Burnley

Witamy w Burnley (England - Premier League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Burnley logo Burnley Staty

Forma drużyny:
W
W
D
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 59

    Meczów

  • 80

    Gole

  • 1.36

    na mecz

  • 22

    Wygrane

  • 12

    Remisy

  • 25

    Przegrane

  • 52.5%

    Over 2.5

  • 78.0%

    Over 1.5

  • 27.12%

    CS

  • 52.54%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Burnley
Anglia - Premier League
04 kwi
Przełożone
Anglia - Premier League
11 kwi
Przełożone
Anglia - Premier League
18 kwi
Przełożone

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Stjarnan 30
    Nomme JK Kalju 01
    12-07-2018 Stjarnan
    3 - 0
    Nomme JK Kalju
    19-07-2018 Nomme JK Kalju
    1 - 0
    Stjarnan
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 12
    Dinamo Tbilisi 11
    12-07-2018 DAC 1904 Dunajska Streda
    1 - 1
    Dinamo Tbilisi
    19-07-2018 Dinamo Tbilisi
    1 - 2
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Radnicki Nis 41
    Gzira United 00
    12-07-2018 Radnicki Nis
    4 - 0
    Gzira United
    19-07-2018 Gzira United
    0 - 1
    Radnicki Nis
  •  
  • Cliftonville 01
    FC Nordsjaelland 12
    12-07-2018 Cliftonville
    0 - 1
    FC Nordsjaelland
    19-07-2018 FC Nordsjaelland
    2 - 1
    Cliftonville
  •  
  • FK Spartak Subotica 12
    Coleraine 10
    12-07-2018 FK Spartak Subotica
    1 - 1
    Coleraine
    19-07-2018 Coleraine
    0 - 2
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Lech Poznań 21
    Gandzasar 02
    12-07-2018 Lech Poznań
    2 - 0
    Gandzasar
    19-07-2018 Gandzasar
    2 - 1
    Lech Poznań
  •  
  • Hibernian 66
    NSI Runavik 14
    12-07-2018 Hibernian
    6 - 1
    NSI Runavik
    19-07-2018 NSI Runavik
    4 - 6
    Hibernian
  •  
  • Rangers 20
    Shkupi Skopje 00
    12-07-2018 Rangers
    2 - 0
    Shkupi Skopje
    17-07-2018 Shkupi Skopje
    0 - 0
    Rangers
  •  
  • Budućnost Podgorica 01
    AS Trenczyn 21
    12-07-2018 Budućnost Podgorica
    0 - 2
    AS Trenczyn
    19-07-2018 AS Trenczyn
    1 - 1
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Rudar Pljevlja 00
    Partizan Belgrad 33
    12-07-2018 Rudar Pljevlja
    0 - 3
    Partizan Belgrad
    19-07-2018 Partizan Belgrad
    3 - 0
    Rudar Pljevlja
  •  
  • Shamrock Rovers 01
    AIK Sztokholm 11
    12-07-2018 Shamrock Rovers
    0 - 1
    AIK Sztokholm
    19-07-2018 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • B36 Torshavn 02
    Mladost Podgorica 01
    12-07-2018 B36 Torshavn
    0 - 0
    Mladost Podgorica
    19-07-2018 Mladost Podgorica
    1 - 2
    B36 Torshavn
  •  
  • Siroki Brijeg 21
    NK Domżale 21
    12-07-2018 Siroki Brijeg
    2 - 2
    NK Domżale
    19-07-2018 NK Domżale
    1 - 1
    Siroki Brijeg
  •  
  • Racing FC Union Luxembourg 00
    FC Viitorul Constanta 20
    12-07-2018 Racing FC Union Luxembourg
    0 - 2
    FC Viitorul Constanta
    19-07-2018 FC Viitorul Constanta
    0 - 0
    Racing FC Union Luxembourg
  •  
  • Górnik Zabrze 11
    FC Zaria 01
    12-07-2018 Górnik Zabrze
    1 - 0
    FC Zaria
    19-07-2018 FC Zaria
    1 - 1
    Górnik Zabrze
  •  
  • ÍB Vestmannaeyja 00
    Sarpsborg 08 42
    12-07-2018 ÍB Vestmannaeyja
    0 - 4
    Sarpsborg 08
    19-07-2018 Sarpsborg 08
    2 - 0
    ÍB Vestmannaeyja
  •  
  • UE Engordany 01
    Kajrat Ałmaty 37
    12-07-2018 UE Engordany
    0 - 3
    Kajrat Ałmaty
    19-07-2018 Kajrat Ałmaty
    7 - 1
    UE Engordany
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    Riga FC 01
    12-07-2018 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Riga FC
    19-07-2018 Riga FC
    1 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Anorthosis 20
    Laci 11
    12-07-2018 Anorthosis
    2 - 1
    Laci
    19-07-2018 Laci
    1 - 0
    Anorthosis
  •  
  • Stumbras Kaunas 10
    Apollon Limassol 02
    12-07-2018 Stumbras Kaunas
    1 - 0
    Apollon Limassol
    19-07-2018 Apollon Limassol
    2 - 0
    Stumbras Kaunas
  •  
  • Connah's Quay 10
    Szachcior Soligorsk 32
    12-07-2018 Connah's Quay
    1 - 3
    Szachcior Soligorsk
    19-07-2018 Szachcior Soligorsk
    2 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • CS Petrocub 11
    Osijek 12
    12-07-2018 CS Petrocub
    1 - 1
    Osijek
    19-07-2018 Osijek
    2 - 1
    CS Petrocub
  •  
  • Derry City 02
    Dynamo Mińsk 21
    12-07-2018 Derry City
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
    19-07-2018 Dynamo Mińsk
    1 - 2
    Derry City
  •  
  • Ferencvaros 10
    Maccabi Tel Awiw 11
    12-07-2018 Ferencvaros
    1 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    19-07-2018 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Ferencvaros
  •  
  • Milsami Orgiejów 20
    Slovan Bratysława 45
    12-07-2018 Milsami Orgiejów
    2 - 4
    Slovan Bratysława
    19-07-2018 Slovan Bratysława
    5 - 0
    Milsami Orgiejów
  •  
  • FK Neftczi 30
    Ujpest 14
    12-07-2018 FK Neftczi
    3 - 1
    Ujpest
    19-07-2018 Ujpest
    4 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • FK Liepaja 02
    Haecken 31
    12-07-2018 FK Liepaja
    0 - 3
    Haecken
    19-07-2018 Haecken
    1 - 2
    FK Liepaja
  •  
  • Balzan FC 41
    Keshla 12
    12-07-2018 Balzan FC
    4 - 1
    Keshla
    19-07-2018 Keshla
    2 - 1
    Balzan FC
  •  
  • Levadia Maardu 01
    Dundalk 12
    12-07-2018 Levadia Maardu
    0 - 1
    Dundalk
    19-07-2018 Dundalk
    2 - 1
    Levadia Maardu
  •  
  • KuPS 01
    FC Kopenhaga 11
    12-07-2018 KuPS
    0 - 1
    FC Kopenhaga
    19-07-2018 FC Kopenhaga
    1 - 1
    KuPS
  •  
  • FC Lahti 00
    FH Hafnarfjordur 30
    12-07-2018 FC Lahti
    0 - 3
    FH Hafnarfjordur
    19-07-2018 FH Hafnarfjordur
    0 - 0
    FC Lahti
  •  
  • FK Gabala 01
    FC Progres Niedercorn 20
    12-07-2018 FK Gabala
    0 - 2
    FC Progres Niedercorn
    19-07-2018 FC Progres Niedercorn
    0 - 1
    FK Gabala
  •  
  • Ilves 01
    Slavia Sofia 12
    12-07-2018 Ilves
    0 - 1
    Slavia Sofia
    19-07-2018 Slavia Sofia
    2 - 1
    Ilves
  •  
  • Traku FK 01
    Irtysz Pawłodar 00
    12-07-2018 Traku FK
    0 - 0
    Irtysz Pawłodar
    19-07-2018 Irtysz Pawłodar
    0 - 1
    Traku FK
  •  
  • Trans Narva 01
    Zeljeznicar 23
    12-07-2018 Trans Narva
    0 - 2
    Zeljeznicar
    18-07-2018 Zeljeznicar
    3 - 1
    Trans Narva
  •  
  • Partizani 00
    NK Maribor 12
    12-07-2018 Partizani
    0 - 1
    NK Maribor
    19-07-2018 NK Maribor
    2 - 0
    Partizani
  •  
  • Rudar Velenje 73
    Tre Fiori 00
    12-07-2018 Rudar Velenje
    7 - 0
    Tre Fiori
    19-07-2018 Tre Fiori
    0 - 3
    Rudar Velenje
  •  
  • Czichura 02
    Beitar Jerozolima 01
    12-07-2018 Czichura
    0 - 0
    Beitar Jerozolima
    19-07-2018 Beitar Jerozolima
    1 - 2
    Czichura
  •  
  • Ventspils 53
    Luftetari 03
    12-07-2018 Ventspils
    5 - 0
    Luftetari
    19-07-2018 Luftetari
    3 - 3
    Ventspils
  •  
  • Pjunik 12
    FK Vardar Skopje 00
    12-07-2018 Pjunik
    1 - 0
    FK Vardar Skopje
    19-07-2018 FK Vardar Skopje
    0 - 2
    Pjunik
  •  
  • Glenavon 21
    Molde 15
    11-07-2018 Glenavon
    2 - 1
    Molde
    19-07-2018 Molde
    5 - 1
    Glenavon
  •  
  • CS Fola Esch 00
    FC Prishtina 00
    11-07-2018 CS Fola Esch
    0 - 0
    FC Prishtina
    19-07-2018 FC Prishtina
    0 - 0
    CS Fola Esch
  •  
  • Klaksvik 11
    Żalgiris Wilno 21
    11-07-2018 Klaksvik
    1 - 2
    Żalgiris Wilno
    19-07-2018 Żalgiris Wilno
    1 - 1
    Klaksvik
  •  
  • FC Vaduz 12
    Lewski Sofia 03
    11-07-2018 FC Vaduz
    1 - 0
    Lewski Sofia
    17-07-2018 Lewski Sofia
    3 - 2
    FC Vaduz
  •  
  • Rabotnicki Skopje 20
    Budapest Honved 14
    11-07-2018 Rabotnicki Skopje
    2 - 1
    Budapest Honved
    17-07-2018 Budapest Honved
    4 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • FC Banants 10
    FK Sarajevo 23
    11-07-2018 FC Banants
    1 - 2
    FK Sarajevo
    19-07-2018 FK Sarajevo
    3 - 0
    FC Banants
  •  
  • Samtredia 00
    Tobył Kostanaj 12
    10-07-2018 Samtredia
    0 - 1
    Tobył Kostanaj
    19-07-2018 Tobył Kostanaj
    2 - 0
    Samtredia
  •  
  • Round 2
  •  
  • Sevilla FC 43
    Ujpest 01
    26-07-2018 Sevilla FC
    4 - 0
    Ujpest
    02-08-2018 Ujpest
    1 - 3
    Sevilla FC
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 11
    Dynamo Mińsk 34
    26-07-2018 DAC 1904 Dunajska Streda
    1 - 3
    Dynamo Mińsk
    02-08-2018 Dynamo Mińsk
    4 - 1
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Stjarnan 00
    FC Kopenhaga 25
    26-07-2018 Stjarnan
    0 - 2
    FC Kopenhaga
    02-08-2018 FC Kopenhaga
    5 - 0
    Stjarnan
  •  
  • Aberdeen 11
    Burnley 13
    26-07-2018 Aberdeen
    1 - 1
    Burnley
    02-08-2018 Burnley
    3 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Dundalk 00
    AEK Larnaca 04
    26-07-2018 Dundalk
    0 - 0
    AEK Larnaca
    02-08-2018 AEK Larnaca
    4 - 0
    Dundalk
  •  
  • Hibernian 31
    Asteras Tripolis 21
    26-07-2018 Hibernian
    3 - 2
    Asteras Tripolis
    02-08-2018 Asteras Tripolis
    1 - 1
    Hibernian
  •  
  • FK Spartak Subotica 21
    Sparta Praga 02
    26-07-2018 FK Spartak Subotica
    2 - 0
    Sparta Praga
    02-08-2018 Sparta Praga
    2 - 1
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Osijek 01
    Rangers 11
    26-07-2018 Osijek
    0 - 1
    Rangers
    02-08-2018 Rangers
    1 - 1
    Osijek
  •  
  • Zeljeznicar 11
    Apollon Limassol 23
    26-07-2018 Zeljeznicar
    1 - 2
    Apollon Limassol
    02-08-2018 Apollon Limassol
    3 - 1
    Zeljeznicar
  •  
  • Atalanta 28
    FK Sarajevo 20
    26-07-2018 Atalanta
    2 - 2
    FK Sarajevo
    02-08-2018 FK Sarajevo
    0 - 8
    Atalanta
  •  
  • Partizan Belgrad 11
    Traku FK 01
    26-07-2018 Partizan Belgrad
    1 - 0
    Traku FK
    02-08-2018 Traku FK
    1 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • St. Gallen 20
    Sarpsborg 08 11
    26-07-2018 St. Gallen
    2 - 1
    Sarpsborg 08
    02-08-2018 Sarpsborg 08
    1 - 0
    St. Gallen
  •  
  • Sutjeska 00
    Alashkert FC 10
    26-07-2018 Sutjeska
    0 - 1
    Alashkert FC
    02-08-2018 Alashkert FC
    0 - 0
    Sutjeska
  •  
  • B36 Torshavn 00
    Besiktas Stambuł 26
    26-07-2018 B36 Torshavn
    0 - 2
    Besiktas Stambuł
    02-08-2018 Besiktas Stambuł
    6 - 0
    B36 Torshavn
  •  
  • Olimpija Lublana 51
    Crusaders 11
    26-07-2018 Olimpija Lublana
    5 - 1
    Crusaders
    02-08-2018 Crusaders
    1 - 1
    Olimpija Lublana
  •  
  • Genk 54
    CS Fola Esch 01
    26-07-2018 Genk
    5 - 0
    CS Fola Esch
    01-08-2018 CS Fola Esch
    1 - 4
    Genk
  •  
  • FC Santa Coloma 10
    Valur 03
    26-07-2018 FC Santa Coloma
    1 - 0
    Valur
    02-08-2018 Valur
    3 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • Górnik Zabrze 01
    AS Trenczyn 14
    26-07-2018 Górnik Zabrze
    0 - 1
    AS Trenczyn
    02-08-2018 AS Trenczyn
    4 - 1
    Górnik Zabrze
  •  
  • Hajduk Split 13
    Slavia Sofia 02
    26-07-2018 Hajduk Split
    1 - 0
    Slavia Sofia
    02-08-2018 Slavia Sofia
    2 - 3
    Hajduk Split
  •  
  • TNS 21
    Lincoln Red Imps FC 11
    26-07-2018 TNS
    2 - 1
    Lincoln Red Imps FC
    02-08-2018 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    TNS
  •  
  • FC Nordsjaelland 11
    AIK Sztokholm 00
    26-07-2018 FC Nordsjaelland
    1 - 0
    AIK Sztokholm
    02-08-2018 AIK Sztokholm
    0 - 1
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Dinamo Brest 41
    Atromitos 31
    26-07-2018 Dinamo Brest
    4 - 3
    Atromitos
    02-08-2018 Atromitos
    1 - 1
    Dinamo Brest
  •  
  • LASK Linz 42
    Lillestroem 01
    26-07-2018 LASK Linz
    4 - 0
    Lillestroem
    02-08-2018 Lillestroem
    1 - 2
    LASK Linz
  •  
  • Szachcior Soligorsk 11
    Lech Poznań 13
    26-07-2018 Szachcior Soligorsk
    1 - 1
    Lech Poznań
    02-08-2018 Lech Poznań
    3 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Jagiellonia Białystok 14
    Rio Ave 04
    26-07-2018 Jagiellonia Białystok
    1 - 0
    Rio Ave
    02-08-2018 Rio Ave
    4 - 4
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • Liteks Łowecz 33
    Admira Moedling 01
    26-07-2018 Liteks Łowecz
    3 - 0
    Admira Moedling
    02-08-2018 Admira Moedling
    1 - 3
    Liteks Łowecz
  •  
  • APOEL Nikozja 50
    Flora Tallinn 02
    26-07-2018 APOEL Nikozja
    5 - 0
    Flora Tallinn
    02-08-2018 Flora Tallinn
    2 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Budapest Honved 10
    FC Progres Niedercorn 02
    26-07-2018 Budapest Honved
    1 - 0
    FC Progres Niedercorn
    02-08-2018 FC Progres Niedercorn
    2 - 0
    Budapest Honved
  •  
  • Djurgaarden 11
    Illichivets 12
    26-07-2018 Djurgaarden
    1 - 1
    Illichivets
    02-08-2018 Illichivets
    2 - 1
    Djurgaarden
  •  
  • Żalgiris Wilno 11
    FC Vaduz 01
    26-07-2018 Żalgiris Wilno
    1 - 0
    FC Vaduz
    02-08-2018 FC Vaduz
    1 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • Molde 32
    Laci 00
    26-07-2018 Molde
    3 - 0
    Laci
    02-08-2018 Laci
    0 - 2
    Molde
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 22
    Radnicki Nis 02
    26-07-2018 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    Radnicki Nis
    02-08-2018 Radnicki Nis
    2 - 2
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Zrinjski Mostar 12
    Valletta 11
    26-07-2018 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Valletta
    02-08-2018 Valletta
    1 - 2
    Zrinjski Mostar
  •  
  • F91 Dudelange 21
    Drita 11
    26-07-2018 F91 Dudelange
    2 - 1
    Drita
    02-08-2018 Drita
    1 - 1
    F91 Dudelange
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 41
    Haecken 01
    26-07-2018 RasenBallsport Leipzig
    4 - 0
    Haecken
    02-08-2018 Haecken
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Balzan FC 21
    Slovan Bratysława 13
    26-07-2018 Balzan FC
    2 - 1
    Slovan Bratysława
    02-08-2018 Slovan Bratysława
    3 - 1
    Balzan FC
  •  
  • Czichura 00
    NK Maribor 02
    26-07-2018 Czichura
    0 - 0
    NK Maribor
    02-08-2018 NK Maribor
    2 - 0
    Czichura
  •  
  • Hapoel Hajfa 11
    FH Hafnarfjordur 10
    26-07-2018 Hapoel Hajfa
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
    02-08-2018 FH Hafnarfjordur
    0 - 1
    Hapoel Hajfa
  •  
  • Torpedo Kutaisi 34
    Vikingur 00
    26-07-2018 Torpedo Kutaisi
    3 - 0
    Vikingur
    02-08-2018 Vikingur
    0 - 4
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Rudar Velenje 00
    Steaua Bukareszt 24
    26-07-2018 Rudar Velenje
    0 - 2
    Steaua Bukareszt
    02-08-2018 Steaua Bukareszt
    4 - 0
    Rudar Velenje
  •  
  • Kajrat Ałmaty 21
    AZ Alkmaar 02
    26-07-2018 Kajrat Ałmaty
    2 - 0
    AZ Alkmaar
    02-08-2018 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • FC Viitorul Constanta 21
    Vitesse 23
    26-07-2018 FC Viitorul Constanta
    2 - 2
    Vitesse
    02-08-2018 Vitesse
    3 - 1
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • FK Spartaks 63
    La Fiorita Montegiardino 00
    26-07-2018 FK Spartaks
    6 - 0
    La Fiorita Montegiardino
    02-08-2018 La Fiorita Montegiardino
    0 - 3
    FK Spartaks
  •  
  • Tobył Kostanaj 20
    Pjunik 11
    26-07-2018 Tobył Kostanaj
    2 - 1
    Pjunik
    31-07-2018 Pjunik
    1 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Ventspils 01
    Bordeaux 12
    26-07-2018 Ventspils
    0 - 1
    Bordeaux
    02-08-2018 Bordeaux
    2 - 1
    Ventspils
  •  
  • FC Ufa 01
    NK Domżale 01
    26-07-2018 FC Ufa
    0 - 0
    NK Domżale
    02-08-2018 NK Domżale
    1 - 1
    FC Ufa
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sevilla FC 15
    Żalgiris Wilno 00
    09-08-2018 Sevilla FC
    1 - 0
    Żalgiris Wilno
    16-08-2018 Żalgiris Wilno
    0 - 5
    Sevilla FC
  •  
  • Slovan Bratysława 20
    Rapid Wiedeń 14
    09-08-2018 Slovan Bratysława
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
    16-08-2018 Rapid Wiedeń
    4 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • Legia Warszawa 12
    F91 Dudelange 22
    09-08-2018 Legia Warszawa
    1 - 2
    F91 Dudelange
    16-08-2018 F91 Dudelange
    2 - 2
    Legia Warszawa
  •  
  • FK Spartak Subotica 01
    Broendby IF 22
    09-08-2018 FK Spartak Subotica
    0 - 2
    Broendby IF
    16-08-2018 Broendby IF
    2 - 1
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Cork City 00
    Rosenborg Trondheim 23
    09-08-2018 Cork City
    0 - 2
    Rosenborg Trondheim
    16-08-2018 Rosenborg Trondheim
    3 - 0
    Cork City
  •  
  • TNS 01
    FC Midtjylland 23
    09-08-2018 TNS
    0 - 2
    FC Midtjylland
    16-08-2018 FC Midtjylland
    3 - 1
    TNS
  •  
  • Hajduk Split 01
    Steaua Bukareszt 02
    09-08-2018 Hajduk Split
    0 - 0
    Steaua Bukareszt
    16-08-2018 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    Hajduk Split
  •  
  • Hibernian 00
    Molde 03
    09-08-2018 Hibernian
    0 - 0
    Molde
    16-08-2018 Molde
    3 - 0
    Hibernian
  •  
  • Rangers 30
    NK Maribor 10
    09-08-2018 Rangers
    3 - 1
    NK Maribor
    16-08-2018 NK Maribor
    0 - 0
    Rangers
  •  
  • Sarpsborg 08 11
    Rijeka 10
    09-08-2018 Sarpsborg 08
    1 - 1
    Rijeka
    16-08-2018 Rijeka
    0 - 1
    Sarpsborg 08
  •  
  • Zoria Ługańsk 12
    Braga 12
    09-08-2018 Zoria Ługańsk
    1 - 1
    Braga
    16-08-2018 Braga
    2 - 2
    Zoria Ługańsk
  •  
  • Vitesse 00
    FC Basel 11
    09-08-2018 Vitesse
    0 - 1
    FC Basel
    16-08-2018 FC Basel
    1 - 0
    Vitesse
  •  
  • Besiktas Stambuł 11
    LASK Linz 02
    09-08-2018 Besiktas Stambuł
    1 - 0
    LASK Linz
    16-08-2018 LASK Linz
    2 - 1
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Istanbul Basaksehir 00
    Burnley 01
    09-08-2018 Istanbul Basaksehir
    0 - 0
    Burnley
    16-08-2018 Burnley
    1 - 0
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • Genk 22
    Lech Poznań 01
    09-08-2018 Genk
    2 - 0
    Lech Poznań
    16-08-2018 Lech Poznań
    1 - 2
    Genk
  •  
  • Olimpija Lublana 34
    HJK Helsinki 01
    09-08-2018 Olimpija Lublana
    3 - 0
    HJK Helsinki
    16-08-2018 HJK Helsinki
    1 - 4
    Olimpija Lublana
  •  
  • Olympiakos Pireus 43
    FC Luzern 01
    09-08-2018 Olympiakos Pireus
    4 - 0
    FC Luzern
    16-08-2018 FC Luzern
    1 - 3
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    FC Kopenhaga 22
    09-08-2018 Liteks Łowecz
    1 - 2
    FC Kopenhaga
    16-08-2018 FC Kopenhaga
    2 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • FC Nordsjaelland 12
    Partizan Belgrad 23
    09-08-2018 FC Nordsjaelland
    1 - 2
    Partizan Belgrad
    16-08-2018 Partizan Belgrad
    3 - 2
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Jagiellonia Białystok 01
    Gent 13
    09-08-2018 Jagiellonia Białystok
    0 - 1
    Gent
    16-08-2018 Gent
    3 - 1
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • Sturm Graz 00
    AEK Larnaca 25
    09-08-2018 Sturm Graz
    0 - 2
    AEK Larnaca
    16-08-2018 AEK Larnaca
    5 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 21
    APOEL Nikozja 23
    09-08-2018 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 2
    APOEL Nikozja
    16-08-2018 APOEL Nikozja
    3 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Apollon Limassol 40
    Dinamo Brest 01
    09-08-2018 Apollon Limassol
    4 - 0
    Dinamo Brest
    16-08-2018 Dinamo Brest
    1 - 0
    Apollon Limassol
  •  
  • Illichivets 11
    Bordeaux 32
    09-08-2018 Illichivets
    1 - 3
    Bordeaux
    16-08-2018 Bordeaux
    2 - 1
    Illichivets
  •  
  • Dynamo Mińsk 41
    Zenit St Petersburg 08
    09-08-2018 Dynamo Mińsk
    4 - 0
    Zenit St Petersburg
    16-08-2018 Zenit St Petersburg
    8 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    Valur 02
    09-08-2018 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    Valur
    16-08-2018 Valur
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • AS Trenczyn 41
    Feyenoord Rotterdam 01
    09-08-2018 AS Trenczyn
    4 - 0
    Feyenoord Rotterdam
    16-08-2018 Feyenoord Rotterdam
    1 - 1
    AS Trenczyn
  •  
  • Sigma Ołomuniec 22
    Kajrat Ałmaty 01
    09-08-2018 Sigma Ołomuniec
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
    16-08-2018 Kajrat Ałmaty
    1 - 2
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • Torpedo Kutaisi 50
    Kukesi 22
    09-08-2018 Torpedo Kutaisi
    5 - 2
    Kukesi
    16-08-2018 Kukesi
    2 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Łudogorec Razgrad 11
    Zrinjski Mostar 01
    09-08-2018 Łudogorec Razgrad
    1 - 0
    Zrinjski Mostar
    16-08-2018 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 31
    CS Universitatea Craiova 11
    09-08-2018 RasenBallsport Leipzig
    3 - 1
    CS Universitatea Craiova
    16-08-2018 CS Universitatea Craiova
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Alashkert FC 00
    CFR Cluj 25
    09-08-2018 Alashkert FC
    0 - 2
    CFR Cluj
    16-08-2018 CFR Cluj
    5 - 0
    Alashkert FC
  •  
  • Hapoel Hajfa 10
    Atalanta 42
    09-08-2018 Hapoel Hajfa
    1 - 4
    Atalanta
    16-08-2018 Atalanta
    2 - 0
    Hapoel Hajfa
  •  
  • FK Spartaks 00
    Suduva 10
    09-08-2018 FK Spartaks
    0 - 1
    Suduva
    16-08-2018 Suduva
    0 - 0
    FK Spartaks
  •  
  • FC Ufa 22
    FC Progres Niedercorn 12
    09-08-2018 FC Ufa
    2 - 1
    FC Progres Niedercorn
    16-08-2018 FC Progres Niedercorn
    2 - 2
    FC Ufa
  •  
  • Pjunik 01
    Maccabi Tel Awiw 02
    07-08-2018 Pjunik
    0 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    16-08-2018 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Pjunik
  •  
  • final
  •  
  • Gent 00
    Bordeaux 02
    23-08-2018 Gent
    0 - 0
    Bordeaux
    30-08-2018 Bordeaux
    2 - 0
    Gent
  •  
  • Rangers 11
    FC Ufa 01
    23-08-2018 Rangers
    1 - 0
    FC Ufa
    30-08-2018 FC Ufa
    1 - 1
    Rangers
  •  
  • Rosenborg Trondheim 32
    Shkendija Tetowo 10
    23-08-2018 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    Shkendija Tetowo
    30-08-2018 Shkendija Tetowo
    0 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    Besiktas Stambuł 13
    23-08-2018 Partizan Belgrad
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    30-08-2018 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Genk 54
    Broendby IF 22
    23-08-2018 Genk
    5 - 2
    Broendby IF
    30-08-2018 Broendby IF
    2 - 4
    Genk
  •  
  • Olimpija Lublana 01
    Spartak Trnawa 21
    23-08-2018 Olimpija Lublana
    0 - 2
    Spartak Trnawa
    30-08-2018 Spartak Trnawa
    1 - 1
    Olimpija Lublana
  •  
  • Rapid Wiedeń 31
    Steaua Bukareszt 12
    23-08-2018 Rapid Wiedeń
    3 - 1
    Steaua Bukareszt
    30-08-2018 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Zoria Ługańsk 02
    RasenBallsport Leipzig 03
    23-08-2018 Zoria Ługańsk
    0 - 0
    RasenBallsport Leipzig
    30-08-2018 RasenBallsport Leipzig
    3 - 2
    Zoria Ługańsk
  •  
  • FC Basel 30
    Apollon Limassol 21
    23-08-2018 FC Basel
    3 - 2
    Apollon Limassol
    30-08-2018 Apollon Limassol
    1 - 0
    FC Basel
  •  
  • Atalanta 00
    FC Kopenhaga 00
    23-08-2018 Atalanta
    0 - 0
    FC Kopenhaga
    30-08-2018 FC Kopenhaga
    0 - 0
    Atalanta
  •  
  • Olympiakos Pireus 31
    Burnley 11
    23-08-2018 Olympiakos Pireus
    3 - 1
    Burnley
    30-08-2018 Burnley
    1 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • F91 Dudelange 23
    CFR Cluj 02
    23-08-2018 F91 Dudelange
    2 - 0
    CFR Cluj
    30-08-2018 CFR Cluj
    2 - 3
    F91 Dudelange
  •  
  • Malmoe FF 22
    FC Midtjylland 20
    23-08-2018 Malmoe FF
    2 - 2
    FC Midtjylland
    30-08-2018 FC Midtjylland
    0 - 2
    Malmoe FF
  •  
  • Sarpsborg 08 31
    Maccabi Tel Awiw 12
    23-08-2018 Sarpsborg 08
    3 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    30-08-2018 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Sarpsborg 08
  •  
  • APOEL Nikozja 10
    FK Astana 01
    23-08-2018 APOEL Nikozja
    1 - 0
    FK Astana
    30-08-2018 FK Astana
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Suduva 10
    Celtic Glasgow 13
    23-08-2018 Suduva
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    30-08-2018 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Suduva
  •  
  • Sheriff Tyraspol 10
    FK Karabach 03
    23-08-2018 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    FK Karabach
    30-08-2018 FK Karabach
    3 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Sigma Ołomuniec 00
    Sevilla FC 13
    23-08-2018 Sigma Ołomuniec
    0 - 1
    Sevilla FC
    30-08-2018 Sevilla FC
    3 - 0
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • AS Trenczyn 10
    AEK Larnaca 13
    23-08-2018 AS Trenczyn
    1 - 1
    AEK Larnaca
    30-08-2018 AEK Larnaca
    3 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Torpedo Kutaisi 00
    Łudogorec Razgrad 14
    23-08-2018 Torpedo Kutaisi
    0 - 1
    Łudogorec Razgrad
    30-08-2018 Łudogorec Razgrad
    4 - 0
    Torpedo Kutaisi
  •  
  • Zenit St Petersburg 31
    Molde 12
    23-08-2018 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Molde
    30-08-2018 Molde
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Manchester City Manchester City 38 98 32 2 4 95 23 72
W
W
W
W
W
2 Liverpool FC Liverpool FC 38 97 30 7 1 89 22 67
W
W
W
W
W
3 Chelsea Chelsea 38 72 21 9 8 63 39 24
D
W
D
D
L
4 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 38 71 23 2 13 67 39 28
D
L
L
W
L
5 Arsenal Arsenal 38 70 21 7 10 73 51 22
W
D
L
L
L
6 Manchester United Manchester United 38 66 19 9 10 65 54 11
L
D
D
L
L
7 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 38 57 16 9 13 47 46 1
L
W
W
W
D
8 Everton Everton 38 54 15 9 14 54 46 8
D
W
D
W
L
9 Leicester City Leicester City 38 52 15 7 16 51 48 3
D
L
W
D
L
10 West Ham United West Ham United 38 52 15 7 16 52 55 -3
W
W
W
D
L
11 Watford Watford 38 50 14 8 16 52 59 -7
L
L
L
D
W
12 Crystal Palace Crystal Palace 38 49 14 7 17 51 53 -2
W
W
D
W
L
13 Newcastle United Newcastle United 38 45 12 9 17 42 48 -6
W
L
D
W
W
14 AFC Bournemouth AFC Bournemouth 38 45 13 6 19 56 70 -14
L
W
D
L
W
15 Burnley Burnley 38 40 11 7 20 45 68 -23
L
L
L
D
W
16 Southampton Southampton 38 39 9 12 17 45 65 -20
D
L
D
D
L
17 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 38 36 9 9 20 35 60 -25
L
D
D
L
D
18 Cardiff City Cardiff City 38 34 10 4 24 34 69 -35
W
L
L
L
W
19 Fulham Fulham 38 26 7 5 26 34 81 -47
L
L
W
W
W
20 Huddersfield Town Huddersfield Town 38 16 3 7 28 22 76 -54
D
D
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Hampton & Richmond 1
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Port Vale 1
    Sunderland 2
  •  
  • Barnet 12
    Bristol Rovers 11
    11-11-2018 Barnet
    1 - 1
    Bristol Rovers
    21-11-2018 Bristol Rovers
    1 - 2
    Barnet
  •  
  • Mansfield Town 10
    Charlton Athletic 15
    11-11-2018 Mansfield Town
    1 - 1
    Charlton Athletic
    20-11-2018 Charlton Athletic
    5 - 0
    Mansfield Town
  •  
  • Chorley 20
    Doncaster Rovers 27
    11-11-2018 Chorley
    2 - 2
    Doncaster Rovers
    20-11-2018 Doncaster Rovers
    7 - 0
    Chorley
  •  
  • Alfreton Town 1
    Fleetwood Town 4
  •  
  • Guiseley 4
    Cambridge United 3
  •  
  • Hitchin Town 0
    Solihull Moors 2
  •  
  • Shrewsbury Town 13
    Salford City 11
    11-11-2018 Shrewsbury Town
    1 - 1
    Salford City
    21-11-2018 Salford City
    1 - 3
    Shrewsbury Town
  •  
  • Weston Super Mare 0
    Wrexham 2
  •  
  • Plymouth Argyle 1
    Stevenage 0
  •  
  • Aldershot Town 11
    Bradford City 11
    10-11-2018 Aldershot Town
    1 - 1
    Bradford City
    20-11-2018 Bradford City
    1 - 1
    Aldershot Town
  •  
  • Barnsley 4
    Notts County 0
  •  
  • Bury 5
    Dover 0
  •  
  • Rochdale 2
    Gateshead FC 1
  •  
  • Maidstone 2
    Macclesfield Town 1
  •  
  • Tranmere Rovers 32
    Oxford City 30
    10-11-2018 Tranmere Rovers
    3 - 3
    Oxford City
    20-11-2018 Oxford City
    0 - 2
    Tranmere Rovers
  •  
  • Sutton United 01
    Slough Town 01
    10-11-2018 Sutton United
    0 - 0
    Slough Town
    20-11-2018 Slough Town
    1 - 1
    Sutton United
  •  
  • Accrington Stanley 1
    Colchester United 0
  •  
  • Chesterfield 13
    Billericay 11
    10-11-2018 Chesterfield
    1 - 1
    Billericay
    20-11-2018 Billericay
    1 - 3
    Chesterfield
  •  
  • Exeter City 2
    Blackpool 3
  •  
  • Southport 2
    Boreham Wood 0
  •  
  • Bromley 1
    Peterborough United 3
  •  
  • Scunthorpe United 2
    Burton Albion 1
  •  
  • Crewe Alexandra 0
    Carlisle United 1
  •  
  • Ebbsfleet United 00
    Cheltenham Town 02
    10-11-2018 Ebbsfleet United
    0 - 0
    Cheltenham Town
    20-11-2018 Cheltenham Town
    2 - 0
    Ebbsfleet United
  •  
  • Walsall 3
    Coventry City 2
  •  
  • Southend United 16
    Crawley Town 12
    10-11-2018 Southend United
    1 - 1
    Crawley Town
    20-11-2018 Crawley Town
    2 - 6
    Southend United
  •  
  • Oxford United 03
    Forest Green Rovers 00
    10-11-2018 Oxford United
    0 - 0
    Forest Green Rovers
    20-11-2018 Forest Green Rovers
    0 - 3
    Oxford United
  •  
  • Gillingham 04
    Hartlepool United 03
    10-11-2018 Gillingham
    0 - 0
    Hartlepool United
    21-11-2018 Hartlepool United
    3 - 4
    Gillingham
  •  
  • Grimsby Town 3
    Milton Keynes Dons 1
  •  
  • Morecambe 00
    Halifax Town 01
    10-11-2018 Morecambe
    0 - 0
    Halifax Town
    20-11-2018 Halifax Town
    1 - 0
    Morecambe
  •  
  • Lincoln 3
    Northampton Town 2
  •  
  • Luton Town 2
    Wycombe Wanderers 0
  •  
  • Metropolitan Police FC 0
    Newport County 2
  •  
  • Yeovil Town 1
    Stockport 3
  •  
  • Swindon Town 2
    York City 1
  •  
  • Torquay United 0
    Woking 1
  •  
  • Maidenhead United 0
    Portsmouth 4
  •  
  • Haringey Borough 0
    AFC Wimbledon 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Guiseley 1
    Fleetwood Town 2
  •  
  • Barnet 1
    Stockport 0
  •  
  • Bury 0
    Luton Town 1
  •  
  • Chesterfield 0
    Grimsby Town 2
  •  
  • Slough Town 0
    Gillingham 1
  •  
  • Rochdale 0
    Portsmouth 1
  •  
  • Shrewsbury Town 1
    Scunthorpe United 0
  •  
  • Tranmere Rovers 12
    Southport 10
    02-12-2018 Tranmere Rovers
    1 - 1
    Southport
    17-12-2018 Southport
    0 - 2
    Tranmere Rovers
  •  
  • Swindon Town 0
    Woking 1
  •  
  • Wrexham 00
    Newport County 04
    01-12-2018 Wrexham
    0 - 0
    Newport County
    11-12-2018 Newport County
    4 - 0
    Wrexham
  •  
  • Accrington Stanley 3
    Cheltenham Town 1
  •  
  • Southend United 2
    Barnsley 4
  •  
  • Peterborough United 24
    Bradford City 24
    01-12-2018 Peterborough United
    2 - 2
    Bradford City
    11-12-2018 Bradford City
    4 - 4
    Peterborough United
  •  
  • Lincoln 2
    Carlisle United 0
  •  
  • Charlton Athletic 0
    Doncaster Rovers 2
  •  
  • Maidstone 0
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Plymouth Argyle 1
    Oxford United 2
  •  
  • Walsall 11
    Sunderland 10
    01-12-2018 Walsall
    1 - 1
    Sunderland
    11-12-2018 Sunderland
    0 - 1
    Walsall
  •  
  • Halifax Town 1
    AFC Wimbledon 3
  •  
  • Solihull Moors 02
    Blackpool 03
    30-11-2018 Solihull Moors
    0 - 0
    Blackpool
    18-12-2018 Blackpool
    3 - 2
    Solihull Moors
  •  
  • Round 3
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 2
    Liverpool FC 1
  •  
  • Newport County 2
    Leicester City 1
  •  
  • Sheffield United 0
    Barnet 1
  •  
  • Preston North End 1
    Doncaster Rovers 3
  •  
  • Fulham 1
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Millwall 2
    Hull City 1
  •  
  • Queens Park Rangers 2
    Leeds United 1
  •  
  • Manchester City 7
    Rotherham United 0
  •  
  • Woking 0
    Watford 2
  •  
  • Blackpool 0
    Arsenal 3
  •  
  • Newcastle United 14
    Blackburn Rovers 12
    05-01-2019 Newcastle United
    1 - 1
    Blackburn Rovers
    15-01-2019 Blackburn Rovers
    2 - 4
    Newcastle United
  •  
  • Bristol City 1
    Huddersfield Town 0
  •  
  • Crystal Palace 1
    Grimsby Town 0
  •  
  • Norwich City 0
    Portsmouth 1
  •  
  • Accrington Stanley 1
    Ipswich Town 0
  •  
  • Fleetwood Town 2
    AFC Wimbledon 3
  •  
  • Aston Villa 0
    Swansea City 3
  •  
  • Bolton Wanderers 5
    Walsall 2
  •  
  • Brentford 1
    Oxford United 0
  •  
  • Gillingham 1
    Cardiff City 0
  •  
  • Chelsea 2
    Nottingham Forest 0
  •  
  • Derby County 22
    Southampton 22
    05-01-2019 Derby County
    2 - 2
    Southampton
    16-01-2019 Southampton
    2 - 2
    Derby County
  •  
  • Everton 2
    Lincoln 1
  •  
  • Middlesbrough 5
    Peterborough United 0
  •  
  • AFC Bournemouth 1
    Brighton & Hove Albion 3
  •  
  • Burnley 1
    Barnsley 0
  •  
  • West Ham United 2
    Birmingham City 0
  •  
  • Sheffield Wednesday 01
    Luton Town 00
    05-01-2019 Sheffield Wednesday
    0 - 0
    Luton Town
    15-01-2019 Luton Town
    0 - 1
    Sheffield Wednesday
  •  
  • Manchester United 2
    Reading 0
  •  
  • Shrewsbury Town 13
    Stoke City 12
    05-01-2019 Shrewsbury Town
    1 - 1
    Stoke City
    15-01-2019 Stoke City
    2 - 3
    Shrewsbury Town
  •  
  • West Bromwich Albion 1
    Wigan Athletic 0
  •  
  • Tranmere Rovers 0
    Tottenham Hotspur 7
  •  
  • Round 4
  •  
  • Barnet 31
    Brentford 33
    28-01-2019 Barnet
    3 - 3
    Brentford
    05-02-2019 Brentford
    3 - 1
    Barnet
  •  
  • Chelsea 3
    Sheffield Wednesday 0
  •  
  • Crystal Palace 2
    Tottenham Hotspur 0
  •  
  • AFC Wimbledon 4
    West Ham United 2
  •  
  • Millwall 3
    Everton 2
  •  
  • Brighton & Hove Albion 03
    West Bromwich Albion 01
    26-01-2019 Brighton & Hove Albion
    0 - 0
    West Bromwich Albion
    06-02-2019 West Bromwich Albion
    1 - 3
    Brighton & Hove Albion
  •  
  • Manchester City 5
    Burnley 0
  •  
  • Doncaster Rovers 2
    Oldham Athletic 1
  •  
  • Swansea City 4
    Gillingham 1
  •  
  • Middlesbrough 10
    Newport County 12
    26-01-2019 Middlesbrough
    1 - 1
    Newport County
    05-02-2019 Newport County
    2 - 0
    Middlesbrough
  •  
  • Newcastle United 0
    Watford 2
  •  
  • Portsmouth 10
    Queens Park Rangers 12
    26-01-2019 Portsmouth
    1 - 1
    Queens Park Rangers
    05-02-2019 Queens Park Rangers
    2 - 0
    Portsmouth
  •  
  • Shrewsbury Town 22
    Wolverhampton Wanderers 23
    26-01-2019 Shrewsbury Town
    2 - 2
    Wolverhampton Wanderers
    05-02-2019 Wolverhampton Wanderers
    3 - 2
    Shrewsbury Town
  •  
  • Accrington Stanley 0
    Derby County 1
  •  
  • Arsenal 1
    Manchester United 3
  •  
  • Bristol City 2
    Bolton Wanderers 1
  •  
  • Round 5
  •  
  • Chelsea 0
    Manchester United 2
  •  
  • Swansea City 4
    Brentford 1
  •  
  • Doncaster Rovers 0
    Crystal Palace 2
  •  
  • Bristol City 0
    Wolverhampton Wanderers 1
  •  
  • Newport County 1
    Manchester City 4
  •  
  • AFC Wimbledon 0
    Millwall 1
  •  
  • Brighton & Hove Albion 2
    Derby County 1
  •  
  • Queens Park Rangers 0
    Watford 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Millwall 2
    Brighton & Hove Albion 2
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 2
    Manchester United 1
  •  
  • Swansea City 2
    Manchester City 3
  •  
  • Watford 2
    Crystal Palace 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Watford 3
    Wolverhampton Wanderers 2
  •  
  • Manchester City 1
    Brighton & Hove Albion 0
  •  
  • final
  •  
  • Manchester City 6
    Watford 0
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester City
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Sunderland 0
    Sheffield Wednesday 2
  •  
  • Reading 2
    Birmingham City 0
  •  
  • West Bromwich Albion 1
    Luton Town 0
  •  
  • Mansfield Town 6
    Accrington Stanley 1
  •  
  • Portsmouth 1
    AFC Wimbledon 2
  •  
  • Yeovil Town 0
    Aston Villa 1
  •  
  • Blackpool 3
    Barnsley 1
  •  
  • Carlisle United 1
    Blackburn Rovers 5
  •  
  • Leeds United 2
    Bolton Wanderers 1
  •  
  • Macclesfield Town 1
    Bradford City 1
  •  
  • Southend United 2
    Brentford 4
  •  
  • Bristol City 0
    Plymouth Argyle 1
  •  
  • Bristol Rovers 2
    Crawley Town 1
  •  
  • Shrewsbury Town 1
    Burton Albion 2
  •  
  • Cambridge United 1
    Newport County 4
  •  
  • Milton Keynes Dons 3
    Charlton Athletic 0
  •  
  • Cheltenham Town 2
    Colchester United 2
  •  
  • Oxford United 2
    Coventry City 0
  •  
  • Crewe Alexandra 1
    Fleetwood Town 1
  •  
  • Oldham Athletic 0
    Derby County 2
  •  
  • Scunthorpe United 1
    Doncaster Rovers 2
  •  
  • Exeter City 1
    Ipswich Town 1
  •  
  • Swindon Town 0
    Forest Green Rovers 1
  •  
  • Millwall 0
    Gillingham 0
  •  
  • Grimsby Town 0
    Rochdale 2
  •  
  • Sheffield United 1
    Hull City 1
  •  
  • Port Vale 0
    Lincoln 4
  •  
  • Middlesbrough 3
    Notts County 3
  •  
  • Preston North End 3
    Morecambe 1
  •  
  • Wycombe Wanderers 1
    Northampton Town 1
  •  
  • Norwich City 3
    Stevenage 1
  •  
  • Queens Park Rangers 2
    Peterborough United 0
  •  
  • Rotherham United 3
    Wigan Athletic 1
  •  
  • Tranmere Rovers 1
    Walsall 3
  •  
  • Nottingham Forest 1
    Bury 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Reading 0
    Watford 2
  •  
  • Everton 3
    Rotherham United 1
  •  
  • Millwall 3
    Plymouth Argyle 2
  •  
  • Nottingham Forest 3
    Newcastle United 1
  •  
  • Stoke City 2
    Huddersfield Town 0
  •  
  • West Bromwich Albion 2
    Mansfield Town 1
  •  
  • AFC Bournemouth 3
    Milton Keynes Dons 0
  •  
  • AFC Wimbledon 1
    West Ham United 3
  •  
  • Burton Albion 1
    Aston Villa 0
  •  
  • Blackburn Rovers 4
    Lincoln 1
  •  
  • Doncaster Rovers 1
    Blackpool 2
  •  
  • Brentford 1
    Cheltenham Town 0
  •  
  • Brighton & Hove Albion 0
    Southampton 1
  •  
  • Queens Park Rangers 3
    Bristol Rovers 1
  •  
  • Cardiff City 1
    Norwich City 3
  •  
  • Hull City 0
    Derby County 4
  •  
  • Fulham 2
    Exeter City 0
  •  
  • Leicester City 4
    Fleetwood Town 0
  •  
  • Wycombe Wanderers 2
    Forest Green Rovers 2
  •  
  • Leeds United 0
    Preston North End 2
  •  
  • Walsall 3
    Macclesfield Town 3
  •  
  • Middlesbrough 2
    Rochdale 1
  •  
  • Newport County 0
    Oxford United 3
  •  
  • Sheffield Wednesday 0
    Wolverhampton Wanderers 2
  •  
  • Swansea City 0
    Crystal Palace 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Everton 1
    Southampton 1
  •  
  • Tottenham Hotspur 2
    Watford 2
  •  
  • Arsenal 3
    Brentford 1
  •  
  • Liverpool FC 1
    Chelsea 2
  •  
  • West Ham United 8
    Macclesfield Town 0
  •  
  • Nottingham Forest 3
    Stoke City 2
  •  
  • West Bromwich Albion 0
    Crystal Palace 3
  •  
  • Manchester United 2
    Derby County 2
  •  
  • AFC Bournemouth 3
    Blackburn Rovers 2
  •  
  • Blackpool 2
    Queens Park Rangers 0
  •  
  • Burton Albion 2
    Burnley 1
  •  
  • Millwall 1
    Fulham 3
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 0
    Leicester City 0
  •  
  • Oxford United 0
    Manchester City 3
  •  
  • Preston North End 2
    Middlesbrough 2
  •  
  • Wycombe Wanderers 3
    Norwich City 4
  •  
  • Round 4
  •  
  • Leicester City 0
    Southampton 0
  •  
  • Manchester City 2
    Fulham 0
  •  
  • Middlesbrough 1
    Crystal Palace 0
  •  
  • Arsenal 2
    Blackpool 1
  •  
  • Chelsea 3
    Derby County 2
  •  
  • West Ham United 1
    Tottenham Hotspur 3
  •  
  • AFC Bournemouth 2
    Norwich City 1
  •  
  • Burton Albion 3
    Nottingham Forest 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Chelsea 1
    AFC Bournemouth 0
  •  
  • Arsenal 0
    Tottenham Hotspur 2
  •  
  • Middlesbrough 0
    Burton Albion 1
  •  
  • Leicester City 1
    Manchester City 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Manchester City 91
    Burton Albion 00
    09-01-2019 Manchester City
    9 - 0
    Burton Albion
    23-01-2019 Burton Albion
    0 - 1
    Manchester City
  •  
  • Tottenham Hotspur 11
    Chelsea 02
    08-01-2019 Tottenham Hotspur
    1 - 0
    Chelsea
    24-01-2019 Chelsea
    2 - 1
    Tottenham Hotspur
  •  
  • final
  •  
  • Chelsea 0
    Manchester City 0
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester City
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Burnley Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Burnley
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Chris Wood Wood
18
0.5
2 Ashley Barnes Barnes
12
0.3
3 Sam Vokes Vokes
6
0.4
4 Johann Berg Gudmundsson Gudmundsson
5
0.3
5 Mcneil
4
0.2
6 Jay Rodriguez Rodriguez
4
1.0
7 Jack Cork Cork
3
0.3
8 Aaron Lennon Lennon
3
0.3
9 James Tarkowski Tarkowski
3
0.3
10 Jeff Hendrick Hendrick
3
0.1

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 80 na mecz: 1.36
Straconych bramek 92 na mecz: 1.56
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 31
52.54%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 16
27.12%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.92
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
18.64%
Przegranych meczów do zera (LTN) 12
20.34%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 13
22.03%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 16
27.12%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Burnley wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 9 10 1 2
Przegranych 7 14 0 4

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-3 4
14.8%
2-0 4
14.8%
1-0 3
11.1%
1-1 3
11.1%
1-2 2
7.4%
2-1 2
7.4%
0-2 2
7.4%
0-1 1
3.7%
3-1 1
3.7%
4-0 1
3.7%
1-5 1
3.7%
6-1 1
3.7%
0-0 1
3.7%
0-4 1
3.7%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics