East Fife

Witamy w East Fife (Scotland - Szkocja 3) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

East Fife Staty

Forma drużyny:
D
L
L
D
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 10

    Gole

  • 1.67

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 3/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 45

    Meczów

  • 89

    Gole

  • 1.98

    na mecz

  • 17

    Wygrane

  • 11

    Remisy

  • 17

    Przegrane

  • 75.6%

    Over 2.5

  • 91.1%

    Over 1.5

  • 20.00%

    CS

  • 71.11%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Dumbarton 0
    Greenock Morton 0
  •  
  • Airdrieonians 1
    Ayr United 2
  •  
  • Queen of South 2
    Albion Rovers 1
  •  
  • Dundee FC 2
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Stenhousemuir 3
    Annan Athletic 2
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Arbroath 0
  •  
  • East Fife 4
    Brechin City 3
  •  
  • Partick Thistle 2
    Clyde 1
  •  
  • Raith Rovers 0
    Cowdenbeath 1
  •  
  • Stranraer 1
    East Stirlingshire 2
  •  
  • Elgin City 1
    Ross County 2
  •  
  • Stirling Albion 0
    Falkirk 0
  •  
  • Queen's Park 3
    Livingston 2
  •  
  • Peterhead 5
    Montrose 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Ayr United 2
    Cowdenbeath 0
  •  
  • Partick Thistle 2
    Berwick Rangers 1
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Queen of South 1
  •  
  • East Fife 3
    Stirling Albion 1
  •  
  • Peterhead 6
    East Stirlingshire 1
  •  
  • Ross County 3
    Greenock Morton 1
  •  
  • Stenhousemuir 4
    Dundee FC 1
  •  
  • Queen's Park 2
    Forfar Athletic 3
  •  
  • Round 3
  •  
  • Peterhead 3
    Stenhousemuir 1
  •  
  • Partick Thistle 2
    Ayr United 1
  •  
  • Queen of South 5
    East Fife 0
  •  
  • Forfar Athletic 0
    Ross County 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Ross County 2
    Partick Thistle 2
  •  
  • Peterhead 1
    Queen of South 2
  •  
  • final
  •  
  • Queen of South 0
    Ross County 2
  •  
  •  
  • Winner

    Ross County
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Albion Rovers 0
    Airdrieonians 1
  •  
  • Annan Athletic 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Dunfermline Athletic 5
    Arbroath 2
  •  
  • Elgin City 3
    Ayr United 2
  •  
  • Peterhead 1
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Brechin City 3
  •  
  • Clyde 2
    Cowdenbeath 1
  •  
  • Queen of South 5
    Dumbarton 1
  •  
  • Dundee FC 3
    Montrose 0
  •  
  • Raith Rovers 4
    East Fife 1
  •  
  • Stirling Albion 1
    Forfar Athletic 2
  •  
  • Stranraer 1
    Greenock Morton 7
  •  
  • Inverness CT 3
    Queen's Park 0
  •  
  • Ross County 2
    Livingston 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Kilmarnock 6
    Airdrieonians 2
  •  
  • Queen of South 4
    Forfar Athletic 1
  •  
  • Inverness CT 3
    Peterhead 0
  •  
  • Ross County 3
    St. Mirren 3
  •  
  • Alloa Athletic 0
    Aberdeen 3
  •  
  • Brechin City 2
    Dundee FC 2
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Clyde 2
  •  
  • Hearts 4
    Elgin City 0
  •  
  • Partick Thistle 0
    Falkirk 1
  •  
  • St.Johnstone 2
    Greenock Morton 0
  •  
  • Raith Rovers 1
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Aberdeen 3
    Raith Rovers 2
  •  
  • Celtic Glasgow 6
    Inverness CT 0
  •  
  • Kilmarnock 3
    Hibernian 1
  •  
  • Ross County 1
    Dundee United 2
  •  
  • Brechin City 0
    Motherwell 2
  •  
  • Rangers 7
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • Falkirk 4
    Hearts 3
  •  
  • St.Johnstone 3
    Queen of South 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Kilmarnock 0
    Rangers 2
  •  
  • St.Johnstone 2
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Aberdeen 2
    Falkirk 1
  •  
  • Motherwell 1
    Dundee United 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rangers 2
    Motherwell 1
  •  
  • Aberdeen 1
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 1
    Rangers 2
  •  
  •  
  • Winner

    Rangers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Beith F.C. 2
    Linlithgow Rose 0
  •  
  • Selkirk 1
    Bo'ness United 6
  •  
  • Edinburgh University 21
    Brora Rangers 22
    25-09-2010 Edinburgh University
    2 - 2
    Brora Rangers
    02-10-2010 Brora Rangers
    2 - 1
    Edinburgh University
  •  
  • Glasgow University 1
    Burntisland Shipyard 0
  •  
  • Civil Service Strollers 1
    Wigtown & Bladnoch 2
  •  
  • Edinburgh City 1
    Clachnacuddin 0
  •  
  • Coldstream 1
    Forres Mechanics 3
  •  
  • Hawick Royal Albert 0
    Dalbeattie Star 3
  •  
  • Deveronvale 05
    Inverurie Loco Works 00
    25-09-2010 Deveronvale
    0 - 0
    Inverurie Loco Works
    02-10-2010 Inverurie Loco Works
    0 - 5
    Deveronvale
  •  
  • Golspie Sutherland 23
    Fort William 22
    25-09-2010 Golspie Sutherland
    2 - 2
    Fort William
    02-10-2010 Fort William
    2 - 3
    Golspie Sutherland
  •  
  • Fraserburgh 31
    St Cuthbert Wanderers 33
    25-09-2010 Fraserburgh
    3 - 3
    St Cuthbert Wanderers
    02-10-2010 St Cuthbert Wanderers
    3 - 1
    Fraserburgh
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 1
    Sunnybank FC 6
  •  
  • Huntly 21
    Girvan 22
    25-09-2010 Huntly
    2 - 2
    Girvan
    02-10-2010 Girvan
    2 - 1
    Huntly
  •  
  • Vale of Leithen 1
    Keith 3
  •  
  • Lossiemouth 0
    Whitehill 2
  •  
  • Rothes 21
    Nairn County 24
    25-09-2010 Rothes
    2 - 2
    Nairn County
    02-10-2010 Nairn County
    4 - 1
    Rothes
  •  
  • Newton Stewart 10
    Preston 13
    25-09-2010 Newton Stewart
    1 - 1
    Preston
    02-10-2010 Preston
    3 - 0
    Newton Stewart
  •  
  • Round 2
  •  
  • Whitehill 4
    Wick Academy 3
  •  
  • Albion Rovers 0
    Sunnybank FC 1
  •  
  • Preston 00
    Annan Athletic 05
    23-10-2010 Preston
    0 - 0
    Annan Athletic
    30-10-2010 Annan Athletic
    5 - 0
    Preston
  •  
  • Montrose 13
    Arbroath 12
    23-10-2010 Montrose
    1 - 1
    Arbroath
    30-10-2010 Arbroath
    2 - 3
    Montrose
  •  
  • Beith F.C. 8
    Glasgow University 1
  •  
  • Clyde 1
    Berwick Rangers 2
  •  
  • Bo'ness United 2
    Queen's Park 1
  •  
  • Elgin City 5
    Brora Rangers 3
  •  
  • Nairn County 0
    Cove Rangers 1
  •  
  • Deveronvale 1
    Dalbeattie Star 0
  •  
  • Forres Mechanics 00
    East Stirlingshire 04
    23-10-2010 Forres Mechanics
    0 - 0
    East Stirlingshire
    30-10-2010 East Stirlingshire
    4 - 0
    Forres Mechanics
  •  
  • Edinburgh City 2
    Threave Rovers 4
  •  
  • Golspie Sutherland 20
    Girvan 24
    23-10-2010 Golspie Sutherland
    2 - 2
    Girvan
    01-11-2010 Girvan
    4 - 0
    Golspie Sutherland
  •  
  • Keith 0
    Spartans FC 3
  •  
  • Stranraer 9
    St Cuthbert Wanderers 0
  •  
  • Wigtown & Bladnoch 1
    Buckie Thistle 7
  •  
  • Round 3
  •  
  • Threave Rovers 12
    Stenhousemuir 52
    12-01-2011 Threave Rovers
    1 - 5
    Stenhousemuir
    20-11-2010 Stenhousemuir
    2 - 2
    Threave Rovers
  •  
  • Annan Athletic 22
    Brechin City 52
    04-01-2011 Annan Athletic
    2 - 5
    Brechin City
    20-11-2010 Brechin City
    2 - 2
    Annan Athletic
  •  
  • Beith F.C. 32
    Airdrieonians 42
    04-01-2011 Beith F.C.
    3 - 4
    Airdrieonians
    20-11-2010 Airdrieonians
    2 - 2
    Beith F.C.
  •  
  • Alloa Athletic 4
    Raith Rovers 2
  •  
  • Ayr United 5
    Sunnybank FC 0
  •  
  • Cove Rangers 0
    Berwick Rangers 3
  •  
  • Peterhead 2
    Cowdenbeath 0
  •  
  • Ross County 4
    Deveronvale 1
  •  
  • Dumbarton 1
    Greenock Morton 2
  •  
  • East Fife 3
    Forfar Athletic 1
  •  
  • Spartans FC 1
    East Stirlingshire 2
  •  
  • Elgin City 2
    Livingston 1
  •  
  • Stranraer 4
    Girvan 2
  •  
  • Montrose 3
    Whitehill 1
  •  
  • Stirling Albion 1
    Partick Thistle 3
  •  
  • Bo'ness United 0
    Buckie Thistle 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Buckie Thistle 0
  •  
  • Stenhousemuir 03
    Stranraer 04
    18-01-2011 Stenhousemuir
    0 - 0
    Stranraer
    25-01-2011 Stranraer
    4 - 3
    Stenhousemuir
  •  
  • Greenock Morton 25
    Airdrieonians 22
    18-01-2011 Greenock Morton
    2 - 2
    Airdrieonians
    25-01-2011 Airdrieonians
    2 - 5
    Greenock Morton
  •  
  • Queen of South 1
    Brechin City 2
  •  
  • Falkirk 20
    Partick Thistle 21
    11-01-2011 Falkirk
    2 - 2
    Partick Thistle
    18-01-2011 Partick Thistle
    1 - 0
    Falkirk
  •  
  • Hearts 0
    St.Johnstone 1
  •  
  • Rangers 3
    Kilmarnock 0
  •  
  • Berwick Rangers 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Dundee FC 0
    Motherwell 4
  •  
  • Aberdeen 6
    East Fife 0
  •  
  • Hamilton Academical 2
    Alloa Athletic 0
  •  
  • Hibernian 00
    Ayr United 01
    08-01-2011 Hibernian
    0 - 0
    Ayr United
    18-01-2011 Ayr United
    1 - 0
    Hibernian
  •  
  • Dundee United 00
    Ross County 00
    08-01-2011 Dundee United
    0 - 0
    Ross County
    18-01-2011 Ross County
    0 - 0
    Dundee United
  •  
  • Montrose 23
    Dunfermline Athletic 25
    08-01-2011 Montrose
    2 - 2
    Dunfermline Athletic
    18-01-2011 Dunfermline Athletic
    5 - 3
    Montrose
  •  
  • Inverness CT 2
    Elgin City 0
  •  
  • St. Mirren 06
    Peterhead 01
    08-01-2011 St. Mirren
    0 - 0
    Peterhead
    18-01-2011 Peterhead
    1 - 6
    St. Mirren
  •  
  • Round 5
  •  
  • St.Johnstone 2
    Partick Thistle 0
  •  
  • Aberdeen 1
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • Rangers 20
    Celtic Glasgow 21
    06-02-2011 Rangers
    2 - 2
    Celtic Glasgow
    02-03-2011 Celtic Glasgow
    1 - 0
    Rangers
  •  
  • Ayr United 1
    St. Mirren 2
  •  
  • Buckie Thistle 0
    Brechin City 2
  •  
  • Inverness CT 5
    Greenock Morton 1
  •  
  • Stranraer 0
    Motherwell 2
  •  
  • Hamilton Academical 1
    Dundee United 3
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Inverness CT 1
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Dundee United 20
    Motherwell 23
    13-03-2011 Dundee United
    2 - 2
    Motherwell
    30-03-2011 Motherwell
    3 - 0
    Dundee United
  •  
  • Brechin City 20
    St.Johnstone 21
    12-03-2011 Brechin City
    2 - 2
    St.Johnstone
    22-03-2011 St.Johnstone
    1 - 0
    Brechin City
  •  
  • St. Mirren 11
    Aberdeen 12
    12-03-2011 St. Mirren
    1 - 1
    Aberdeen
    16-03-2011 Aberdeen
    2 - 1
    St. Mirren
  •  
  • semifinal
  •  
  • Aberdeen 0
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Motherwell 3
    St.Johnstone 0
  •  
  • final
  •  
  • Motherwell 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

East Fife Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy East Fife
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Linn
15
0.9
2 Johnstone
11
1.0
3 Kurtis Byrne Byrne
8
1.0
4 Sloan
8
1.0
5 Wallace
8
1.0
6 Hislop
6
1.0
7 Crawford
5
1.0
8 Muir
4
0.8
9 Park
4
1.0
10 Durie
4
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 89 na mecz: 1.98
Straconych bramek 86 na mecz: 1.91
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 32
71.11%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 9
20.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.89
Wygranych meczów do zera (WTN) 6
13.33%
Przegranych meczów do zera (LTN) 4
8.89%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 17
37.78%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 10
22.22%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna East Fife wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 4 8 2 3
Przegranych 5 7 3 2

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-3 5
20.8%
3-1 4
16.7%
0-0 2
8.3%
6-0 2
8.3%
2-1 1
4.2%
3-2 1
4.2%
0-1 1
4.2%
4-3 1
4.2%
2-3 1
4.2%
3-0 1
4.2%
4-1 1
4.2%
1-1 1
4.2%
3-3 1
4.2%
2-4 1
4.2%
0-3 1
4.2%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics