Norwegia Puchar Norwegii kwalifikacje 2021/2022

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Norwegia Puchar Norwegii kwalifikacje, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Norwegia Puchar Norwegii kwalifikacjePuchar Norwegii kwalifikacje

Cup Tabela
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Aakra 2
    Vard Haugesund 2
  •  
  • Aassiden 0
    Mjoendalen 3
  •  
  • Brumunddal 1
    Hamarkameratene 2
  •  
  • Byaasen 3
    Ranheim 4
  •  
  • Donn 1
    Jerv 2
  •  
  • Sandviken 1
    FK Fyllingsdalen 2
  •  
  • Ready 4
    Grei 0
  •  
  • Halsen 1
    Notodden 5
  •  
  • Kvik Halden 0
    Sarpsborg 08 2
  •  
  • Sola 1
    Madla 0
  •  
  • Melhus 0
    Rosenborg Trondheim 7
  •  
  • Vestfossen 1
    Moss 3
  •  
  • Os 2
    Nest Sotra 6
  •  
  • Pors Grenland 1
    Sandefjord 4
  •  
  • Staal Joerpeland 2
    Viking 3
  •  
  • Kraakeroey 0
    Fredrikstad 3
  •  
  • Lyn 0
    Vaalerenga 4
  •  
  • Traeff 0
    Aalesund 4
  •  
  • Lysekloster 1
    Aasane 2
  •  
  • Ullern 3
    Asker 1
  •  
  • Rana FK 1
    Bodoe/Glimt 4
  •  
  • Hoenefoss 0
    Stroemsgodset 2
  •  
  • Loerenskog 1
    Stroemmen 2
  •  
  • Verdal 0
    Nardo 6
  •  
  • NIL-Trysil 0
    Raufoss 1
  •  
  • Oern-Horten 1
    Ull/Kisa 2
  •  
  • Oppsal 0
    Skeid 2
  •  
  • Strindheim 2
    Orkla 4
  •  
  • Stovner 2
    Grorud 5
  •  
  • Harstad 2
    Melbo 0
  •  
  • Spjelkavik 1
    Molde 4
  •  
  • Flint 1
    Fram Larvik 2
  •  
  • Lokomotiv Oslo FK 0
    Kjelsaas 1
  •  
  • Aardal 0
    Floroe 1
  •  
  • Brodd 0
    Sandnes 3
  •  
  • Gjelleraasen 1
    Eidsvold TF 4
  •  
  • Fjoera 0
    Sogndal 3
  •  
  • Stord 2
    FK Haugesund 2
  •  
  • FK Toensberg 0
    Odds Ballklubb 1
  •  
  • Vindbjart 0
    Flekkeroey 1
  •  
  • Gjoevik-Lyn 2
    Toten 0
  •  
  • Volda 2
    Kristiansund BK 4
  •  
  • Skjervoey 0
    Alta 1
  •  
  • Mandalskameratene 1
    Arendal Fotball 2
  •  
  • Bjarg 0
    Brann 5
  •  
  • Sunndal 0
    Brattvaag 4
  •  
  • Hinna FK 0
    Bryne 4
  •  
  • Vardeneset 0
    Djerv 1919 3
  •  
  • Elverum 1
    Kongsvinger 3
  •  
  • Express 0
    Start 8
  •  
  • Fana 2
    Sotra Sportsklubb 1
  •  
  • Follo 0
    Stabaek 1
  •  
  • Funnefoss/Vormsund 0
    Lillestroem 4
  •  
  • NTNUI 0
    Stjoerdals Blink 6
  •  
  • Skaanland 0
    Tromsoe 11
  •  
  • Nordstrand 2
    Baerum 2
  •  
  • Vidar 2
    Egersund 1
  •  
  • Finnsnes 0
    Senja 3
  •  
  • Floeya 3
    Tromsdalen 3
  •  
  • Herd 0
    Hoedd 3
  •  
  • Tynset 1
    Tillerbyen 4
  •  
  • Frigg 2
    KFUM 4
  •  
  • Junkeren 2
    Mjoelner 0
  •  
  • Kolstad 0
    Levanger 5
  •  
  • Round 2
  •  
  • FK Fyllingsdalen 1
    Nest Sotra 2
  •  
  • Aakra 2
    Sandnes 3
  •  
  • Arendal Fotball 5
    Sandefjord 4
  •  
  • Junkeren 1
    Bodoe/Glimt 3
  •  
  • Fram Larvik 0
    Odds Ballklubb 1
  •  
  • Moss 3
    Fredrikstad 1
  •  
  • Kjelsaas 0
    Grorud 1
  •  
  • Tillerbyen 1
    Kristiansund BK 5
  •  
  • Notodden 0
    Mjoendalen 3
  •  
  • Nordstrand 0
    Sarpsborg 08 3
  •  
  • Orkla 1
    Rosenborg Trondheim 11
  •  
  • Ready 0
    Stroemsgodset 1
  •  
  • Ull/Kisa 0
    Stabaek 1
  •  
  • Skeid 1
    Lillestroem 2
  •  
  • Djerv 1919 0
    Viking 2
  •  
  • Hoedd 1
    Molde 2
  •  
  • Levanger 0
    Ranheim 2
  •  
  • Ullern 1
    Vaalerenga 3
  •  
  • Eidsvold TF 1
    Raufoss 3
  •  
  • Flekkeroey 2
    Jerv 2
  •  
  • Alta 3
    Tromsoe 1
  •  
  • Fana 0
    Brann 3
  •  
  • Nardo 3
    Stjoerdals Blink 0
  •  
  • Harstad 2
    Senja 2
  •  
  • Brattvaag 2
    Aalesund 3
  •  
  • Stord 0
    Aasane 4
  •  
  • Sola 0
    Bryne 6
  •  
  • Floeya 1
    KFUM 5
  •  
  • Gjoevik-Lyn 0
    Hamarkameratene 3
  •  
  • Floroe 1
    Sogndal 5
  •  
  • Kongsvinger 3
    Stroemmen 0
  •  
  • Vidar 0
    Start 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Viking 3-
    Rosenborg Trondheim 1-
    22-09-2021 Viking
    3 - 1
    Rosenborg Trondheim
    22-09-2021 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    Viking
  •  
  • Ranheim 1-
    Aalesund 1-
    22-09-2021 Ranheim
    1 - 1
    Aalesund
    22-09-2021 Aalesund
    0 - 0
    Ranheim
  •  
  • Sogndal 0-
    Aasane 2-
    22-09-2021 Sogndal
    0 - 2
    Aasane
    22-09-2021 Aasane
    0 - 0
    Sogndal
  •  
  • Alta 1-
    Bodoe/Glimt 2-
    22-09-2021 Alta
    1 - 2
    Bodoe/Glimt
    22-09-2021 Bodoe/Glimt
    0 - 0
    Alta
  •  
  • Nardo 2-
    Arendal Fotball 2-
    22-09-2021 Nardo
    2 - 2
    Arendal Fotball
    22-09-2021 Arendal Fotball
    0 - 0
    Nardo
  •  
  • Harstad 0-
    Brann 5-
    22-09-2021 Harstad
    0 - 5
    Brann
    22-09-2021 Brann
    0 - 0
    Harstad
  •  
  • Bryne 1-
    Molde 4-
    22-09-2021 Bryne
    1 - 4
    Molde
    22-09-2021 Molde
    0 - 0
    Bryne
  •  
  • Kongsvinger 4-
    Flekkeroey 1-
    22-09-2021 Kongsvinger
    4 - 1
    Flekkeroey
    22-09-2021 Flekkeroey
    0 - 0
    Kongsvinger
  •  
  • Hamarkameratene 1-
    Raufoss 2-
    22-09-2021 Hamarkameratene
    1 - 2
    Raufoss
    22-09-2021 Raufoss
    0 - 0
    Hamarkameratene
  •  
  • Start 4-
    Mjoendalen 2-
    22-09-2021 Start
    4 - 2
    Mjoendalen
    22-09-2021 Mjoendalen
    0 - 0
    Start
  •  
  • Moss 1-
    Sandnes 7-
    22-09-2021 Moss
    1 - 7
    Sandnes
    22-09-2021 Sandnes
    0 - 0
    Moss
  •  
  • Nest Sotra 0-
    Sarpsborg 08 5-
    22-09-2021 Nest Sotra
    0 - 5
    Sarpsborg 08
    22-09-2021 Sarpsborg 08
    0 - 0
    Nest Sotra
  •  
  • Vaalerenga 0-
    Odds Ballklubb 3-
    22-09-2021 Vaalerenga
    0 - 3
    Odds Ballklubb
    22-09-2021 Odds Ballklubb
    0 - 0
    Vaalerenga
  •  
  • Stroemsgodset 5-
    Stabaek 1-
    22-09-2021 Stroemsgodset
    5 - 1
    Stabaek
    22-09-2021 Stabaek
    0 - 0
    Stroemsgodset
  •  
  • Grorud 2-
    Lillestroem 3-
    22-09-2021 Grorud
    2 - 3
    Lillestroem
    22-09-2021 Lillestroem
    0 - 0
    Grorud
  •  
  • KFUM 3-
    Kristiansund BK 1-
    22-09-2021 KFUM
    3 - 1
    Kristiansund BK
    22-09-2021 Kristiansund BK
    0 - 0
    KFUM
  •  
  • Round 4
  •  
  • Aalesund -
    Bodoe/Glimt -
  •  
  • Aasane -
    Sarpsborg 08 -
  •  
  • KFUM -
    Brann -
  •  
  • Kongsvinger -
    Viking -
  •  
  • Nardo -
    Lillestroem -
  •  
  • Molde -
    Odds Ballklubb -
  •  
  • Raufoss -
    Stroemsgodset -
  •  
  • Sandnes -
    Start -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w Puchar Norwegii kwalifikacje. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Norwegia Puchar Norwegii kwalifikacje. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Puchar Norwegii kwalifikacje. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Puchar Norwegii kwalifikacje, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
90'
20:10
-
-
-
FT (P)
Po karnych
90'
18:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
18:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
18:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
18:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
18:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
18:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
18:00
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Moss 3 2 +180% -100% +33% -13% -100% -3%
2 Orkla 2 2 +135% -100% +19% -39% -100% +65%
3 Alta 3 2 +127% -100% -12% -55% -100% -49%
4 Nardo 3 2 +109% -100% +10% -8% -100% -100%
5 Vidar 2 2 +100% -100% 0% -29% -100% -28%
6 Ullern 2 2 +75% +450% +346% -34% +125% +52%
7 Junkeren 2 2 +35% -100% -22% -100% +28% -100%
8 Stabaek 3 2 +1% -100% -25% -100% +65% -100%
9 Fana 2 2 0% -100% -34% 31% -100% -29%
10 Sola 2 2 -3% -100% -32% -39% +75% -100%
11 Fram Larvik 2 2 -8% -100% -36% -35% +43% -34%
12 Aasane 3 2 -14% -100% -30% -17% -100% -52%
13 Aalesund 3 2 -17% -100% -30% -13% -100% -52%
14 Raufoss 3 2 -18% -100% -31% -54% +30% -50%
15 KFUM 3 2 -18% -100% -31% -15% -100% +12%
16 Sarpsborg 08 3 2 -19% -100% -31% -61% -8% -100%
17 Mjoendalen 3 2 -21% -100% -31% -12% -100% -100%
18 Hamarkameratene 3 2 -21% -100% -32% -18% -100% -47%
19 Bryne 3 2 -22% -100% -32% -18% -100% -100%
20 Djerv 1919 2 2 -24% -100% -41% -32% +100% -100%
21 Sogndal 3 2 -24% -100% -33% -18% -100% -43%
22 Harstad 3 2 -25% +47% +21% -55% -10% -52%
23 Start 3 2 -25% -100% -33% -59% -100% -100%
24 Eidsvold TF 2 2 -25% -100% -44% 35% -100% +44%
25 Molde 3 2 -27% -100% -66% -56% -100% -40%
26 Grorud 3 1 -27% -100% -53% -100% -26% -100%
27 Levanger 2 2 -28% -100% -44% -34% +65% -100%
28 Brann 3 2 -29% -100% -33% -22% -100% -100%
29 Viking 3 2 -29% -100% -33% -62% +33% -37%
30 Stroemsgodset 3 2 -30% -100% -67% -100% +37% -100%
31 Senja 2 2 -30% +120% +12% 33% -100% -28%
32 Gjoevik-Lyn 2 2 -30% -100% -46% -41% +30% -100%
33 Rosenborg 3 2 -32% -100% -67% % -100% -33%
34 Notodden 2 2 -33% -100% -46% 40% -100% -23%
35 Skeid 2 2 -34% +150% +108% -100% +141% -8%
36 Ull/Kisa 2 2 -35% -100% -49% -26% +4% -17%
37 Kjelsaas 2 2 -36% -100% -48% -100% +147% -100%
38 Hoedd 2 2 -39% -100% -49% 28% -100% -10%
39 Jerv 2 1 -44% -100% -50% -38% -100% -18%
40 Brattvaag 2 2 -44% -100% -100% -33% -100% -28%
41 Fredrikstad 2 2 -44% -100% -50% 37% -100% -22%
42 Stjoerdals Blink 2 2 -44% -100% -50% 36% -100% -100%
43 Sandefjord 2 2 -45% +110% +9% 42% -100% +95%
44 Ranheim 3 2 -47% +167% -27% -55% +10% -27%
45 Tromsoe 2 2 -49% -100% -50% -32% -100% -24%
46 Kongsvinger 3 1 -50% -100% -63% -57% -100% -54%
47 Odds Ballklubb 3 1 -58% -100% -65% -100% -5% -100%
48 Sandnes 3 2 -60% +117% -33% -16% -100% -45%
49 Bodoe/Glimt 3 1 -63% -100% % % -100% %
50 Vaalerenga 3 2 -65% +267% -33% -61% +50% -44%
51 Lillestroem 3 2 -66% +67% -32% -100% -22% -39%
52 Vestfossen 1 1 -100% -100% -100% 23% -100% +33%
53 Oern-Horten 1 1 -100% -100% -100% 48% -100% +66%
54 Nordstrand 2 2 -100% +100% -4% 27% -100% -32%
55 Floeya 2 2 -100% +138% +24% 24% -100% +66%
56 Nest Sotra 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
57 Mjoelner 1 1 -100% -100% -100% -100% +155% -100%
58 Arendal Fotball 3 2 -100% +190% +8% -49% -5% +3%
59 Vindbjart 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
60 Sotra Sportsklubb 1 1 -100% -100% -100% 44% -100% +42%
61 Fjoera 1 1 -100% -100% -100% 19% -100% -100%
62 Lyn 1 1 -100% -100% -100% 18% -100% -100%
63 Follo 1 1 -100% -100% -100% -100% +188% -100%
64 Vard Haugesund 1 1 -100% +450% +1% 44% -100% +83%
65 Staal Joerpeland 1 1 -100% -100% -100% 14% -100% +89%
66 Skaanland 1 1 -100% -100% -100% % -100% -100%
67 Stord 2 2 -100% +275% +145% 32% -100% +14%
68 Kvik Halden 1 1 -100% -100% -100% -100% +175% -100%
69 Spjelkavik 1 1 -100% -100% -100% % -100% %
70 Pors Grenland 1 1 -100% -100% -100% 30% -100% +128%
71 Ready 2 1 -100% -100% -100% -100% +105% -100%
72 Hinna FK 1 1 -100% -100% -100% 25% -100% -100%
73 Os 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
74 Frigg 1 1 -100% -100% -100% 40% -100% +49%
75 Halsen 1 1 -100% -100% -100% 36% -100% +55%
76 Skjervoey 1 1 -100% -100% -100% -100% % -100%
77 Floroe 2 2 -100% +125% -100% -36% -100% -15%
78 Hoenefoss 1 1 -100% -100% -100% -100% % -100%
79 Mandalskameratene 1 1 -100% +350% +150% -100% +185% +48%
80 Donn 1 1 -100% -100% -100% 24% -100% +65%
81 Kraakeroey 1 1 -100% -100% -100% 36% -100% -100%
82 Gjelleraasen 1 1 -100% -100% -100% 33% -100% +38%
83 Melhus 1 1 -100% -100% -100% % -100% -100%
84 Tynset 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
85 Aardal 1 1 -100% +350% % -100% % -100%
86 Aakra 2 2 -100% +500% +280% 35% -100% +74%
87 Traeff 1 1 -100% -100% -100% 27% -100% -100%
88 Madla 1 1 -100% -100% -100% -100% +250% -100%
89 Loerenskog 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
90 Bjarg 1 1 -100% -100% -100% 18% -100% -100%
91 Lokomotiv Oslo FK 1 1 -100% -100% -100% -100% +170% -100%
92 Oppsal 1 1 -100% -100% -100% -100% +148% -100%
93 Byaasen 1 1 -100% +700% +390% 34% -100% +120%
94 FK Haugesund 1 1 -100% +650% 0% 37% -100% +128%
95 Lysekloster 1 1 -100% -100% -100% 22% -100% +43%
96 Vardeneset 1 1 -100% -100% -100% 37% -100% -100%
97 Herd 1 1 -100% -100% -100% 23% -100% -100%
98 Baerum 1 1 -100% +300% +24% 35% -100% +37%
99 Sandviken 1 1 -100% +290% +63% -100% +185% +36%
100 Sunndal 1 1 -100% -100% -100% % -100% -100%
101 NTNUI 1 1 -100% -100% -100% 26% -100% -100%
102 NIL-Trysil 1 1 -100% -100% -100% -100% +290% -100%
103 FK Toensberg 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
104 Verdal 1 1 -100% -100% -100% 32% -100% -100%
105 Asker 1 1 -100% -100% -100% 33% -100% +35%
106 Stovner 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
107 Funnefoss/Vormsund 1 1 -100% -100% -100% % -100% -100%
108 Kristiansund BK 3 1 -100% +400% -100% % -100% %
109 Flint 1 1 -100% -100% -100% 30% -100% +32%
110 FK Fyllingsdalen 2 1 -100% +95% -31% -100% +43% -32%
111 Toten 1 1 -100% -100% -100% -100% +160% -100%
112 Rana FK 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
113 Kolstad 1 1 -100% -100% -100% 32% -100% -100%
114 Stroemmen 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
115 Tillerbyen 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
116 Strindheim 1 1 -100% -100% -100% 23% -100% +30%
117 Volda 1 1 -100% +1400% % % -100% %
118 Elverum 1 1 -100% -100% -100% 30% -100% +38%
119 Brumunddal 1 1 -100% -100% -100% 26% -100% +58%
120 Express 1 1 -100% -100% -100% 24% -100% -100%
121 Brodd 1 1 -100% -100% -100% 27% -100% -100%
122 Tromsdalen 1 1 -100% +375% +12% 32% -100% +44%
123 Egersund 1 1 -100% -100% -100% 43% -100% +44%
124 Aassiden 1 1 -100% -100% -100% 19% -100% -100%
125 Finnsnes 1 1 -100% -100% -100% 30% -100% -100%
126 Melbo 1 1 -100% -100% -100% -100% +170% -100%
127 Flekkeroey 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
128 Grei 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%

Najlepsi strzelcy Puchar Norwegii kwalifikacje
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Eiane
Nest Sotra
6
8
0.9
2 Dino Islamovic Islamovic
Rosenborg Trondheim
5
19
0.8
3 Hoven
Sogndal
5
8
0.7
4 Adem Gueven Gueven
4
10
0.8
5 Reginiussen
4
5
0.8
6 Skaarn
4
7
1.0
7 Opseth
Sarpsborg 08
4
10
1.0
8 jr
Molde
4
10
1.0
9 Bringaker
Sandnes
4
13
0.8
10 Akinyemi
Start
4
14
1.0
Kartki Puchar Norwegii kwalifikacje
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Alte Ranheim Ran
2
0
2 Rimestad Nest Sotra Nes
2
0
3 Sahraoui Vaalerenga Vaa
2
1
4 Husebjo Ull
2
0
5 Haringstad Aak
2
0
6 Erlien Ranheim Ran
2
0
7 Fjellvang Har
2
0
8 Kamanzi Ranheim Ran
2
0
9 Aaraas Aak
2
1
10 Sinyan Molde Mol
2
1

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Rosenborg Trondheim
19
4.75
2 Start
14
2.80
3 Sandnes
13
2.60
4 Brann
13
2.60
5 KFUM
12
2.40
6 Tromsoe
12
6.00
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Orkla
13
6.50
2 Skaanland
11
11.00
3 Moss
9
2.25
4 Express
8
8.00
5 Floeya
8
4.00
6 Nest Sotra
8
2.00

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz Cup
Norwegia Cup » Round 3
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT
Koniec
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT (P)
Po karnych
90'
18:00
Nierozpoczęty
'
18:00
FT (P)
Po karnych
90'
18:00
FT
Koniec
90'
17:00
FT EX
Zakończone po dogrywce
120'
17:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics