow Samara 03
    30-07-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 0
    Krylja Sowietow Samara
    06-08-2009 Krylja Sowietow Samara
    3 - 2
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Randers FC 01
    Hamburger SV 40
    30-07-2009 Randers FC
    0 - 4
    Hamburger SV
    06-08-2009 Hamburger SV
    0 - 1
    Randers FC
  •  
  • Club Brugge 31
    FC Lahti 21
    30-07-2009 Club Brugge
    3 - 2
    FC Lahti
    06-08-2009 FC Lahti
    1 - 1
    Club Brugge
  •  
  • FK Slavija Sarajewo 01
    MFK Košice 23
    30-07-2009 FK Slavija Sarajewo
    0 - 2
    MFK Košice
    06-08-2009 MFK Košice
    3 - 1
    FK Slavija Sarajewo
  •  
  • FC Vaslui 21
    Omonia Nikozja 01
    30-07-2009 FC Vaslui
    2 - 0
    Omonia Nikozja
    04-08-2009 Omonia Nikozja
    1 - 1
    FC Vaslui
  •  
  • Polonia Warszawa 01
    NAC Breda 13
    30-07-2009 Polonia Warszawa
    0 - 1
    NAC Breda
    06-08-2009 NAC Breda
    3 - 1
    Polonia Warszawa
  •  
  • Steaua Bukareszt 33
    Motherwell 01
    30-07-2009 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    Motherwell
    06-08-2009 Motherwell
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • FC Vaduz 00
    Slovan Liberec 12
    30-07-2009 FC Vaduz
    0 - 1
    Slovan Liberec
    06-08-2009 Slovan Liberec
    2 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • MSK Zilina 11
    Hajduk Split 10
    30-07-2009 MSK Zilina
    1 - 1
    Hajduk Split
    06-08-2009 Hajduk Split
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Rapid Wiedeń 22
    A.P.O.P/K. Peyias 12
    30-07-2009 Rapid Wiedeń
    2 - 1
    A.P.O.P/K. Peyias
    06-08-2009 A.P.O.P/K. Peyias
    2 - 2
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Vojvodina 12
    Austria Wiedeń 14
    30-07-2009 Vojvodina
    1 - 1
    Austria Wiedeń
    06-08-2009 Austria Wiedeń
    4 - 2
    Vojvodina
  •  
  • Broendby IF 12
    Legia Warszawa 12
    30-07-2009 Broendby IF
    1 - 1
    Legia Warszawa
    06-08-2009 Legia Warszawa
    2 - 2
    Broendby IF
  •  
  • CSKA Sofia 11
    Derry City 01
    30-07-2009 CSKA Sofia
    1 - 0
    Derry City
    06-08-2009 Derry City
    1 - 1
    CSKA Sofia
  •  
  • Fredrikstad 12
    Lech Poznań 61
    30-07-2009 Fredrikstad
    1 - 6
    Lech Poznań
    06-08-2009 Lech Poznań
    1 - 2
    Fredrikstad
  •  
  • Vetra 00
    Fulham 33
    30-07-2009 Vetra
    0 - 3
    Fulham
    06-08-2009 Fulham
    3 - 0
    Vetra
  •  
  • IFK Goeteborg 11
    Hapoel Tel Awiw 31
    30-07-2009 IFK Goeteborg
    1 - 3
    Hapoel Tel Awiw
    06-08-2009 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    IFK Goeteborg
  •  
  • Metalurg Donieck 23
    NK Lublana 00
    30-07-2009 Metalurg Donieck
    2 - 0
    NK Lublana
    06-08-2009 NK Lublana
    0 - 3
    Metalurg Donieck
  •  
  • Vaalerenga 11
    PAOK Saloniki 20
    30-07-2009 Vaalerenga
    1 - 2
    PAOK Saloniki
    06-08-2009 PAOK Saloniki
    0 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • Tromsoe 22
    Slaven 10
    30-07-2009 Tromsoe
    2 - 1
    Slaven
    06-08-2009 Slaven
    0 - 2
    Tromsoe
  •  
  • Maccabi Netanja 10
    Galatasaray Stambuł 46
    30-07-2009 Maccabi Netanja
    1 - 4
    Galatasaray Stambuł
    06-08-2009 Galatasaray Stambuł
    6 - 0
    Maccabi Netanja
  •  
  • Honka 01
    FK Karabach 12
    30-07-2009 Honka
    0 - 1
    FK Karabach
    06-08-2009 FK Karabach
    2 - 1
    Honka
  •  
  • Rabotnicki Skopje 30
    Odense 43
    30-07-2009 Rabotnicki Skopje
    3 - 4
    Odense
    06-08-2009 Odense
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Petrovac 10
    Sturm Graz 25
    30-07-2009 Petrovac
    1 - 2
    Sturm Graz
    06-08-2009 Sturm Graz
    5 - 0
    Petrovac
  •  
  • Dinamo Tbilisi 22
    Crvena Zvezda Belgrad 05
    30-07-2009 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    06-08-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    5 - 2
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 11
    Pacos Ferreira 00
    28-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Pacos Ferreira
    06-08-2009 Pacos Ferreira
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • final
  •  
  • Athletic Bilbao 31
    Tromsoe 21
    20-08-2009 Athletic Bilbao
    3 - 2
    Tromsoe
    27-08-2009 Tromsoe
    1 - 1
    Athletic Bilbao
  •  
  • Nacional 41
    Zenit St Petersburg 31
    20-08-2009 Nacional
    4 - 3
    Zenit St Petersburg
    27-08-2009 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Nacional
  •  
  • Werder Brema 62
    Aktobe 30
    20-08-2009 Werder Brema
    6 - 3
    Aktobe
    27-08-2009 Aktobe
    0 - 2
    Werder Brema
  •  
  • Fulham 30
    Amkar Perm 11
    20-08-2009 Fulham
    3 - 1
    Amkar Perm
    27-08-2009 Amkar Perm
    1 - 0
    Fulham
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 40
    Hearts 02
    20-08-2009 Dinamo Zagrzeb
    4 - 0
    Hearts
    27-08-2009 Hearts
    2 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Everton 41
    Sigma Ołomuniec 01
    20-08-2009 Everton
    4 - 0
    Sigma Ołomuniec
    27-08-2009 Sigma Ołomuniec
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Stabaek 01
    Valencia CF 34
    20-08-2009 Stabaek
    0 - 3
    Valencia CF
    27-08-2009 Valencia CF
    4 - 1
    Stabaek
  •  
  • Ajax Amsterdam 52
    Slovan Bratysława 01
    20-08-2009 Ajax Amsterdam
    5 - 0
    Slovan Bratysława
    27-08-2009 Slovan Bratysława
    1 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Benfica Lizbona 41
    Vorskla 02
    20-08-2009 Benfica Lizbona
    4 - 0
    Vorskla
    27-08-2009 Vorskla
    2 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Lazio Rzym 30
    Elfsborg 01
    20-08-2009 Lazio Rzym
    3 - 0
    Elfsborg
    27-08-2009 Elfsborg
    1 - 0
    Lazio Rzym
  •  
  • Galatasaray Stambuł 51
    Levadia Maardu 01
    20-08-2009 Galatasaray Stambuł
    5 - 0
    Levadia Maardu
    27-08-2009 Levadia Maardu
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Genk 12
    Lille 24
    20-08-2009 Genk
    1 - 2
    Lille
    27-08-2009 Lille
    4 - 2
    Genk
  •  
  • Genoa 31
    Odense 11
    20-08-2009 Genoa
    3 - 1
    Odense
    27-08-2009 Odense
    1 - 1
    Genoa
  •  
  • NK Maribor 00
    Sparta Praga 21
    20-08-2009 NK Maribor
    0 - 2
    Sparta Praga
    27-08-2009 Sparta Praga
    1 - 0
    NK Maribor
  •  
  • Broendby IF 21
    Hertha Berlin 13
    20-08-2009 Broendby IF
    2 - 1
    Hertha Berlin
    27-08-2009 Hertha Berlin
    3 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Lech Poznań 10
    Club Brugge 01
    20-08-2009 Lech Poznań
    1 - 0
    Club Brugge
    27-08-2009 Club Brugge
    1 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • Sion 02
    Fenerbahce 22
    20-08-2009 Sion
    0 - 2
    Fenerbahce
    27-08-2009 Fenerbahce
    2 - 2
    Sion
  •  
  • FK Sarajevo 11
    CFR Cluj 12
    20-08-2009 FK Sarajevo
    1 - 1
    CFR Cluj
    27-08-2009 CFR Cluj
    2 - 1
    FK Sarajevo
  •  
  • Partizan Belgrad 12
    MSK Zilina 10
    20-08-2009 Partizan Belgrad
    1 - 1
    MSK Zilina
    27-08-2009 MSK Zilina
    0 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FC Vaslui 20
    AEK Ateny 13
    20-08-2009 FC Vaslui
    2 - 1
    AEK Ateny
    27-08-2009 AEK Ateny
    3 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • FC Twente 30
    FK Karabach 10
    20-08-2009 FC Twente
    3 - 1
    FK Karabach
    27-08-2009 FK Karabach
    0 - 0
    FC Twente
  •  
  • Slavia Praga 31
    Crvena Zvezda Belgrad 02
    20-08-2009 Slavia Praga
    3 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    27-08-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Sivasspor 00
    Szachtar Donieck 32
    20-08-2009 Sivasspor
    0 - 3
    Szachtar Donieck
    25-08-2009 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Dinamo Bukareszt 03
    Slovan Liberec 30
    20-08-2009 Dinamo Bukareszt
    0 - 3
    Slovan Liberec
    27-08-2009 Slovan Liberec
    0 - 3
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Steaua Bukareszt 32
    St. Patrick's Athletic 01
    20-08-2009 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    St. Patrick's Athletic
    27-08-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Wiedeń 11
    Aston Villa 02
    20-08-2009 Rapid Wiedeń
    1 - 0
    Aston Villa
    27-08-2009 Aston Villa
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Metalurg Donieck 22
    Austria Wiedeń 23
    20-08-2009 Metalurg Donieck
    2 - 2
    Austria Wiedeń
    27-08-2009 Austria Wiedeń
    3 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • Sturm Graz 11
    Metalist Charków 10
    20-08-2009 Sturm Graz
    1 - 1
    Metalist Charków
    27-08-2009 Metalist Charków
    0 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • CSKA Sofia 02
    Dynamo Moskwa 01
    20-08-2009 CSKA Sofia
    0 - 0
    Dynamo Moskwa
    27-08-2009 Dynamo Moskwa
    1 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • NAC Breda 11
    Villarreal 36
    20-08-2009 NAC Breda
    1 - 3
    Villarreal
    27-08-2009 Villarreal
    6 - 1
    NAC Breda
  •  
  • PAOK Saloniki 10
    SC Heerenveen 10
    20-08-2009 PAOK Saloniki
    1 - 1
    SC Heerenveen
    27-08-2009 SC Heerenveen
    0 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • Guingamp 11
    Hamburger SV 53
    20-08-2009 Guingamp
    1 - 5
    Hamburger SV
    27-08-2009 Hamburger SV
    3 - 1
    Guingamp
  •  
  • Trabzonspor 11
    Toulouse 30
    20-08-2009 Trabzonspor
    1 - 3
    Toulouse
    27-08-2009 Toulouse
    0 - 1
    Trabzonspor
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 00
    PSV Eindhoven 11
    20-08-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 1
    PSV Eindhoven
    27-08-2009 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • BATE Borysów 04
    Liteks Łowecz 10
    20-08-2009 BATE Borysów
    0 - 1
    Liteks Łowecz
    27-08-2009 Liteks Łowecz
    0 - 4
    BATE Borysów
  •  
  • Teplice 11
    Hapoel Tel Awiw 21
    20-08-2009 Teplice
    1 - 2
    Hapoel Tel Awiw
    27-08-2009 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    Teplice
  •  
  • FK Baku 11
    FC Basel 35
    20-08-2009 FK Baku
    1 - 3
    FC Basel
    27-08-2009 FC Basel
    5 - 1
    FK Baku
  •  
  • MFK Košice 31
    AS Roma 37
    20-08-2009 MFK Košice
    3 - 3
    AS Roma
    27-08-2009 AS Roma
    7 - 1
    MFK Košice
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • semifinal
  •  
  • Fredrikstad 0
    Sarpsborg 08 2
  •  
  • Kongsvinger 3
    Sogndal 1
  •  
  • final
  •  
  • Sarpsborg 08 31
    Kongsvinger 23
    09-11-2009 Sarpsborg 08
    3 - 2
    Kongsvinger
    12-11-2009 Kongsvinger
    3 - 1
    Sarpsborg 08
  •  
  •  
  • Winner
    Kongsvinger
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Volda 0
    Aalesund 1
  •  
  • Hammerfest 0
    Alta 3
  •  
  • Arna-Bjoernar 0
    Brann 2
  •  
  • Sprint Jeloey 1
    Asker 3
  •  
  • Pors Grenland 1
    Baerum 2
  •  
  • Birkebeineren 0
    Mjoendalen 3
  •  
  • Innstranden 2
    Bodoe/Glimt 5
  •  
  • Brodd 0
    Viking 2
  •  
  • Froeyland 1
    Bryne 2
  •  
  • Droebak/Frogn 1
    Sarpsborg 08 3
  •  
  • Klepp 0
    FK Haugesund 4
  •  
  • FK Toensberg 5
    Ull/Kisa 2
  •  
  • Trauma 1
    Flekkeroey 3
  •  
  • Kolbotn 0
    Follo 5
  •  
  • Trosvik 0
    Fredrikstad 6
  •  
  • Gjoevik FF 1
    Raufoss 3
  •  
  • Ottestad 0
    Hamarkameratene 6
  •  
  • Hasle/Loeren 0
    Sandefjord 1
  •  
  • Hauerseter 0
    Lillestroem 5
  •  
  • Herkules 2
    Odds Ballklubb 3
  •  
  • Hoeland 1
    Stabaek 12
  •  
  • Jevnaker 0
    Hoenefoss 7
  •  
  • Hovding 0
    Loev-Ham 4
  •  
  • Ishavsbyen 0
    Tromsdalen 5
  •  
  • Jerv 0
    Start 3
  •  
  • KFUM 1
    Oern-Horten 0
  •  
  • Oldenborg 0
    Kongsvinger 1
  •  
  • Korsvoll 1
    Moss 4
  •  
  • Sagene 0
    Lyn 3
  •  
  • Malvik FK 2
    Ranheim 5
  •  
  • Mandalskameratene 1
    Vindbjart 0
  •  
  • Modum FK 1
    Stroemsgodset 5
  •  
  • Surnadal 1
    Molde 3
  •  
  • Oppsal 1
    Vaalerenga 11
  •  
  • Stjoerdals Blink 0
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Sortland IL 0
    Tromsoe 6
  •  
  • Flisa 1
    NIL-Trysil 1
  •  
  • Voss 1
    Valdres FK 4
  •  
  • Randaberg 2
    Aalgaard FK 1
  •  
  • Aardal 0
    Sogndal 4
  •  
  • Nest Sotra 2
    Aasane 1
  •  
  • Brumunddal 5
    Oslo City 2
  •  
  • Orkla 1
    Byaasen 5
  •  
  • Grorud 1
    Eidsvold TF 2
  •  
  • Vadmyra 1
    Fana 4
  •  
  • Fjoera 1
    Foerde 6
  •  
  • Floeya 2
    Senja 0
  •  
  • Kjelsaas 4
    Fram Larvik 2
  •  
  • Nardo 0
    Frigg 0
  •  
  • Fyllingen 0
    Os 0
  •  
  • Hana 2
    Sandnes 7
  •  
  • Skarboevik 1
    Hoedd 0
  •  
  • Strindheim 6
    Kolstad 2
  •  
  • Kongsberg 1
    Stroemmen 6
  •  
  • Kopervik 1
    Vard Haugesund 2
  •  
  • Traeff 0
    Kristiansund BK 1
  •  
  • Verdal 0
    Levanger 3
  •  
  • Lillehammer FK 3
    Manglerud Star Toppfotball 2
  •  
  • Skeid 1
    Loerenskog 0
  •  
  • Mo 1
    Steinkjer 2
  •  
  • Tollnes 0
    Notodden 6
  •  
  • Stavanger 3
    Vidar 0
  •  
  • Varegg 0
    Stord 1
  •  
  • IL Staalkameratene 2
    Harstad 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Levanger 2
    Follo 3
  •  
  • Skeid 2
    Fredrikstad 4
  •  
  • Skarboevik 2
    Aalesund 3
  •  
  • Alta 3
    Nardo 1
  •  
  • Asker 1
    Sarpsborg 08 2
  •  
  • Baerum 0
    Stabaek 2
  •  
  • IL Staalkameratene 0
    Bodoe/Glimt 4
  •  
  • Fyllingen 1
    Brann 0
  •  
  • Brumunddal 1
    Lillestroem 6
  •  
  • Bryne 5
    Stavanger 1
  •  
  • Byaasen 0
    Tromsoe 2
  •  
  • Eidsvold TF 0
    Stroemmen 4
  •  
  • Fana 0
    Lyn 3
  •  
  • Vard Haugesund 1
    FK Haugesund 2
  •  
  • FK Toensberg 3
    Vaalerenga 2
  •  
  • Flekkeroey 1
    Odds Ballklubb 2
  •  
  • Tromsdalen 5
    Floeya 1
  •  
  • Foerde 2
    Sogndal 3
  •  
  • Hamarkameratene 0
    NIL-Trysil 0
  •  
  • Valdres FK 3
    Hoenefoss 3
  •  
  • Moss 3
    KFUM 1
  •  
  • Kjelsaas 2
    Sandefjord 3
  •  
  • Lillehammer FK 2
    Kongsvinger 5
  •  
  • Kristiansund BK 1
    Ranheim 2
  •  
  • Nest Sotra 1
    Loev-Ham 4
  •  
  • Mandalskameratene 1
    Start 2
  •  
  • Notodden 0
    Mjoendalen 1
  •  
  • Strindheim 2
    Molde 4
  •  
  • Randaberg 2
    Viking 4
  •  
  • Raufoss 0
    Stroemsgodset 1
  •  
  • Steinkjer 1
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Sandnes 1
    Stord 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Rosenborg Trondheim 3
    Alta 1
  •  
  • Sarpsborg 08 2
    Hoenefoss 2
  •  
  • Fyllingen 1
    Viking 4
  •  
  • Start 2
    Sandnes 0
  •  
  • Loev-Ham 2
    Aalesund 1
  •  
  • Bodoe/Glimt 1
    Ranheim 2
  •  
  • FK Haugesund 6
    Bryne 1
  •  
  • Stabaek 3
    FK Toensberg 3
  •  
  • Follo 4
    Lillestroem 2
  •  
  • Stroemmen 2
    Fredrikstad 5
  •  
  • Kongsvinger 2
    NIL-Trysil 1
  •  
  • Lyn 2
    Stroemsgodset 4
  •  
  • Odds Ballklubb 6
    Mjoendalen 2
  •  
  • Molde 1
    Sogndal 3
  •  
  • Sandefjord 4
    Moss 2
  •  
  • Tromsdalen 0
    Tromsoe 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Stroemsgodset 3
    FK Haugesund 0
  •  
  • FK Toensberg 0
    Follo 2
  •  
  • Fredrikstad 0
    Start 1
  •  
  • Hoenefoss 1
    Odds Ballklubb 5
  •  
  • Viking 2
    Kongsvinger 0
  •  
  • Sogndal 3
    Loev-Ham 1
  •  
  • Tromsoe 0
    Ranheim 2
  •  
  • Sandefjord 1
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Odds Ballklubb 2
    Viking 1
  •  
  • Follo 3
    Sogndal 1
  •  
  • Rosenborg Trondheim 4
    Start 3
  •  
  • Ranheim 1
    Stroemsgodset 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Stroemsgodset 2
    Odds Ballklubb 0
  •  
  • Follo 3
    Rosenborg Trondheim 2
  •  
  • final
  •  
  • Follo 0
    Stroemsgodset 2
  •  
  •  
  • Winner

    Stroemsgodset
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Fredrikstad Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Najlepsi strzelcy Fredrikstad
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Celso Borges Borges
35
0.6
2 Andersson
19
0.6
3 Askar
13
0.4
4 Raio Piiroja Piiroja
13
0.5
5 Alex Valencia Valencia
6
0.4
6 Tegstroem
6
0.4
7 Everton Costa Costa
5
0.3
8 Martinsen
5
0.3
9 Wallace Wallace
5
0.3
10 Gunnar Heidar Thorvaldsson Thorvaldsson
4
0.4

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 155 na mecz: 1.87
Straconych bramek 120 na mecz: 1.45
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 45
54.22%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 23
27.71%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.31
Wygranych meczów do zera (WTN) 21
25.30%
Przegranych meczów do zera (LTN) 15
18.07%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 6
7.23%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 4
4.82%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Fredrikstad wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 16 8 9 6
Przegranych 16 9 4 2

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 5
14.3%
0-1 5
14.3%
2-0 4
11.4%
3-0 4
11.4%
2-1 3
8.6%
3-1 2
5.7%
2-2 2
5.7%
1-1 2
5.7%
1-2 2
5.7%
1-4 1
2.9%
3-3 1
2.9%
5-0 1
2.9%
0-0 1
2.9%
5-1 1
2.9%
5-3 1
2.9%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics