Arbroath

Witamy w Arbroath (Scotland - Druga liga szkocka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Arbroath Staty

Forma drużyny:
L
W
W
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 6

    Gole

  • 1.00

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 1/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 56

    Meczów

  • 95

    Gole

  • 1.70

    na mecz

  • 21

    Wygrane

  • 12

    Remisy

  • 23

    Przegrane

  • 60.7%

    Over 2.5

  • 89.3%

    Over 1.5

  • 25.00%

    CS

  • 64.29%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Ayr United 5
  •  
  • Dumbarton 2
    Rangers FC U20 1
  •  
  • Dundee FC U20 2
    Alloa Athletic 4
  •  
  • Motherwell U20 2
    Queen's Park 1
  •  
  • Buckie Thistle 2
    Brechin City 1
  •  
  • Aberdeen U20 1
    St.Johnstone U20 0
  •  
  • Queen of South 4
    Airdrieonians 0
  •  
  • Albion Rovers 0
    Spartans FC 3
  •  
  • Annan Athletic 3
    Celtic U20 1
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Arbroath 0
  •  
  • Kilmarnock U20 0
    Berwick Rangers 2
  •  
  • Raith Rovers 3
    Brora Rangers 0
  •  
  • Clyde 2
    Stranraer 3
  •  
  • Stenhousemuir 0
    Cove Rangers 2
  •  
  • Dundee United 2
    Cowdenbeath 0
  •  
  • East Fife 0
    Peterhead 2
  •  
  • St. Mirren 2
    East Kilbride 1
  •  
  • Hamilton Academical U20 1
    Edinburgh City 0
  •  
  • Hibernian U20 1
    Elgin City 2
  •  
  • Formartine Utd 2
    Hearts U20 3
  •  
  • Greenock Morton 0
    Livingston 2
  •  
  • Stirling Albion 1
    Montrose 3
  •  
  • Partick Thistle U20 6
    Stirling University FC 1
  •  
  • Ross County U20 2
    Forfar Athletic 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • TNS 1
    Livingston 1
  •  
  • Sligo Rovers 1
    Falkirk 2
  •  
  • Aberdeen U20 2
    Inverness CT 4
  •  
  • Dundee United 3
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Peterhead 2
    Annan Athletic 0
  •  
  • Berwick Rangers 0
    Queen of South 5
  •  
  • Elgin City 2
    Bray Wanderers 0
  •  
  • Buckie Thistle 0
    Dunfermline Athletic 3
  •  
  • Hamilton Academical U20 1
    Cove Rangers 3
  •  
  • Crusaders 3
    Motherwell U20 2
  •  
  • St. Mirren 3
    Hearts U20 1
  •  
  • Spartans FC 1
    Linfield 2
  •  
  • Raith Rovers 4
    Ross County U20 0
  •  
  • Dumbarton 2
    Connah's Quay 1
  •  
  • Stranraer 2
    Partick Thistle U20 0
  •  
  • Ayr United 1
    Montrose 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Dundee United 1
    Linfield 0
  •  
  • TNS 4
    Elgin City 0
  •  
  • Cove Rangers 0
    Crusaders 3
  •  
  • Falkirk 2
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • Inverness CT 3
    Peterhead 0
  •  
  • Montrose 1
    Queen of South 3
  •  
  • St. Mirren 1
    Raith Rovers 3
  •  
  • Dumbarton 2
    Stranraer 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • TNS 0
    Queen of South 0
  •  
  • Inverness CT 1
    Falkirk 0
  •  
  • Dumbarton 2
    Raith Rovers 0
  •  
  • Dundee United 1
    Crusaders 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Inverness CT 3
    Crusaders 2
  •  
  • TNS 1
    Dumbarton 2
  •  
  • final
  •  
  • Dumbarton 0
    Inverness CT 1
  •  
  •  
  • Winner

    Inverness CT
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • BSC Glasgow 1
    Dalbeattie Star 0
  •  
  • Banks O'Dee 4
    Huntly 0
  •  
  • Brora Rangers 5
    Girvan 0
  •  
  • Civil Service Strollers 2
    Strathspey Thistle 1
  •  
  • Clachnacuddin 8
    Fort William 0
  •  
  • Colville Park 2
    Cumbernauld Colts 1
  •  
  • Deveronvale 3
    Hawick Royal Albert 1
  •  
  • Edinburgh University 2
    Lossiemouth 1
  •  
  • Formartine Utd 2
    Turriff United 1
  •  
  • Fraserburgh 2
    Forres Mechanics 1
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 0
    Keith 2
  •  
  • Selkirk 4
    Gretna FC 2008 0
  •  
  • Lothian Thistle Hutchison Vale 3
    Inverurie Loco Works 2
  •  
  • Nairn County 1
    Whitehill 0
  •  
  • Edusport Academy 13
    Rothes 11
    23-09-2017 Edusport Academy
    1 - 1
    Rothes
    30-09-2017 Rothes
    1 - 3
    Edusport Academy
  •  
  • Wick Academy 20
    Stirling University FC 21
    23-09-2017 Wick Academy
    2 - 2
    Stirling University FC
    30-09-2017 Stirling University FC
    1 - 0
    Wick Academy
  •  
  • Glenafton Athletic 4
    Threave Rovers 0
  •  
  • Spartans FC 3
    Vale of Leithen 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Berwick Rangers 1
    Annan Athletic 0
  •  
  • Banks O'Dee 2
    Selkirk 0
  •  
  • Civil Service Strollers 0
    Brora Rangers 5
  •  
  • Buckie Thistle 6
    BSC Glasgow 2
  •  
  • Spartans FC 5
    Clachnacuddin 0
  •  
  • Keith 0
    Clyde 3
  •  
  • Nairn County 1
    Cove Rangers 2
  •  
  • Cowdenbeath 0
    East Kilbride 1
  •  
  • Deveronvale 0
    Glenafton Athletic 2
  •  
  • Formartine Utd 4
    East Stirlingshire 0
  •  
  • Edinburgh University 0
    Fraserburgh 2
  •  
  • Elgin City 3
    Edusport Academy 1
  •  
  • Stirling Albion 3
    Lothian Thistle Hutchison Vale 5
  •  
  • Montrose 4
    Stirling University FC 1
  •  
  • Peterhead 9
    Colville Park 0
  •  
  • Edinburgh City 0
    Stenhousemuir 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Arbroath 3
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Airdrieonians 2
    Cove Rangers 3
  •  
  • East Kilbride 3
    Albion Rovers 4
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Banks O'Dee 2
    Ayr United 6
  •  
  • Buckie Thistle 2
    Brechin City 3
  •  
  • Stranraer 0
    Brora Rangers 1
  •  
  • Clyde 0
    East Fife 2
  •  
  • Dumbarton 1
    Elgin City 0
  •  
  • Queen's Park 1
    Dunfermline Athletic 4
  •  
  • Formartine Utd 1
    Forfar Athletic 0
  •  
  • Spartans FC 1
    Fraserburgh 2
  •  
  • Livingston 2
    Glenafton Athletic 0
  •  
  • Montrose 01
    Queen of South 02
    18-11-2017 Montrose
    0 - 0
    Queen of South
    21-11-2017 Queen of South
    2 - 1
    Montrose
  •  
  • Peterhead 3
    Raith Rovers 0
  •  
  • Lothian Thistle Hutchison Vale 1
    St. Mirren 7
  •  
  • Round 4
  •  
  • Fraserburgh 0
    Rangers 3
  •  
  • Formartine Utd 0
    Cove Rangers 2
  •  
  • Albion Rovers 0
    St.Johnstone 4
  •  
  • Peterhead 2
    Dumbarton 3
  •  
  • Livingston 0
    Falkirk 1
  •  
  • Hearts 1
    Hibernian 0
  •  
  • Alloa Athletic 0
    Dundee United 2
  •  
  • Ayr United 4
    Arbroath 1
  •  
  • Celtic Glasgow 5
    Brechin City 0
  •  
  • East Fife 0
    Brora Rangers 1
  •  
  • Dundee FC 21
    Inverness CT 20
    20-01-2018 Dundee FC
    2 - 2
    Inverness CT
    30-01-2018 Inverness CT
    0 - 1
    Dundee FC
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Greenock Morton 2
  •  
  • Motherwell 2
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Kilmarnock 1
    Ross County 0
  •  
  • Queen of South 1
    Partick Thistle 2
  •  
  • Aberdeen 4
    St. Mirren 1
  •  
  • Round 5
  •  
  • Aberdeen 4
    Dundee United 2
  •  
  • Ayr United 1
    Rangers 6
  •  
  • Kilmarnock 4
    Brora Rangers 0
  •  
  • Cove Rangers 1
    Falkirk 3
  •  
  • Greenock Morton 3
    Dumbarton 0
  •  
  • Dundee FC 0
    Motherwell 2
  •  
  • Hearts 3
    St.Johnstone 0
  •  
  • Celtic Glasgow 3
    Partick Thistle 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Rangers 4
    Falkirk 1
  •  
  • Motherwell 2
    Hearts 1
  •  
  • Aberdeen 11
    Kilmarnock 11
    03-03-2018 Aberdeen
    1 - 1
    Kilmarnock
    13-03-2018 Kilmarnock
    1 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Celtic Glasgow 3
    Greenock Morton 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Celtic Glasgow 4
    Rangers 0
  •  
  • Motherwell 3
    Aberdeen 0
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Motherwell 0
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Arbroath Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najlepsi strzelcy Arbroath
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Danny Denholm Denholm
12
0.6
2 Mcintosh
10
0.6
3 McCord
10
0.6
4 Wallace
9
0.5
5 Linn
8
0.3
6 Hamilton
7
0.9
7 Hester
7
1.0
8 Gavin Swankie Swankie
6
0.3
9 McKenna
6
0.4
10 Kader
5
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 95 na mecz: 1.70
Straconych bramek 88 na mecz: 1.57
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 36
64.29%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 14
25.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.27
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
19.64%
Przegranych meczów do zera (LTN) 6
10.71%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 19
33.93%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 13
23.21%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Arbroath wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 8 5 3 5
Przegranych 10 7 5 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-2 6
20%
2-0 4
13.3%
1-1 4
13.3%
2-1 2
6.7%
2-3 2
6.7%
1-4 2
6.7%
0-0 2
6.7%
4-1 1
3.3%
0-2 1
3.3%
0-3 1
3.3%
1-3 1
3.3%
0-1 1
3.3%
1-0 1
3.3%
4-0 1
3.3%
3-0 1
3.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics