Brann

Witamy w Brann (Norway - Liga norweska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Brann logo Brann Staty

Forma drużyny:
L
W
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 8

    Gole

  • 1.33

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 71

    Meczów

  • 141

    Gole

  • 1.99

    na mecz

  • 41

    Wygrane

  • 12

    Remisy

  • 18

    Przegrane

  • 67.6%

    Over 2.5

  • 87.3%

    Over 1.5

  • 28.17%

    CS

  • 56.34%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Brann
Norwegia - Liga norweska
dzisiaj 21:00
Przełożone
Norwegia - Liga norweska
06 cze
Przełożone
Norwegia - Liga norweska
17 cze
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • quarterfinal
  •  
  • Elfsborg 1
    FC Kopenhaga 2
  •  
  • Odense 2
    Lillestroem 2
  •  
  • Vaalerenga 1
    Helsingborg 2
  •  
  • Broendby IF 3
    Brann 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Brann Brann 26 54 17 3 6 59 39 20
L
W
L
W
W
2 Stabaek Stabaek 26 48 14 6 6 53 35 18
W
W
L
W
L
3 Viking Viking 26 47 14 5 7 50 40 10
W
L
W
L
W
4 Lillestroem Lillestroem 26 44 12 8 6 47 28 19
D
D
W
W
L
5 Rosenborg Trondheim Rosenborg Trondheim 26 41 12 5 9 53 39 14
W
W
L
W
L
6 Tromsoe Tromsoe 26 40 12 4 10 45 44 1
W
L
D
W
W
7 Vaalerenga Vaalerenga 26 36 10 6 10 34 34 0
L
W
L
L
W
8 Fredrikstad Fredrikstad 26 36 9 9 8 37 40 -3
L
D
W
L
W
9 Lyn Lyn 26 34 10 4 12 43 46 -3
W
L
W
L
W
10 Stroemsgodset Stroemsgodset 26 30 8 6 12 34 47 -13
L
D
D
W
L
11 Aalesund Aalesund 26 30 9 3 14 40 56 -16
L
L
W
L
L
12 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 26 27 8 3 15 33 43 -10
W
W
W
L
L
13 Start Start 26 26 6 8 12 34 44 -10
L
D
L
W
W
14 Sandefjord Sandefjord 26 16 4 4 18 26 53 -27
D
L
L
L
L
  • 1/64
  •  
  • Aakra 2
    Vard Haugesund 3
  •  
  • Sykkylven 0
    Aalesund 7
  •  
  • Aalgaard FK 1
    Mandalskameratene 4
  •  
  • Aassiden 1
    Stabaek 9
  •  
  • Innstranden 1
    Alta 3
  •  
  • Askoy 4
    Loddefjord 2
  •  
  • Volda 2
    Averoeykameratene 0
  •  
  • Baerum 2
    Loerenskog 0
  •  
  • Os 1
    Baune 0
  •  
  • Hammerfest 0
    Bodoe/Glimt 4
  •  
  • Bossekop 1
    Tromsdalen 3
  •  
  • Trio 0
    Brann 5
  •  
  • Brumunddal 0
    Hamarkameratene 3
  •  
  • Vardeneset 0
    Bryne 4
  •  
  • Djerv 1919 1
    FK Haugesund 6
  •  
  • Drammen FK 2
    Stroemsgodset 6
  •  
  • Fagerborg 1
    Droebak/Frogn 3
  •  
  • Egersund 0
    Viking 6
  •  
  • Rommen 1
    Eidsvold TF 0
  •  
  • Eik-Toensberg 1
    FK Toensberg 9
  •  
  • Fet 1
    Lyn 10
  •  
  • Fjellhamar 2
    NIL-Trysil 5
  •  
  • Fjoera 3
    Hoedd 1
  •  
  • Vigoer 1
    Flekkeroey 5
  •  
  • Flisa 3
    Lillestroem 6
  •  
  • Follo 3
    Ull/Kisa 1
  •  
  • Oygard 2
    Fyllingen 0
  •  
  • Greaaker 0
    Moss 1
  •  
  • Nordstrand 1
    Groruddalen 5
  •  
  • Stjoerdals Blink 2
    Harstad 1
  •  
  • Herkules 0
    Notodden 3
  •  
  • Lillehammer FK 1
    Hoenefoss 4
  •  
  • Modum FK 0
    KFUM 4
  •  
  • KIL/Hemne 3
    Molde 1
  •  
  • Kolstad 0
    Ranheim 5
  •  
  • Stroemmen 1
    Kongsvinger 2
  •  
  • Kopervik 2
    Stavanger 0
  •  
  • Korsvoll 3
    Ringsaker 1
  •  
  • Nordheimsund 0
    Loev-Ham 4
  •  
  • Vollen 0
    Mjoendalen 5
  •  
  • Namsos 1
    Rosenborg Trondheim 5
  •  
  • Orkla 3
    Nardo 0
  •  
  • NTNUI 3
    Strindheim 5
  •  
  • Svarstad 0
    Odds Ballklubb 5
  •  
  • Sandar IL 0
    Sandefjord 5
  •  
  • Sprint Jeloey 0
    Sarpsborg FK 3
  •  
  • Senja 0
    Tromsoe 3
  •  
  • Skjetten 1
    Skeid 2
  •  
  • Stryn 1
    Sogndal 0
  •  
  • Vindbjart 2
    Start 6
  •  
  • Tillerbyen 1
    Steinkjer 3
  •  
  • Toten 0
    Vaalerenga 3
  •  
  • Aasane 3
    Fana 1
  •  
  • Pors Grenland 2
    Asker 0
  •  
  • Byaasen 4
    Levanger 0
  •  
  • Tollnes 1
    FK Arendal 4
  •  
  • Lisleby 0
    Fredrikstad 5
  •  
  • Gjoevik-Lyn 0
    Raufoss 3
  •  
  • Manglerud Star Toppfotball 5
    Kjelsaas 2
  •  
  • Traeff 0
    Kristiansund BK 5
  •  
  • Kvik Halden 2
    Sarpsborg 08 1
  •  
  • Lofoten 3
    Mjoelner 2
  •  
  • Skarp 1
    Mo 2
  •  
  • Randaberg 3
    Sandnes 2
  •  
  • 1/32
  •  
  • KIL/Hemne 3
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Toensberg FK 2
    Sandefjord 0
  •  
  • Vard Haugesund 0
    Start 5
  •  
  • Volda 1
    Aalesund 3
  •  
  • Loev-Ham 3
    Aasane 1
  •  
  • Alta 1
    Steinkjer 0
  •  
  • Askoy 0
    Bryne 5
  •  
  • Baerum 2
    Hamarkameratene 0
  •  
  • Lofoten 1
    Bodoe/Glimt 3
  •  
  • Oygard 0
    Brann 5
  •  
  • Tromsdalen 3
    Byaasen 2
  •  
  • Raufoss 0
    Droebak/Frogn 2
  •  
  • Fjoera 0
    Stabaek 4
  •  
  • FK Arendal 1
    Odds Ballklubb 3
  •  
  • Flekkeroey 0
    FK Haugesund 1
  •  
  • Follo 1
    Korsvoll 1
  •  
  • Sarpsborg FK 0
    Fredrikstad 4
  •  
  • Groruddalen 0
    Notodden 1
  •  
  • Hoenefoss 3
    Os 0
  •  
  • KFUM 2
    Skeid 3
  •  
  • Kongsvinger 5
    Pors Grenland 0
  •  
  • Kopervik 3
    Mandalskameratene 1
  •  
  • Kristiansund BK 0
    Manglerud Star Toppfotball 0
  •  
  • Kvik Halden 0
    Lyn 5
  •  
  • Orkla 0
    Lillestroem 5
  •  
  • Mjoendalen 2
    Vaalerenga 3
  •  
  • Mo 3
    Ranheim 2
  •  
  • Rommen 0
    Moss 7
  •  
  • NIL-Trysil 4
    Strindheim 1
  •  
  • Randaberg 0
    Viking 6
  •  
  • Stjoerdals Blink 0
    Tromsoe 6
  •  
  • Stryn 2
    Stroemsgodset 9
  •  
  • 1/16
  •  
  • Lillestroem 4
    Baerum 0
  •  
  • Bryne 1
    Lyn 2
  •  
  • Skeid 0
    Rosenborg Trondheim 2
  •  
  • Aalesund 2
    Alta 0
  •  
  • Bodoe/Glimt 1
    Hoenefoss 0
  •  
  • Kopervik 0
    Brann 5
  •  
  • Droebak/Frogn 0
    Viking 2
  •  
  • FK Haugesund 4
    Loev-Ham 0
  •  
  • Odds Ballklubb 4
    FK Toensberg 1
  •  
  • Fredrikstad 1
    NIL-Trysil 2
  •  
  • Notodden 2
    Kongsvinger 1
  •  
  • Korsvoll 2
    Stabaek 5
  •  
  • Manglerud Star Toppfotball 0
    Start 1
  •  
  • Moss 0
    Stroemsgodset 3
  •  
  • Tromsoe 4
    Tromsdalen 1
  •  
  • Vaalerenga 4
    Mo 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Stabaek 3
    Tromsoe 0
  •  
  • NIL-Trysil 3
    Vaalerenga 1
  •  
  • Viking 2
    Brann 0
  •  
  • Lillestroem 1
    Aalesund 0
  •  
  • Lyn 1
    Bodoe/Glimt 0
  •  
  • Start 0
    FK Haugesund 1
  •  
  • Stroemsgodset 4
    Notodden 1
  •  
  • Rosenborg Trondheim 1
    Odds Ballklubb 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Lyn 0
    Lillestroem 1
  •  
  • Stroemsgodset 2
    Stabaek 4
  •  
  • Odds Ballklubb 2
    Viking 1
  •  
  • FK Haugesund 6
    NIL-Trysil 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Lillestroem 2
    Stabaek 0
  •  
  • FK Haugesund 1
    Odds Ballklubb 0
  •  
  • final
  •  
  • FK Haugesund 0
    Lillestroem 2
  •  
  •  
  • Winner

    Lillestroem
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Hibernians 01
    Dinamo Bukareszt 45
    13-07-2006 Hibernians
    0 - 4
    Dinamo Bukareszt
    27-07-2006 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    Hibernians
  •  
  • Broendby IF 30
    Valur 10
    13-07-2006 Broendby IF
    3 - 1
    Valur
    27-07-2006 Valur
    0 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Rijeka 21
    Omonia Nikozja 22
    13-07-2006 Rijeka
    2 - 2
    Omonia Nikozja
    27-07-2006 Omonia Nikozja
    2 - 1
    Rijeka
  •  
  • Glentoran 00
    Brann 11
    13-07-2006 Glentoran
    0 - 1
    Brann
    27-07-2006 Brann
    1 - 0
    Glentoran
  •  
  • Portadown 10
    Kaunas 31
    13-07-2006 Portadown
    1 - 3
    Kaunas
    27-07-2006 Kaunas
    1 - 0
    Portadown
  •  
  • Rhyl 01
    Suduva 02
    13-07-2006 Rhyl
    0 - 0
    Suduva
    27-07-2006 Suduva
    2 - 1
    Rhyl
  •  
  • Aatvidaberg 43
    FC Etzella Ettelbruck 00
    13-07-2006 Aatvidaberg
    4 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
    27-07-2006 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 3
    Aatvidaberg
  •  
  • FC Basel 30
    Tobył Kostanaj 10
    13-07-2006 FC Basel
    3 - 1
    Tobył Kostanaj
    27-07-2006 Tobył Kostanaj
    0 - 0
    FC Basel
  •  
  • Videoton FC 11
    Kajrat Ałmaty 02
    13-07-2006 Videoton FC
    1 - 0
    Kajrat Ałmaty
    27-07-2006 Kajrat Ałmaty
    2 - 1
    Videoton FC
  •  
  • Koper 00
    Liteks Łowecz 15
    13-07-2006 Koper
    0 - 1
    Liteks Łowecz
    27-07-2006 Liteks Łowecz
    5 - 0
    Koper
  •  
  • Skala 00
    Start 13
    13-07-2006 Skala
    0 - 1
    Start
    27-07-2006 Start
    3 - 0
    Skala
  •  
  • Lokomotiw Sofia 21
    Makedonija Skopje 01
    13-07-2006 Lokomotiw Sofia
    2 - 0
    Makedonija Skopje
    27-07-2006 Makedonija Skopje
    1 - 1
    Lokomotiw Sofia
  •  
  • Rapid Bukareszt 51
    Sliema Wanderers 00
    13-07-2006 Rapid Bukareszt
    5 - 0
    Sliema Wanderers
    27-07-2006 Sliema Wanderers
    0 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • APOEL Nikozja 34
    S.S. Murata 10
    13-07-2006 APOEL Nikozja
    3 - 1
    S.S. Murata
    27-07-2006 S.S. Murata
    0 - 4
    APOEL Nikozja
  •  
  • IFK Goeteborg 00
    Derry City 11
    13-07-2006 IFK Goeteborg
    0 - 1
    Derry City
    27-07-2006 Derry City
    1 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • Ujpest 01
    FC Vaduz 40
    13-07-2006 Ujpest
    0 - 4
    FC Vaduz
    27-07-2006 FC Vaduz
    0 - 1
    Ujpest
  •  
  • Lyn 10
    Flora Tallinn 10
    13-07-2006 Lyn
    1 - 1
    Flora Tallinn
    27-07-2006 Flora Tallinn
    0 - 0
    Lyn
  •  
  • Gefle 10
    Llanelli 20
    13-07-2006 Gefle
    1 - 2
    Llanelli
    27-07-2006 Llanelli
    0 - 0
    Gefle
  •  
  • Randers FC 11
    IA Akranes 02
    13-07-2006 Randers FC
    1 - 0
    IA Akranes
    27-07-2006 IA Akranes
    2 - 1
    Randers FC
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 12
    FK Karabach 11
    13-07-2006 Zimbru Kiszyniów
    1 - 1
    FK Karabach
    27-07-2006 FK Karabach
    1 - 2
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • AS Jeunesse Esch 00
    Skonto Ryga 23
    13-07-2006 AS Jeunesse Esch
    0 - 2
    Skonto Ryga
    27-07-2006 Skonto Ryga
    3 - 0
    AS Jeunesse Esch
  •  
  • BATE Borysów 21
    Nistru Otaci 00
    13-07-2006 BATE Borysów
    2 - 0
    Nistru Otaci
    27-07-2006 Nistru Otaci
    0 - 1
    BATE Borysów
  •  
  • HJK Helsinki 11
    Drogheda United 13
    13-07-2006 HJK Helsinki
    1 - 1
    Drogheda United
    27-07-2006 Drogheda United
    3 - 1
    HJK Helsinki
  •  
  • FC Ameri 02
    FC Banants 11
    13-07-2006 FC Ameri
    0 - 1
    FC Banants
    27-07-2006 FC Banants
    1 - 2
    FC Ameri
  •  
  • FC Petrzalka 1898 21
    WIT Georgia Tbilisi 02
    13-07-2006 FC Petrzalka 1898
    2 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
    27-07-2006 WIT Georgia Tbilisi
    2 - 1
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • FK Sarajevo 32
    FC Rangers 00
    13-07-2006 FK Sarajevo
    3 - 0
    FC Rangers
    27-07-2006 FC Rangers
    0 - 2
    FK Sarajevo
  •  
  • FK Vardar Skopje 11
    Roeselare 25
    13-07-2006 FK Vardar Skopje
    1 - 2
    Roeselare
    27-07-2006 Roeselare
    5 - 1
    FK Vardar Skopje
  •  
  • NK Varaždin 10
    KF Tirana 12
    13-07-2006 NK Varaždin
    1 - 1
    KF Tirana
    27-07-2006 KF Tirana
    2 - 0
    NK Varaždin
  •  
  • Dinamo Tirana 01
    CSKA Sofia 14
    13-07-2006 Dinamo Tirana
    0 - 1
    CSKA Sofia
    27-07-2006 CSKA Sofia
    4 - 1
    Dinamo Tirana
  •  
  • Zagłębie Lubin 10
    Dynamo Mińsk 10
    13-07-2006 Zagłębie Lubin
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    27-07-2006 Dynamo Mińsk
    0 - 0
    Zagłębie Lubin
  •  
  • Levadia Maardu 20
    Haka 01
    13-07-2006 Levadia Maardu
    2 - 0
    Haka
    27-07-2006 Haka
    1 - 0
    Levadia Maardu
  •  
  • Ventspils 22
    Vikingur 10
    13-07-2006 Ventspils
    2 - 1
    Vikingur
    27-07-2006 Vikingur
    0 - 2
    Ventspils
  •  
  • Orasje 00
    NK Domżale 25
    13-07-2006 Orasje
    0 - 2
    NK Domżale
    27-07-2006 NK Domżale
    5 - 0
    Orasje
  •  
  • FC Mika 10
    Young Boys Berno 31
    13-07-2006 FC Mika
    1 - 3
    Young Boys Berno
    27-07-2006 Young Boys Berno
    1 - 0
    FC Mika
  •  
  • Karvan FK 11
    Spartak Trnawa 00
    13-07-2006 Karvan FK
    1 - 0
    Spartak Trnawa
    27-07-2006 Spartak Trnawa
    0 - 1
    Karvan FK
  •  
  • Round 2
  •  
  • Gretna 12
    Derry City 52
    10-08-2006 Gretna
    1 - 5
    Derry City
    24-08-2006 Derry City
    2 - 2
    Gretna
  •  
  • Mattersburg 10
    Wisła Kraków 11
    10-08-2006 Mattersburg
    1 - 1
    Wisła Kraków
    24-08-2006 Wisła Kraków
    1 - 0
    Mattersburg
  •  
  • APOEL Nikozja 10
    Trabzonspor 11
    10-08-2006 APOEL Nikozja
    1 - 1
    Trabzonspor
    24-08-2006 Trabzonspor
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • FC Basel 11
    FC Vaduz 02
    10-08-2006 FC Basel
    1 - 0
    FC Vaduz
    24-08-2006 FC Vaduz
    2 - 1
    FC Basel
  •  
  • Dinamo Bukareszt 11
    Beitar Jerozolima 01
    10-08-2006 Dinamo Bukareszt
    1 - 0
    Beitar Jerozolima
    24-08-2006 Beitar Jerozolima
    1 - 1
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Flora Tallinn 00
    Broendby IF 04
    10-08-2006 Flora Tallinn
    0 - 0
    Broendby IF
    24-08-2006 Broendby IF
    4 - 0
    Flora Tallinn
  •  
  • Suduva 02
    Club Brugge 25
    10-08-2006 Suduva
    0 - 2
    Club Brugge
    24-08-2006 Club Brugge
    5 - 2
    Suduva
  •  
  • FK Sarajevo 10
    Rapid Bukareszt 02
    10-08-2006 FK Sarajevo
    1 - 0
    Rapid Bukareszt
    24-08-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    FK Sarajevo
  •  
  • Videoton FC 10
    Grasshopper 12
    10-08-2006 Videoton FC
    1 - 1
    Grasshopper
    24-08-2006 Grasshopper
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • Partizan Belgrad 21
    NK Maribor 11
    10-08-2006 Partizan Belgrad
    2 - 1
    NK Maribor
    24-08-2006 NK Maribor
    1 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • Ventspils 00
    Newcastle United 10
    10-08-2006 Ventspils
    0 - 1
    Newcastle United
    24-08-2006 Newcastle United
    0 - 0
    Ventspils
  •  
  • FC Twente 10
    Levadia Maardu 11
    10-08-2006 FC Twente
    1 - 1
    Levadia Maardu
    24-08-2006 Levadia Maardu
    1 - 0
    FC Twente
  •  
  • Young Boys Berno 30
    Olympique Marsylia 30
    10-08-2006 Young Boys Berno
    3 - 3
    Olympique Marsylia
    24-08-2006 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Brann 31
    Aatvidaberg 31
    10-08-2006 Brann
    3 - 3
    Aatvidaberg
    24-08-2006 Aatvidaberg
    1 - 1
    Brann
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 13
    NK Domżale 20
    10-08-2006 Hapoel Tel Awiw
    1 - 2
    NK Domżale
    24-08-2006 NK Domżale
    0 - 3
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • Start 10
    Drogheda United 01
    10-08-2006 Start
    1 - 0
    Drogheda United
    24-08-2006 Drogheda United
    1 - 0
    Start
  •  
  • Hertha Berlin 12
    FC Ameri 02
    10-08-2006 Hertha Berlin
    1 - 0
    FC Ameri
    24-08-2006 FC Ameri
    2 - 2
    Hertha Berlin
  •  
  • Molde 02
    Skonto Ryga 01
    10-08-2006 Molde
    0 - 0
    Skonto Ryga
    24-08-2006 Skonto Ryga
    1 - 2
    Molde
  •  
  • Randers FC 30
    Kaunas 11
    10-08-2006 Randers FC
    3 - 1
    Kaunas
    24-08-2006 Kaunas
    1 - 0
    Randers FC
  •  
  • Odense 15
    Llanelli 01
    10-08-2006 Odense
    1 - 0
    Llanelli
    24-08-2006 Llanelli
    1 - 5
    Odense
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 00
    Metałurh Zaporoże 03
    10-08-2006 Zimbru Kiszyniów
    0 - 0
    Metałurh Zaporoże
    24-08-2006 Metałurh Zaporoże
    3 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • CSKA Sofia 01
    FK Hajduk Kula 01
    10-08-2006 CSKA Sofia
    0 - 0
    FK Hajduk Kula
    24-08-2006 FK Hajduk Kula
    1 - 1
    CSKA Sofia
  •  
  • Ried 00
    Sion 01
    10-08-2006 Ried
    0 - 0
    Sion
    24-08-2006 Sion
    1 - 0
    Ried
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 00
    Lokomotiw Sofia 24
    10-08-2006 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 2
    Lokomotiw Sofia
    24-08-2006 Lokomotiw Sofia
    4 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Roeselare 20
    Ethnikos Achnas 15
    10-08-2006 Roeselare
    2 - 1
    Ethnikos Achnas
    24-08-2006 Ethnikos Achnas
    5 - 0
    Roeselare
  •  
  • FC Petrzalka 1898 23
    Dynamo Mińsk 12
    10-08-2006 FC Petrzalka 1898
    2 - 1
    Dynamo Mińsk
    24-08-2006 Dynamo Mińsk
    2 - 3
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • KF Tirana 01
    Kayserispor 23
    10-08-2006 KF Tirana
    0 - 2
    Kayserispor
    24-08-2006 Kayserispor
    3 - 1
    KF Tirana
  •  
  • Rubin Kazań 32
    BATE Borysów 00
    10-08-2006 Rubin Kazań
    3 - 0
    BATE Borysów
    24-08-2006 BATE Borysów
    0 - 2
    Rubin Kazań
  •  
  • Czornomorec Odessa 01
    Wisła Płock 01
    10-08-2006 Czornomorec Odessa
    0 - 0
    Wisła Płock
    24-08-2006 Wisła Płock
    1 - 1
    Czornomorec Odessa
  •  
  • Karvan FK 00
    Slavia Praga 20
    10-08-2006 Karvan FK
    0 - 2
    Slavia Praga
    24-08-2006 Slavia Praga
    0 - 0
    Karvan FK
  •  
  • Omonia Nikozja 01
    Liteks Łowecz 02
    08-08-2006 Omonia Nikozja
    0 - 0
    Liteks Łowecz
    24-08-2006 Liteks Łowecz
    2 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • OFK Beograd 11
    Auxerre 05
    08-08-2006 OFK Beograd
    1 - 0
    Auxerre
    24-08-2006 Auxerre
    5 - 1
    OFK Beograd
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rosenborg Trondheim Rosenborg Trondheim 26 53 15 8 3 47 24 23
D
W
W
D
W
2 Brann Brann 26 46 14 4 8 39 36 3
L
W
L
L
W
3 Vaalerenga Vaalerenga 26 44 13 5 8 43 28 15
W
W
W
W
D
4 Lillestroem Lillestroem 26 44 12 8 6 44 33 11
W
W
L
D
D
5 Stabaek Stabaek 26 39 10 9 7 53 36 17
W
W
L
D
D
6 Start Start 26 37 10 7 9 29 32 -3
W
L
L
D
W
7 Lyn Lyn 26 35 10 5 11 33 36 -3
L
L
W
W
L
8 Fredrikstad Fredrikstad 26 32 8 8 10 38 46 -8
D
W
W
L
W
9 Sandefjord Sandefjord 26 32 9 5 12 37 47 -10
W
L
W
D
L
10 Tromsoe Tromsoe 26 29 8 5 13 33 39 -6
L
W
W
W
L
11 Viking Viking 26 29 8 5 13 31 37 -6
W
L
L
W
W
12 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 26 29 7 8 11 30 38 -8
L
L
L
L
L
13 Hamarkameratene 26 28 7 7 12 35 39 -4
L
L
D
D
D
14 Molde Molde 26 25 7 4 15 29 50 -21
L
L
D
L
L
  • 1/64
  •  
  • Tollnes 0
    Baerum 1
  •  
  • Droebak/Frogn 8
    Grorud 2
  •  
  • Fram 0
    Kolstad 1
  •  
  • Kjelsaas 4
    Jevnaker 0
  •  
  • Vard Haugesund 2
    Kopervik 3
  •  
  • Loerenskog 1
    NIL-Trysil 0
  •  
  • Mandalskameratene 5
    Vigoer 0
  •  
  • Notodden 7
    Toensberg FK 2
  •  
  • Aakra 0
    FK Haugesund 3
  •  
  • Skarboevik 0
    Aalesund 2
  •  
  • Egersund 0
    Aalgaard FK 2
  •  
  • Aardal 4
    Stryn 4
  •  
  • Aasane 1
    Voss 2
  •  
  • Hammerfest 3
    Alta 2
  •  
  • Asker 2
    Stabaek 4
  •  
  • Askoy 4
    Vadmyra 2
  •  
  • Birkebeineren 1
    Hoenefoss 5
  •  
  • Steigen 2
    Bodoe/Glimt 3
  •  
  • Follese 0
    Brann 1
  •  
  • Brumunddal 0
    Sprint Jeloey 3
  •  
  • Stavanger 2
    Bryne 3
  •  
  • Nardo 1
    Byaasen 3
  •  
  • Charlottenlund 0
    Strindheim 2
  •  
  • Oern-Horten 1
    Eidsvold TF 2
  •  
  • Eik-Toensberg 1
    Pors Grenland 4
  •  
  • Groruddalen 3
    Elverum 0
  •  
  • Fana 2
    Lyngboe 0
  •  
  • FK Arendal 1
    Start 10
  •  
  • FK Toensberg 12
    Roea 1
  •  
  • Flekkeroey 4
    Sandnes 1
  •  
  • Foerde 0
    Sogndal 4
  •  
  • Hadeland 0
    Follo 6
  •  
  • Fossum 0
    Lyn 4
  •  
  • Kvik Halden 1
    Fredrikstad 7
  •  
  • Frigg 0
    Manglerud Star Toppfotball 2
  •  
  • Froeyland 1
    Viking 6
  •  
  • Funnefoss/Vormsund 2
    Moss 4
  •  
  • Stord 2
    Fyllingen 5
  •  
  • Modum FK 0
    Gjoevik-Lyn 1
  •  
  • Grovfjord 0
    Tromsoe 5
  •  
  • Ringebu/Faavang 1
    Hamarkameratene 7
  •  
  • Lofoten 1
    Harstad 3
  •  
  • Sykkylven 1
    Hoedd 4
  •  
  • Hoeland 0
    Lillestroem 3
  •  
  • Hovding 1
    Loev-Ham 5
  •  
  • Kristiansund BK 0
    KIL/Hemne 2
  •  
  • Klemetsrud 2
    Stroemsgodset 7
  •  
  • Klepp 3
    Randaberg 1
  •  
  • Sander 0
    Kongsvinger 4
  •  
  • Sarpsborg FK 2
    Korsvoll 2
  •  
  • Kvik 1
    Rosenborg Trondheim 8
  •  
  • Larvik Turn 0
    Sandefjord 4
  •  
  • Levanger 1
    Mo 0
  •  
  • Lillehammer FK 4
    Ull/Kisa 3
  •  
  • Lisleby 1
    Sarpsborg 08 1
  •  
  • Skarp 6
    Lyngen/Karnes 3
  •  
  • Mjoendalen 2
    Skeid 3
  •  
  • Surnadal 1
    Molde 6
  •  
  • Namsos 0
    Steinkjer 3
  •  
  • Skotfoss 0
    Odds Ballklubb 3
  •  
  • Ranheim 3
    Verdal 2
  •  
  • Vardal 1
    Raufoss 4
  •  
  • Stange 1
    Vaalerenga 8
  •  
  • Kirkenes 1
    Tromsdalen 5
  •  
  • 1/32
  •  
  • Aalgaard FK 1
    Mandalskameratene 4
  •  
  • Sogndal 5
    Aardal 0
  •  
  • Askoy 0
    FK Haugesund 2
  •  
  • Baerum 0
    Sandefjord 1
  •  
  • Bodoe/Glimt 4
    Skarp 1
  •  
  • Voss 0
    Brann 4
  •  
  • Klepp 1
    Bryne 2
  •  
  • Byaasen 1
    Loev-Ham 3
  •  
  • Pors Grenland 6
    Droebak/Frogn 0
  •  
  • Eidsvold TF 2
    Kongsvinger 3
  •  
  • Manglerud Star Toppfotball 5
    Fana 3
  •  
  • Flekkeroey 1
    Viking 3
  •  
  • Strindheim 0
    Follo 3
  •  
  • Sprint Jeloey 1
    Fredrikstad 2
  •  
  • Fyllingen 2
    Hoenefoss 5
  •  
  • Gjoevik-Lyn 2
    Hamarkameratene 3
  •  
  • Raufoss 3
    Groruddalen 0
  •  
  • Hammerfest 0
    Tromsoe 3
  •  
  • Tromsdalen 1
    Harstad 2
  •  
  • Levanger 4
    Hoedd 1
  •  
  • KIL/Hemne 1
    Molde 11
  •  
  • Moss 3
    Kjelsaas 0
  •  
  • Kolstad 0
    Stabaek 1
  •  
  • Kopervik 1
    Start 7
  •  
  • Korsvoll 0
    Odds Ballklubb 2
  •  
  • Lillehammer FK 0
    Vaalerenga 6
  •  
  • Lisleby 1
    Lyn 4
  •  
  • Skeid 2
    Notodden 0
  •  
  • Steinkjer 0
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Stroemsgodset 4
    Toensberg FK 0
  •  
  • Aalesund 8
    Ranheim 1
  •  
  • Loerenskog 2
    Lillestroem 4
  •  
  • 1/16
  •  
  • Bryne 3
    Stroemsgodset 1
  •  
  • Sandefjord 3
    Skeid 2
  •  
  • Stabaek 2
    Sogndal 2
  •  
  • Bodoe/Glimt 4
    Tromsoe 2
  •  
  • FK Haugesund 1
    Start 1
  •  
  • Loev-Ham 1
    Aalesund 2
  •  
  • Brann 3
    Levanger 1
  •  
  • Follo 3
    Molde 2
  •  
  • Kongsvinger 2
    Fredrikstad 3
  •  
  • Hamarkameratene 3
    Moss 1
  •  
  • Harstad 1
    Lillestroem 5
  •  
  • Hoenefoss 1
    Vaalerenga 2
  •  
  • Lyn 4
    Pors Grenland 2
  •  
  • Mandalskameratene 4
    Odds Ballklubb 1
  •  
  • Viking 4
    Manglerud Star Toppfotball 0
  •  
  • Rosenborg Trondheim 2
    Raufoss 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Start 3
    Brann 1
  •  
  • Viking 5
    Bodoe/Glimt 0
  •  
  • Lillestroem 2
    Lyn 1
  •  
  • Vaalerenga 2
    Aalesund 1
  •  
  • Fredrikstad 2
    Bryne 2
  •  
  • Sogndal 1
    Follo 2
  •  
  • Hamarkameratene 2
    Sandefjord 3
  •  
  • Rosenborg Trondheim 1
    Mandalskameratene 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Viking 1
    Rosenborg Trondheim 3
  •  
  • Follo 0
    Sandefjord 1
  •  
  • Start 3
    Lillestroem 2
  •  
  • Vaalerenga 0
    Fredrikstad 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rosenborg Trondheim 2
    Sandefjord 5
  •  
  • Fredrikstad 3
    Start 2
  •  
  • final
  •  
  • Fredrikstad 3
    Sandefjord 0
  •  
  •  
  • Winner

    Fredrikstad
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Brann Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy Brann
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Thorstein Helstad Helstad
26
0.7
2 Bengt Saeternes Saeternes
15
0.4
3 Winters
15
0.4
4 Andresen
10
0.5
5 Kristjan Oern Sigurdsson Sigurdsson
8
0.4
6 Petter Vaagan Moen Moen
8
0.3
7 Migen Memelli Memelli
7
0.6
8 Miller
6
0.3
9 Olafur Bjarnason Bjarnason
5
0.5
10 Azar Karadas Karadas
4
0.5

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 141 na mecz: 1.99
Straconych bramek 99 na mecz: 1.39
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 40
56.34%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 20
28.17%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.38
Wygranych meczów do zera (WTN) 19
26.76%
Przegranych meczów do zera (LTN) 11
15.49%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Brann wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 16 15 3 7
Przegranych 4 8 3 3

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
3-1 6
18.8%
2-1 5
15.6%
2-2 4
12.5%
1-0 3
9.4%
3-2 2
6.3%
1-1 2
6.3%
2-0 2
6.3%
5-2 1
3.1%
0-1 1
3.1%
4-1 1
3.1%
3-3 1
3.1%
3-0 1
3.1%
5-3 1
3.1%
4-0 1
3.1%
1-3 1
3.1%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics